Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) Blaise válasza PainKiller13 (#57975) üzenetére


Blaise
veterán

Mit kellett megszokni rajta? :)

(#58002) PainKiller13 válasza Blaise (#58001) üzenetére


PainKiller13
őstag

Azt hogy csak koncentráltan adja a fényt, az előző egy asztali e27-es foglalatú lámpa volt ami a fény egy részét adta koncentráltan illetve egy részét mindenhova, így az egész szobában volt fény, ennél meg csak ott ahova világít.

(#58003) távcsőves válasza schawo (#57996) üzenetére


távcsőves
senior tag

Én is bátor voltam. Van neki egy másik is mégolcsöbban. 8

(#58004) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok ez mennyire érheti meg?

Ha jól látom, a belseje szabvány, tehát hazai piacon is tudok hozzá alkatrészt venni...

Más:

LED szakértőktől kérdezném: Létezik kimondottan 220V-os LED szalag, ahol nem kell "trafót" használni?

[ Szerkesztve ]

(#58005) Minstrel


Minstrel
senior tag

A BG pörgetős oldal nálatok is lassú? Nincs magas cpu használat, de alig lehet görgetni is az oldalt, gombot megnyomni meg esély sincs, chrome-mal és operával is lassú.

(#58006) Godem0 válasza Minstrel (#58005) üzenetére


Godem0
csendes tag

Fejlesztői eszközöket lenyitva szedd ki a DOM-ból a nyerteses részt, az lassítja be ennyire.

(#58007) Real_Necro válasza Minstrel (#58005) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt rendesen megy... ellenben két napja dupla pörgetésnél csak jókívánságokat kapok, de nyereményt semmit... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58008) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Pörgettem én is olyan kupont (39/3 és 199/19), amit nem fogok használni. Ha átruházható és ha érdekel valakit, írjatok!

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#58009) bzoley


bzoley
veterán

Befutott a GB-es zuhanyfej. Elég pazar, méretes, első próba után azt mondanám, ajánlom. Van benne nyomás, szép párhuzamosan jön a víz.
Szállítás gyors volt, tíz nap. Sajnos van négy másik(ugyanakkor vásárolt) tétel, ami már egy hónapnál tart lassan, és még semmi. Megyek húsevő növényt ültetni:)

[ Szerkesztve ]

(#58010) CoolBoy323 válasza huliganboy (#58004) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Igen, van olyan LED szalag

(#58011) Vertigo18 válasza bzoley (#58009) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanilyen van nekem is kb. 8 hónapja. Kissé vízkövesedik, de nem komolyabban, mint a csaptelep. Mindenképpen ajánlott.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#58012) bzoley válasza Vertigo18 (#58011) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor csak nem fürödtem be vele:)
Sárkányban vettem hozzá korábban új gégecsövet is. Olyan, mint a hagyományos, fém, csak fele olyan vékony a spriál, fényesebb, sokkal pofásabb, és így az összkép is jó. Még egy fali tartót kéne talán szerezni.

(#58013) cris78


cris78
őstag

Holnap Gearbest snapUp [link]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58014) zoltan6 válasza cris78 (#58013) üzenetére


zoltan6
őstag

mi ez az orosz oldal? :DD

(#58015) cris78 válasza zoltan6 (#58014) üzenetére


cris78
őstag

Nem kérdez, holnap vásárol ;] :DDD
Próbáltam angolra tenni, de nem sikerült. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58016) dave0 válasza cris78 (#58013) üzenetére


dave0
csendes tag

:R Holnap kilenckor vásárlás :D
Amúgy aki venni akar majd valamit, annak érdemes már most kosárba raknia a terméket, hogy holnap már csak fizetni kelljen.

(#58017) KTU válasza bzoley (#58012) üzenetére


KTU
addikt

Zuhanyfejtartó tapadókorongos US $2.16
Nem tudom milyen, csak találtam. :U

Esetleg ha valaki talál hasonlót tapadókorongos törülközőtartót és WC papírtartót.

másnak:
Zuhanyfej US $2.84

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#58018) Criminal017 válasza cris78 (#58013) üzenetére


Criminal017
őstag

szpaszíba! :))

(#58019) MittuDomain_ válasza dave0 (#58016) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem nem promo áron teszi a kosárba, reggel 9kor átvált snapup árra?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#58020) dave0 válasza MittuDomain_ (#58019) üzenetére


dave0
csendes tag

Igen, eddig ilyen akcióknál átváltott.

