Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101251) venember83 válasza bagyulajuve (#101250) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, de most képzeld el, hogy szélsők sem lesznek, csak középen próbálja átgyömöszölni a labdát a Juve. Ja, csatárnak maradt Mandzu és Higuaín, ha jól számolom. Az egyetlen kreatív játékos pedig Pjanics. Embert próbáló idők elé nézünk.

(#101252) NyxNyxNyx válasza venember83 (#101249) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Dybala visszatérhet a Spurs ellen?

Juve ellen elvileg már lesz Alderweireld és Rose, de a Spurs sorsolása elég kemény így a MU után.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101253) venember83 válasza NyxNyxNyx (#101252) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal az első meccset még ki kell hagynia, de viszonylag gyakran vannak kivizsgálások, szóval változó hírek keringenek.

(#101254) dudu5130 válasza venember83 (#101251) üzenetére


dudu5130
őstag

Már majdnem megsajnáltalak, de aztán végig futott a fejemben az utóbbi Inter meccsek szemet gyönyörködtető játéka és elillant az érzés :D

(#101255) Tibiajax válasza dudu5130 (#101254) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem is tudom már, mi vigasztalót tudnánk még írni a szerencsétlen juve-drukkereknek
komolyan. még az ág is húzza őket

(#101256) Ringman válasza Tibiajax (#101255) üzenetére


Ringman
nagyúr

nálunk meg itt a bőség zavara, az elhízott eder vagy a gyak. 0perces pinamonti kezdhet icardi helyett ha nem épül fel.

már látom is a szemem előtt: két sikeres candreva-csel után beadás, amit eder fejesgól követ

(#101257) dudu5130 válasza Ringman (#101256) üzenetére


dudu5130
őstag

Pinamonti max a Sass- ban fog kezdeni

(#101258) Ringman válasza dudu5130 (#101257) üzenetére


Ringman
nagyúr

elvileg nem ment végül, a csapatlistán is ott van [link]

sassuolonál meg nincs fent a névsorban: [link]
meglepő, h náluk milyen kevés légiós van

[ Szerkesztve ]

(#101259) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

alakulgat a támadószekció az emirates-ben..

(#101260) DeathAdder válasza Tibiajax (#101259) üzenetére


DeathAdder
veterán

Névre nem gyengék, nagyon nem.

(#101261) dracox válasza DeathAdder (#101260) üzenetére


dracox
addikt

Pláne ha Sanchez maradt volna még..

(#101262) BenHans válasza Tibiajax (#101259) üzenetére


BenHans
addikt

Lacazette Mkhitaryan Aubameyang Ozil a helyes sorrend. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101263) simondr válasza dracox (#101261) üzenetére


simondr
senior tag

inkább élvezze csak Pogbáék társaságát és a jó kis manchesteri hangulatot

(#101264) simondr válasza szami777 (#101246) üzenetére


simondr
senior tag

egyik sem érdemel padot. Remélem átállunk 3-5-1-1 vagy 3-5-2 esetleg a klasszikus 4-4-2-re.

u.i.: bocsánat a dupláért

(#101265) DeathAdder válasza simondr (#101264) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szabály az szabály, így kell csinálni és nem bele szerkeszteni egy másik threadhez fűzött tartalmat is :)

ld. "hozzászólás" alatti 3-as pont :K

(#101266) Tibiajax válasza simondr (#101263) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne félj, ő élvezi....

(#101267) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Dembele tegnapelőtt úgy megette Pogbáékat a középpályán, hogy fel kellett Mou-nak hoznia Fellainit. Itt az összes érintése. Hatalmas játékos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101268) KisTücsök válasza venember83 (#101245) üzenetére


KisTücsök
addikt

Top4 sokkal fontosabb, mint az fa kupa. Ha ezt nem látják a vezetőségnél, akkor...

