Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Loner válasza randras (#950) üzenetére


Loner
tag

Igen, köszi király! :R

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#952) Bence123 válasza patomi (#949) üzenetére


Bence123
tag

Valahogy mindig abban a hitben éltem, hogy van köze az eladóknak a posta gyorsaságához :)
Ma például megjött ez, hét nap alatt... nálam ez eddig a rekord :)

Szerk.: Bár most nézem csak, ez nem Kínából jött, hanem Svédországból, bármennyire is Hong Kong van feltüntetve eBayen. Volt már egyszer ilyenem, az is gyors volt, mindenképpen pozitív :)

[ Szerkesztve ]

(#953) vegyszer válasza Bence123 (#952) üzenetére


vegyszer
addikt

Biztos van egy köztes lerakat

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#954) Mate


Mate
nagyúr

Hogy a fenébe lehet üzenetet írni az eladónak ebay.com-on? Mindig a Resolution Center-t dobja be. Ezzel nem is lenne gond, mondom oké, legyen írok azon keresztül, de nem tudok. Végigvezet a megoldás rögös útján és a végén megkérdezi, hogy akarok-e írni. Rányomok, hogy igen erre kezdődik minden elölről....

(#955) patomi válasza Mate (#954) üzenetére


patomi
őstag

Ha ráklikkelsz az eladó nevére és a bejövő lapon balra van egy Contact member felirat ezután már csak kiválasztod, hogy miért keresed és kész írhatsz is.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#956) Mate válasza patomi (#955) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, erre jutottam én is. Csak nem tudok írni, át akar irányítani Resolution Center-be, ahol meg örök körforgásba kerül a dolog.

Közben rájöttem.

:W :W Gondolom 27-én lett rendelve a cucc, így csak két nap múlva tudok írni neki.....

A segítséget azért köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#957) fess válasza Mate (#956) üzenetére


fess
őstag

bármikor lehet írni neki,én volt,hogy vásárlás előtt kérdeztem meg a dolgokat

(#958) Mate válasza fess (#957) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem nem engedi, max akkor ha más problémát jelölök be.

(#959) patomi válasza Mate (#958) üzenetére


patomi
őstag

Persze, csak ezzel a funkcióval szoktam én is kérdezni (Other) úgyis leírod miért keresed.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#960) Mate válasza patomi (#959) üzenetére


Mate
nagyúr

Írtam neki.

Közben felmerült még egy dolog.

Ebay-en ha visszakérem a pénzt egyből továbbutalja paypal arra a kártyára a pénzt, amiről vásárolva lett. Ez mind szép és jó, de az a kártya azóta megszűnt. (Lejárt és újat kaptam helyette) Ilyenkor megmarad paypalon a pénz, vagy mivel kártyaszám nem változott átutalják?

(#961) patomi válasza Mate (#960) üzenetére


patomi
őstag

Visszakerül a számládra simán, csak a bank ül rajta míg lekönyveli.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#962) Mate válasza patomi (#961) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor jó :) Remélem gond nélkül visszaadja. Nyári ruha lett véve, nem igazán tudok várni már vele, vége lesz a nyárnak lassan :D

Amúgy most kaptam egy 225 Ft-os egérpadot, amit már elkönyveltem, hogy eltűnt. Első rendeléseim egyike volt, kb. 2,5-3 hónapja.

(#963) patomi válasza Mate (#962) üzenetére


patomi
őstag

Az igen, 2,5-3 hónap :F hol a fenébe tud eddig tekeregni a cucc.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#964) vegyszer válasza Mate (#960) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem egy hónappal a letiltás után is megjött a visszatérítés. (két holmi nem jött meg egymás után időben) csak hetekkel később

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#965) kmisi99


kmisi99
addikt

Úgy látszik vannak még csodák egy 5. 29. rendelésem ma jött meg. :D Kb egy hónapja mondtam le róla.

(#966) DJGABI


DJGABI
addikt

3 és fél hét :( [link] látom azért közbe fejlesztenek [link] ha biciklire nem is, kocsiba a fél szélvédőt eltakaró tartó helyett lehet nem rossz megoldás egy ilyen

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#967) gabe_ válasza DJGABI (#966) üzenetére


gabe_
őstag

Facebook függőknek kötelező :DDD

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#968) DJGABI válasza gabe_ (#967) üzenetére


DJGABI
addikt

Kinek mire.. én inkább navi/trackingre gondoltam, de vannak még opciók bőven :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#969) randras válasza DJGABI (#966) üzenetére


randras
veterán

Hatalmas. :)

