Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101351) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a francba, pedig raktam megint az 1-0-ra

(#101352) #56268288


#56268288
törölt tag

Nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy a Crystal Palace balfaszabb, mint a Liverpool. Bár most mindkét kapus, főleg a NC kapusa szenzációsan véd.
Zaha és a gólszerzés elég távol állnak egymástól. Benteke üres kapura mondott nemet.
Mindenesetre jól éreztem, hogy néznem kell ezt a meccset is.

(#101353) DeathAdder válasza #56268288 (#101352) üzenetére


DeathAdder
veterán

henderson, milner és lovren a kezdőben pont mint az odavágón...mennyire nem értem :DDD

(#101354) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#101353) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tottenham ugyanúgy kezd, mint a másik kedvenc csapatod ellen szerdán. Alderweireld nincs még.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101355) #56268288 válasza DeathAdder (#101353) üzenetére


#56268288
törölt tag

Jaaa, én is néztem, kaptam az értesítőt telefonra. Ki érti? :W De legalább a kapunkban más áll. :DDD

(#101356) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

El Pipitánál most kiszakadt a gólzsák, és hintett egy mesterhármast a már atomokra szaggatott Sassulonak :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101357) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#101354) üzenetére


DeathAdder
veterán

Láttam, na de megvan mi a taktika: hogy Dembelé éhen maradjon, mert nem lesz kit megennie a középpályán :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101358) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Rohadt sokat kellett várni Higany első mesterhármasára Juve mezben...

Forza JUVE!!!

(#101359) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Espanyol meccsén az a pálya, elég ramaty állapotban.

De legalább a hazaiak vezetnek :C Pedig ilyen gyepen nem egyszerű gólt szerezni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101360) bagyulajuve válasza Tibiajax (#101351) üzenetére


bagyulajuve
addikt

majdnem bejött :DDD

Resistencia eterna

(#101361) Tibiajax válasza bagyulajuve (#101360) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
én mindig is mondtam, hogy a juve jó csapat.....

(#101362) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#101359) üzenetére


forceberg
veterán

Nem csak a Panchó-ból lopták ki a vízelvezetést :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101363) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Büdös mocskos egy társaság ez az e spanyol....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#101364) Tibiajax válasza IreN!CuS (#101363) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az hát.. kis szar csőcselék
elmegy madridba, menetrendszerűen kapja a hetest a kis gagyi szutyok, bezzeg ha a városi nagytestvér ellen kell bizonyítani ne félj. mintha az életükért mennének

[ Szerkesztve ]

(#101365) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#101362) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DDD :DDD :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101366) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nem tudom, hogy ezt lehet-e úgy értékelni, hogy Bonucci-Donnarumma közös öngólja :)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#101367) simondr


simondr
senior tag

Ahogy látom ha Delle Ali nem válik be focistaként, a nemzeti színházba jöhet / mehet :DDD

(#101368) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

úú bzmeg mit vágott az a bozótlakó a 'pool kapujába..

(#101369) #56268288


#56268288
törölt tag

..és nyer a Spurs.

(#101370) IreN!CuS válasza Tibiajax (#101364) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nincs azzal gond ha a kisebb csapat küzd meg hajt, de azért nem kellenének azok a """"szerelések"""" mint amiket bemutattak az utolsó ~20 percben.

Más, mennyire rakták a juve 1:0-ra? ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#101371) simondr válasza Tibiajax (#101368) üzenetére


simondr
senior tag

:DDD bozótlakó ez tetszett

amúgy tényleg bitang egy gól volt...jó ég

(#101372) #56268288


#56268288
törölt tag

Lovren.. :DDD :DDD :DDD Bűn szarul lőtte azt a büntetőt, ráadásul meg kellett volt ismételni, mert Can erősen a határon belül volt. :D

OTTVAN SALAH!!!!

[ Szerkesztve ]

(#101373) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

M. Salah ma este istenné vált Liverpool-ban

mégsem
xd

[ Szerkesztve ]

(#101374) szami777


szami777
addikt

Fuu Salah ezt de szépen csinálta :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101375) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A csirkék tizit kaptak :C

... a második tizit már értékesítette Kane. Ezzel döntetlen lett a mérkőzés

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101376) szami777


szami777
addikt

Lol mi van itt? :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101377) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

micsodaaa, ezért tizenegyest???
édes istenem

(#101378) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

poccetino személyesen védi meg a köcsög bírót.. :DDD öcsém
de szánalmas. ennyin mlik a foci, egy meccs. ennyin
nincs igazság

(#101379) simondr válasza Tibiajax (#101377) üzenetére


simondr
senior tag

ezt a meccset megérte megnézni, ha más nem a bozótlakó 4356méterről lőtt gólja miatt is.

