Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100451) L_YKing válasza #56268288 (#100449) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Egyebkent Cou jatszott BL meccsen? Mert akkor ugye nem jatszhat ha mar Lpoolban jatszott.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#100452) gyuromoj válasza L_YKing (#100451) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100453) ZavaBalazs válasza L_YKing (#100451) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

játszott, de azt hiszem már akkor sem lehetne a barca BL keretben, ha csak nevezve lett volna.

mondjuk ha egyáltalán nem is lett volna a pool BL keretében, azzal lett volna tele a sajtó, és kész tény lett volna a januári átigazolás, szóval gondolhattad volna. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#100454) Richard! válasza #56268288 (#100449) üzenetére


Richard!
addikt

Az ilyen retgeket kelle inkább elégetni :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100455) forceberg válasza ZavaBalazs (#100453) üzenetére


forceberg
veterán

Azt érzem, Iniesta jegelve lesz a bajnokikon a BL-re.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#100456) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#100377) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, amit legutóbb olvastam, aszerint a jövő héten bejelentik, csak megvárják vele a schalke edzőtábor végét, hogy ne keltsenek felesleges feszültséget az öltözőben. udvariasságból :P

nem tudom Klopp mikor próbálkozott vele, de amennyire tudom, az ügynöke már nyáron járt a säbeneren, meg májusban elterjedt a hír, hogy a részletekről már meg is állapodtak, szóval nem új keletű a bayern érdeklődése.

de amúgy mire fel ez a negatív hangvétel? a bayern mindig is szeretett német válogatottakat alkalmazni, mert kölcsönösen hasznos, ha a válogatott és a bayern magja megegyezik. adódik egy ingyen igazolható német, aki a következő 10 év egyik meghatározó tagja lehet a válogatottnak, hülyék lesznek hátradőlve malmozni elengedni a lehetőséget, hogy cserébe ne tudjon pár internetes fórumozó "lerablás!!%^€§!7!"-t kiabálni. :U

forceberg: mint a '15-ös szezonban a kapusokkal? előfordulhat, eléggé adja magát.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#100457) Cartevo


Cartevo
őstag

Ahogy szerepet cserélt a 2 manchesteri csapat, ugyanaz érik Madridban.

(#100458) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez a dembelé egy kalap szar eddig.... egy finom megoldást, egy cselt nem láttam eddig még tőle

(#100459) L_YKing válasza Tibiajax (#100458) üzenetére


L_YKing
addikt

3-4 hónap után... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#100460) IreN!CuS válasza Tibiajax (#100458) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Téged szerintem szívesen látnának az eurobarcas Dembele topicban ott megy hasonló eszmecsere. :U

Majd ha 1-2 hónap múlva ugyan itt fog tartani akkor lehet ilyet írni

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#100461) máyköl válasza Tibiajax (#100458) üzenetére


máyköl
veterán

most épült fel könyörgöm... :U

(#100462) Richard! válasza Tibiajax (#100458) üzenetére


Richard!
addikt

hábazmeg tibi most épűt fő :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100463) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#100458) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Eddig sérült volt... :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#100464) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#100456) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem vitatom h úgy már majdnem esélytelen ha a bayern is akarja :)

Cant vele gondolta pótolni Klopp (jó is lenne), tán beszéltek is (nyilván ezt nem lehet bizonyítani), de ez még egyáltalán nem jelent semmit, mert simán mondhatta hogy bocs de inkább megyek a nagyestvérhez mint egy lepukkant angol dokkvárosba egy majdnem topcsapathoz :D

Ez volt Draxlerrel mielőtt psg be ment, meg talán Götzével is (bár arról csak lakájmédia pletykák voltak) :)

