Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101201) bagyulajuve válasza Tibiajax (#101200) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Miért? Ha figyelnéd az eredményeket tudhatnád, hogy az elmúlt 4 meccsből, háromszor is 1-0 lett a Juventusnak. Jobban kellene figyelni.... ;] :DDD ;)

Resistencia eterna

(#101202) Tibiajax válasza bagyulajuve (#101201) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem is az a baj...

elkezdtem nézni este a meccset. középkezdés, és a juventus egyszerűen csak megszerzi a labdát, passzolgat, teszi-veszi a labdát - nem barca-módon de ahogy azt egyébként kell. kellene, minden jó csapatnak - egy kisebb csapat ellen, tanár módjára.. ha nagyon ritkán el is csípte az atlanta a játékszert és esetleg támadásba is lendült volna, chiellini tanító szépen elkísérte épp a labdást, elvette tőle, odaadta pjanicnak és kezdődött újra. 20-30mp-enként kiugratják menetrendszerűen az argentin éket, aki lő.. kapura
ha kivédték, gyorsan újra elveszi valamelyik sárga mezes a labdát és ismét teszik a dolgukat, nyugalommal, profi módon
szóval az egész alatt én azért éreztem egyre rosszabbul magam, mert az én csapatomtól én ilyet nem látok. nehéz így leírni az egészet, egyszerűen csak látok játékot, profizmust, megkérdőjelezhetetlen stabilitást a torinói csapatnál és könnyezve ismertem be magamnak ismét, mennyivel jobb csapat, mint a szájbakúrt, kutyaütő, reménytelen milánói kedvenceim..... annyival, de annyival
bármennyire is utálhatom a torinói zebrákat, csak a vak nem láthatja a tényeket. miért lehet a juve bajnok olaszországban és miért nem, mondjuk egy inter...
fszom az egészbe amúgy meg

(#101203) #56268288 válasza adise (#101198) üzenetére


#56268288
törölt tag

:DDD :DDD

(#101204) bagyulajuve válasza Tibiajax (#101202) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát igen sok igaz van abban, amit írtál, de szinte csak az első félidőre. Nem tudom a másik félidőből mennyit láttál, de ott szinte semmit nem mutatott abból Juve, amit az első félidőben mutatott. A kegyetlen megsemmisítő képesség az nincs meg.

Majd lesz az Internek jó időszaka (sajnos ;] ) - szinte mindig úgy van, hogy domináló csapatok korszakai vannak: ld.: 80-as évek elejei Juve; 80-as évek 2. felének és 90-es évek elejének Milánja; "calciopoli" utáni Inter; most a Juve megint

Resistencia eterna

(#101205) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Cirka 64 millaert

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101206) dracox válasza gyuromoj (#101191) üzenetére


dracox
addikt

Inter jól járna..
Hol kapnának egy többszörös BL győztes csatárt a piacon ennyiért? :DDD

(#101207) gyuromoj válasza dracox (#101206) üzenetére


gyuromoj
veterán

Milyen igaz, el is felejtettem. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101208) DeathAdder válasza gyuromoj (#101205) üzenetére


DeathAdder
veterán

Továbbra sem értem, de hamarosan hátha ránk cáfol.

(#101209) aswyx válasza DeathAdder (#101208) üzenetére


aswyx
csendes tag

Pedig egyszeru. O majd megoldja a vedelmen tatongo lyukakat es a kozeppalyan uralkodo fejetlenseget.

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#101210) DeathAdder válasza aswyx (#101209) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na de Özil legalább hosszabbított (brutális heti 350k -s fizuért).
Viszont Giroud átszékel cselzibe, ez nálam megint jó nagy wtf, viszont esélyes hogy jól járnak vele a kékek.

