Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101301) Ringman válasza Tibiajax (#101296) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs benne citro!

(#101302) szami777 válasza KisTücsök (#101300) üzenetére


szami777
addikt

Illetve összefoglaló oldalakat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101303) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát aki ebbe a manchester united-be beleszeret, az előtt le a kalappal....

KisTücsök azt köszi, de szkippelném.. kismillió steam van és feszt változnak. én biztos nem fogom követgetni őket, aztán meg itt frissítgetni
összefoglaló oldalakat is kihagynám. ennyi erővel csomó más focis nagyoldalt lehetne belinkelni, de minek.
én annak idején csak arra gondoltam, ez egy tök általános off-topic focis közösség, és ha már kialakult itt egy állandó kis gárda, írjuk be mindenkinek a kedvencét, tudjunk mindenkit hová tenni
én ezt jópofának tartottam, de semmiképp sem mennék tovább
ha valakinek van többhöz is kedve meg ideje, felőlem intézheti

(#101304) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az ágyúsok gyorsan benyomtak két ágyúgolyót az Everton seggébe :C

meg is szerezte első pontját egy gólpassz formájában :DDD

DeathAdder kösz a képet, ez még mindig vicces.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101305) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hamarabb kellett volna már ezt a támadósort összerakni az ágyúsoknak..
nem baj, megnyomják szépen a tavaszt a lelkes újakkal, és meglehet simán a top4

forza arsenal

(#101306) Ringman válasza Tibiajax (#101305) üzenetére


Ringman
nagyúr

majd vesd össze az eder-perisic-candreva trióval, akit a gag-borja-vecino kreatív középpálya támogat meg

remélem a mester már a 85. percben be meri cserélni rafinhát.

(#101307) DeathAdder válasza Tibiajax (#101305) üzenetére


DeathAdder
veterán

Esélytelen a top4. Két hete is volt már egy ilyen gálameccsük, k jó csapat lehetnének, de Wenger keményen féken tartja őket

(#101308) Ringman válasza BenHans (#101283) üzenetére


Ringman
nagyúr

spalletti a rómában is nyomatta a folyamatosan 0 teljesítményt nyújtó kedvenceit?
nem hiszem, hogy cancelo és karamoh ne tudná az a pályára tenni, amit perisic vagy candreva.
mondjuk akkor nem lenne 25 sikertelen beadás egy meccsen.

borjáról nem is beszélve, kb az utolsó 15 forduló óta semmi haszna és kirobbanthatatlan a kezdőből.
pinamonti is játszatna eder helyett.

szerk:
nem beszélve arról, hogy a crotone (!!!) ellen nem tud rafinha kezdeni. mou úgy rakta be sneijdert a milan ellen, hogy kis túlzással a repülőről ment a stadionba

[ Szerkesztve ]

(#101309) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mikkaterryann jó vételnek tűnik, ma három assistot is jegyzett.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101310) BenHans válasza Ringman (#101308) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, itt is megvoltak a kedvencei, nem szeret rotálni.
Nálunk is jött a hullámvölgy. Nálunk sem tudott változtatni.
Amitől viszont megőrültem azok a cseréi, amikor x van vagy megy az ellen és csak kb 10 perccel a vége előtt tudott cserélni.
Lassan 59 éves, nem hiszem hogy kinövi, vagy változtat az elképzelésein, és rugalmasabb gondolkodású sem lesz már.

Közben vezettek...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101311) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#101309) üzenetére


forceberg
veterán

Többet érhet egy "gyengébb" játékos, ha a csapat egységesebb vele.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101312) Ringman válasza BenHans (#101310) üzenetére


Ringman
nagyúr

egy eder-fejesgóllal. hogy borja hogy maradhat a pályán az érthetetlen.
azt is el tudom képzelni a hasznossága alapján hogy a szakáll mögött rósa dénes lapul.

közben egyenlítés.

így a márciust sem fogja megérni spal

szerk:
ha így marad, 8 meccs, 6 pont, 5 rúgott gól

[ Szerkesztve ]

(#101313) dudu5130 válasza Ringman (#101312) üzenetére


dudu5130
őstag

ugyan az a semmi ami szokott is lenni?

(#101314) dudu5130


dudu5130
őstag

Támadó özön!

