Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101901) Ringman válasza jkrisztian (#101899) üzenetére


Ringman
nagyúr

Fel kell venni a kesztyűt

Arsenalnak ez be szokott jönni...

(#101902) DeathAdder válasza jkrisztian (#101899) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez nagyon Bognárgyuris gondolkodás..meg lebutázni a világ egyik legjobb edzőjét... :N

Egyébként sem igaz, mert kitörölhetik a 200%-os labdabirtoklással meg a húszezer passzal, amikor kevesebb helyzetük volt mint az ellenfélnek.

(#101903) NyxNyxNyx válasza jkrisztian (#101899) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Látom valaki nagyon be akar kerülni a Sport Tv stúdiójába. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101904) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#101903) üzenetére


7600 GS
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#101905) szami777 válasza jkrisztian (#101899) üzenetére


szami777
addikt

Te valakinek a másodregje lehetsz, mert ha magadtól vagy ilyen hülye, akkor komoly bajok vannak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101906) 7600 GS válasza szami777 (#101905) üzenetére


7600 GS
addikt

Citro?

(#101907) Napfénysüti válasza 7600 GS (#101906) üzenetére

Ő nem pont angolfan volt?

Més que un club!

(#101908) szami777 válasza 7600 GS (#101906) üzenetére


szami777
addikt

Kizárt.
Ö valahogy belekeverte volna a poolt is. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101909) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Gyász: Lázár Bence csütörtök hajnalban elhunyt :(

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101910) BenHans válasza DeathAdder (#101894) üzenetére


BenHans
addikt

Felejtős! :D
Amúgy is a PSG és a Real között dőlne el szerintem... Előbbi esetében 60M€, míg utóbbinál 75M€-ról beszélnek, még júniusban, míg a 'pool 50M€-t ajánlana. :((
De ha minden igaz már dolgoznak az új szerződésén, amibe 90M€-s záradékot rögzítene Monchi.

Alisson a Kryptonról jött, ez már biztos. Mentálisan fogok megroggyanni ha sikerül elbalf@s*kodni.
25 éves, alsó hangon 10 évig a csapat alapja lenne mint Buffon, "végy egy jó kapust" alapon hosszú távon egy erősebb, gazdagabb csapat alappillére. Még ha a mezőny többi részen időnként van is változás, legalább a pálya azon részén ne legyen változtatás amit egy ember birtokol.

Ha kell még pénz adják el Amerikába, Kínába vagy a Milanba Dzekót, vagy kicsit jobban fájna, de Strootmant...
De inkább a ballasztot értékesítsék (Gonalons, Defrel). Bár elvileg már nem szükséges további eladás, tehát akkor eladás nélkül vegyenek inkább csak 2 játékost, mint 5-öt, de valaki fontos elveszítésével.

Na de a meccshez...
Csak azt tudnám mi történt a szünetben, egy uralt félidő után. Lemerevedtek a hidegben?
Mi a bánat volt ez? Oké sok nagy csapatot megtréfált már az ukrán csapat és hideg, és otthon aztán megoldották, de azért mégis...

Na mindegy. Az Olimpicóban két ilyen első félidőből kell állnia a meccsnek és nem lesz gond.
Jaj, Cengizt ki nem hagyjam! Ez a srác nagy kedvenc lett, mióta kezdőként szerepel nagyon jó.
Itt egy összefoglaló belőle, de az egy érintős sarkazós passza nincs benne.

---- ----
gyuromoj: 😢 :(

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101911) DeathAdder válasza BenHans (#101910) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha a pénzen múlik akkor a pool is simán letenné a 70-et.
Reál remélem degea-t viszi majd, a Párizs meg Oblakot.

Kiváló kapus, nekem csak egy aggályom van vele, hogy brazil :)

(#101912) Ringman válasza BenHans (#101910) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha jól passzol majd leigazolja guardiola

(#101913) dudu5130 válasza DeathAdder (#101911) üzenetére


dudu5130
őstag

El lesznek Firminoval :D

(#101914) DeathAdder válasza dudu5130 (#101913) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ő mintha nem is brazil lenne, aztán lehet pár év múlva gondol egyet és visszamegy a fevelákba :D

(#101915) dudu5130 válasza DeathAdder (#101914) üzenetére


dudu5130
őstag

Én már a Hoffenheimes karriere elején felfigyeltem rá. Nagyon szurkoltam, hogy elhozzák Milánó szebbik felére, de töketlenek ülnek a székekben.