[ Szerkesztve ]

(#58021) marton.m


marton.m
tag

Sziasztok!

Rendeltem Shenzhen Heronsky Technology Co., LTD-től egy tempered glasst, de miután felraktam, feltűnt, hogy a kijelző szélén maradt egy buborék, amit nem tudtam kinyomni. Ez amiatt van, hogy valószínűleg gyártásnál elcseszték, és sorjás maradt a széle.
Már több mint egy hete indítottam egy disputet, de az eladó nagyon lassan reagált, és csak kedvezmenyt ajánlott fel egy későbbi vásárlásomhoz. Nem tudtunk megegyezni, ezért közbelépett az Ali, de ők sem hisznek nekem, azt állítják, hogy felrakás közben sértettem meg az üvegfóliát.
Próbáljam még bizonygatni az igazam, vagy hagyjam annyiban a dolgot? A 300 Ft nem vág földhöz, igazából csak meglepő, hogy nem segítőkészek, eddig csak pozitív tapasztalatom volt ilyen ügyekben.

(#58022) Criminal017 válasza marton.m (#58021) üzenetére


Criminal017
őstag

A fóliához lenne észrevételem:
van, hogy kell neki 2-3 hét és eltűnik a buborék. Nálam volt már ilyen, igaz 2 hét alatt tűnt el. Magyarázatot nem tudok rá adni, de lehet, hogy nálad nem lesz ilyen.

Próbáld még bizonygatni a dolgot, ha minden kötél szakad, akkor fogadd el a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#58023) debcamp válasza bzoley (#58012) üzenetére


debcamp
aktív tag

Szia!
Milyen formában érkezett, hogy volt becsomagolva? :R

(#58024) atyca válasza huliganboy (#58004) üzenetére


atyca
senior tag

Majd elmesélem :D
A frász jött rám,mert először a szállítási címet kellett beírogatnom,és utána meg fizetni nem engedett...(2x)
Még szerencse,hogy ott volt a rendeléseim között,és harmadik nekifutásra elfogadta a tranzakciót.
Így már tuti,hogy postázzák,vagy még innen visszatáncolhatnak?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#58025) bzoley válasza debcamp (#58023) üzenetére


bzoley
veterán

Kívülről a szokásos bubis boríték, benne még egy bubis zacsi. Pont így.

[ Szerkesztve ]

(#58026) petroczi


petroczi
csendes tag

Sziasztok!

Gyereknek szeretnék kocsi fejtámlájára applikálható 9-10" media playert. Az USB drive/SD card-ról való minél több formátum lejátszására való képesség a lényeges, dvd meghajtó nem kell bele. Dupla screen szóba jöhet, két gyerek van :-).

Egyelőre ezt találtam alin értelmes árban:
http://www.aliexpress.com/item/Ultra-thin-9-inch-high-definition-Display-MP5-Car-Headrest-TV-Monitor-USB-KTV-Music-DVD/32697754569.html

Ha itthon tud valaki jó akciót, az is jól jönne, bármilyen megoldás érdekel.

(#58027) debcamp válasza bzoley (#58025) üzenetére


debcamp
aktív tag

Csak hogy mennyire sérülékeny a szállítás alatt. Szokásos csomagolás.. egy kartondobozt elbírt volna még.. :D Köszönöm, rápróbálok, ha tényleg jó :R

[ Szerkesztve ]

(#58028) maross válasza Jarod1 (#56626) üzenetére


maross
veterán

Nekem ma erkezett..szuperul mukodott kb 15 masodpercig, azota nem ismeri fel a rendszer. Mellesleg egyik gomb alapbol forditva van beepitve, igy az on/off jeleket figyelmen kivul kell hagyni, igenyes.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58029) maestro87 válasza cris78 (#58013) üzenetére


maestro87
őstag

:R
Reméljük el hozzuk mindet.:) Ha egyáltalán nekünk is átfog váltani, nem csak az oroszoknak. :U

