Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101601) omfgk


omfgk
addikt

Spurs lepkefing...

(#101602) Napfénysüti

A Tottenham bent maradt az öltözőben? :F

Més que un club!

(#101603) #16514048 válasza Napfénysüti (#101602) üzenetére


#16514048
törölt tag

Beárazzák őket rendesen.

Mondjuk ez is lehetett volna tizi szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#101604) szami777 válasza #16514048 (#101603) üzenetére


szami777
addikt

Azért azzal még várjunk.

Egyébként igen, ez is befújható lett volna.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101605) BenHans


BenHans
addikt

Elmegyek tusolni, gondoltam az első 10 perc úgyis csak puhatolózás...
Visszaérek, 2-0. :Y
Napasztmek, már le is maradtam mindenről. :DDD

Ez tizi gyanús volt pedig...

Az első gólnál nem volt les?

Buffon fog mint a zöld festék. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101606) #16514048


#16514048
törölt tag

Na, alakul. :)

(#101607) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Higany, öcsééém........

(#101608) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Csak visszajött a meccsbe a Spurs, jó csapat. Higany neve mellett pedig 4 gólnak kellene szerepelnie, főleg ez a kimaradt tizi fáj.

Resistencia eterna

(#101609) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Íjj

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101610) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

A Spurs védelme megadja az esélyt a Juventusnak a párharcban. A Juve azonban egy nagy 0 megint, mint egész szezonban. Nagyon nagy mértékben a szerencse és a játékosok érdeme az, hogy sok mindenre van még "esély" idén...

Forza JUVE!!!

(#101611) venember83 válasza bagyulajuve (#101608) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább 4 lófejnek. Szállítja a gólokat, de kilencvenmillió nagyon sok egy olyan csapatnál, ahol évek (Vidal) óta borzasztó lyuk van a középpályán. Így nem is lehet BL-t nyerni, mármint lyukas kerettel és kihagyott ziccerekkel.

(#101612) omfgk


omfgk
addikt

Buffon-t sajnálom egyedül ilyenkor.
Szimpatikus pali, de ezzel a szar csapattal idén sem lesz meg neki a BL trófea.

Nagyon ritkán nézek olasz focit, de azért azt gondoltam ,hogy a Juve a 2-0-át simán megtartja hazai pályán.

[ Szerkesztve ]

(#101613) Patrick


Patrick
addikt

Nem tudok mit mondani, undorító, mennyire 0 a csapat... meg is érdemeljük, hogy kiessünk a Bl-ből... Buffont sajnálom nagyon, mert nem ezt érdemli és természetesen a szurkolók sem... De persze nem kell erősítenünk télen, minek?

Juve - Tottenham
224 Összes passz 494
159 Teljesített passz 423

Ez valami vicc... erre alapot sem lehet építeni, nem hogy támadást...

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#101614) szami777


szami777
addikt

Azt a 66%-os passzpontosságot sem teszi ki a Juve az ablakba. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101615) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Aki nem nézett sok Juve meccset idén, annak talán furcsa lehet amit lát. De ez szimplán az idei Juve... Ez a keret, nem erre lett összerakva, amit Allegri próbál. Néha az az érzésem, hogy azt se tudja mit csinál. Ma is.

Forza JUVE!!!

(#101616) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Azért a Juve bármikor hozhat egy 0-1-et, ugye Tibi? Szóval én még nem temetném a csapatot. De tény, hogy ez Tottenham ezzel a támadókapacitással nagy valószínűséggel Angliában is fog gólt/gólokat lőni.

Resistencia eterna

(#101617) Patrick válasza drachoHUN (#101615) üzenetére


Patrick
addikt

Egyet is értek meg nem is. Ha a játékosok 90% felett passzolnak és nem 250 passzal szórakozunk 90 perc alatt, ha nem mondjuk 500+ akkor más a helyzet, + ha bemennek azok a pár helyzetek, akkor Allegri király, ha meg semmi nem jön össze, akkor meg nem. Az a baj, ez a középpálya egy nulla. És 0-val nehéz bármit is kezdeni... Nem olasz kiscsapat ellen játszunk... Szomorú sajnos ez az egész...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#101618) Patrick válasza bagyulajuve (#101616) üzenetére


Patrick
addikt

Egyetértek, gólt fognak lőni, ergo, az hogy mi nem kapunk az szinte kizárt... az idegenben lőtt gól rengeteget ér... Viszont abban nem vagyok biztos, hogy mi lövünk idegenben...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#101619) drachoHUN válasza Patrick (#101617) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A szervezetlenség eredménye a sok rontott passz. Ha nincs kinek passzolni akkor elég nehéz pontosan adni...

Forza JUVE!!!

(#101620) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ennyire félt a Juve a végén a 2-3-tól? Mi volt ez a lötyögés? Ebből jól jött ki végül a Spurs, jó pillanatban lett visszahozva, Juve henger is lehetett volna.

