Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) thomasvold válasza Silent77 (#63909) üzenetére


thomasvold
őstag

Én is megrendelném, de miért van, hogy nekem 3334 ft-ot ír és nem az általatok említett 2242 ft-ot?

(#64002) zoltan6 válasza thomasvold (#64001) üzenetére


zoltan6
őstag

vip 2-től felfele ennyi az ára,milyen vip rangod van?

[ Szerkesztve ]

(#64003) br4adam válasza Laza... (#63987) üzenetére


br4adam
aktív tag

Köszi, de olyat keresek aminek nincs ez a műanyag nyakbaakasztós része. Aweit láttam több helyen, az mennyire jó? Valakinek van esetleg?

(#64004) Waikiki válasza #04441088 (#63854) üzenetére


Waikiki
tag

Nekem két Xiaomi hangszóró van:

Xiaomi Mini Speaker

Original Xiaomi Mi Bluetooth 4.1 Speaker

A második ugyan újabb, de sokkal rosszabb hangja van. Az első picinek tűnik, de meghökkentően szép hangja van.

U.i.: A linkek másodlagosak, csak illusztrációnak vettem a GB-et. A lényeg, hogy lásd a két hangszóró közti különbséget.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#64005) macilaci78 válasza dugesz77 (#63850) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szoftverből mi kell neki?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64006) thomasvold válasza zoltan6 (#64002) üzenetére


thomasvold
őstag

Jah, akkor ok. VIP1 vagyok. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#64007) kovisoft válasza br4adam (#64003) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem ilyen BT fülesem van, meg vagyok vele elégedve. Jól szól, és nem esik ki a fülemből menet közben. Lehet kapni a Banggood-on is, csak ott drágább.

(#64008) dugesz77 válasza macilaci78 (#64005) üzenetére


dugesz77
őstag

Én külön drivert nem telepítettem hozzá. A windows amit magától telepít azzal eddig működött minden rendesen.

(#64009) padi68 válasza zoltan6 (#63984) üzenetére


padi68
senior tag

tinydeal: nekem a héten 5 csomagom jött meg hiánytalanul és mind szép időt is futott...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#64010) solti


solti
senior tag

Megjött a BW-SIC1 kamera, hát mit mondjak, csalódott vagyok, írtam szép panaszt a Banggoodnak is:
- US adapter jött EU helyett (pedig jót rendeltem)
- a kamerába csörgött valami belül, szét szedtem, és egy csavar volt teljesen szabadon. Kb félóra volt visszatenni a helyére, elég barom módon van megoldva az áramkör rögzítése (bár maga az áramkör relatíve jól néz ki
- SD kártya betételéhez bontani kell a házat (ezért is mertem egyből nekiugrani)
- az applikáció amit adnak hozzá, használhatatlan gagyi sz@r... Az hogy, percenként kifagy, csak egy apróság;)
- 3 port van nyitva a kamerán: telnet, http és 8000 (onvif). Se a weben, se a telneten se ONVIFen nem tudom működésre bírni, ugyanis nem tudom a felhasználó nevet és jelszót hozzá (próbáltam mindenféle admin/root és az eszköz jelszó kombóját, de semmi siker. Pedig pont ezért tetszett meg ez a model, mert akkor ezt is be tudom kötni a raspberrym alá, nem úgy mint a mostanság divatos xiaomi/zmodo biztonsági kamera vonalat, ami csak appal működik (na jó, zmodo a meshare.com-on webről is)

A kérdéseimet elküldtem a Blitzwolf supportnak is meg Banggoodnak is, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a válasz. Jelen pillanatban mintha kidobtam volna 10 rugót az ablakon, mert ez így kaki...
------------------------------------------------------------------------------
az 5 portos blitzwolf töltőm nagyon közelről odahajolva nekem is zúg, de ha nem mondjátok itt, észre sem veszem:)
------------------------------------------------------------------------------
uui: a broadlink rm3 mini is megjött, az ötlet meg minden jó, de az applikáción lenne mit javítani.. nem fogom a logitech harmony-mat erre cserélni, de nyáron jó lesz a kocsiból elindítani az otthoni klímát érkezés előtt:)

(#64011) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!

Ebayes vízálló mp3-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Úszáshoz gondoltam vennék egyet..

Üdv: Csabee.

(#64012) havri1 válasza solti (#64010) üzenetére


havri1
félisten

Köszi az infót, sajnálom, nekem is nagyon bejön a kamera, de így..A fejleményekről pls majd írj!
:R

havri

(#64013) Norbii87


Norbii87
csendes tag

Sziasztok!
eBay-en volt mostanában egy rendelés visszamondás és egy meg nem érkezés miatti refundom. Adhatok nekik feedbacket? Mert ha adnék, akkor pozitívat adnék. És amelyik nem érkezett meg, annak az eladója nem fogja azt hinni, hogy mégis megjött, azért adok pozitívat? Köszi a választ előre is.