(#101211) aswyx válasza DeathAdder (#101210) üzenetére


aswyx
csendes tag

Ugye Giroud akartak a Dortumndnak adni, de a felesege mar a nyari Evertonos eladasra is azt mondta, hogy koszi en maradok Londonban, ugyhogy te is :D

A Dortmund meg nem adja Auba-t ha nem jon senki, Batshuayi lett az a Chealseabol, de nem engedik el ha nem jon senki -> Giroud.

Arsenal orul mert van Aubameyang, Dortmund orul mert van potlas, Chealsea orul mert Giroud elorelepes Batshuayi-hoz kepes, asszony orul mert maradhat Londonban.

En meg csendben karomkodok mert se Jonny Evans, se N'Zonzi de legalabb sikerult ket PL rivalist is erositeni egy honap alatt. Meg mert Giroud-t mindig is szerettem.

[ Szerkesztve ]

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#101212) DeathAdder válasza aswyx (#101211) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szép kis keringő :DDD

Amúgy Batshuayi-ról egy szösszenet, hogy mennyire nem vált be sokak szerint:

19 gólt szerzett eddig a cselziben. Mindezt úgy, hogy 18 alkalommal volt a kezdőcsapat tagja (35 meccsen állt be a csereként).

(#101213) bagyulajuve válasza aswyx (#101211) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Szerintem Giroud egy eléggé alul értékelt játékos, pedig gólérzékeny és láttam tőle már igen szép technikai megoldásokat

Resistencia eterna

(#101214) venember83 válasza bagyulajuve (#101213) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem nem sokban marad el Higauíntól, sőt... :U

(#101215) KisTücsök válasza DeathAdder (#101212) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az a baj, ezt Conten kívül mindenki tudja. :D

(#101216) venember83 válasza KisTücsök (#101215) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lepődnék meg, ha a védekezőmunkát és az önfeláldozást hiányolná Conte Batsu játékából.

(#101217) BenHans válasza DeathAdder (#101193) üzenetére


BenHans
addikt

A 'pool ellen, hogy Dárdai szavaival éljek, végig egy Lucky Punch akcióra készültek, és félidőnként 1 kaput találó lövésük volt, összesen 3 lövésből, 1-et gólra is váltottak. A Liverpool 21x lőtt és 4x talált kaput, 0 gól, semmi nem jött össze.
Labdabirtoklás 28-72.

Arsenal ellen 12x lőtt a Swansea, 4x talált kaput és 3 gól lett belőle. Eközben az ágyúsoknál ez 9-4-1.
Labdabirtoklás 26-74.

A látottakból és a statból is az Arsenal fejetlensége jött le, mivel 3-ból minimum 2 gól a saját ökörségüknek köszönhető. Védekezésben a középpálya és a védelem is mint a fejetlen csirke. Nem mondtam, hogy nem érdemelte meg a Swansea, de szépen asszisztált az Arsenal.

A 34 bekapott gól is beszédes... A United, a Chelsea és a Spurs is hasonló lőtt gólok tekintetésben, de sokkal kevesebbet kaptak. A 'pool pedig "sokat" kapott, de még így is öttel kevesebbet és cserében 11-gyel többet ért el.

venember83: Igen, öreg Buffon nem vén Buffon. :) Amíg ő ott van a pályán nem tudom annyira egészségesen utálni a Juventust amennyire "kéne". :D Ő (sport)emberként igen komoly súlyt képvisel a mérleg másik tányérjában.

(#101212) DeathAdder: De aláírtam volna azt a Dzeko-Batshu cserét + vételi opciót, még ha nem is játszhat a BL-ben... :U

(#101216) venember83: Ez is igaz lehet. Ebben Dzeko jó pl., de akkor is 32 éves már...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101218) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#101219) L_YKing válasza Tibiajax (#101218) üzenetére


L_YKing
addikt

Máris a Galata a kedvenc csapat, hm?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#101220) aswyx válasza bagyulajuve (#101213) üzenetére


aswyx
csendes tag

Giroud iden is, tavaly is kb 90-100 perc / gol. Meg meg nehany assziszt.