Sajnálnám ha elmenne amúgy, mert számomra nagyon szimpatikus. De valahogy... nem tudom. Már az arcán sem az mutatkozik, mint amikor ide került.
__

BenHans: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101269) Tibiajax válasza KisTücsök (#101268) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég volt a kék szörnyetegből neki is, elképzelhető.. nem baj, majd jön megint más valaki a padra, mint ahogy egy-két évente mindig

(#101270) venember83 válasza KisTücsök (#101268) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem másra számított ő. Azért ment el, mert úgy érezte, hogy a Juve tíz eurójával nincs mit keresnie a nagyok százeurós éttermében. Ehhez képest már nem egyszer panaszkodott, hogy nem azok a játékosok érkeznek, akiket ő szeretne vagy kért. Ez azért elég lelombozó lehet számára... Emberként nekem is szimpatikus, de edzőként nem nagyon látok nála komoly fejlődést sajnos, pedig reméltem, hogy néhány év más klubnál való tapasztalatszerzés után visszatérhet a Juventushoz, és BL-címhez segítheti a torinóiakat, de erre jelenleg nem sok esélyt látok.

(#101271) bagyulajuve válasza venember83 (#101270) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Conte nem egy taktikai zseni, ezt be kell látni és én sem látom, hogy tudna fejlődni. Ezzel szemben Allegri egy taktikai zseni, ezt sokszor bizonyította, de vele meg az a problémám, hogy bizonyos emberekhez nagyon tud ragaszkodni, itt lehet gondolni akár Khedira játszatására vagy Rugani/Berna/Bentancur alig játszatására, sőt én szerintem Higu is túl sok játékpercet kap. Nyilván én csak egy mezei szurkoló vagyok, nem értek hozzá, nem látom, hogy ezek a játékosok edzésen miket nyújtanak például.

Resistencia eterna

(#101272) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#101271) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Khedira valamit nagyon tudhat, mert a Realban is folyamatosan játszott amíg ott volt, annak ellenére, hogy mindenki szidta.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101273) venember83 válasza bagyulajuve (#101271) üzenetére


venember83
nagyúr

Komoly különbség még Allegri és Conte között, hogy számomra utóbbi sokkal szimpatikusabb. :B Maxi bármit nyerhet, nekem felejthetetlenek a milánói évei, az akkori kifogásai, az összetűzéskerülő hozzáállása, az, hogy nem képes beleszólni abba, hogy xy nem eladó stb. A taktikai tudását természetesen nem vitatom, bár azért a zseni státusz számomra azért kérdéses, de ezt tudjuk be annak, hogy annyira nem férkőzött közel a szívemhez.

(#101274) venember83 válasza NyxNyxNyx (#101272) üzenetére


venember83
nagyúr

Social skills. A vicc, hogy azóta még jobban lelassult, még tötymörgősebb lett, ami engem azért nagyon idegesít.

(#101275) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#101272) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sőt a német válogatottnak is tagja, még néha játszik is :DDD

venember83 - mondjuk akkor azt, hogy képes jól változtatni a formációkon és ezeket viszonylag sikeresen alkalmazni (Serie A szinten mindenképpen). Én nem annyira emlékszem a Milan-os viselkedésére, ezért én nem mondom, hogy ne lenne szimpatikus. Igaz, hogy nem úgy tűnik, hogy ragaszkodna a kulcsjátékosok itt tartásáért, bár szerintem ő marasztalta volna az összes korábbi kulcsjátékost (Pogba, Vidal), de nem tudom, hogy mennyire lehet beleszólása, valószínűleg nem sok. Conte is ezzel próbálkozott, hogy jobban beleszólhasson az átigazolási politikába és hát távozott/távoznia kellett. Gondolom Allegri is hasonló helyzetben van.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#101276) venember83


venember83
nagyúr

(#101277) BenHans válasza venember83 (#101270) üzenetére


BenHans
addikt

"Azért ment el, mert úgy érezte, hogy a Juve tíz eurójával nincs mit keresnie a nagyok százeurós éttermében."

Ezt nem várhatta, nem ez volt a tendencia. Utoljára igazán akkor nyúlt a zsebébe Abra amikor Hazard is érkezett, azaz a 12/13-as szezonra, 110M€ vétel, 25M€ eladás. Utána már az eladásokból befolyt pénz viszonylag közel volt a kiadásokhoz. 13/14-es szezonra ~130M€-t költött de az eladásokból befolyt 77M€, az ezt követő szezonokra ez kerekítve 138/145, 90/87, 133/108, 254/201.
Tehát a második szezonkezdetére való felkészülésre nem is lehet úgy kiakadva.
Amúgy pedig nem hiszem, hogy nem lett felvázolva neki a terv.
Egy kapcsolódó cikk: Blues' big spending days in Roman Abramovich era are over Ha költeni akar irány a PSG, aztán ki tudja meddig teheti. Abra is észrevette, hogy figyelnie kell a pénzére mert kiapadhat az olaj...
De ha a PSG-nél többet költhet és megtanítja őket csapatként védekezni akkor benne lehet egy BL siker, csak nehogy megelőzzék vagy pont akkor menjen oda amikor Khelaifi is meghúzza a gyeplőt. :DDD