De érdemes vajon mindet berakni a kosárba? Mert teszem azt ha beteszem mindet és a paypal checkout-nál pl. egy-kettő kivételével felmegy az ára mindnek mert elfogyott, akkor csak egybe lehet refundoltatni, nem? Vagyis buknám azt is amit sikerült megcsípnem. :F

[ Szerkesztve ]

(#58030) elszabi válasza maestro87 (#58029) üzenetére


elszabi
tag

Csak a balkezeseknek fog átváltani olcsóbb árra. Lásd az URL-t. :DD

(#58031) KaiotEch válasza cris78 (#58013) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Van azért benne kamu is. Ezek eddig is ennyik voltak:

(#58032) maestro87 válasza elszabi (#58030) üzenetére


maestro87
őstag

És tényleg. :DDD Ebből látszik, hogy nem tudok oroszul. :N

(#58033) lac14548 válasza Criminal017 (#57934) üzenetére


lac14548
aktív tag

Ez mit tud amit más toll nem?

Látom közben megválaszolták...

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#58034) -secret- válasza lac14548 (#58033) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmi mást nem tud.

(#58035) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Erre esetleg valaki?

(#58036) KisApám válasza KaiotEch (#58031) üzenetére


KisApám
addikt

Jó pár kamu van benne. Még a 3D nyomtató(k) is kb. alapon ugyan annyi(ak), mint akciósan.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#58037) -secret- válasza Tomi0703 (#57929) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért fontos a hungarocell? Nem elég ha épségben megérkezik a fólia?

(#58038) schawo válasza schawo (#57996) üzenetére


schawo
titán

Ennyi volt. Már jött is az üzenet az ebaytől, hogy kamu hirdetés. :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58039) zoltan6


zoltan6
őstag

Végre nekem is befutott ma az országba a dd4-ről július 27.-én rendelt olcsó VR szemüveg :C
2016.08.15
10:44
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

(#58040) Criminal017 válasza lac14548 (#58033) üzenetére


Criminal017
őstag

Xiaomi hype. :D
Csupán csak kipróbálnám, lenne még egy Xiaomi cuccom. De több ezret elvből nem adok érte.

(#58041) Freddycom válasza Criminal017 (#58040) üzenetére


Freddycom
őstag

És vajon mennyi a betét bele? :D

(#58042) embe válasza schawo (#58038) üzenetére


embe
nagyúr

De még élnek a hirdetései.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#58043) Criminal017 válasza Freddycom (#58041) üzenetére


Criminal017
őstag

A betét többet ér, mint az egész toll maga. :))

(#58044) Tomi0703 válasza -secret- (#58037) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mert ha nem abban jott akkor eddig mindig torott volt.

(#58045) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Bluetooth fülest telefonáláshoz tudna valaki ajánlai? Olyan kellene ami elég hangosan szól és nem túl drága.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#58046) KTU válasza janakbacsi (#58045) üzenetére


KTU
addikt

[link] Bluetooth fülhalfató telefonáláshoz, lehet más ajánl valami bevált típust.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#58047) cris78 válasza Criminal017 (#58040) üzenetére


cris78
őstag

Láttam van már bicikli is :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58048) zsiz válasza zsiz (#57842) üzenetére


zsiz
őstag

GB reagált. Írtam, hogy küldjenek eredetit. Felajánlottak 50 pontot és sajnálják, hogy gondom akadt és hogy nem eredeti terméket küldtek. Mivel kb annyi pontot váltottam be vásárláskor, így ez nem gyere be.. Mondtam nekik, hogy legyen 100 pont és rendben vagyunk. Ez nekik is megfelelt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#58049) DJ. Ru$y válasza zsiz (#58048) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szóval elismerték (megint), hogy hamis terméket árultak... Ugyanis nem csak te kaptál ilyet, ahogy olvastam. Nem csoda, hogy sokan nem bírják a Gearbest-et.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#58050) DJGABI válasza zsiz (#57842) üzenetére


DJGABI
addikt

ööö... de ez a Jackly már alapból koppincs nem? vagy csak számomra van áthallás a Jakemy-vel?

nekem is eltér a videóban lévőtől a készlet, de lehet csak más revizió. nem tom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.