(#100465) L_YKing


L_YKing
addikt

Messi :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#100466) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem értitek, mire gondolok...
nem érdekel, hogy sérült volt, elvileg most már teljesen rendben van, edzett, készült hogy kezdő lehessen.
állítólag ez a gyerek klasszis, rengeteg pénzt fizettek érte, ha akkora klasszis lenne, már látnám ahogy labdához ér
de én még semmit nem látok egyelőre. tudom, hogy nem lehet mindenki Junior, de emlékszem amikor ő először a pályára láthattuk barca.mezben... ég és föld

IreN!CuS mondjuk az akkor megnyugtat, hogy nem csak én látom ezt így

[ Szerkesztve ]

(#100467) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Áúúú Papa :D

[ Szerkesztve ]

(#100468) Cartevo válasza Cartevo (#100457) üzenetére


Cartevo
őstag

Na ugye...

(#100469) paatrick


paatrick
senior tag

Real Madrid már Benzema nélkül se tud nyerni. Most van baj :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#100470) forceberg válasza paatrick (#100469) üzenetére


forceberg
veterán

Zz megéli a P$G-t?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#100471) gyuromoj válasza forceberg (#100470) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg ott dől el a sorsa.
De szerintem már eldőlt... novemberben.
2 szép évet köszönhet neki minden madridista, de sajnos ennél több már nincs benne.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100472) balazs025 válasza gyuromoj (#100471) üzenetére


balazs025
senior tag

Csak a kérdés, hogy kit tudnak a helyére vinni?

(#100473) Sonja


Sonja
veterán

:D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#100474) venember83


venember83
nagyúr

Pénzügyileg azért nem rossz. Az már más kérdés, hogy miképpen tudna így a Pool felsorakozni a PL (három?) négy legjobbja mellé, ha eladja a legjobbjait.

(#100475) gyuromoj válasza balazs025 (#100472) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jó kérdés.
Az elnök a Spurs edzőjét nézte ki elvileg, a BL meccsek után.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100476) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#100477) gyuromoj válasza Tibiajax (#100476) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha csak fele annyira válik be mint Neymar, már megérte megvenniük. (szerintem)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100478) MdewC válasza Tibiajax (#100476) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nálatok mennyire volt jó ez a brazil srác?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#100479) dudu5130 válasza MdewC (#100478) üzenetére


dudu5130
őstag

Voltak jó meccsei, de még nem volt kész játékos. Látszott rajta a tehetség, de a vezetőséget nem kell bemutatni. Mondjuk már akkor is a bő dupláját elkerhettuk volna érte.

(#100480) paatrick válasza forceberg (#100470) üzenetére


paatrick
senior tag

Szerintem senki nem érti mi van a Realnál úgy felsőbb szinteken. Edzőt ennél kevesebbért is kirúgtak már. Az meg hogy Benzema még mindig itt van és játszik, és olyanokat nyilatkoznak hogy nem kell másik csatár megint érthetetlen.
Én a Classico után azt írtam a PSG csúnyán elkeni a Real száját idén, akkor azt mondták korai még a formára következtetni. Azóta eltelt 2 hét, volt idő hogy fejben vagy taktikában bármi változás legyen, de ember legyen a talpán aki látta bármelyiket a tegnapi meccsen. Legközelebb jön a Villarreal.

De mondjuk ha kiesik a Real a BL-ből, és a Barca ~20 ponttal előz a bajnokságban azt azért nehéz lesz megmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#100481) Tibiajax válasza gyuromoj (#100477) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

feleannyira biztos lesz jó, mint Junior... ő azért nem vicc-kategória dembelé lesz

MdewC nagyon régen volt az már, nem mérvadó. azóta annyit fejlődött, hogy leírni nehéz. akkor még csak egy tehetséges brazil kölyök volt, akin sajnos idióta módon túladtak, de talán így is volt jobb a gyereknek.. világklasszissá fejlődött

(#100482) balazs025 válasza paatrick (#100480) üzenetére


balazs025
senior tag

Jó, mondjuk azt nem nyilatkozhatja, hogy Benzema szar és CR-nek se megy, és ezért új csatárra van szüksége. Plusz az is elgondolkodtató, hogy valóban Zidane ragaszkodik e Benzemahoz és nem Perez. Mert már kb ez volt Ancelottinál is, hogy a csere csatárok nem kaptak mellette elég lehetőséget. Ezért ment el elsőre is Morata, plusz, ha jó emlékszem elég jó áron megvehették volna Borsócskát is, és ő mindig lendületet vitt a játékba.