(#970) Mate válasza DJGABI (#968) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez baromi jó :D Volt kocsink, amiben nem ment a km óra. Hát milyen jól jött volna akkor egy ilyen, bele teló és már megy is a dolog :)

(#971) kmarci25 válasza DJGABI (#968) üzenetére


kmarci25
veterán

Citroen C4-ben nem forog a kormány agya együtt a kerékkel, ott alkalmatlan... Jó, persze a többibe tökéletes.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#972) DJGABI válasza kmarci25 (#971) üzenetére


DJGABI
addikt

azért belegondolva kanyarban is érdekes lehet... meg én ha 100%on van is általában rá szoktam dugni szivargyújtóra tölteni a telefont. ami ennél ugye kb esélytelen :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#973) draco31


draco31
veterán

A május 16.-án rendelt nagyító ma betoppan a házba, már el is felejtettem, a pénz is visszakértem már korábban. Értékelni sem tudom már, mit szoktatok ilyenkor csinálni? Visszafizetitek az árát, vagy ingyen volt és kész?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#974) DJGABI válasza draco31 (#973) üzenetére


DJGABI
addikt

örülj neki, ingyen volt :D nem mintha annyira sajnálnám kis kínaiakat, de gondolom magyar postán kavargott a cucc eddig, nem hongkongba...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#975) Bence123 válasza draco31 (#973) üzenetére


Bence123
tag

Szerintem csak attól függ, hogy állsz hozzá. A szép és jó a visszafizetés lenne, ugyanakkor a termék sem érkezett meg a megadott időpontban, de még jóval utána sem(bár egyértelműen nem az eladó hibájából), szóval... Én egyszer rendeltem valami mérsékelten szükséges 1 dolláros terméket, és hiányzott 3 darabjából 1. Írtam az eladónak, hogy ez meg ez van, újra akarta küldeni, de mondtam neki hogy ne vesződjön vele, tökre nem ér annyit, és így is tudom használni a cuccot, csak figyeljen már oda jobban legközelebb :D Hálás is volt érte. Szóval vagy ingyen termék, vagy egy hálás eladó :)

(#976) randras válasza draco31 (#973) üzenetére


randras
veterán

Írj neki, hogy mit akar az eladó.

(#977) patomi válasza draco31 (#973) üzenetére


patomi
őstag

Hagyd a csudába és örülj. Már úgysem nagyon tehetsz semmit. Gondolom "filléres" dolog volt..

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#978) draco31


draco31
veterán

Na nem tudom, még meglátom. Egyébként filléres cucc volt valóban, 220Ft volt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#979) DJGABI válasza randras (#976) üzenetére


DJGABI
addikt

felesleges. szerintem ezt a havi pár (tucat) "elveszett" árut beleszámolják az árba. vagy nem tudom. de tuti megéri nekik még így is.

ismerősöm OTG kábelt vett (hármas pakkban), kipróbáljuk, semmi. megbontva kiderült rosszul voltak bekötve a lábak. visszaír nekik, hogy ez így nem oké. mondja a kínai rendben, küld még egy adagot

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#980) Mate válasza draco31 (#973) üzenetére


Mate
nagyúr

A vételnél volt egy vállalt határidő, ameddig nem érkezett meg a cucc. Innentől kezdve nem teljesítette a rá eső kötelezettséget, vagyis nem kell visszafizetned a pénzt. Valóban igen nagy az esélye, hogy magyar posta miatt nem kaptad meg, de ez a feladót terheli. Ha te adnál fel valamit, ami nem érkezik meg a magyar posta miatt, tőled is jogosan kérnék a pénzt. Nem a te hibád lenne, mégis a te felelősséged.

(#981) randras


randras
veterán

Na igen. De több, mint valószínű, hogy az eladó is azt mondaná, hogy hagyja csak a pénzt, viszont piros pontnak nem rossz azokban az időkben, mikor az eladók sorra tiltják országunkat. :U

(#982) Mate válasza randras (#981) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem ezek miatt tiltják az országot :D Hanem a megélhetésből mindigmindent visszakérek típusú, potyaleső, ebayen keresztül minden ingyen van emberek miatt :)

(#983) randras válasza Mate (#982) üzenetére


randras
veterán

Tényleg el kell magyaráznom, hogy az eladó ebből csak annyit lát, hogy még egy magyar refund? :U

Egyébként nekem mindegy, de egy üzenet megírásába nem hal bele senki, hogy megjött a cucc, mi legyen.

