Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100301) omfgk válasza KisTücsök (#100299) üzenetére


omfgk
addikt

Ők is vissza fognak esni. Többfrontos terhelés, sérülések.
Most kiesett Jesus. Aguero-nak így nem maradt cseréje.
KDB és Silva kérdéses. Fernandinho szerintem eltiltott (5 sárga, de ebben nem vagyok biztos).
Kompany sérült.

Gyakorlatilag a következő kezdő maradt a Watford ellen.

Ederson - Walker - Otamendi - Mangala/Stones - Danilo - Delph (Fernandinho helyén a kövi meccsen szerintem) - Gundogan - B.Silva - Sterling - Aguero - Sané

Így csereként max egy Toure tud beugrani. Jó a keret de nagyon vékony.

(#100302) Richard! válasza MdewC (#100273) üzenetére


Richard!
addikt

2 hónap.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100303) KisTücsök válasza omfgk (#100301) üzenetére


KisTücsök
addikt

Valamennyire valószínű, de túl nagy az előnyük sajnos. Ráadásul BL meg kupák a riválisoknak is lesznek.

Szerintem itt rekorddöntések is lehetnek. Ami érzékenyen érintene, mert elég sokat a Chelsea tart. :DDD

(#100304) Cartevo


Cartevo
őstag

Manchester mégsem lesz egyf(r)ontos város, ellentétben Liverpoollal.

(#100305) DeathAdder válasza KisTücsök (#100303) üzenetére


DeathAdder
veterán

Következő fordulóban -remélem- jönnek megbaszódni az Anfieldre (csak Salah meg Cou épüljön fel) :K

Én is bajnokesélyes Arsenalt prognosztizáltam titkon, de Wenger eszméletlen mélységekbe juttatta az általa felépített csapatát, idén már teljes árnyéka a régi önmagának.

[ Szerkesztve ]

(#100306) MdewC válasza Richard! (#100302) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi szépen! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#100307) omfgk válasza DeathAdder (#100305) üzenetére


omfgk
addikt

Ha abban az évben se tudta megnyerni a PL-t az Arsenal, amikor az összes nagy csapat padlón volt és az egyetlen év végi sikerük az volt ,hogy kínkeservesen 1 ponttal sikerült megelőzniük a Spurs-t, akkor miből hitted ,hogy majd idén talán-talán sikerülhet?

2015 nyarán fel kellett volna állítani Wenger-t a székből.

Az utolsó talán jónak nevezhető PL szezonjuk a 2007/08-as volt. Akkor még talán tudták tartani a lépést (annak ellenére is ,hogy 2007 nyarán ment el Henry).

(#100308) DeathAdder válasza omfgk (#100307) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sztereotípia, mert megint erős hajrát abszolváltak tavasszal, amivel a béka segge alól majdnem meg is lett a 4. hely, de végül csak az EL, amibe várható volt hogy C csapattal vágnak bele, így All-in mehet a PL-ben.

Ehhez még hozzájött Lacazette, Kolasinac akik egyértelmű upgradek, de a korábban rájuk jellemző látványos kicsik verése is csak szenvedés mostanában, meg hát az sem könnyíti meg a helyzetüket hogy a 4. helyezettnek is 2 ppg-je van, tehát nagyon erősek a riválisok.

2015 nyarán fel kellett volna állítani Wenger-t a székből.

Igen, a korábbi zsenialitását az elmúlt 1-2 évben napról napra egyre jobban árnyékolja be. Felkészülhet Eddie Howe ?

[ Szerkesztve ]

(#100309) L_YKing válasza omfgk (#100307) üzenetére


L_YKing
addikt

Fura, hogy az Asnl van szidva aki stabil 5+ helyezest er el az Lpool stb. pedig milyen ugyes. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#100310) omfgk válasza DeathAdder (#100308) üzenetére


omfgk
addikt

Megküzdhet a Pool, Spurs, Arsenal trió a 4. helyért.
Bár ha Coutinho marad legalább nyárig még és a védelmet sikerül gatyába ráznia Kloppnak, akkor én őket tennék meg favoritnak.

