Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101551) KisTücsök válasza omfgk (#101550) üzenetére


KisTücsök
addikt

2. Chelseas korszaka első évében kifejezetten szép focit tolt a csapat.

Annyiban megvédeném, hogy ezzel a Cityvel nem lehet idén versenyezni úgysem, viszont ha a BL-ben sem virít valamit, akkor az tényleg kínos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#101552) fa4hu


fa4hu
őstag

Barca meccsről vélemény?

(#101553) paatrick válasza KisTücsök (#101551) üzenetére


paatrick
senior tag

Sevillát még lenyomják, következő körben kiesnek szerintem. Talán ha a Romát kapják lesz esélyük.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101554) #16514048 válasza fa4hu (#101552) üzenetére


#16514048
törölt tag

Második félidőt láttam csak. Gondolom Dembelének még mindig kell egy kis idő, hogy újratanuljon focizni a sérülése után...

De mentségére szóljon, hogy ma a többiek sem voltak sokkal jobbak.

(#101555) fa4hu válasza #16514048 (#101554) üzenetére


fa4hu
őstag

De nem éles meccsen kellene újratanulnia, főleg nem sürgető helyzetben. Vagy tette volna be kezdőnek Alcacer helyett, vagy időszűkébén korábban behozta volna Paolinhot. Egyébként én Messit hoztam volna le. Cutinho helyett, de Valverde nem volt ennyire tökös.

[ Szerkesztve ]

(#101556) venember83 válasza DeathAdder (#101541) üzenetére


venember83
nagyúr

Könnyű kintről okosnak lenni, és bár ezt fogják rásütni, azért neki van is mire támaszkodnia és mit mutatnia. Jó lenne, ha bent is ilyen emberek lennének.

(#101557) Napfénysüti válasza fa4hu (#101552) üzenetére

Be kellett volna húzni de ez van. :(
Ez a Dembele gyerek tényleg akkora ász volt Dortmundban? Tegnap kb egy értékelhető megmozdulása volt, azon kívül csak esett-kelt szerencsétlen... :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#101558) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

keressük meg a hibát a képen

:D

(#101559) Napfénysüti válasza Tibiajax (#101558) üzenetére

Ott egy barcás címer az ablakon. :DDD

Més que un club!

(#101560) #16514048 válasza Tibiajax (#101558) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezen csak az van.

(#101561) Tibiajax válasza Napfénysüti (#101559) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D ennyi..

(#101562) simondr válasza Tibiajax (#101558) üzenetére


simondr
senior tag

[link]

Ronaldo mikor rugott ilyet? Vagy Messi, vagy akárki...
Erre csak a legnagyobbak képesek!

Ja várjunk, Carlito ezt a saját kapujának szánta :DDD

(#101563) KisTücsök válasza #16514048 (#101560) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
___

Jó kis Chelsea - West Brom ma. Nézze mindenki. :D

Ezt most végigszenvedem, kíváncsi leszek két ilyen meccs után akármiben is lesz-e minimális változtatás. Mert hát lehet kéne.

(#101564) Tibiajax válasza simondr (#101562) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerencsétlen... azért ez kurva nagy égés lehetett neki

(#101565) simondr válasza Tibiajax (#101564) üzenetére


simondr
senior tag

hát nem kicsi... de Arsenal szurkolóként én sem repestem az örömtől, még ha csak egy semmitérő barátságos meccs volt is...

Azért ez szép bemutatkozás szezonnyitás előtt :U

(#101566) DeathAdder válasza KisTücsök (#101563) üzenetére


DeathAdder
veterán

A 30. fordulóhoz közelítve messze a tök utolsó ellen játszani egy jó formában levő csapatnak sem igazán jó ómen, bár otthon azért jó eséllyel ütik a kékek, de ilyenkor már egyre gyakoribbak a "meglepetések", s persze közeleg a tavasz, és az angol csapatok szépen sorban kizúgnak a BL-ből is :DDD (bár idén a sziti rápihenhetne, de nem igazán látható a rotáció Pepnél)

[ Szerkesztve ]

(#101567) Ringman válasza simondr (#101562) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#101568) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Tottenham ellen nem lesz: Cuadrado, Dybala, Barzagli, Lichti, Höwedes, Matuidi. A közelmúltban mutatott játék, teljesítmény alapján szerintem szopunk egy szépet. Nagyon ne legyen így, de félek.

Forza JUVE!!!

