Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) vegyszer válasza patomi (#799) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem külön számla tartozik hozzá? Arra kellene a lóvét rakni, nem?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#802) patomi válasza vegyszer (#801) üzenetére


patomi
őstag

Nem, beállított összegig lehet róla vásárolni, amit a rendes számláról von le.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#803) Mate válasza patomi (#799) üzenetére


Mate
nagyúr

Én otp-s kártyával tudtam. Elvileg lesz erstenel is és igényelni is fogom, így ha megérkezik azt is letesztelem, ha érdekel.

(#804) patomi válasza Mate (#803) üzenetére


patomi
őstag

Nekem is otp, akkor láma vagyok. Minden esetre nem jártam utána az okának a bankban. Pedig aktív, meg minden. Nem baj, jó ez így.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#805) Mate válasza patomi (#804) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem ment elsőre eddig minden kártyával, amit próbáltam :) szerencsére végre ebay támogatja a maestro kártyákat is, így sajátomat is tudom használni :)

(#806) DJGABI


DJGABI
addikt

Az ilyen pár dolláros elektronikus szúnyogriasztókról vélemény? Működhet vajon?
Késélezőből ki mire esküszik? Van itthon fenőkő, de nem igazán szeretem használni... [link?]

Amúgy bringát építek, odébb van még de ha esetleg valamelyiket láttátok ennél olcsóbban, nyugodtan jöhet:
telefon tartó, polisz lámpához (nem tom milyen fényereje van, jó-e első világításnak..) tartó

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#807) Mate válasza DJGABI (#806) üzenetére


Mate
nagyúr

Amennyi a tartó+a lámpa kapsz normális biciklis lámpát. Szerintem azzal jobban jársz.

(#808) patomi válasza DJGABI (#806) üzenetére


patomi
őstag

A többi cuccot nem ismerem, de a lámpa kevés bicóra szerintem. Otthoni használatra sötét sarokban kutatni jó, minden másra kevés.(nekem is van ilyen lámpám)

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#809) doc válasza DJGABI (#806) üzenetére


doc
nagyúr

en rendeltem anno elektromos szunyogriasztot, semmit nem er
de miutan szetszedtem, legalabb lett egy hasznalhato halozati adapterem :D

(#810) DJGABI válasza Mate (#807) üzenetére


DJGABI
addikt

+ (#808) patomi thx, van itthon bicóra való villogó, azt hittem ez komolyabb összeállítás lenne annál, de akkor skip.

(#809) doc ilyesmit néztem, de gondolom vmi feketemágia ez is. vagy jó vagy nem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#811) Mate válasza DJGABI (#810) üzenetére


Mate
nagyúr

"(#809) doc ilyesmit néztem, de gondolom vmi feketemágia ez is. vagy jó vagy nem"

Max akkor ér valamit szúnyog ellen, ha azzal nyomod össze :D

(#812) Mate


Mate
nagyúr

Nektek megérkeznek mostanában a csomagok? Nekem mostanában jó pár nem érkezett meg. 4-5-nél már vissza is fizették a pénzt, 3-4-nek még nem írtam. Előtte vagy 20-25 csomag gond nélkül ideért 2 hét alatt.

(#813) patomi válasza Mate (#812) üzenetére


patomi
őstag

2 hét, szinte soha.. én 3 hete várok két csomagot most lassan itt kéne lennie. Általában 1 hónap vagy több.Angliából, usa-ból szokott gyorsan megérkezni, de egyszer Angliából is másfél hónapot vártam rá mire ide ért. Azt hittem meg sem érkezik(el is sirattam), pedig egy Converse cipő volt amit nagyon vártam.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#814) Mate válasza patomi (#813) üzenetére


Mate
nagyúr

Amiknél visszakértem a pénzt 1 hónap 1 hét volt. Kétlem, hogy valaha megérkeznek, de hamar visszaadták a pénzt.

Most rendeltem Ausztráliából is. Kíváncsi leszek onnan mikorra ér ide.

(#815) napocska2 válasza Mate (#812) üzenetére


napocska2
senior tag

Két rendelésem volt mostanában, a 06.03-i hétfőn érkezett meg, a 06.15-i meg csütörtökön. Ma megint dorbézoltam és háromféle cuccot is vettem, kíváncsi vagyok azok mikor érnek ide.