Az Arsenal helyzete pedig a közeljövőben se lesz túl rózsás. Özil és Alexis elmegy ingyen. Cazorla nem hiszem ,hogy visszatér még. Kénytelenek lesznek ezen az őrült átigazolási piacon utódok után nézni.
Én biztos nem adnék Wenger kezébe 100+ millió fontot már. Akkor inkább Mislintat döntsön.

Ancelotti?

(#100311) DeathAdder válasza omfgk (#100310) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagy kérdés mi lesz az ágyúsokkal, Wengerben már nem szabad bízni, bár a nyáron 2 éves szerződést firkantott alá. Illetve ha holnap kikapnának a cselzitől, akkor már most nagyon távol kerülnének a 4. helytől.

Ancelottit a mu-ba érzem hogy megy, aztán meg majd kiderül... :)

(#100312) NyxNyxNyx válasza omfgk (#100310) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én úgy érzem a Spurs és MU között fog eldőlni a negyedik hely sorsa. Persze kitudja, lehet az Arsenal összeszedi magát, a Pool meg kifárad. De a MU-nek közel sem biztos még a top4 ezzel a játékkal meg főleg nem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#100313) KisTücsök válasza DeathAdder (#100305) üzenetére


KisTücsök
addikt

Durva, hogy mit fut idén Salah. Szó szerint is. :D Nem gondoltam volna.

(#100314) DeathAdder válasza KisTücsök (#100313) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én sem :D még tartottam is tőle hogy flop lesz a PL-ben. Látszólag szegény Manét frusztrálja is, hogy most nem ő a közönségkedvenc, meg is látszik a játékán.

Ezek az afrikaiak is legalább annyira szentimentálisak, mint a latinok :D

(#100315) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#100314) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én egy futóbolondnak gondoltam, nem gondoltam volna hogy sikeres lesz a PL-ben. Sokat fejlődött.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#100316) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

We start the year with great news... #DembeleIsBack

(#100317) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az megvan hogy a ragyás képű spíler kommentátor az a balfasz aki állandóan keveri a csapatok nevét, a játékosokét, a játékosokat becézgeti vagy éppen fogalma nincs kit hogy hívnak vagy hogyan kell kiejteni, aki az Anfieldet keveri az Old trafforddal, aki kommentálás közben állandóan másról beszél, aki a legszennyebb lakájmédia pletykákat terjeszti kommentálás közben az a britannia blogon állandó hozzászóló hasonló színvonalon?

Tegnap rá jellemző módon végtelenül magas színvonalon kommentálta a burnley-poolt, egy olyan meccset amelyen szinte B (7 helyen rotált) csapattal álltak ki a vendégek, mivel 22(!!) órával korábban a Leicesterrel kellett megszenvednie az A csapatnak, és annak a baromnak nem volt jobb dolga közvetlen a meccs után mint felmenni a blogra és egy új thread alatt szitkozódni, hogy milyen botrány fos volt a pool (akik a második legtöbb gólt szerezték a PL-ben), meg majd kíváncsi hogy ezt mivel magyarázza az egyik pool szurkoló, meg kloppot minősítgeti az ő csökkent értelmű feltételezései alapján :W
Korábban is feltűnt, hogy az a kommentelő mekkora egy inkompetens barom, de csak ma tudtam meg hogy Somos úr a nicnkév gazdája.

Úristen bazmeg, hová süllyed ez a világ, és ezek jövőre a BL-t is közvetíteni fogják.

Az egy dolog hogy a mi adónkból ellopott pénzből keresi a betevőjét, másik hogy kurvára nem ért sem a focihoz, sem a kommentátori szakmához, sem a műsorvezetéshez, de az már mindennek a teteje hogy vén 50 éves létére, 8 éves gyerek szintjén szólogat be obszcén jelzőkkel, az ország legnagyobb és legszínvonalasabb angol foci blogján, a világ legnézettebb bajnokságának kommentátoraként.