(#64014) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Megjött valakinek a "csak" szállítási díjas Leaved-es szemüveg?
[link]

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

(#64015) szjoci válasza Norbii87 (#64013) üzenetére


szjoci
őstag

Amelyik nem érkezett meg, arra miért adnál pozitívat? :F

(#64016) macilaci78 válasza dugesz77 (#64008) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem driverre gondoltam, hanem szoftverre. Pl egy Winamp, vagy VLC hogy tolja bt-ra a hangot?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64017) Norbii87 válasza szjoci (#64015) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Mert visszafizette mindenféle akadékoskodás nélkül. :)
Vagy hagyjam inkább az ilyesfajta üzletek értékelését?

(#64018) XtremLor válasza macilaci78 (#64016) üzenetére


XtremLor
őstag

Windowson belul a lejatszoeszkozoknel a kimenetet a csatlakoztatott bt eszkozre allitod, mint alapertelmezett elso megoldasnak pl igy minden hangot kikuld ra, de az appokban mint a foobar erre van opcio a beallitasok kozott a kimenetet te kenyed kedved szerint valtoztathatod.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#64019) maestro87 válasza Norbii87 (#64017) üzenetére


maestro87
őstag

Ha visszafizetik a vételárat, akkor én pozitívat szoktam nekik adni. De nem muszáj értékelni.

[ Szerkesztve ]

(#64020) cadtamas válasza Norbii87 (#64017) üzenetére


cadtamas
tag

Az eladót értékeled.
Ha nem jött meg a cucc, de visszafizette az árat miért ne adnál pozitívat?
Jelezd a többi vásárló felé, hogy korrekt, segítőkész eladó.

(#64021) XtremLor válasza cadtamas (#64020) üzenetére


XtremLor
őstag

Nezd a masik oldalrol is, 1.5-2honapig gazdalkodott a penzeddel, es az se garantalt hogy egyaltalan feladta a csomagot. Szoval ertheto az is aki nem ertekel ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#64022) Norbii87 válasza cadtamas (#64020) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Köszi neked és maestro87-nek a választ, akkor így teszek!

XtremLor: én most a Gearbesten akadtam ki kicsit. Számtalan rendelés után most nem jött meg valami, megvártam a 25 munkanapot és írtam mit szeretnék. Erre azt írták 45 munkanap múlva térjünk rá vissza, addig nem tehetnek semmit. :((

[ Szerkesztve ]

(#64023) Finch87 válasza Finch87 (#63944) üzenetére


Finch87
csendes újonc

Erre vki?

(#64024) Laca1212 válasza solti (#64010) üzenetére


Laca1212
őstag

Hmm...

Nekem tegnap jött meg.
Semmi hibája.
Beregisztráltam, pillanatok alatt wifire raktam és teszi a dolgát iOS appal. Képminőség is vállalható szvsz.
Volt dolgom már ilyesmi ip kamerával, na azzal többet szívtam mire működésre bírtam. Ahhoz képet ez ultra user friendly.

Felhasználó név-jelszó a kamera alján elöl van egy matricán az enyémen qr kód társaságában. Vagy bepötyögöm vagy beolvasom a kódot.

Egy dolog ami bosszantott, hogy nem találtam hirtelen a kártya helyet. De aztán meglett. :))

Az mondjuk pech, hogy nem EU töltőfejet kaptál. :(

(#64025) krisztianAMG válasza Norbii87 (#64022) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

És mi a baj ezzel? 25 munkanap abszolút nem ritka szállítási idő, szerintem teljesen rendben van a 45 nap.

(#64026) Laca1212 válasza maestro87 (#64019) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem olyan volt nemrég, hogy megjött a cucc.
Sérült volt. Írtam eladónak. Mondja küld másikat. Kéretem, hogy adja inkább vissza árát. Mondta oké és törölte a rendelést. Nem is találtam azután a history-ban . Pénz megjött, de sehol nem tudtam már értékelni, stb.

(#64027) solti válasza Laca1212 (#64024) üzenetére


solti
senior tag

Az appal működik a QR kóddal vagy manuálisan a rajta levő adatokkal, de a weben vagy telneten be tudtál jelentkezni? Vagy mondjuk valami IP kamera kezelő progival? (ip-cam-viewer pro androidon vagy ilyesmi).