Azért én egész meccsen be voltam szarva, egy nyugodt levegővételem nem volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101621) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#101620) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem volt.. :D
cseppet se félj, mondtam már neked, amíg Eriksen mestert a csapatodban tudod.. Ajax-power

jóvan, ez az, teljesen jó eredmény ez. londonban meg kapnak majd még kettőt, aztán mehet a temetőbe az öregasszony

(#101622) paatrick


paatrick
őstag

Csak az összefoglalót láttam, de Higuain fejét nem fogják megsimizni meccs után, ilyen helyzetben így elarcoskodni egy büntetőt :(
De még így is bármi lehet a visszavágón.

City meg benyargalt a következő körbe.

Na de majd holnap. Master Zidane bizonyíthat vagy búcsúzhat :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101623) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként les volt Higuain gólja, így kicsit mégjobban érzem magam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101624) szami777 válasza NyxNyxNyx (#101623) üzenetére


szami777
addikt

Van is miért.
Megértem, hogy rommá izgulod magad, de én meglepődnék, ha innen nem a spurs jutna tovább.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101625) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az oké hogy szidjátok a Juvet, de az senkinek nem gyanús hogy a Spurs egy kurvajó csapat? :D
Persze kaszinós Gyuri megmondta hogy szar volt a reál, azért lehettek csoportelsők, meg erre is meglesz a teóriája, de azért a Juve 16 meccses nyeretlen sorozata 1 bekapott góllal az már hirtelen semmi? :)

(#101626) MdewC válasza NyxNyxNyx (#101620) üzenetére


MdewC
nagyúr

Grat a Tottenhamnek, szépen kihasználták a balfaszságot.

Ennyi.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#101627) BenHans válasza NyxNyxNyx (#101623) üzenetére


BenHans
addikt

Nem kicsi...
Ezzel kapcsolatban tettem fel a költői kérdést kicsit fentebb.
De legalább nem csak én vettem észre.
Higuaín tudta ezt, ezért cserében kihagyta a tizit.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101628) venember83


venember83
nagyúr

Elmaradt a Maxi Magic. Cserébe Londonban sem lehet majd alibizni. Persze azért minden bizonnyal megpróbálják a srácok.

(#101629) Tibiajax válasza BenHans (#101627) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ohh, a nagylelkű...
:)

(#101630) venember83 válasza DeathAdder (#101625) üzenetére


venember83
nagyúr

A Spurs jó csapat, de ehhez az eredményhez kellett a Juve szokásos visszalépése a biztos előny tudatában, kellett a fogalmatlan torinói középpálya, meg persze Pipita két kimaradt ziccere. Szóval sok itt az összetevő. Így legalább a visszavágó érdekesebb lesz, nemde? Szóval jól járunk. A Juve meg azt kapta, amit megérdemelt.

(#101631) DeathAdder válasza venember83 (#101630) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, kissé meg is lepett, és leginkább az hogy szépen lassan felőrölték őket és nem tudták tartani a tempót, nem ezt szokhattuk meg a Juventustól. Dembelé megint kurvanagy volt, az ő esetleges hiánya is nagyon nagy csorba lehetett volna. Hihetetlenül alulértékelt játékos, ami a Spursnek csak jó :)

(#101632) venember83 válasza DeathAdder (#101631) üzenetére


venember83
nagyúr

Az olasz bajnokság eleve lassabb, és a Juve az olasz bajnokságban is kocog és visszahúzódik a vezetés megszerzését követően. Szóval engem egyáltalán nem lepett meg a dolog. Ezt pedig elég komolyan fel lehet róni Allegrinek, úgy az erőnlétet, mint ezt a játékfelfogást.

(#101633) MdewC válasza venember83 (#101630) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pontosan.

A Juve 5 helyzetből 2-őt, a Tottenham 3-ből 2-őt gólra váltott. Jól játszottak az angolok, meg is érdemlik, de ehhez kellett egy mérhetetlenül nagy balfaszság is az olaszoktól.

Szégyen!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#101634) venember83 válasza MdewC (#101633) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor te nem értesz egyet a mester szavaival, aki jó játékról beszélt a sajtónak.

(#101635) DeathAdder válasza MdewC (#101633) üzenetére


DeathAdder
veterán

Higany hajlamos az ilyesmire, ez speciel nem lepett meg, és való igaz hogy BL-en kívül nem látom a Juvet, ezért másra számítottam. Gyakorlatilag minden mutatóban felülmúlta őket a Spurs, nem lesz egyszerű a továbbjutás idegenben.

Allegri remélem azért hogy nem lesz mozdítható, mert ha igen és a mu-ban kötne ki az nagyon fájna :B

(#101636) MdewC válasza venember83 (#101634) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jól gondolod. :)

A mester csak lapátolja a kakit, ehelyett inkább találjon ki valamit a visszavágóra, mert jelen pillanatban 80%-ot adok az angoloknak, nagyon nagy pácban a Juve.

Tizit NEM lehet hibázni. A bajnokságban is ezért vezet a nápolyi brigád.