(#101315) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Levante :Y

Navas csak belekapni tud, es vegul bevanszorog a kapuba.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101316) BenHans válasza Ringman (#101312) üzenetére


BenHans
addikt

Rósa "szlamb" Dénes :DDD

És kit hoznának a kopasz helyére?
Szerintem az nem rajta múlik, hogy két ígéretes helyzetből Perisic kaput sem talál és kb alig mozog.
Oké a cseréket előbb is megléphette volna, pláne az első kettőt...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101317) Ringman válasza dudu5130 (#101313) üzenetére


Ringman
nagyúr

az. de amíg candreva és borja kezdő, addig nem is volt várható más.

a cserék után egy fokkal jobb a helyzet, de még így is kevés.
brozovicsot meg el kellet volna passzolni, 0 lelkesedés, link megoldások, semmi hajtás.

rafinhának kezdeni kell, borja, brozovic, candreva, perisic pad, ennél rosszabb nem lehet.
dalbert-t meg le kellett hozni, vsz begörcsölt a lába.

szerk:
BenHans
És kit hoznának a kopasz helyére
vecino-rafinha-gag - őket kellene elhelyezni a pályán, ha marad a perisic/candreva szélsőpáros

Oké a cseréket előbb is megléphette volna, pláne az első kettőt...

mondjuk már eleve így kellett volna kezdeni

[ Szerkesztve ]

(#101318) paatrick


paatrick
senior tag

Jaj Madrid már megint a csúcson.

Primadonna Kroos végül csak ráfázott erre a nyomizásra, minden meccsen eljátssza ezt a "nemvagyokagresszív" inkább odaadom a labdát hülyeséget. Gondolom Ramos neki anyázott :DDD
Bár ami védelmi hibák előtte is voltak, csoda hogy nem kaptak előbb gólt.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101319) Richard! válasza paatrick (#101318) üzenetére


Richard!
addikt

Amúgy tulajdonképpen, most mi a cél a rm-nál? :F :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#101320) bandus válasza Richard! (#101319) üzenetére


bandus
veterán

nem tudom, de vicc, hogy egyedul ok nem igazoltak senkit telen a la ligaban. Nem lehet elvitatni a korabbi erdemeit, de ez mar egyertelmuen zidane felelossege.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101321) bandus válasza Richard! (#101319) üzenetére


bandus
veterán

nem tudom, de vicc, hogy egyedul ok nem igazoltak senkit telen a la ligaban. Nem lehet elvitatni a korabbi erdemeit, de ez mar egyertelmuen zidane felelossege. persze nem lehet folyamatosan a csucson lenni, de hat ez szanalmas.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101322) Tibiajax válasza bandus (#101321) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy ezt már akartam én is kérdezni.. mi van a real madriddal, hogy hogy senkit nem vesznek meg kilóra? hol vannak már a 'galaktikus' idők? :)

(#101323) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#101315) üzenetére


forceberg
veterán

Az első gólnál is ziccert fogott, csak a kipattanóra sehol-senki... mint múltkor, amikor hasonló helyzetben átemelték.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101324) bandus válasza Tibiajax (#101322) üzenetére


bandus
veterán

en titkon remeltem, hogy lecsapnak aubemeyangra legalabb, benzemat meg lezavarjak a castillaba, de hat latod....

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101325) forceberg válasza bandus (#101324) üzenetére


forceberg
veterán

Ma pedig Benzó mindkét gólban benne volt. Sergio F*ckos fejesét fogta volna a kapus, ha nem kalimpál előtte Benzó.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101326) paatrick válasza Richard! (#101319) üzenetére


paatrick
senior tag

Hát szerintem Conte meg Zidane most versenyeznek ki tud tovább a székben maradni. :P

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101327) Ringman válasza Tibiajax (#101322) üzenetére


Ringman
nagyúr

majd leigazolják icardit a nyáron.

(#101328) omfgk válasza paatrick (#101326) üzenetére


omfgk
addikt

Emery-n is nagy a nyomás.
Ha a PSG kihullik a Real ellen akkor viszlát.

(#101329) szami777 válasza paatrick (#101326) üzenetére


szami777
addikt

:C

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101330) Tibiajax válasza omfgk (#101328) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezzel olyan sok újat nagyon nem mondtál..

