Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Nestor16 válasza RBJ (#5995) üzenetére


Nestor16
senior tag

Értem, köszi akkor azért megoldható.
Akkor keresgélni kell kupont is, meg több oldalt is kell használni. Amiket eddig gyakran láttam az ebay, aliexpress, banggood trió. Eddig csak ebayen vagyok fent. Ezeket szoktátok használni vagy még többet is? :D

Üdv, Dávid

(#6002) Dluinet válasza Kalandor (#5996) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez túl olcsó hogy jó legyen
a CE jelölés hamis rajta

ennyiért egy gagyi dulalt kapsz, egy normális dual kb $8-nál kezdődik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6003) Dluinet válasza Nestor16 (#6001) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én Banggood és 5% kupon

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6004) RBJ válasza RBJ (#5997) üzenetére


RBJ
addikt

Most jut eszembe, mivel casio hasonlat nem lehet gond ezzel az órával a vámon? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6005) Dluinet válasza RBJ (#5997) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Rá van írva hogy CASIO? Nem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6006) Silent77 válasza RBJ (#6004) üzenetére


Silent77
veterán

Nem. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6007) sto1911 válasza Dluinet (#6002) üzenetére


sto1911
veterán

Lololol, a multkori robbanos toltom ezek szerint eredeti?!

(#6008) Kalandor válasza Dluinet (#6002) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy normálisat akarok venni, ebben kértem a segítségeteket :)

(#6009) Dluinet válasza sto1911 (#6007) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem azt mondtam hogy eredeti, hanem $8 kezdődik a használható

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6010) Dluinet válasza Kalandor (#6008) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nézd meg ezt, ha nincs postaköltség akkor ez vállaható

Nekem egy ilyen fog megjönni remélhetőleg 2 héten belül. Sajnos nem a saját oldaláról rendeltem, így nem tudom a szállítási költséget.
Ha megérkezik, akkor letesztelem, a rövid tesz aznap, ha az megfelelő eredményt hoz, akkor egy hosszabb tesztelés követi.
Megfelelő eredménynek azt tartóm ha az egyik porton minimum 1A, a másikon meg minimum 0,7A tud leadni.
Ha ezt nem tudja akkor nem igazán ajánlott.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6011) sto1911 válasza Dluinet (#6009) üzenetére


sto1911
veterán

Nem is kozvetlenul arra irtam, csak amire azt irtatok robban, azon az eredeti cimke van.

Egyebirant nekem is kellene egy autos 2A usb adapter, de az tenyleg adjon le 2A-t, kisebbem van es nem eleg.

(#6012) Outlander válasza Kalandor (#6008) üzenetére


Outlander
őstag

Én inkább itthon vennék, azt vissza is lehet vinni. :)

AAuchan, dual, 1a/0,5a 1290 már vagy 4 et vettem belőle ismiknek, a sajátom 3 éve van meg...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6013) Melack


Melack
veterán

Ilyet rendelt már valaki?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6014) Dluinet válasza sto1911 (#6011) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ami valóban 2A egy porton?
válassz ezek közül

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6015) Kalandor válasza Dluinet (#6010) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi, de írtam, hogy minimum 3 port kell :B (2 portos van)

[ Szerkesztve ]

(#6016) Dluinet válasza Kalandor (#6015) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azokat nem ismerem, sajnálom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6017) Freddycom


Freddycom
őstag

Mire kéne rákeresnem, ha zipzárat keresnék, de hogy a kocsi díszesebb legyen, ne egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#6018) Laza... válasza Freddycom (#6017) üzenetére


Laza...
addikt

:F

Never give up!

(#6019) Dluinet válasza Freddycom (#6017) üzenetére


Dluinet
nagyúr

zipper pull
Zip Puller
ZIP SLIDERS

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6020) Laza...


Laza...
addikt

Ez mire jó? [link] Elég fura nekem, pedig van eladás belőle :D

Never give up!

(#6021) Dluinet válasza Laza... (#6020) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kormányra szerelhető telefontartó vagy te minek nézed?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6022) Laza... válasza Dluinet (#6021) üzenetére


Laza...
addikt

Na ez az, hogy ez, az! :DDD Vezetés közben tekered a kormányt, ez meg fityeg össze-vissza? :D Nekem ez elég lol

Never give up!

(#6023) Dluinet válasza Laza... (#6022) üzenetére


Dluinet
nagyúr

USA-ban két város vagy lakhely és munkahely között nagyrészt egyenesen haladnak akár több órán át, arra meg jó hogy lássák kik hívják őket

nyilván városon belül, ahol 30 mp-ként kanyarodik az ember, ott nem sok értelme van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6024) Freddycom válasza Dluinet (#6019) üzenetére


Freddycom
őstag

A pull nyert, köszönöm szépen.