Szerintem elengedni a Chelseahez tobb mint bun, hiba.

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#101221) DS39 válasza Tibiajax (#101218) üzenetére


DS39
nagyúr

Ugye végleg?

(#101222) venember83 válasza Tibiajax (#101218) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindez azért, hogy ne panaszkodjál már annyit. ;)

(#101223) bandus válasza Tibiajax (#101218) üzenetére


bandus
veterán

mi a fene ott az az atomcsapás indító gomb? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101224) Ringman válasza Tibiajax (#101218) üzenetére


Ringman
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#101225) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Giroud-Chelsea
Batshuayi-Dortmund Ilyen marhaságot, Conte játszhatta volna többet , a fogalmatlan Giroud mit fog segíteni :N

(#101226) DeathAdder válasza BenHans (#101217) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így van, részben magukat verték meg, legalábbis a bekapott gólokkal, de egyébként is veszélyesebb volt a Swansea :)

Ez a forma azért nem gyenge (mu még feljöhet, ha nyer ma)

(#101227) DeathAdder válasza bagyulajuve (#101213) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, Aubának nehéz lesz hozni Giroud szintjét is (90-100 perc/gól + gólpasszokat), tudtam hogy jó, de nem hogy ennyire jó számokat hoz. Hiba volt eladni szerintem, az elmúlt években is hasznos tagja volt a csapatnak, sok pontot hozott.

(#101228) Tibiajax válasza DeathAdder (#101227) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és hányszor lőtte/fejelte az utolsó percekben a gólt, amivel pontokat mentett
hálátlan kurva most a klub, vele szemben
zsiru közönségkedvenc volt, sosefogmárjátszani casorlával együtt

óó, óó, zsiii-i-ruuuuu..

[ Szerkesztve ]

(#101229) Napfénysüti

Ohh miket nem talál az ember a neten, ott a kis Süti. :DD

Ha jól saccolom idén lesz 20 éves a fotó, ezzel a csapattal voltunk kint Németországban focizni. :R

Més que un club!

(#101230) venember83 válasza bandus (#101223) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, vészleállító, hogy ne lőjön ki hátrafelé a futópad, ha megbotlanál, vagy ha éppen szívinfarktusod van.

(#101231) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Fújdmáleee

(#101232) Ringman válasza Tibiajax (#101218) üzenetére


Ringman
nagyúr

na eddig
bohóc -> galata - kölcsön
joao mario -> west ham - kölcsön
pinamonti -> sassuolo 8M-ért, visszavásárlási opcióval
vanheusden -> standard liege - kölcsön

helyettük jött 2 ember

elvileg brozo marad.

icardi megsérült: [link]

[ Szerkesztve ]

(#101233) omfgk


omfgk
addikt

Spurs-MU meccs.

A United nagyon bekezdett. Kezdés után 11 másodperccel kapták az első gólt. Aztán egy United öngól. Most meg a Tottenham egy tizit sem kapott meg.:D
2-0.

Jó lenne amúgy ez a United védelem ha nem ilyen középszer hátvédjeik lennének. Jones, Smalling, Rojo, Blind nem egy PL bajnokcsapat szint. Bailly sérült még.

Pogba meg Matic mint a lassított felvétel, úgy jönnek-mennek.

[ Szerkesztve ]

(#101234) DeathAdder válasza omfgk (#101233) üzenetére


DeathAdder
veterán

lehetne 4 vagy 5-0 már akár :)

(#101235) omfgk


omfgk
addikt

David Silva is megsérült közben.
A csúcskeret gyakorlatilag így elfogyott elöl. Sané, Silva, Jesus kiesett.

Maradt B.Silva, Aguero, Sterling, Gundogan, Fernandinho, de Bruyne. 6 ember 6 posztra. Csereként már csak vészmegoldások maradnak a középpályára. Yaya, Zinchenko...