(#101331) Ringman válasza Tibiajax (#101330) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt nézd inkább:

(#101332) Tibiajax válasza Ringman (#101331) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég volt az esti meccset néznem.. megint

amúgy nekem már hányingerem sincs. azon is túl vagyok. teljes apátiába estem immár
tetszett, ahogy az egész stadion fütyült a lefújáskor. be kellett volna inkább menni a pálya szélére és elverni az edzőt, aztán fel a díszpáholyba és elverni mindenkit, aki ott van. a csíkszeműekkel kezdve

(#101333) Ringman válasza Tibiajax (#101332) üzenetére


Ringman
nagyúr

egyébként lehet tényleg nem baj, hogy nem igazoltunk kb senkit, mert nem sok értelme van, ha úgy is a borja-candreva tandem kezd helyettük.

spal elvesztette a fonalat, egyértelműen nem megy több játékosnak, de nem mer változtatni.

lehet hogy valamelyik német újhullámos edzőt kéne leigazolni, aki bátran mer meghúzni váratlan dolgokat és nem fél attól, hogy egy 23 éven aluli játékost kell a kezdőbe raknia

rafinha se tudta szerintem hova kerül.

(#101334) dudu5130 válasza Ringman (#101333) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem tudom mi történhetett az öltözőben, de ez már tuti valami konfliktus miatt van. Az ősszel hatalmas összhang, ment a játék mindenkinek. El kellett volna passzolni jó pénzért Perisicet a nyáron. Hihetetlen mennyire szarik az egészre, pedig szerintem a keret legjobb játékosa. Karamoh-ban sokkal több kakaó van, aztán nem is játszik.

(#101335) paatrick


paatrick
senior tag

Az éjszaka azt álmodtam a Napoli 8-0-ra nyer, a Juve meg beleáll egy 2-2-es döntetlenbe. :F

Bár ez a Benevento - Napoli meccs. Utolsó az első ellen, ebből szokott jönni a pofára esés.

Liverpool - Tottenhamre ki mit vár? Érdemes lenne nézni?

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101336) DeathAdder válasza paatrick (#101335) üzenetére


DeathAdder
veterán

Már hogy a fenébe ne lenne érdemes? :)

[ Szerkesztve ]

(#101337) paatrick válasza DeathAdder (#101336) üzenetére


paatrick
senior tag

Liverpool - Man City-t néztem az jó volt.
Tottenham - Man utd kb vége volt az 1. percben :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101338) DeathAdder válasza paatrick (#101337) üzenetére


DeathAdder
veterán

jó hát mu meccset nem szabad nézni, soha :)

De itt mindkettő játszós csapat, Spurs szitiben is felvállalta a saját játékát, valószínűleg ma is felfogja :)

(#101339) #56268288


#56268288
törölt tag

A Róma elég gyorsan megszerezte a vezetést. kb. 20 másodperc alatt. :D Nem is volt olyan csúnya a gól, egyébiránt.

(#101340) dudu5130


dudu5130
őstag

A közösségi oldalakon mindenki agyba főbe szidja a kínaiakat, pedig szerintem minden tőlük telhetőt megtesznek. Moratti hagyatékát nyögik és elég jól haladnak. Én úgy gondolom, hogy nevek alapján ennek a keretnek kellene hozni legalább a negyedik helyet, de így egyszerűen nem fog menni. Azt az összetartást ami az ősszel volt most már egyáltalán nem látni, Spalletti meg látványosan tehetetlen.

(#101341) Tibiajax válasza dudu5130 (#101340) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szépen beszélsz
..és akkor most mi lesz?

(#101342) dudu5130 válasza Tibiajax (#101341) üzenetére


dudu5130
őstag

Ami eddig minden évben. Remény aztán nem lesz semmi. De még a csoda is benne van a pakliban.

(#101343) BenHans válasza #56268288 (#101339) üzenetére


BenHans
addikt

Jaja, duplán örültem neki, mert Cengiz lőtte aki már az elmúlt 3 meccse után nagyon megérdemelte. :K

Most pedig ez a szerencsétlen kétbites fehérpálcás agyagedény Fabbri azonnali pirossal leküldi Pellegrinit.
Hát ez egy kib****** vicc, ez sima sárga. Az ellenfélnél pedig nem jár második sárga, pedig kb könyörög érte a pali...
Nem elég hogy szar a forma és hogy középpályán sok a sérültünk, de még ki is kell velünk babrálni, és az egy meccses eltiltást biztos nem törli a kamuítélet után a belterjes okádék szövetség.