"nem képes beleszólni abba, hogy xy nem eladó"
Ez kapcsolódik ide is, nem csak Allegrihez.
Nagyobb csapatoknál úgy veszem észre, hogy mára a főzz abból amit adunk mentalitás az uralkodó. Ez az én üzletem, ha nem megy, majd elgondolkodom hogy még mit kéne tenni, ha nem tetszik, te mész.
Ezért nem hibáztatnám Allegrit sem, ezzel együtt is az egyik legjobb olasz edző és a simulékonysága meghosszabbítja a mandátumát és ezzel az állandósággal talán a csapat is jól jár.
Nálunk ott van Di Francesco, nincs sztáredzőnek kikiáltva, de azt hiszem így is egyértelmű a kvalitása. Ő is úgy fogalmazott, hogy nem ért egyet mindennel, de ez nem az ő dolga, ő felvázolja az elképzeléseit, egyeztet Monchival, aki aztán megteszi ezt a vezetőséggel, és a lehetőségekhez mérten próbálják ezt megvalósítani. Kérte Messit, de azt mondták nem lehetséges...
Nem akarnak meghatározó játékost eladni, aki megy az menni akar, vagy az FFP követeli meg, próbálnak sakkozni. De megpróbálja kihozni a helyzetből a legtöbbet és a nehéz idők sem tántorítják el a döntésétől, hogy a Roma edzője akar lenni. Ezzel mindent el is mondott, majd a stadion évenkénti +60M€-ja...

Na de vissza Conte munkásságára és hogy "edzőként nem nagyon látok nála komoly fejlődést sajnos":
Menedzserek csatája a 2016/2017-es szezon kezdetétől (63 bajnoki meccs):
Pep GUARDIOLA (Man. City): 45W, 11D, 7L = 146 p
Antonio CONTE ️(Chelsea): 45W, 8D, 10L = 143 p
Maurício POCHETTINO️ (Tottenham): 40W, 14D, 9L = 134 p
Jürgen KLOPP ️(Liverpool): 36W, 18D, 9L = 126 p
José MOURINHO (Man. United): 34W, 20D, 9L = 122 p
Arséne WENGER (Arsenal): 35W, 12D, 16L = 117 p
(Cold Rainy Nights in Britannia FB)
Annyira nem rossz ez, na...

Úgy tűnik nem csak Rómában nehéz stadiont építeni, ott a zöldek és a korrupt, lazio nyakkendős városvezetés nehezítette meg az ügyet, Londonban pedig egy család . Biztos Spurs vagy Arsenal drukkerek. :D Ultrák akik nem akarnak a rivális árnyékában élni még sok pénzért sem, tehát ultragazdagok. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101278) DeathAdder


DeathAdder
veterán

mu, cselzi körök sem lesznek épp könnyűek a két BL forduló között, szép lassan lehet is kizúgni mindenkinek a BL-ből, sziti viszont rápihenhetne.

(#101280) szami777 válasza BenHans (#101277) üzenetére


szami777
addikt

Ezen a Londoni családos sztorin néztem egy nagyot. Ha ez igaz, akkor elmehetnek a bús csába :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101281) bagyulajuve válasza venember83 (#101276) üzenetére


bagyulajuve
addikt

vajon miért nem lep meg egy ilyen...

Resistencia eterna

(#101282) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

csak hogy fájjon a cselziseknek, köln:bvb 1:2, Batshuayi duplával. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#101283) BenHans válasza ZavaBalazs (#101282) üzenetére


BenHans
addikt

Nekem is fáj, elvileg az ő kölcsön + vételi jogával csökkentették volna a pénzösszeget ha Emerson mellett Dzeko is megy. :D

---- ----
Eközben Spalletti: "Pastore? Sosem beszéltem róla. Ha olyan játékost akarsz hozni mint ő, aki többet keres az összes többi játékosunknál, először nézz a számokra." (football-italia.net)

Érdekes...