(#101569) dudu5130 válasza Ringman (#101567) üzenetére


dudu5130
őstag

2006-ban Matrix is vert egy szépet azt hiszem az Empoli ellen.

[ Szerkesztve ]

(#101570) simondr válasza Ringman (#101567) üzenetére


simondr
senior tag

nem bizony.

Ki emlékszik arra, mikor Djurica megtette handycappel a DVSC győzelmet? :DDD

(#101571) szami777 válasza KisTücsök (#101563) üzenetére


szami777
addikt

Azért az kemény, hogy a csontutolsó wba-nak milyen kerete van.

Morata meg olyan ezzel a maszkkal, mint Bane a Batmanből. :D

Willian meg megint padon....

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101572) Ringman válasza simondr (#101570) üzenetére


Ringman
nagyúr

perszehogy :) és tokodyt se felejtsük el: [link]

(#101573) NyxNyxNyx válasza Ringman (#101572) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha kapura akarta volna lőni, akkor mellé ment volna. Így biztosan nem bunda. :K

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101574) venember83 válasza drachoHUN (#101568) üzenetére


venember83
nagyúr

Valószínűleg Khedira - Sturaro duó lesz a középpályán, tehát két lehetőség van:
1. az Öreg Hölgy csúnyán megszívja;
2. a nézők szívják meg a hazai csapat defenzív játéka miatt.

Nehéz jól kijönni a dologból.

(#101575) bagyulajuve válasza venember83 (#101574) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ezt kár volt most olvasnom...

Resistencia eterna

(#101576) drachoHUN válasza venember83 (#101574) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Azért az meglepne. Én azt olvastam, hogy Bentancur játszik Khedira és Pjanic mellett.
Marci bácsi ennyire szar állapotban van, vagy csak Allegri mester szarik a fejére? Tudásuk alapján, azért nem lehetne kérdés, hogy ki játsszon Matuidi helyett.

Forza JUVE!!!

(#101577) venember83 válasza drachoHUN (#101576) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert mégis mit vártok Allegritől? Sturaro visszatérő módon többször lehetőséget kap, pedig max. a védekezésben mutat értékelhetőt, Allegri meg olasz edző, a taktika és a védekezés az elsődleges. Magasról tesz a nézhetőségre, az eredmény a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#101578) Tibiajax válasza venember83 (#101574) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem egy 1-0-ra még mindig jók lesztek...

(#101579) drachoHUN válasza venember83 (#101577) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Komoly meccseken, azért szerencsére nem jellemző annak a két ballábas noobnak a játszatása. Csak ha nagyon nincs más választása. Most van. Nehogy már Marci előtt őt rakja a csapatba!
Sturaro és az eredmény? Ez most komoly? Az agresszivitás és a védekezni tudás, nem összekeverendő.

Forza JUVE!!!

(#101580) venember83 válasza drachoHUN (#101579) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak nehogy meglepődj majd este... :U

(#101581) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most kezdtem el félni a Juvétól igazán. Remélem ezt az egy meccset még meg tudja hajtani a kezdő 11-e a Spursnek, kemény időszakon vannak túl, félő hogy elfáradnak a végére. Másik oldalon cserébe a sérülésekkel áll rosszabbul a Juve. Jó teszt lesz ez Poch-nak, hogy mit tud kezdeni egy taktikus, erős védelmű csapat ellen.
1-0-ra tippelek én is, de 1-1-ben reménykedem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101582) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#101581) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

reménykedni mindig lehet. de a végén legfeljebb csak 2-0 lesz belőle..

:DDD
a döntetleneket, főleg az ilyen 1-1eseket a juve esetében felejtsd el

(#101583) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#101582) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

kinek szurkolsz kit szeretnél győztesként látni ma? :B

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101584) szami777 válasza NyxNyxNyx (#101581) üzenetére


szami777
addikt

Nagy meccs lesz, hajrá Spurs ezerrel.