Komolyan nem videobíró kell ide, hanem épeszű bírók. Majd ha ez megvan és nem segghülye vak majmok fújják el kedvükre a meccseket akár VAR-ral együtt akkor majd jöhet valami. De egész addig felesleges, mert a hülyéken nem lehet segíteni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101344) Ringman válasza Tibiajax (#101341) üzenetére


Ringman
nagyúr

5. hely, legkésőbb nyáron edzőcsere, új edző a liblingeket kivágja, repül candreva, borja, brozovic; icardit eladjuk a madridnak.

nagatomot visszaküldik mert zavarja az edzéseket, joao mario sem kell a whu-nek, 3 zsák labdáért eladjuk barbosát, hogy legalább fizetést ne kelljen neki adni. kondogbiát megveszi apróért a valencia.

ranocchia nem akar sehová sem menni, hiába érdeklődnek iránta olasz középcsapatok és török élcsapatok.
eder is marad, hízik még 5 kilót.

nyáron jön 6-8 új ember, icardiért kapott pénzt középszerű játékosokra fogjuk elcseszni. biztató kezdés után visszaesés és kezdődik minden elölről.
remélem nem valami középszerű rutinos olasz edző fogja váltani (aki hoz 3-4 30+ serie a-s focistát, akiket már ismer.

szerk:
elrakhatod a hsz-t nyárra, kíváncsi vagyok mi fog belőle megvalósulni

[ Szerkesztve ]

(#101345) #56268288 válasza BenHans (#101343) üzenetére


#56268288
törölt tag

Mi maradt ki. :DDD Te jó ég! :(

De végül csak meglett. :K

[ Szerkesztve ]

(#101346) BenHans válasza #56268288 (#101345) üzenetére


BenHans
addikt

Strootman sem a régi.
De a lényeg hogy megvan, igen.

Cengiz gól, Defrel labdaszerzése és Kevin híján gólpassza biztató jel.
Ahogy az is amit a végén láttam az az érzelemkitörés Manolastól.
Nagyon bírom a görögöt, ezt a tüzet ezt a lelket várom ha megy, ha nem, ha szép ha csúnya...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101347) forceberg válasza BenHans (#101343) üzenetére


forceberg
veterán

Nem láttam az eseteket, de te még komolyan hiszel benne, hogy hülye és vak a bíró?
Vagy esetleg nem lenne jobb?
Nyugi, amiben nem látsz logikát-értelmet, épp abban van a legtöbb logika.
Csak tűnik logikátlannak, mert az egy érdekcsoportnak pont úgy jó.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101348) #56268288 válasza BenHans (#101346) üzenetére


#56268288
törölt tag

Besz*rsz. :DDD Pont egy hasonló nevű ember (testvérpár) cégénél dolgozok. A második "O" betűt "E"-re cseréled és egy kicsikét fentebb a térképen. Még így vasárnap délután is az arcomba kapom. :D

(#101349) BenHans válasza forceberg (#101347) üzenetére


BenHans
addikt

Nem teljesen értem. Most a tipszmikszre utalsz, manipulációra?
Különböző fordulókban különböző csapatok számára kedvezően, máskor kedvezőtlenül?
Kb csak azt lehet számolgatni kit hányszor ért igazságtalanság. Esetleg hozzá lehet venni, hogy ki ellen és milyen eredménynél, de a lényeg, hogy mindenkit ért már hasonló.

Itt az eset. Oké persze, hátulról nyújtott lábbal, sérülésveszélyes, szándékot "díjazta" stb stb, de majdnem minden meccsen látok ilyet vagy durvábbat és sárga. Valamiféle következetesség sem ártana.

De mit akarunk ha egy bíró azzal védekezik, hogy pl a felkar az még váll... :F

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101350) forceberg válasza BenHans (#101349) üzenetére


forceberg
veterán

Nem az a baj, hogy ez piros, hanem, hogy a többi még akár ennél durvább meg nem az.
Zéró következetesség, így maradnak az alattomos játékosok, mert vagy-vagy alapon rugdalózhatnak, legtöbbször max. sárgát kapnak.
Pl. pár éve egy Espanyol Barca meccs kb. azon múlt, hogy milyen bíró volt, engedte a mocsok hozzáállást, vagy nem?!
Szóval, azzal, hogy a bíró mérlegelhet, továbbra is megmarad a meccsbenyúlás lehetősége, de valószínűleg ez is a cél... :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.