Mi pedig csendben balbekk posztra igazoltunk egy térdsérülésből felépülő 23 éves Emerson helyett, egy szintén térdsérülésből felépülő 23 éves Jonathan Silvát a Sportingtól kölcsön + vételi opcióval összesen 5.7M€-ért. Ez 20M€ haszon, FFP talán kipipálva és a következő ablakban újra lehet költeni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101284) Cartevo


Cartevo
őstag

Ma 11-kor UTE TV (M4).

(#101285) Richard!


Richard!
addikt

Batshuayi első meccsén duplázott a BVB-ben. Kár, hogy csak kölcsön jött...Ha jól teljesít, a cselzi hülye lesz eladni és akkor ott marad a csapat csatár nélkül... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#101286) Enzolord válasza Richard! (#101285) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem raktak bele vételi opciót?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101287) dudu5130 válasza Richard! (#101285) üzenetére


dudu5130
őstag

Ha Conte marad jövőre is, amire mondjuk kicsi az esély, tuti nem megy vissza. Szerintem Dortmundban szárnyalni fog, sose értettem miért nem játszott...

(#101288) máyköl válasza Enzolord (#101286) üzenetére


máyköl
veterán

Nem. Pedig szerintem ha játszatják, simán jobb lehet Lukaku -nál is.

(#101289) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na ilyen is rég volt, mindenki egészséges a Tottenham keretében.

más:

Batshuayi when asked why he moved to Dortmund: "black and yellow are my favourite colours because I like Batman and Spongebob" :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101290) BenHans válasza máyköl (#101288) üzenetére


BenHans
addikt

Ezt én is most olvasom csak, és visszakerestem az olasz és angol lapokat is, hogy nekünk hogy ajánlották a Dzeko pénz csökkentésére, és ott sem írnak sehol vételi opcióról, csak fél év kölcsönről.
Így azért más a helyzet, érthető hogy nemet mondott a római vezetőség. Nem játszhat BL-ben és még csak nem is alapozhatunk rá hosszabb távon.

Az már korrekt lett volna, ha azt csinálják mint a Real Moratával is, hogy 20M€-ért eladják a Juventusnak de van visszavételi opciójuk 30M€-ért. Így Batshu a BVB-nek kb arra jó hogy Auba hirtelen távozása után van fél évük helyettest találni, vagy majd alkudozni nyáron a kékekkel, de az ára biztos olyan lesz akkor hogy ők ki tudják fizetni Auba eladásából de nekünk esélyünk sem lenne.

NyxNyxNyx: :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101291) paatrick


paatrick
senior tag

Mourinho Fellaininek: Fogd be a szád, és írd alá!

Ahelyett hogy elengednék már ezt a szerencsétlent még mindig azt akarja hogy maradjon. Ki érti ezt? :W
David Moyes kísért........

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101292) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#101289) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kicsit sem lep meg, pool lesz az ellen, várható volt hogy mindenki ép lesz :C

(#101293) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#101292) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha ez megnyugtat akkor nem lesz Lucas Moura. Azért ti sem panaszkodhattok a sérülésekre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101294) forceberg


forceberg
veterán

0-1-nél Sterling 1m-ről üres kapura mellébelsőzte, ha nem nyernek ma, Pep-nél eláshatja magát...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101295) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#101293) üzenetére


DeathAdder
veterán

Clyne, Lallana már régóta hiányzik, egyébként én nyugodt vagyok egészen addig, amíg nem tol fel Poch egy emberevő Dier, Dembelé, Wanyama középpályát :) bár szerintem erre nincs nagy esély

[ Szerkesztve ]

(#101296) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

figyelem figyelem, közhírré tétetik. aki szeretne bármilyen nemű változtatást a topik-összefoglalóban a neve mellett, esetleg új feliratkozó lenne kedvenc csapatával / csapataival, jelezze nekem itt, mert hamarosan 1.hsz-update következik!
köszi

(#101297) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#101296) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem a Magyarország odaírása felesleges.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101298) DeathAdder válasza Tibiajax (#101296) üzenetére


DeathAdder
veterán

én közben mu szurker is lettem a pool mellé, köszi :)

(#101299) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

oks, vettem mindkettőtöket

(#101300) KisTücsök válasza Tibiajax (#101296) üzenetére


KisTücsök
addikt

Stream linkeket nem lehetne belerakni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.