(#101916) DeathAdder válasza dudu5130 (#101915) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon nagy érték ez az ember, ő az egyetlen akit semmi pénzért el nem engednék.
Szerencsére nem egy konzisztens gólvágó, ezért nincs a készjátékoshajhász csapatok radarjain :)

(#101917) jkrisztian válasza Ringman (#101901) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Csak sajnálom, hogy ezt a fost kell nézni. Mégis milyen meccseket játszottak az elmúlt 10 évben? Parádé. Azokkal a meccsekkel lehet népszerűsíteni a focit, ezzel a borzalommal nem.

(#101918) BenHans válasza Ringman (#101912) üzenetére


BenHans
addikt

"Sajnos" jól, és Isten ments... :)

Passes Per Game - Long Balls Per Game - Pass Success Percentage
Serie A: 28.8 - 7.9 - 81.1%
Champions League: 28.1 - 8.9 - 81.2%
+ 1 assist & Man of the match (Serie A vs. Inter) :D
+ Joga Bonito

---- ----

Lazio szerencsére megtömi a románokat, Milan is sima.
Atalantában bízom otthon és remélem a Napoli most lő még kettőt. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101919) Ringman válasza BenHans (#101918) üzenetére


Ringman
nagyúr

napoli direkt fog kiesni, nem kell nekik az el-es bohóckodás

(#101920) Ringman válasza jkrisztian (#101917) üzenetére


Ringman
nagyúr

a chelsea nyerni akar, nem magát népszerűsíteni.

(#101921) NyxNyxNyx válasza Ringman (#101920) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A MU meg egyiket sem akarja. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101922) #16514048 válasza jkrisztian (#101917) üzenetére


#16514048
törölt tag

Valamilyen szinten igazad van, mert elsősorban én is azért ülök le meccset nézni, hogy szórakozzak.

Csak nem értem miért pont a Chelsea meccsét hozod fel, szerintem az még egész élvezhető volt. Azt sem lehet mondani, hogy annyira ráültek volna az eredményre, amikor több kapura lövésük volt, mint az ellenfélnek.

Tegnap láttad a MU meccset? Na, azt tényleg szenvedés volt nézni.

(#101923) omfgk


omfgk
addikt

Arsenal 0 - 2 Östersund félidőben. Mindez az Emirates-ben.

Mkhitaryan elképesztő mennyiségű labdát balfa*zkodik el. Na nem mintha a csapat többi része jobb lenne.

(#101924) simondr válasza omfgk (#101923) üzenetére


simondr
senior tag

azóta 1-2.

de a játékosok teljesítményét értékelve: Elneny 0, Iwobi 0, Holding 0, Chambers 0.
A többiek egy fokkal jobbak de a kettest max Ospina éri el.

(#101925) Cartevo válasza Cartevo (#99796) üzenetére


Cartevo
őstag

E-liga

Kelet

Nyugat

CSZKA, Zenit, Lokomotiv, Kiev, Plzen

Arsenal, Leipzig, Dortmund, Lazio, Milan,
Lyon, Marseille, Madrid, Bilbao, Salzburg,
Sporting

[ Szerkesztve ]

(#101926) omfgk válasza simondr (#101924) üzenetére


omfgk
addikt

Jah. Végül csak sikerült hazai pályán a bivalyerős (a transfermarkt szerint 12M euró összértékű) keretű Östersund ellen szépíteni....

(#101927) NyxNyxNyx válasza omfgk (#101926) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát legalább tovább mentek. Napoli is kiesett, simán behúzhatja sajnos az Arsenal még az EL-t.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101928) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Le a kalappal az Östersunds előtt, ez azért nem semmi.

Érdekesség a csapattal kapcsolatban, hogy a klub azután jött létre hogy Wenger már az Arsenal edzője volt. Jelenleg a svéd bajnokságban is középcsapatnak számít, amit a jelenlegi edzőjük 2011 -ben vett át és akkor még a negyedosztályban(!!!) voltak, most meg az EL legjobb 32 csapata között búcsúsztak emelt fővel az Arsenal otthonában..

Az Östersunds játékosállományt illetően egy kb. Fradi szintű klub (tmarkt szerint még értékesebb is a Fradi kerete).

(#101929) NyxNyxNyx válasza omfgk (#101895) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ederson most eléggé fel van kapva. De ez az első éve a PL-ben. Majd 2 év múlva visszatérünk erre, hogy mennyire jó kapus ő. Lloris az első pár évében (főleg 13-15) olyan klasszis teljesítményt nyújtott, hogy simán legalább pariban volt az akkori De Geával. Már sajnos nem kérdés, hogy a spanyol sokkal jobb nála.