Lehet Guardiola bepróbálkozik az 5 védős rendszerrel ha szeretné mondjuk KDB-t egyszer (talán-talán:D) pihentetni.

[ Szerkesztve ]

(#101236) szami777


szami777
addikt

Ezt a bánat focit, amit ma (is) játszik a csapat....
Csatár nélkül nem lehet meccseket nyerni

0-3 atyaég. Eddig bíram.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101237) DeathAdder


DeathAdder
veterán

vigyék már el ezt a degeát!!!!!!!!!

(#101238) omfgk


omfgk
addikt

Belehúzott az Arsenal, Chelsea, United.

Kár ,hogy a Pool agyatlanul szórja a kicsik ellen a pontokat. Simán másodikak lennének már.

(#101239) DeathAdder válasza omfgk (#101238) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak a sziti meg a mu szerzett több pontot a kicsiktől, cselzi meg messze a legrosszabb, több döntetlen mellett már 4 kicsitől is kikaptak.

(#101240) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na ez jó kis pörgős, magabiztos teljesítmény volt. Hát még ha Kane hozta volna a szokásos formáját, egy 5-0 esetén semmit sem szólhatott volna a MU. Eriksent nem is értem hogy hagyták ennyire szabadon, mikor az Old Traffordon egyértelműen arra mentek, hogy kivegyék a játékból és be is vált.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101241) omfgk válasza DeathAdder (#101239) üzenetére


omfgk
addikt

Most utánanézve, tényleg.
Na meg kiment a fejemből ,hogy a WBA elleni vereség az FA kupában volt.

(#101242) simondr válasza szami777 (#101236) üzenetére


simondr
senior tag

A Chelsea akkora nulla volt ma mint tegnap az Arsenal, részvétem.
Giroudt érdemes minél hamarabb játszani, mert látszik hogy Hazard nem arra a posztra való.

Nekünk meg remélem beválik Aboumeyang, sokat várok tőle.

(#101243) omfgk


omfgk
addikt

"Tuesday: Swansea 3-1 Arsenal
Wednesday: Bournemouth 3-0 Chelsea.

Olivier Giroud watches two defeats in two days from two different substitute benches"
;]

[ Szerkesztve ]

(#101244) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Fuh de jó, h félidőben elmentem aludni. :C

Megérte a gyászos kupán full kezdőt kirakni, ahogy azt sejteni lehetett.

(#101245) venember83 válasza KisTücsök (#101244) üzenetére


venember83
nagyúr

A reménytelen címvédés után rámegy Conte a kupára? :U

Reméltem, hogy többet változik (értsd: fejlődik) 'Tonio, de nem, maradt ugyanaz a sablonos, panaszos szájú mester. Mindegy, majd a PSG-nél jó lesz.

(#101246) szami777 válasza simondr (#101242) üzenetére


szami777
addikt

Aubameyang nem csatár egyébként?
Lacazette meg ő nem sok egy csárdában?
Egyik se érdemel padot.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101247) máyköl válasza szami777 (#101246) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem átállnak két csatárosra.

(#101248) venember83 válasza máyköl (#101247) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy két csatársorra. :D

(#101249) venember83


venember83
nagyúr

Közben kiderült, hogy Pjaca kölcsönadása után Cuadradót műteni kell, így minimum egy hónapra kiesik a folyamatosan kiújuló ágyékgyulladása folyományaként, Bernardeschi combsérülés miatt három hetet fog kihagyni, Douglas Costa apróbb húzódás miatt kevesebbet. Dybala továbbra sem vethető be. Elfogytak a szélsők, így várhatóan 4-4-2-re fog áttérni Allegri. Jujj, milyen kínzóan unalmas meccseknek nézünk elébe...

A februári menetrend:

(#101250) bagyulajuve válasza venember83 (#101249) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mert eddig nem voltak unalmasak? :DDD

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.