Inkább rohadjon ki a vesém, pusztuljak éhen, minthogy mégegyszer odakapcsoljak ahol ez a betevőjét keresi.

(#100318) Tibiajax válasza DeathAdder (#100317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és ezek jövőre a BL-t is közvetíteni fogják

(#100319) DeathAdder válasza Tibiajax (#100318) üzenetére


DeathAdder
veterán

Orosz sztrím a barátom, de legalább tanulom a nyelvet: Pádácsá, udááárr, stángá, pirídács :C

(#100320) pohár válasza DeathAdder (#100319) üzenetére


pohár
félisten

valahonnan rohadtul kéne egy jo ESPN/FOX/Sky stream... :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#100321) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#100317) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a durva, hogy Kele annak ellenére, hogy az egyik legértelmesebb TV-s szakértő, és a cikkei is színvonalasak, a saját blogján olyan stílusban írogat hozzászólásokat, hogy elhányom magam. Alpári, nagyképű, képmutató, nem ezt néztem volna ki belőle.

Azt, hogy ki a Somos, azt én is csak tegnap tudtam meg, de azon annyira nem lepődtem meg. Magyar színvonalom egy full közepes kommentátor, de attól még sejteni lehetett, hogy egy pöcs.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#100322) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#100321) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ne aggódj, nem csak a saját blogján. én olyan 8 éve futottam bele egy f1-es fórumon, már akkor is egy levakarhatatlan alja féreg volt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#100323) Richard! válasza pohár (#100320) üzenetére


Richard!
addikt

totalsportek.com

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100324) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#100321) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sokat elmond hogy már a fonat előtt, a stretfordendről is kibannolták a saját szurkolói, és britannián is azért van még csak mert ő az alapító.

Múltkor jöttek Somossal a fonatra trollkodni amikor leikszeltünk egy meccset, hogy na ugye ők megmondták hogy milyen középszerű Klopp hogy ezt meg amazt rosszul csinálja :D Sokszori figyelmeztetés után aztán mindketten bannolva lettek onnan is.

És ők dolgoznak a világ legnézettebb bajnokságának közvetítésén...

Kele is... a nyilvánosság előtt egy semmitől zokszó nélkül lefaszoz meg elküld az anyádba a lehető legobszcénebb módon tévés figura létére...

(#100325) BenHans válasza DeathAdder (#100319) üzenetére


BenHans
addikt

Az már gáz, hogy ahogy olvasom már a kommentátor hangjával megy a fejemben? :D
Meg ahogy mondja a neveket... :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#100326) máyköl válasza DeathAdder (#100324) üzenetére


máyköl
veterán

Koppányi még a legszimpatikusabb.
De a mai szakértőkhöz/kommentátorokhoz képest tényleg úriemberek a “veteránok”. (Hajdú B.. Méhes, Faragó)

[ Szerkesztve ]

(#100327) venember83 válasza Tibiajax (#100316) üzenetére


venember83
nagyúr

Coutinhót még nem igazolta le a Barca? Azt hittem, hogy az lesz az első nagy hír.

(#100328) Cartevo válasza DeathAdder (#100317) üzenetére


Cartevo
őstag

2010 körül 1 buszon utaztam ezzel a fojtott hangon, gépiesen nyűglődő Somos fossal Székletfehérvárott, a városában. Nemzeti Sportot olvasott, amire ránéztem, mire elhúzódott. Engem ez nem zavarna, sőt, értelmet ad az árának, szétszedném, de hát nem vagyunk egyformák...

(#100329) DeathAdder válasza venember83 (#100327) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert nem fizetnek, gyanítom nincs nekik rávaló, a nyári nevetséges ajánlatuk is erre utal...
5 éves szerződéssel rendelkező játékos a legjobb évei előtt, tegyék ki a brét oszt perkáljanak!

Eskü százszor többre tartom az olajosokat ilyen szempontból, akik kirakják a bránert az asztalra és megveszik aki kell nekik.

Ehelyett ezek itt szaroznak, meg próbálják minél jobban elmérgesíteni a helyzetet, hogy aztán a lehető legkevesebbért vihessék.