Edersonnak az indításai szuperek (amiben Lloris borzalmas), ez tény. Erre is kíváncsi leszek nagyobb minta után.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101930) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arsenal knockout HOME games in Europe:

2018: lost 2-1 vs Ostersunds
2017: lost 5-1 vs Bayern
2016: lost 2-0 vs Barcelona
2015: lost 1-3 vs Monaco
2014: lost 0-2 vs Bayern
2013: lost 1-3 vs Bayern

(#101931) simondr válasza DeathAdder (#101930) üzenetére


simondr
senior tag

a tegnapi teljesítményünk is ilyen acélos volt mint ez a kis összefoglalás.

Mivel Auba nem játszhat az EL-ben, Lacazette meg épp most dőlt ki több hétre, Wellbeck értékelését feljebb láthatjátok, így erősen kétlem hogy létezik olyan fajta csoda, hogy behúzzuk az EL-t.

Csak emlékeztetésképp: ott még vannak olyan csapatok mint a Milan, Marseille, RB Salzburg, Dortmund és még több másik is, amik lényegesen erősebbek az idei Arsenalnál :((

(#101932) szami777


szami777
addikt

Vasárnapi foci matiné:

15:05
Manchester United - Chelsea (PL - Spíler Tv)

17:30 Ligakupa döntő
Arsenal - Manchester city (digisport 1)

20:45
As Roma - Milan (digisport 2)

Azért ez így fincsi lesz. :))

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101933) bagyulajuve válasza szami777 (#101932) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kihagytad a felsorolásból a Juventus-Atalanta északi szuperrangadót :P :DDD

Resistencia eterna

(#101934) simondr válasza omfgk (#101926) üzenetére


simondr
senior tag

egyébként még annyit azért el lehet mondani az Arsenal védelmében, hogy nagyon látszott mindegyiken, hogy nem akartak tegnap este futballozni.
Szerintem Wenger is úgy küldte ki őket a pályára, hogy srácok, egy 0-0 vagy 0-1 is jó lesz, csak senkinek ne törjön el kivételesen semmije.
Csak a probléma ott kezdődik hogy a Chambers-Holding duo az épp annyira agyatlan hátul mint az Iwobi Wellbeck duo elöl.
Leraksz a 16os vonalára egy döglött csirkét, azt se tudják kicselezni, mert inkább belevezeti a labdát....

Dióhéjban ennyit a második vonalunk képességeiről, mint ahogy már egyszer írtam is, nem kis csoda kell ahhoz, hogy az idei EL-t megnyerje az Arsenal... :(

(#101935) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bocs, csak..rohadt jó ez a kép

(#101936) bandus válasza Tibiajax (#101935) üzenetére


bandus
veterán

ki van rajta? amúgy tényleg elégg menő :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101937) venember83 válasza Tibiajax (#101935) üzenetére


venember83
nagyúr

Mostanában nem gyakori a telt ház.

bandus: Ez segít?

Paul Ince.

Amikor még a calcio volt az úr...

[ Szerkesztve ]

(#101938) bagyulajuve válasza Tibiajax (#101935) üzenetére


bagyulajuve
addikt

remek kis játékos volt, bár nekem a MU időszakból maradt meg inkább

Resistencia eterna

(#101939) Cartevo


Cartevo
őstag

Lazio-Kiev

CSKA-Lyon

Leipzig-Zenit

Milan-Arsenal

Sporting-Plzen

Marseille-Bilbao

Dortmund-Salzburg

A. Madrid-Lokomotiv

(#101940) szami777 válasza Cartevo (#101939) üzenetére


szami777
addikt

A milan arsenal jónak ígérkezik.

Atleti - Arsenal döntőt jósolok egyébként.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101941) Tibiajax válasza Cartevo (#101939) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj de biztosak vagyunk abban a milan meg bilbao-meccsben.. csak nehogy csalódj majd bennük

(#101942) NyxNyxNyx válasza simondr (#101931) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azt én értem, hogy az Arsenal most nem a legerősebb csapat, de azért túlzásokba sem kell esni. Az Atletico és a Dortmund valamivel esélyesebb náluk, de a többi csapatnál még ezzel a formával is erősebb az Arsenal (Mármint nem a Österakármi elleni formára gondolok, mert valljuk be, az nem jelent sokat. Már továbbjutott az Arsenal és hétévégén egy sokkal fontosabb meccs jön.)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101943) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megeloztek

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101944) simondr válasza NyxNyxNyx (#101942) üzenetére


simondr
senior tag

nyilván tudom én is hogy tegnap a B vagy inkább a C csapat játszott, nem is ezzel van baj.
De mint fentebb is írtam, az EL-re nincs megfelelő csatárunk, Lacazetteben lehet bízni, de ő ki tudja mikorra tér vissza.