(#6025) Outlander


Outlander
őstag

Valaki nem látott mostanában valami vállalható hátizsákot 20 dollárig? :F

Backpackre keresve van millió találat, szűkítve is maradt több száz ezer, az első 20 oldal után már meguntam a sok méhecskés cicás gyerek táskát... :DDD :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6026) Dluinet válasza sto1911 (#6011) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha egy gyártó CE-jelöléssel látja el valamely termékét, ezzel saját kizárólagos felelőssége mellett azt garantálja, hogy a termék eleget tesz a CE-jelöléssel járó valamennyi jogi kötelezettségnek.

Tehát rendeltetésszerű használata nem fenyegeti az életedet közvetlenül, például nem gyújtja rád a házat. A ráírt értékeket nem vizsgálja, csak a biztonságos használatot.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6027) sto1911 válasza Dluinet (#6026) üzenetére


sto1911
veterán

Es a kinai toltoknel van ra esely, hogy kamubol raszitazzak az eredeti feliratokat? :-)

(#6028) Dluinet válasza sto1911 (#6027) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csak ha gyártót is :DDD
például rászítáza (rányomja), hogy SAMSUNG akkor értelemszerűen minden jelölés, ami az eredetin volt.
Kínaiaknak ebből nem csinálnak lelkiismereti kérdést, igazából nem is értik a problémát.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6029) Outlander válasza sto1911 (#6027) üzenetére


Outlander
őstag

Kizárt dolog... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6030) 426os


426os
őstag

Laptop DVD-írónak USB-s Sata csatis házat melyiket ajánljátok? 1-2k között látok zöld és piros nyákost, de a színen és áron kívül semmilyen különbséget nem látok közöttük? Kinek milyen vált be? Ha valamelyik jobb minőségű (akár a kialakítása, akár az elektronika benne), az nekem megér némi plusz pénzt.

.

(#6031) artiny


artiny
őstag

rendeltem egy kulso aksit 3,20 ert
Sale date: 07/20/14
Tracking number: --
Estimated Delivery: Fri. Aug. 1 - Mon. Aug. 25
de meg mindig nem jott meg...ezt irta az elado a refundra:

Seller's message:
'dear friend, sorry for that, just checked, your item was shipped out on 7/20, Recently ,all the packages from China have a delay due to the comprehensive strict checking of customs and airports, please kindly understand this is really out of our control. as a responsible seller, we always try our best to provide good service. the REFUND will be issued to your account in advance, please do not leave us any feedback, have a nice day!'

Majd kesobb jot egy mail hogy REFUND-olt az elado,....lehet hogy meg akkor megjon a tolto szerintetek?
/OFF]

(#6032) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv!

A vákuumos tárolózacskókról van valakinek tapasztalata? Arra kéne, hogy belerakom tavasszal a téli paplant, másikba a kabátokat, és úgy kis helyet foglalna. Vélhetőleg működnek ezek, a kérdés inkább az lenne, hogy mennyire tartósak, illetve mennyire tartják hosszú távon (fél éven át) a vákuumot.

[ Szerkesztve ]

(#6033) Nestor16


Nestor16
senior tag

Esküvői ajándékot vett már valaki? :B Vagy valami ötlet? :DD

Üdv, Dávid

(#6034) zseko válasza spidersoft (#6032) üzenetére


zseko
veterán

Ezt jó hogy belinkelted, engem is érdekelne, kellene nekem is jópár darab :) Egy ilyen zacskóm van, de az az igazság, sosem teszteltem meddig bírja, csak azt hogy hogy működik. Viszont ennyi pénzért berendelek párat, meglátjuk :)

HR24.hu

(#6035) McReay válasza spidersoft (#6032) üzenetére


McReay
aktív tag

Nekünk van jó pár darab ebből, de sajnos mindig belevegősödik és valamennyire visszatágul.(nem teljesen)
Összeszívás után kb 1 hónapig bírja nálunk, amikor már látszik, hogy megint van benne valamennyi levegő!
Ennek ellenére használjuk, annyi, hogy időként kiszedjük és újra kiszívatjuk belőle! :DDD

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#6036) spidersoft válasza McReay (#6035) üzenetére


spidersoft
senior tag

Két dologtól tartottam: 1.) nem zár valahol rendesen, illetve a műanyag maga enged át valamennyi levegőt, 2.) a nyomáskülönbségtől megnyúlik, és azért tágul vissza. no mindegy, egyet kipróbálok... ha más nem arra jó lesz, hogy nem porosodnak meg penészednek be télig a kabátok a fogason... jól megsüttetem az elpakolandó cuccot nappal, hogy ropogósra száradjon (ha egyszer majd hajlandó lesz kisütni), és úgy teszem el. Vályogház lévén "kicsit" magas nálunk a páratartalom... 71% alatt még nem járt, inkább 75-85 között szeret lenni.