Mi volt itt a végén? A spori megtette az X-et? :DDD

(#101380) #56268288 válasza simondr (#101379) üzenetére


#56268288
törölt tag

Inkább a partjelző, de nagyon. x2-re rakott nagy pénzt.

És akkor arról már nem is beszélve - amit DeathAdder kolléga említett - , hogy a padon nincs mondjuk egy gólképes csatárunk, pedig BL-t is játszunk - még... Ha mondjuk lesérülne Firmino/Salah/Mané vagy amilyen szerencsénk van egymás után Firmino, Salah is, akkor mi lesz? Jön Solanke, Ings? áhh mindegy, a hétre kiégtem.

[ Szerkesztve ]

(#101381) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

remélem DeathAdder még köztünk van, és nem vágott eret magán végül

(#101382) DeathAdder válasza Tibiajax (#101381) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg sem lepődöm, gondolom kanet most sem fogják utólag eltiltani, ez van amikor az egyik csapat az örök balfasz, a másik meg a tökéletes ellentéte. Ha a 2. kamutizi sem megy be tuti történt volna valami az elkövetkező fél percben :D

Ez van, enyhén felhúzott ja, de edzett vagyok már :DDD

(#101383) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#101382) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Miért kéne eltiltani? :D Az első tizinél tehet róla, hogy úgy ítélte meg a bíró, hogy továbbjátszotta a labdát a védő és így nem volt les? (ami egyébként rohadt nagy baromság volt tőle, nem is értem) A második tizi az barcás volt, nem vagyok rá büszke, de volt kontakt így papíron adható volt, de én sem fújtam volna be. Szerencsére Lamela volt, őt nyugodtan szidhatja mindenki, nem érdekel túlságosan. ;]

A Pool kb magának köszönheti, az első félidőben lejátszotta a Tottenhamet második félidőben visszaálltak és ennyi helyzetből akár még nyerhetett is volna a Spurs.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101384) #56268288 válasza NyxNyxNyx (#101383) üzenetére


#56268288
törölt tag

azért, mert belőtte :DDD

(#101385) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#101386) NyxNyxNyx válasza #56268288 (#101369) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Látom te is szereted alkalmazni a jól bevált fordított Jinxet. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101387) simondr válasza NyxNyxNyx (#101386) üzenetére


simondr
senior tag

"semleges" nézőként én örülök ennek a -2 és -2 pontnak. Így 4 illetve 6 pontra van a két nagy 4. hely rivális :K

(#101388) NyxNyxNyx válasza simondr (#101387) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is aláírtam volna meccs előtt, de most nem szabad ilyenkor hozzászólásokat olvasnom mert előkerülnek a Tottenham hater megmondóemberek Redditen és felkúrom magam feleslegesen.

Most azt olvastam, hogy a Sky-on azt mondták, hogy a VAR megadta volna mindkettőt. Ennyit a technológiáról és a síró emberekről.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101389) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#101383) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az oké hogy les volt, meg hogy színészkedett egy szépet ahogy ali is, de mindegy.
Védekezés is jól ment kivételesen, de ilyenkor menetrendszerűen jön hogy valaki meglövi élete bombáját, annyira balfasz ez a csapat hogy jelzők nincsenek rá, hozzászoktam de mégis még mindig fel tud baszni :DDD mondjuk szarabb érzés mint 2 meg 3 gólos előnyöket leadni :D

Meccs előtt simán azt hittem hogy nyerünk, aztán a 2. félidő meglepett, az ellen sebességet váltott és elfogyott a tudomány.
Ugyanmár egyik se volt tizi, mezőnyben vagy 10 ilyen volt és egyiket sem fújták le, szerintem ezt még a laligában sem.

Na mindegy természetesen nincs leszakítva az ötödik és maradt a kiéletezett harc a top4ért.