(#984) patomi válasza randras (#983) üzenetére


patomi
őstag

Igen a becsület megkívánja, de mondjuk én személy szerint biztos nem kérnék vissza ilyen 1dolcsis cucc után pénzt (jelen esetben meg tuti nem is emlékszik már erre). Akkor sem, ha nem érkezik meg.(hál istennek ilyen még nem volt) Olyan többször előfordult, hogy az eladó keresett meg, hogy megérkezett e már a termék. Ilyenkor mindig mondom nekik, hogy legyen nyugodt Kína messze van a posta meg lassú. :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#985) Lucas Kane válasza randras (#983) üzenetére


Lucas Kane
tag

+1

(#986) DJGABI válasza randras (#983) üzenetére


DJGABI
addikt

oké, ez valamennyire igaz. de a másik oldal meg az, hogy az 1 eladó helyett aki nem küld ide, lesz másnapra 2 aki igen... meg amilyen igénytelen cuccokat küldenek néha. azért az éremnek is két oldala van.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#987) Dr. Romano válasza draco31 (#978) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem is volt már ilyenem, vissza is fizettem neki (kis statisztika javítás soha sem árt :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#988) randras


randras
veterán

Egyébként nem akarok álszenteskedni, őket sem kell félteni, sőt. Jó fegyver ez az ember kezében szükségesetre, de nem szabad túl sokat használni. Pláne nem 90 centes vackokra pazarolni. :U

(#989) #27813376


#27813376
törölt tag

Nevetseges, hogy parszaz forintos termekek miatt reklamal valaki. Le se sza.om ha nem jon meg. Mondjuk sose volt ilyen, max negy hetre minden ideert. Tobbek kozott a magyar fosterat azert kukaztam mert valami 30 forinttal tobbet fizetett atvetelkor a vevom, aztan reklamalt. Az anyjaba eluldtem, nekem nincs szuksegem idiotakkal levelezgetni, ugyis annyi hulyevel talalkozom, hogy pont eleg lekezelni mindet.

(#990) vegyszer válasza #27813376 (#989) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem az összes holmi, ami nem jött meg, közel 60$ volt. Hol ebay, hol tinydeal, hol dinidirect, hol máshonnan...

Az eladó vállalat egy határidő teljesítést. Ha nagyon nem jön össze, akkor az nem az én gondolom. Volt olyan, hogy a refund teljesítése után 3 héttel jött meg valami. Pedig csak a 44dik napon nyitok ilyet. És akkor is azt mondom, várjunk még egy két hetet. Ha 55-60 nap nem elég, akkor részemről a fenébe megette. Ha a 80adik nap után fut be, akkor el sem gondolkodom rajta, hogy vissza küldjem az árát.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#991) Mate válasza vegyszer (#990) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyet értek.

(#992) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Este új cikk a blogon, nézzetek majd rá! Szokásos időpontban, 20:00-kor! Ma egy kínai csodáról olvashattok. Puszi mindenkinek!

https://rendeljkinait.hu/

(#993) draco31 válasza mrgergoke (#992) üzenetére


draco31
veterán

Kíváncsivá tettél! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#994) gabe_ válasza mrgergoke (#992) üzenetére


gabe_
őstag

Várjuk :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#995) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Ha minden igaz, akkor egyébként pár héten belül jön egy másik kínai telefon egy haveromnak. Érdemes lesz majd arra is egy pillantást vetni!

https://rendeljkinait.hu/

(#996) vegyszer válasza mrgergoke (#995) üzenetére


vegyszer
addikt

Drága volt 160$-ért a W100. bő egy hónapja 148$ alatt vettem egyet...
A teszt meg tetszett...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#997) DJGABI válasza mrgergoke (#995) üzenetére


DJGABI
addikt

pff W100... lassan ez lesz az új Blade, minden második ember aki kínából rendel ezt veszi. #teamA820

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#998) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Kicsit talán tényleg drága volt, de megvan az oka, amiért innen veszem, és nem a legolcsóbb helyről. Örülök ha tetszett.
Egy kicsit tényleg kezd közhelyessé válni a W100, de nem véletlenül. Én aránylag az elsők között vagyok, így nem zavar, hogy nekem is ilyen telefonom van.
A820 egyetlen egy dolog miatt nem lett vétel nálam, ez pedig a villanófény. Tudom, hogy semmit nem segít a fotóknál, nem is ezért. Túl sokszor tapogatózok a sötétben, szükségem van rá. Kell és kész, na.

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#999) gabe_ válasza draco31 (#993) üzenetére


gabe_
őstag

Egész jó kis teló, a GPS-re lett valami megoldás? Valamint egy pár saját készítésű képet felrakhatnál róla, valamint egy pár tesztfotót esetleg... :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1000) mrgergoke válasza gabe_ (#999) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tesztfotók nemsokára kerülnek fel, saját képeket meg az elejére linkeltem be :)

https://rendeljkinait.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.