(#6037) tipuka válasza Nestor16 (#6033) üzenetére


tipuka
addikt

pár csomag óvszer? :DDD

(#6038) Gépötty válasza spidersoft (#6032) üzenetére


Gépötty
senior tag

A párom elrakott egy csomó cuccot ilyenbe, az ég áldja meg a kicsi kezét. Tavaly a télre készülve előszedte, és minden úgy nézett ki, mintha a tehén szájából szedte volna elő. Olyan cuccoknál, amiket minden további nélkül lehet mosni-vasalni ez nem annyira számít, de például a télikabátjaim olyanok, amiket csak tisztíttatni lehet... Hogyismondjam... Ordítottam, toporzékoltam - legfőképpen azért, mert le lettem hülyézve, mikor szóltam emiatt csomagoláskor :(((
Egyébként vagy a vákuumot tartották a zacsekok, vagy a cuccok szokták meg, hogy be vannak rarolva, de mikor előszedte őket, akkor is ugyanolyan nyomik voltak, mint amikor eltette.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6039) spidersoft válasza Gépötty (#6038) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szezon előtt úgyis kimosom a kabátokat, és nem hordok szövetkabátot meg hasonló úri holmit, stílszerűen kizárólag kínai cuccaim vannak :D Nyilván gyűri, ez a dolga ;) Cipzárral, gombbal befele hajtogatva, hogy ne szúrja ki... fel vagyok én már erre készülve, csak még venni nem mertem :))

(#6040) spidersoft


spidersoft
senior tag

Okos(nak tűnő) találmány: összeforgatja a cipőket téglalapra (ahogy vásárlás előtt a dobozban is lakik), így kevesebb helyet foglalnak a polcon/folyosón/stb.

(#6041) Outlander válasza spidersoft (#6040) üzenetére


Outlander
őstag

:F :F :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6042) petipetya válasza spidersoft (#6040) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem rossz de nálam életképtelen lenne, ugyanis reggelente mindig az utolsó pillanatban indulok el.

"nincs rá lezsóidő"

(#6043) KaiotEch válasza spidersoft (#6040) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Őőő nem látom értelmét. Szerintem úgy 3 éves korban az ember már össze tud 2 dolgot forgatni.

(#6044) spidersoft válasza KaiotEch (#6043) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez arra van, amikor van cipősszekrényed és van benne csomó cipő, ami majd kell valamikor, de nem nap, mint nap. Egy családban jellemzően vannak ilyen cipők :) No, azokat lehet vele elpakolni. Összeforgatni össze tudod, csak épp ha valakinek kell valami, és kivesz egy párat, akkor (lévén a cipőfelsőrész gömbölyded) ledőlnek egymásról, összekeverednek, satöbbi. Így meg talán nem...

[ Szerkesztve ]

(#6045) tipuka válasza spidersoft (#6044) üzenetére


tipuka
addikt

Nem mindenki látja át a dolgokat úgy, mint mi halandó emberek. :DDD
De amúgy én is az utolsó pillanatnak az utolsó percében megyek, én meg a saját cipősdobozában rakom el, ha ép nem használom megtisztítva. :) (esetleg mellé valamit a dobozba , hogy ne legyen rossz illata)

(#6046) htc07 válasza artiny (#6031) üzenetére


htc07
addikt

elkapták az akkut a vámon, és vissza a feladónak. szerintem ne reménykedj benne, hogy megjön. :DDD

vicces, nekem is egyre több csomagom jön úgy, hogy kínában nyitják ki, a fülbevalótól a féltégláig bármit.

aztán ragasztószalaggal ráragasztanak valami kínai szöveget tartalmazó matricát, meg egy piros pecsétet rányomnak és küldik tova.

(#6047) pooty válasza spidersoft (#6032) üzenetére


pooty
tag

Én a svédek nagy áruházából szereztem be ilyet.
Ez nagyon jól tartja a vákuumot és nem sokkal drágább mint a kínai verzió.

(#6048) spidersoft válasza pooty (#6047) üzenetére


spidersoft
senior tag

900Ft/db. ebayen az ilyen nagyobbat 700Ft alatt nem láttam, úgyhogy valóban nem sokkal drágább :) kár, hogy nincs ilyen bolt csak Pesten, igazán behozhatnák divatba a házhozszállítást, már csomó mindent vettem volna tőlük ;)

(#6049) 426os válasza Earl_Muttley (#4821) üzenetére


426os
őstag

Korábban volt szó erről a táskáról. Sajnos a túl szép, hogy igaz legyen eset lett ebből is, kb egy hónap után, mikor még mindig nem jött meg néztem rá a rendelésre és még csak shipped status-ban sem volt. Levél az eladónak, válasz nem volt, disput nyit, pénz vissza. Pedig tetszett nagyon :(((

.

(#6050) Freddycom válasza 426os (#6049) üzenetére


Freddycom
őstag

Másnak sem? Vagy nemigen rendelt más?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.