(#816) draco31 válasza Mate (#812) üzenetére


draco31
veterán

Nekem mostanában 2 hét alatt itt vannak a cuccok, de van egy amit még május 16.-án rendeltem, a 30 munkanap letelt, írok is az eladónak, hogy valami legyen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#817) Mate


Mate
nagyúr

Akkor várok még.

Ha megjöttek a cuccok írok róluk pár sort. Ha pedig nem érkezik meg, nos hát akkor nem is nagyon tudok róla írni :)

(#818) fess válasza Mate (#812) üzenetére


fess
őstag

nekem se jött meg 3,vissza is fizették egyből az árát. Amúgy ezzel nem élnek vissza emberek? Megjön a csomag,de az eladónak azt jelzik,hogy nem jött meg,esetleg egy ügyet is nyitnak rá,így a pénzt is visszaadja,duplán bukik. Az ebay ezt ellenőrzi valahogy?

(#819) Mate válasza fess (#818) üzenetére


Mate
nagyúr

Biztos vannak, akik visszaélnek ezzel, de magyar piac kicsi és szerintem az ilyen esetek felében magyar vesz részt világ szinten :D De az élet úgy is visszaadja, ezért is tartunk itt :)

(#820) patomi válasza Mate (#819) üzenetére


patomi
őstag

az ilyen esetek felében magyar vesz részt világ szinten ez király :C

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#821) Mate válasza patomi (#820) üzenetére


Mate
nagyúr

A másik fele meg kint élő magyar :D

(#822) vegyszer válasza Mate (#819) üzenetére


vegyszer
addikt

Visszük a kultúrát.
"A gyümölcsöket ne tessék nyomkodni!"
Riói piaci tábla Hofi szerint

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#823) Mate válasza vegyszer (#822) üzenetére


Mate
nagyúr

Spanyolországban mikor voltam nagyon reklamált minimális angol nyelvtudással egy pár az étteremben, hogy nem fizetik ki, mert ők nem ezt kérték (miután megették persze)

Mikor kimentek az alábbit hallottam: "Mondtam én, hogy olcsó hely ez a Spanyolország" és egy kaján vigyor...
Én is ravaszkodtam már párszor nem azt mondom, de 1. csak multi ellen pl. UPC, mert teljesen hülyének néztek 2. sosem megélhetésszerűen.

patomi De gondolj bele mennyire jól szórakozhatnak rajtunk jó páran :)

[ Szerkesztve ]

(#824) patomi válasza Mate (#821) üzenetére


patomi
őstag

Ja ami meg megérkezik 10x áron fent van a vaterán..Még hogy a magyar nem leleményes..csak az a gond, hogy egymást szívatjuk ezen a pár négyzetkilométeren

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#825) vgyuri válasza patomi (#824) üzenetére


vgyuri
őstag

Főleg ha feketelistára kerülünk a sok elveszett csomag miatt, és nem szállítanak majd emiatt ebay-ről Magyarországra.

(#826) doc válasza vgyuri (#825) üzenetére


doc
nagyúr

van mar nem keves elado aki nem hajlando...

(#827) patomi válasza doc (#826) üzenetére


patomi
őstag

így igaz sajnos, pont emiatt

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#828) vegyszer válasza doc (#826) üzenetére


vegyszer
addikt

nekem is akadt olyan, aki nem akart ajánlva sem küldeni. sajnos. szerintem okkal. én annyit trükközten, hogy mikor biztos nem jön meg, akkor rendeltem...
(karácsony, kínai újév)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#829) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

22. -én rendeltem, ma kaptam kézhez.
Mini digitális mérleg

(#830) Mate válasza Airedhyal (#829) üzenetére


Mate
nagyúr

Mennyire mér pontosan?

(#831) patomi válasza Airedhyal (#829) üzenetére


patomi
őstag

Nekünk fehér kerek konyha mérleg van. 1grammos kijelzéssel és 5 kg-ig mér ilyen [link]. Jól működik már kb. másfél éve.

Egyébként nekem 3. hétre érkezett ma meg egy csomagom. Xperia neo ház tesómnak.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#832) draco31 válasza draco31 (#816) üzenetére


draco31
veterán

Vissza is küldte a pénzt első szóra, most a PayPal és az OTP között van valahol a 340Ft-om. Ilyenkor mehet a pozitív, vagy Ti mit szoktatok?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#833) Airedhyal válasza Mate (#830) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nem tudom, még nem volt időm "hitelesíttetni".