A spurs számomra szebb focit játszó csapat, szimpatikus játákosokkal, ha a real elleni formát tudják súrolni, meg lehet a továbbjutás, a juve a rutin és allegri miatt viszont picit esélyesebb szerintem.
40%-60% a tipp.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101585) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#101583) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#101586) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Legyen 1-0, meg 0-1, köszi :D

(#101587) simondr


simondr
senior tag

én azt tippelem hogy Delle Ali úgy feldobja magát, hogy egyből 3 tizit kapnak igy lesz 1-3 :DDD

(#101588) DeathAdder válasza simondr (#101587) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nana, ez nem a PL ahol tolni kell az ambiciózus tehetséges fiatal angolokat, vagy kupa ahol demonstrálni kell hogy a huszadosztályú is verheti az elsőt :N

(#101589) NyxNyxNyx válasza simondr (#101587) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kemény 3 tizenegyest kapott a Spurs idén a PL-ben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101590) simondr válasza NyxNyxNyx (#101589) üzenetére


simondr
senior tag

Én egy másik forrásból azt láttam hogy 0 PL tizit kapott a Tottenham 2017-18 szezonban.
Mindegy is, szerintem úgy van ez, hogy ha a spori meglátja Allit esni a 16oson belül, akkor mosolyog egyet és már nyúl és a sárgáért neki :DDD

(#101591) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#101589) üzenetére


DeathAdder
veterán

3-mal többet mint kellett volna ;]

(#101592) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Lyon és a Villarreal megnyerte csütörtök estére Kassait, a lyoni első összecsapásra.

Nála szerencsétlenebb sípmestert keresve sem találtak volna. Csak tudnám, hogy még mi indokolja, hogy ott lehet a húsosfazék közelében. :C
Az UEF.A.F. oldala is erősíti a fentebb írtakat.

[link]

... de lehet csütörtökön tévedek, bár benne mindig van legalább 1 mérkőzést komolyabban befolyásoló hiba, ami valamely csapat kárára fog történni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101593) KisTücsök válasza szami777 (#101571) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát... maradhatott is volna ott. ;]

Amikor megörülök, hogy Pedrot cseréli le, de aztán gyorsan kiderül, hogy kire... Remek érzés. Kell oda a szélre már valami normális játékos, de az egyetlen esély, ha a Stamfordon születik. kár.

(#101594) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#101592) üzenetére


BenHans
addikt

Ne bánkódj a Lyon egyszer már jól járt vele. Kérni sem lehetne lyoni szempontból jobbat.
Először ez nem volt kéz nála, így elmaradt a büntető.
Majd Dzeko szabályos gólját sikerült les címén érvényteleníteni Kassainak és zászlós barátjának.
Szerintük El Shaarawy lesen kapta a labdát mielőtt becenterezte...
Hiába a lyoni 4-2, az Olimpicoban 2-1 helyett már egy 3-1-gyel is mi megyünk tovább, hogy a holló mondja a szemére hogy csecsebogyó.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101595) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#101594) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ha egy ilyen dilettánsnál nem lehet jobb, hááát.

Tény, hogy borzalmasan hozta le a bírói kar a meccset, de lehet csütörtökön épp az OL lesz a szenvedő fél az ő rossz ténykedésük miatt.
Egy lesz büntető, vagy piros lapot fontolgatok is csütörtökre. Kamutizit is ugyanolyan szépen megítélnek ezek, mint egy Naingollan vs. Tousart féle affért, ami inkább a büntető felé hajlott. Nem tették meg.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101596) BenHans


BenHans
addikt

Juventus 4-2-3-1: Buffon; De Sciglio - Benatia - Chiellini - Alex Sandro; Khedira - Pjanic; Bernardeschi - Douglas Costa - Mandzukic; Higuain

Subs: Szczesny, Rugani, Asamoah, Marchisio, Bentancur, Sturaro, Muratore

Tottenham 4-2-3-1: Lloris; Aurier - Vertonghen - Sanchez - Davies; Dier - Dembele; Lamela - Alli - Eriksen; Kane

Subs: Gazzaniga, Trippier, Rose, Wanyama, Sissoko, Son, Lucas

LyonnaisFan1: Ez is igaz. Kassai olyan öntudattal és magabiztosan hülye, hogy csak a szerencsén múlik kivel tol ki. :(((

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101597) bagyulajuve válasza BenHans (#101596) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egész támadó felállás ez a Juvétól, kiváncsi vagyok ez játékban is megmutatkozik-e majd

Resistencia eterna

(#101598) drachoHUN válasza bagyulajuve (#101597) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem. Egész szezonban nem mutatkozik meg. Mindegy, hogy mi a felállás. Allegri marad a megszokottnál. Ami lehet jó is persze. De őszintén szólva én nem ilyen játékot vártam a szezon előtt, amikor kialakították ezt a keretet.

Forza JUVE!!!

(#101599) szami777


szami777
addikt

Ez hogy a pélóba???

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101600) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

mekkora figura, micsoda befejezés! jól otthagyták...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.