(#100483) omfgk válasza forceberg (#100470) üzenetére


omfgk
addikt

Ha kiesik a csapat a PSG ellen akkor le kell cserélni.

Napról-napra bizonyítja, hogy az egyetlen erénye az volt, hogy amikor elvállalta a csapatot akkor képes volt az egókat megfékezni, az akkori felforduláson úrrá lenni. Nagy név volt, a nagy nevű focistákhoz. Esetleg beírhatjuk még a neve mellé ,hogy beépítette Casemiro-t ami kulcsfontosságú volt. És ennyi.

Taktikailag egy nulla, nem képes változtatni.
A tavalyi meneteléshez kellett Marcelo, Modric, Isco, Ronaldo együttes formája, valamint ,hogy a védelem viszonylag jó volt. Ha nem megy a szekér, nem képes belenyúlni a meccsbe. Elég egyértelmű ,hogy a liga már elment és még mindig nem játszatja Llorentét vagy Ceballos-t. Ezt az évet a fiatalok beépítésére kéne használni, és már most a PSG elleni taktikán kéne gondolkoznia ZZ-nek.

Bale-t a helyében már most januárban eladnám. Pont jó, lőtt 2 gólt láthatja mindenki ,hogy ha egészséges akkor jó játékos. Csak próbálkozzon más csapat őt toldozni-foltozni. Benzemát a nyáron kellett volna eladni, most sérült és szerintem amúgysem fog kelleni a kutyának sem.

El kellene kezdeni valós alternatívák után nézni. Nem pedig álmokat kergetni. Sok külföldi real fórumon a Neymar transzfert szeretnék nyáron...
Fel sem merül bennük ,hogy Ronaldo és Neymar semmiképp nem fog megférni egy csapatban. Legyen az a csapat a Real vagy (a szokásos pletykák alapján) a PSG.

Hazard
Lewandowski
Alexis S.
Icardi
Akik így hirtelen az eszembe jutottak és legalább egy megfontolást megérnek. De nekem nem ez a dolgom. Ott van az edzői stábban rá a megfelelő ember, na meg a megfigyelők, Perez ... stb akik úgy látszik malmoznak.

[ Szerkesztve ]

(#100484) DeathAdder válasza Tibiajax (#100476) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#100485) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na jó.... xd

(#100486) cyberkind válasza omfgk (#100483) üzenetére


cyberkind
félisten

Értelmesen kéne igazolni ha már annyira muszáj de nem ez történik soha se, itt az újabb példa Neymar-ral, fel nem tudom fogni minek kell még ő is Cé mellé, nagyon jó játékos de ha ő jön abból csak rossz jön ki, esetleg úgy lehetne ennek értelme ha beáldozza Pérez Cé-t és így veszi meg Neymar-t, de nem ilyen játékosra van szüksége a Real-nak, nem is hatalmas sztárokra.

Az edzőkérdés meg még nehezebb, azért ZZ csak itt lett nagy edző, vagy ha sokak szerint nem is nagy de itt tanulta meg a dolgokat, itt a fia is (meg hát csak ő hozta el a BL címvédést), szóval ez több volna munka.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#100487) venember83 válasza Tibiajax (#100485) üzenetére


venember83
nagyúr

Pavellel mi bajod? :F

(#100488) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Coutinho átment az orvosin, de 3 hétig nem játszhat valami combserules miatt.
Katalán Sport hozta le. 120 millió +40 bónusz teljesülések esetén.