(#834) Airedhyal válasza patomi (#831) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Azt hiszem tudom anyám mit fog kapni 2 hét múlva. :D

(#835) patomi válasza Airedhyal (#834) üzenetére


patomi
őstag

igen, olcsó és valóban hasznos ajándék... próbaképpen süthet egy sütit neked és ezzel mérlegeljen :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#836) vegyszer válasza Airedhyal (#834) üzenetére


vegyszer
addikt

Jó ajándék az ilyen. :) Főleg, ha szereti, és használja is, nem bögre, kanál, csipet, marék mértékegységekre állt be röpke 25 év alatt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#837) Bence123


Bence123
tag

Bár ez nem filléres dolog, de aki ilyenben gondolkozik, hasznos lehet: 3GS kijelzőt vettem innen, mind a csomagolás(ilyen esetben azért ez fontos), mind a termék minősége jó - 12 munkanap alatt ide is ért, szóval az eladó és a termék is ajánlott :)

[ Szerkesztve ]

(#838) ZS3NI válasza patomi (#831) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ugyanez van nálunk is, sok hasznát vettük már: mindenképpen ajánlott

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#839) gabe_


gabe_
őstag

Nekem jött egy sony mh750 headset, de sajnos úgy néz ki hogy hibás. (nem érzékeli a telefonom, a haver xperia s-e felismeri, szól is de csak nagyon halkan. most levelezek az eladóval...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#840) patomi válasza gabe_ (#839) üzenetére


patomi
őstag

Nézd meg más készülékkel is. Tesómnak kerestünk múltkor headsetet xperia neo-hoz, vagy 10-et kipróbáltunk mire olyat találtunk amelyik rendesen működött vele. Java részt sony persze.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#841) fess


fess
őstag

ti tudtok most vásárolni? nálam tegnap este meg most is,mikor rányomok a "tovább paypalre" akkor tölt egy kicsit,de nem visz át

(#842) vegyszer válasza fess (#841) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha valóban így van, akkor most kell sokszor próbálkozni. Nekem így egyszer lett egy 10$-os kuponom. :) ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#843) Mate


Mate
nagyúr

Én tudtam vásárolni.

Ma megérkezett 2 óra amit rendeltem. Szerencsére volt annyi esze az eladónak, hogy 1 csomagba adja fel, hiába két külön megrendelés volt.

(#844) egykettő


egykettő
aktív tag

én is simán, tegnap is meg ma is :)

(#845) fess


fess
őstag

Küldtem egy üzenetet nekik,remélem tudnak magyarul,mert nem angolul írtam.
A probléma megoldásának és egy 10 dolcsis kuponnak örülnék :D Te hogyan kaptál?

(#846) vegyszer válasza fess (#845) üzenetére


vegyszer
addikt

Én már rég kaptam. Akkor az egész PayPal-Ebay átjáró halott volt mindkét PayPal fiókom számára. De csak az eBayon a fiókhoz kaptam egy kupont. 10% vagy 10$ erejéig. Így egy vakut voltam kénytelen venni, hogy véletlenül se maradjon kihasználatlanul. ;]

Nekem két órával ezelőtt simán ment a Nook Simple Touch villanykönyvolvasó fizetése. 43£ Britanniából. Már nagyon várom!

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#847) napocska2 válasza vegyszer (#846) üzenetére


napocska2
senior tag

Pont tegnap rendeltem tokot a villanykönyvolvasód típusára egy munkatársamnak. :DDD
Biztosan tetszeni fog majd, jó olvasgatást!

(#848) draco31 válasza fess (#841) üzenetére


draco31
veterán

Én is vásároltam egy órával ezelőtt kettőt is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#849) vegyszer válasza napocska2 (#847) üzenetére


vegyszer
addikt

Szilikonos tokot, vagy flipes kemény bőr hatásút? Nekem olyan kéne, mint ami a táblámon van. (abból ki kell venni a használathoz) Szerintem, ha jó a táblé, ugyanolyan lesz még egy. Bezzeg pár hete a pandán nem jutott eszembe venni egyet 0,01$-ért a happy hour keretei között. :W :W :W :O

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#850) napocska2 válasza vegyszer (#849) üzenetére


napocska2
senior tag

Fazonra ilyet választott. Az én táblámon is hasonlatos kialakítású van, nekem ez a legpraktikusabb, csak ráhajtom a tetejét és kész is. Mondjuk az mágneses, nem patentos és a fedlapjával ki is lehet támasztani, de a Nookhoz nem találtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.