Azt megértem ha valaki gyengébbik lábbal mellé teker, bár neki az is ziccer volt, de büntetőt NEM lehet elrontani. Annyira éreztem, hogy azt be kell lőni, minden porcikámban, tudtam, hogy azon nagyon sok fog múlni, de bíztam benne. (Egy teli torkos qrva anyádat azért elsütöttem, szerencsére a pici nem ébredt fel.) :)
Az bánt, hogy ahelyett, hogy dicsőítenénk Higut, hogy végre lőtt 2 gólt egy fontos BL meccsen, arról beszélünk, hogy miket hibázott. Nem lett hős egyelőre.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#101637) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

legendák

(#101638) venember83 válasza MdewC (#101636) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, hogy nem lett hős, hiszen az ő lába megremegett annál a tizenegyesnél, aminek a fontossága adott pillanatban számodra is nyilvánvaló volt.

Én meg azt hittem, hogy az öledben szundikált a kislányod, hadd szokja a Juve-meccsek hangulatát. :)

(#101639) MdewC válasza venember83 (#101638) üzenetére


MdewC
nagyúr

Volt szundi is, de hasfájós este volt, szóval anya mester többször is átvette.

Viszont a Juve himnusz dallamát már többször hallotta, mint bármi mást. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#101640) Tibiajax válasza MdewC (#101639) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyerekkínzó...

(#101641) venember83 válasza Tibiajax (#101640) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kínozza! Hallod, hogy nem nézeti vele a bajnoki meccseket. :DDD

(#101642) 7600 GS válasza MdewC (#101636) üzenetére


7600 GS
addikt

Higuain kaliberű csatárral nem fogtok BL-t nyerni, ráadásul ideggyenge, ezt tegnap (is) láthattuk.

Tevez viszont ha még ott lenne...

[ Szerkesztve ]

(#101643) venember83 válasza 7600 GS (#101642) üzenetére


venember83
nagyúr

Tévez annyira hülye, hogy élete talán legjobb szezonja után visszament Argentínába. Aztán Kínába. Aztán vissza Argentínába. Ha az értesüléseim helyesek.

Amúgy igen, nagyon fontos lenne egy vérbeli, magabiztos csatár, de sajnos lukas a középpálya is. Vidal helyett lett Khedira, Pirlo helyett Pjanic, Pogba helyett Matuidi? Elég komoly visszalépés. Az egyetlen nem visszalépés a Conte-Allegri csere. Európai porondon.

Pipita nagyszerű helyen volt a Napolinál, ilyen, második vonalba tartozó csapatoknál csilloghat. A Juventusnál kevés, ahogy Morata is az volt pl. Utóbbi bebizonyosodott idén a Chelsea-nél is. Morata jó játékos, de nem húzóember a legfelsőbb szinteken versengő csapatoknál.

[ Szerkesztve ]

(#101644) Tibiajax válasza venember83 (#101643) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyszerű helyen volt a Napolinál, ilyen, második vonalba tartozó csapatoknál csilloghat
na..ez nem a te stílusod

(#101645) venember83 válasza Tibiajax (#101644) üzenetére


venember83
nagyúr

Előfordulhat, hogy a csalódottság beszél belőlem, de nagyon zavar, amit látok. És itt nem a bajnokságra gondolok, mert ha megnyeri a Napoli, akkor teljesen meg is érdemli, hanem arra, hogy a Juve egy helyben topog, és nincs fejlődés, a nagyon jókat jóra, a jókat meg elégségesre cseréli a vezetőség, pedig nem erről volt szó. Anno Agnelli arról beszélt, hogy a Juventus célja a legszűkebb elithez való felzárkózás, de nekem max. szinttartásnak tűnik az, ami Torinóban folyik. Ez persze jó olasz földön, de elbukott BL-döntők tekintetében is rekorder a Juve, talán ideje lenne ott is villantani.

Amúgy csak bólogatni tudok: „…de engem személy szerint kurvára nem érdekel a zsinórban megnyert 231. scudetto, még kevésbé a 179. Olasz Kupa. A Juventus a szezonja életben tartásáért lép pályára Londonban…”

(#101646) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Juve-Spurs összefoglaló ;] ;]

(#101647) paatrick válasza DeathAdder (#101646) üzenetére


paatrick
őstag

Haha tegnap hogy néztem az összefoglalót nekem is az jutott eszembe hogy Buffon már lehet nem olyan gyors, fordulékony egy ilyen kifutásnál. Meg a 2. gól is fogható lett volna, de 1-1 ilyen benne van minden kapusnál.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101648) Napfénysüti válasza paatrick (#101647) üzenetére

Én nagyon bírom Buffont de tegnap szerintem is mindkét gólban vastagon benne volt.

Més que un club!

(#101649) gyuromoj


gyuromoj
veterán

RM-PSG tippek? (szerintem 2-es esélyesebb mint az 1X)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101650) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#101649) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

1-2

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.