(#101390) forceberg válasza DeathAdder (#101389) üzenetére


forceberg
veterán

Ennél Suárez sokkal komolyabbat kapott a P$G meccsen...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101391) DeathAdder válasza DeathAdder (#101389) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja és a második is les vót mégmielőtt, faszomtelevan :DDD

(#101392) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#101389) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom hogy áll most ez, hogy balfasz a Pool, mikor olyan rohadt sok helyzetet nem dolgoztak ki. Az első gólt ajándékba kapták, Kane kihagyta a tizit, Salah elől elfutnak a védők (azért az érdemet nem akarom elvenni tőle, de mi a faszt csinált ott mindenki?). Szerintem ez balfaszságban is igazságos X. ;]

#101391: Ember, ha ez nem egy vonal, akkor semmi sem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101393) NyxNyxNyx válasza forceberg (#101390) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezen látszik a kontakt.

szerk.: Fasz se tudja már amúgy, ahányszor megnézem megváltozik a véleményem. Nem annyira egyértelmű, mint amennyire a hangos emberek szeretnék elhitetni mindenkivel.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101394) forceberg válasza NyxNyxNyx (#101393) üzenetére


forceberg
veterán

Épp írni akartam, miután megnéztem egy összefoglalót, hogy rossz videót osztott meg, a cipő orrával tisztán belerúg a vádlijába, így teljesen jogos!
Kanci viszont a 2. tizit is xarul rúgta, csak szerencséjére elment a másik irányba a kapus.

szerk.-re: az a baj, hogy megvolt a rúgómozdulat és hozzá is ért. Visszahúzta a lábát, de már későn, mert megvolt a kontakt. Egy jó csatárnak ilyenkor esnie kell, ha tetszik, ha nem az ellenfeleknek.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101395) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#101392) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát erről szól a presszing, sziti is így kapott gólt, illetve sok gólt szerez így a pool hogy letámad és hibába hajszolja a védőket.
Szerintem egyik csapatnak sem volt igazán sok helyzete, ööö Kane homorításért kapott egy tizit ami les is vót, emez meg erősen lesgyanús de oké ne legyen les, de a bíró sem látta annak aztán a partjelző megcáfolta 200 méterről, most láttam egy videót hogy a partjelző ökölbeszorította a kezét amikor hatására mégis befújta a spori :DDD
Vesztettünk már pontot semmilyen kontakt miatt befújt tiziért, és kaptunk már tizit olyanért is hogy Matip meg Can(!!!!) összeugrott és köze nem volt az ellenfél játékosához :DDD

Saf keze van a dologban. Jólvanna élénk a fantáziám :DDD

A meccs képe alapján igazságos az X, de akkor is megint egy kibaszott bíró miatt x-eltünk már ötödször a szezonban. Ha meg az előző kamutizi bemegy akkor ki is kapunk. Mezőnybe ilyen koccanásokat egyáltalán nem fújt le, mondjuk ezt sem, csak a partjelző integetett.

Jó a Spurs, nem sok csapat ellen tömörültünk így be egy teljes félidőn keresztül. Még a szitit is benyomtuk negyed órára a második félidőben és szórtuk őket helyzetekkel, de ma nem történt ilyen.

(#101396) Richard! válasza NyxNyxNyx (#101393) üzenetére


Richard!
addikt

Műesésért sárga és szabadrúgás kifelé ;) :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#101397) NyxNyxNyx válasza Richard! (#101396) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Ronaldo arckifejezésért sárga Lamelának, a rúgásért meg tizenegyes. Deal? ;)

simondr: Psszt.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101398) simondr válasza NyxNyxNyx (#101393) üzenetére


simondr
senior tag

az a baj amúgy, hogy most mindenki a tizikkel meg az eredménnyel van elfoglalva, közben a lényegről nem is esik szó:
[link]
:DDD

nálam Alli felkerül lassan az Oscar jelöltek közé

egy másik emlékezetes alakítása ha valaki esetleg lemaradt :DDD

(#101399) Richard! válasza NyxNyxNyx (#101397) üzenetére


Richard!
addikt

Külső szemlélőként ez a véleményem. Nem is tudom, hogy neked ez miért nem tetszik :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#101400) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mariano Diaz micsoda golt rugott a monaconak :C 0x1 az OL-nek.

Es csostul jon a baj, meg Subasic is beleserul a golba. Nem is tudja folytatni

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.