Szerk.:
Aubameyang pedig 72 millióért megy Kínába.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100489) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Közben az Arsenal-t le akarjak rabolni:
Sanchez->City
Özil->MU

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100490) Cartevo válasza Tibiajax (#100485) üzenetére


Cartevo
őstag

Épp ők nyerik nektek a BL-(kvótá)t.

(#100491) venember83 válasza gyuromoj (#100489) üzenetére


venember83
nagyúr

Lerabolni? Nyáron mindketten ingyen távoznának... :U

(#100492) máyköl válasza gyuromoj (#100475) üzenetére


máyköl
veterán

Pochettinonak örülnék. Vagy Conte -nak.
Icardi, Hazard, De Bruyne jöhet. Neymar nem kell.

(#100493) L_YKing válasza máyköl (#100492) üzenetére


L_YKing
addikt

De Bruynere nincs esély szerintem. Többi kettő simán benne van a pakliban.
Viszont az edzőváltás szánalmas lenne. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#100494) venember83 válasza máyköl (#100492) üzenetére


venember83
nagyúr

Conte? Jujj, de hamar kifütyülnék a szurkolók... Főleg rosszul elsült BL-meccsek esetén.

(#100495) bandus válasza gyuromoj (#100471) üzenetére


bandus
veterán

hülyeség szerintem ez alapján méricsnkélni, nem lehet folyamatosan a toppon lenni. de, a bajnokság hatalmas blama, és engem leginkább ez a struccpolitika zavar, hogy minden sajtótájékoztatón elmondja zz, hogy minden rendben van, nincs szükség támadóra, amikor a közelmúltban kettő is távozott (morata, mariano) és klasszik csatár csak benzema maradt, akinek a teljesítményét szintén képtelen objektíven látni az edző. fájdalmas nézni, ahogy a helyzetei kimaradnak, de már amikor labdába ér egy-egy kontránál, ott megtörik a támadás lendülete. 2 gólja van a bajnokságban 17 lejátszott mérközés alatt :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#100496) gyuromoj válasza venember83 (#100491) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igazad van, kicsit tuloztam. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100497) KisTücsök válasza omfgk (#100483) üzenetére


KisTücsök
addikt

Valahol olvastam, h Hazard nagyon tologatja a szerződés hosszabbítást. Lehet kamu.

Kb minden nyáron téma volt eddig, de nem lepődnék meg, ha most tényleg menne, kb az utolsó esélye, ha aranylabda/BL közelébe akar kerülni. Igazából Roncit már nem is lenne nehéz kiszorítania. ;]

(#100498) omfgk válasza KisTücsök (#100497) üzenetére


omfgk
addikt

Nincs ott szó kiszorításról.
Hazard menne a balszélre, Ronaldo régi helyére, Ronaldo meg középre. CR-nek is jót tenne ha valaki kicsit széthúzná a pályát. Több hely kell neki mert már nem képes megoldani az 1v1-eket.

Jobb oldalt meg Isco/Asensio.

[ Szerkesztve ]

(#100499) gyuromoj válasza omfgk (#100498) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na és Kane hova kerülne?! :))

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100500) BenHans válasza gyuromoj (#100499) üzenetére


BenHans
addikt

Szakértőnk válaszol rovat következik: "Harry Kane-t ha ingyen adnék se kéne (Kane-e :D )" (Bognár György)
Ki kellene legjobban a Realnak? 5:40 tömény szakértés (Neymar, Hazard, Mbappé, Kane, Lewandowski)
Konklúzió: Kane nem Real szint a másik négy igen...

Csak nekem van ilyen érzésem? Sport1-en maradt a tv, nekem pedig olyan ábrázatom lett a töménytelen információtól mint itt 0:16-nál a tagnak.

Ezek a szakértők... :O Pénzt kapnak érte! :W Kevesebbért is vállalom, lehet kicsit magasabb lesz a színvonal, de majd igyekszem...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.