Sunyiznak a játékos családjának uszításával, telesírják a teljes honi és nemzetközi sajtót arról, hogy jajdejönniakar a srác, csak a gonosz klubja nem engedi, messivel meg suárezzel illetve az egész csapattal üzenget, Nike botrány, etc... ami nem igazán méltó egy ilyen "nagy klubhoz" és mellesleg szabálytalan is...

Ennél nyilvánvalóbb, alja üzletpolitika biztos hogy nincs.

(#100330) forceberg válasza máyköl (#100326) üzenetére


forceberg
veterán

Azon gondolkodok, ezek a mai bohócok hogyan kerülhetnek be?
Pénzért? Haveri alapon? Tényleg nem lenne jobb?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#100331) Richard! válasza DeathAdder (#100329) üzenetére


Richard!
addikt

Van nekik bőven, de nyilván nem fogják dupla vagy tripla áron elhozni, mert van eszük. Arra mennek, hogy a lehető legolcsóbban meg tudják szerezni és ezzel nincs is semmi baj. Mondom ezt úgy, hogy a Barca átigazolási politikáját már évek óta elutasítom...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100332) DeathAdder válasza Richard! (#100331) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én ezt nem tartom valószínűnek. Ilyen esetben az eladó szabja meg az árat, mivel az ő pozíciója erősebb, a barszának meg nagyon kell egy ilyen játékos. Dembelé-ért letettek a száz millát, szóval nem igazán értem ezt, nekem nagyon úgy tűnik hogy nincs rá pénzük egyben, stadiont újítanak lehet ők is be vannak határolva, azért jöttek nyáron is valami 80+50 millával.

(#100333) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C
Hát igazán méltó komponálás lett ifjú padavan :DDD

Kire tippeltek? Szerencsére a mezszám aligha tud segíteni. Szpojlerveszély!

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#100334) dudu5130 válasza LyonnaisFan1 (#100333) üzenetére


dudu5130
őstag

Essien

(#100335) KisTücsök válasza LyonnaisFan1 (#100333) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#100336) szami777 válasza LyonnaisFan1 (#100333) üzenetére


szami777
addikt

Beállhatna a Ronaldo szobor mellé. :DDD :DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#100337) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Az új Torres :C

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#100338) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Valaki takarítsa már el ezt a két ballábas, idióta Sturaro nevű förmedvényt a Juventus közeléből!

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#100339) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ezt a szerencsétlenséget. Istenem..

(#100340) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Úúúristen bazmeg Morata :Y

(#100341) szami777 válasza KisTücsök (#100339) üzenetére


szami777
addikt

O gecc, csak most értem haza, de sejtem mi lehetett.
:W

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#100342) bagyulajuve válasza drachoHUN (#100338) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát a labdaérzéke szegénynek eléggé a béka segge alatt van :U

Resistencia eterna

(#100343) Richard!


Richard!
addikt

Arsenal vs Chelsea Live Stream ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100344) szami777


szami777
addikt

Fúú mi van itt a 2. félidő elején.
Első félidőbe is ez volt?
Csoda, hogy nincs gól. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#100345) Richard! válasza szami777 (#100344) üzenetére


Richard!
addikt

Kazettát nagyon meglepte, hogy ott maradt előtte a bogyó :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100346) forceberg válasza Richard! (#100345) üzenetére


forceberg
veterán

A play helyett véletlenül a rec gombot nyomta meg.
Először azt hittem, hogy átvette :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#100347) KisTücsök válasza Richard! (#100343) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ah milyen minőség. :Y

Meg micsoda gól. :Y :DDD

(#100348) Richard!


Richard!
addikt

Morata újabb gólpassz :DDD Vicces lett volna ennyi lehetőségből egyet sem értékesíteni. Vamos Arsenal :D :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#100349) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Wilshere's BACK!!!

(#100350) Richard! válasza KisTücsök (#100347) üzenetére


Richard!
addikt

Én ezt nézem. Illetve csak itt nézek meccseket ;) Kedvencekbe vele :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.