"Már továbbjutott az Arsenal és hétévégén egy sokkal fontosabb meccs jön."

Hát én nem érzem a ligakupát olyan fontosnak...Ha megnyeri az Arsenal akkor megnyeri, ha nem akkor sem dőlök a tőrömbe, az egy sehol sem jegyzett kupa.

Egyébként EL tekintetében még Gulácsiékra érdemes odafigyelni, idén is egész jók.

(#101945) Cartevo válasza szami777 (#101940) üzenetére


Cartevo
őstag

Minden (a matracos)oké, de a Lyon most extra motivált.

A többieknek így nehéz lesz döntőbe keveredni.

(#101946) DeathAdder válasza simondr (#101944) üzenetére


DeathAdder
veterán

Máshol is írtam, most ide is, Bellerin, Kóla, Iwobi, Miki, Wilshere, Elneny, Miatland N. nem igazán C csapat, de még B sem nagyon.
Mondjuk A B csapatról is nehéz beszélni, mert a szitin kívül nemigen van olyan úgynevezett "alapkezdő" a bajokságban, aminek elsősorban a rotáció az oka.

Másfelől meg nem sok csapat tudott volna felpörögni egy svéd középcsapat elleni meccsre az EL-ben, amit idegenben már agyonnyertek. Ez más csapatnák is okozott már problémát, nem csak az Arsenalnak. A sziti elleni meccs totál más lesz.

Szerintem simán nyerhető az EL, bár vannak még jó csapatok, de egyikben sincs olyan átütő erő, talán az Atleticóban ha rámennének a kupára, de a Lyon is elég jó.

Egyébként annyira nem lep meg ez a sorsolás, nem csalódtam az uefá-ban :C
Meg kell legyen a presztízse a sorozatnak így idejekorán összesorsolják a két nagymúltú óriásklubot, mert semmi garancia nincs, hogy valamelyikük ne essen ki egy Plzen, Kijev ellen...

;]

[ Szerkesztve ]

(#101947) BenHans válasza Cartevo (#101939) üzenetére


BenHans
addikt

Én Lazio, Lyon, Leipzig, Milan, Sporting, Marseille, Dortmund és Atletico továbbjutást szeretnék látni.
Lazio kapja csak a terhelést, hátha jövőre is EL-ben lesznek, kell a rutin. :D
Rudi Garcia azért szépen összerakta a Marseille-t, Thauvin nem is marad már túl sokáig...
Milan pedig szervezett játékkal elkaphatja az Arsenalt, ha Gattuso feltüzeli őket, játszatja Cutronét, Bonucci magához ragadja a vezér szerepét és ha Suso és Kessié jobb napot fognak ki.
Az a rizikó, hogy megnyerni nem fogják de teperni kéne a bajnokságban, hogy jövőre legalább ott lehessenek.

simondr: 3 napja írták, hogy az mondta Wenger, hogy 4-5 hét. 13-án hozták le, hogy "up to six weeks".
A transfermarkt szerint "Return expected on Mar 26".
A Milan március 8-án fogadja őket, a visszavágó 15-én lesz.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101948) simondr válasza DeathAdder (#101946) üzenetére


simondr
senior tag

Valóban nehéz A-B-C csapatokról beszélni, de nálam ha mindenki egészséges így néz ki egy Arsenal kezdő most:
Ospina/ Cech -- Bellerin-Kosci-Mustafi-Kola -- Ramsey-Xhaka-Whilsere -- Özil-Miki-Auba

Ha jobban megnézed ebből a névsorból tegnap csak 4en+Ospina játszottak...

A felpörgésről meg annyit, hogy mint írtam nem az volt a baj, hogy gyengén játszottak, hanem hogy látszik, sok játékosunk teljesen agyatlan (Iwobi, Wellbeck, Holding,Chambers). Belőlük akkor se lesz értelmes spiler, ha letolnak 500+ PL meccset

(#101949) Cartevo válasza Tibiajax (#101941) üzenetére


Cartevo
őstag

A Bilbao mellett szól, hogy ott a ligák közt nagy a különbség, és nem mindegy, melyik edzőterembe jársz, a Milan meg emelkedőben van.

(#101950) simondr válasza Cartevo (#101949) üzenetére


simondr
senior tag

a Marseille könnyedén átlépi az idei rém gyenge (spanyol 14.) bilbaot.

Mondjuk azért meg kell hagyni hogy úgy nem könnyű párharc győztesekre tippelni, ha az ember a párharc egyik felét ismeri csak :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.