Nekem a sima foscam típusú gui (mint az aldis kamerák, meg a standard ip pt kamerák) jobban bejönnek, igaz, hogy ott nekem kell portot nyitni a routeren hogy távolról elérjem.. (ami nálam pozitívum).

ui: A zmodo vagy xiaomi apphoz képest pedig abszolút nem user friendly

[ Szerkesztve ]

(#64028) Laca1212 válasza solti (#64027) üzenetére


Laca1212
őstag

Csak appból próbáltam. Nem bonyolítom. :)

Érdekes, engem meg pont az Aldis Maginon kamera idegelt ki. De szerencsére nem vagyunk egyformák. :)

(#64029) Norbii87 válasza krisztianAMG (#64025) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Nekem kicsit sok a 45 munkanap=2 hónap, bár hozzáteszem szerencsére nekem bőven 25 munkanapon belül megjön minden, legyen az TN-es vagy sima küldemény. Szóval valszeg innen adódik a "türelmetlenségem". Azt az összesen kb. 2 dolgot pedig ami 3 év alatt nem jött meg, 1 hónap után szó nélkül refundolták (eBay) annyit kérve, ha mégis megjön fizessem már ki újra. Egyébként igazad van, teljesen érthető az ő oldaluk is, főleg hogy olvastam, volt akinek 3 hónap után került elő csomag. :DDD

(#64030) mirci18 válasza Ciccuka (#63934) üzenetére


mirci18
addikt

Nem semmi gyakorló készlet kezdő tolvajoknak. :C

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64031) havri1


havri1
félisten

Ha esetleg valakit érdekel, nem néztem utána máshol mi mennyi, de jó áraknak tűnnek így elsőre:

$24 Xiaomi Mi Band 2 Deal, S912 TV Boxes Promo, Halloween Crazy Sale!

havri

(#64032) zoltan6 válasza havri1 (#64031) üzenetére


zoltan6
őstag

nem rossz ár,de ez a china verzió,a globál 2 dollárral drágább,mondjuk fogalmam sincs mi a különbség.

(#64033) cris78


cris78
őstag

Kis kamera :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64034) Silent77 válasza cris78 (#64033) üzenetére


Silent77
veterán

Közel 100 dodo, 1,3mp kamera, pff. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#64035) cris78 válasza Silent77 (#64034) üzenetére


cris78
őstag

Azt nem mondtam, hogy olcsó :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64036) miroon válasza cris78 (#64035) üzenetére


miroon
aktív tag

pedig a topic címében is benne van... "kis pénzért" :P :DDD

iPhone 13 Midnight Black

(#64037) Minstrel válasza miroon (#64036) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#64038) miroon válasza Minstrel (#64037) üzenetére


miroon
aktív tag

Kiéégteem :DD ;]

iPhone 13 Midnight Black

(#64039) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött.
Feather penge 570 Ft nagyon jó vétel 10 nap alatt itt. Feather penge

MÁsik a gyerek szobába hőmérő és pára mérő. Digitális hőmérő.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#64040) hyperspace válasza RBJ (#64039) üzenetére


hyperspace
őstag

Hőmérő hogyan működik? Milyen intervallumokon belül mosolyog?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#64041) air válasza hyperspace (#64040) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem a páratartalom vezérli. <60 mosoly, 60< szomorú.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64043) choco01


choco01
addikt

A krimpelő teszter szettben ez mire való?Valami lyukasztó?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64045) dugesz77 válasza choco01 (#64043) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezt telefon elosztó szekrénynél használják. A nagy elosztó táblánál ezzel kell belökdösni a helyére az érpárokat.

[ Szerkesztve ]

(#64046) Kicsirics77 válasza choco01 (#64043) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Spec szerszám a krone rendezőhöz,ezzel lehet a kábelt a rendezőbe bekőtni a villa a végén pedig levágja a felesleges kábeldarabot is.,telefonosok használják ahol krone rendező van.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#64047) Skillet


Skillet
addikt

ILYEN kábellel lehet tölteni a micro usb-vel szerelt telefonokat is?
mindig forgatom a kábel mindkét részét, mint majom a zsebórát.... jó lenne ezt megoldani.
ahogy nézem ez nem lesz kivitelezhető. :U
akkor viszont kellene nekem egy micro usb kábel. ajánlat? blitzwolf vagy ugreen legyen? egy narancs színű 2m-es ugreen úton van aliról rendelve.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#64048) huliganboy válasza Skillet (#64047) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem! Ez USB - C ... neked akkor Blitzwolf kábel kell... Az a fajta, ami bárhogy bedugható a foglalatba!

[ Szerkesztve ]

(#64049) 206 cc válasza Skillet (#64047) üzenetére


206 cc
senior tag

Ez a konkrét kábel usb-c csatihoz jó...,de van forditható micro usb-hez is pl.blitzwolf,ugreen ha jól tudom?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#64050) mirci18 válasza RBJ (#64039) üzenetére


mirci18
addikt

Ennél jóval olcsóbban 330 ft környékén veszem a tescoból és a dm-ből a gilette pengét.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.