Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

fotós táskát rendeltek már az urak ebayről?

(#66002) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Beltérre milyen wifis biztonsági kamera ajánlott? Vennék valamit, de annyi van hogy azt sem tudjam hol kezdjem. Kb $30-ig.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#66003) csucsotke válasza beelink (#65994) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Köszönöm! Kínából meg úgy látom kb. 130 dollár postával együtt, de akkor meg gondolom rájön a vám, meg a többi.

(#66004) cris78 válasza ZS3NI (#66002) üzenetére


cris78
őstag

Banggood-on a Digoo :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66005) daniel2121 válasza nimfas (#65999) üzenetére


daniel2121
senior tag

Sima fehéret rendelnék mert a konyhába kellene felső szekrény alá,ehhez kell még gondolom alusín is. Nem túl erős fénye van?Amit belinkeltél annak komoly fényereje van.

(#66006) nimfas válasza daniel2121 (#66005) üzenetére


nimfas
addikt

A W/lumen számít,de sajnos kínában mindent szoroznak 3-al. ;]

Nekem a hsz-ben szereplő 45 fokos alusín van.

Még annyi hogy nekem átlátszó búrával, így látszik a Led szalag ha benézel,fexel alá,ellenben több fénye van.
Ha opál búrával veszed, akkor szebb,mert nem látod, viszont -15-20% fényerő csökkenés.

(#66007) bul07 válasza Beni2360 (#65973) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem
Azt rendeltem amit linkeltem, már levelezek velük, kíváncsi leszek mi lesz a vége, de egy részleges visszatérítésbe belemennék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66008) csucsotke válasza cris78 (#66004) üzenetére


csucsotke
aktív tag

még nem használtam ip kamerát, megoldható a digoo-nál hogy csak én lássam a képét, valami jelszóval, egyszerű módon?

(#66009) spidersoft válasza daniel2121 (#66005) üzenetére


spidersoft
senior tag

Konyhában nincs az a fénymennyiség, ami sok lenne. Ha zavar a szalag saját fénye, akkor elé kell tenni egy maszkoló lapot (bútorlapból csík, vagy ami összességében lehet, hogy nem is drágább: L aluprofilra kell ragasztani, ami hűti is, és aminek a függőlegesen lefelé lógó szára kifelé áll, így a szalag közvetlen fényét kitakarja a szem elől, és csak a munkaterületről visszaverődő fényt látni.

(#66010) cris78 válasza csucsotke (#66008) üzenetére


cris78
őstag

Igen állíthatsz be jelszót neki. Alkalmazása kell hozzá .

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66011) daniel2121 válasza nimfas (#66006) üzenetére


daniel2121
senior tag

Egy kapcsolót betudok iktatni közé,hogy onnan tudjam ki-be kapcsolni ahonnan a legjobban kézre esik?

(#66012) beelink válasza csucsotke (#66003) üzenetére


beelink
csendes tag

Hat ja, szerintem sem eselytelen hogy megfogjak a vamon ha kinabol jon, akkor meg hiaba vartal olyan sokat.
lkksioskdl3 kollega most rendelt, par nap alatt megjott neki a csomag...

(#66013) spidersoft válasza cris78 (#66010) üzenetére


spidersoft
senior tag

addig-addig, hogy előrendeltem egy ilyen digoot... :D egyet nem értek: mit virít ott a képek között egy betmen? :F

(#66014) nimfas válasza daniel2121 (#66011) üzenetére


nimfas
addikt

Mindenképp a trafó előtti 230V-ot kapcsold, és nem az utána lévő 12V-ot,mert akkor a trafó állandóan áram alatt lenne! Mivel nálam utólagos a szerelés így a szekrényben megy a 12V-nak egy 2eres telefon vezeték. Ha előre tudja az ember akkor vagy a szekrény mögött fut a kábel,vagy eleve úgy csövezi. Trafót a szekrény tetejére szoktam tenni. :)

(#66015) cris78 válasza spidersoft (#66013) üzenetére


cris78
őstag

Az a sötét felvételt akarja szimbolizálni. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66016) solti válasza cris78 (#66010) üzenetére


solti
senior tag

Nem ajánlom a digoot, legalábbis az m1et. Onvif megy, de jelszó nincs. Távolról való eleresnel csak a sajat appjat tudod hasznalni, vagy teljesen vedtelen lesz. (vpn még megoldás)
Nem véletlenül olcsó, csodát nem kapsz érte. Biztonsági kamerának jobbat tennék be, legalábbis konfiguralhatobbat. Pl foscam es klonjai.

[ Módosította: philoxenia ]

(#66017) daniel2121 válasza nimfas (#66014) üzenetére


daniel2121
senior tag

Köszi valahogy majd megoldom ha megjön,megkockáztatok egyet.

(#66018) oszy válasza w.miki (#66000) üzenetére


oszy
veterán

Láttam én is, de drágábban. Talán 4.900.-
Meg nekem az időjárásállomás sem tetszik, mert csal kb. 3 celsius fokot a hőmérő, ellenben egy olcsóbb, kisebb és egyszerűbb állomással. A kinézetével és a többivel nincs bajom.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#66019) cris78 válasza solti (#66016) üzenetére


cris78
őstag

Nekem azt a 10$-t megérte a kutyát megfigyelni :))
Azért berendeltem a 2-st is :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66020) spidersoft válasza solti (#66016) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja, az RTSP stream mindenféle azonosítás nélkül fogható... de ez hatszoros árú IP kameráknál is megesik, meglepően soknál működik a dolog: látszólag le van jelszavazva, de VLC alól csont nélkül nézhető :D Én ennek tudtában vásároltam. Ha van foscam-ed, akkor itt keresd ki a típusát, és nézd meg, hogy nem megy-e véletlenül a dolog vele ;) Másik hasonló kamera buheráló link. A próba menete: indíts egy VLC-t, majd média | hálózati műsor megnyitása. Az ablakba beírod, hogy rtsp://ip_address/11 vagy rtsp://ip_address/ vagy amit látsz a kamerádnak megfelelő oldalon (ip_address-t nyilván helyettesítsd be a saját IP-ddel), és hátha. :) Megeshet, hogy belső hálózaton valamiért nem fog menni, megkérhetsz egy cimborát, akinél nem baj, ha belelát a szobádba, megadva neki a globális IP címedet, hogy ugyammá nézzen rá.

[ Szerkesztve ]

(#66021) Flexy90 válasza nimfas (#66014) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez miért gond? Egy PC táp is mindig áram alatt van..

Xiaomi Fan

(#66022) solti válasza spidersoft (#66020) üzenetére


solti
senior tag

Biztonsági kamerának én két sd pt-s wanscamot vettem pár éve ott nincs ilyen gond, de simán elhiszem, hogy létező probléma.. meg hát jelszavas rtsp streamben is kódolatlanul megy a username/password sajna. Ezek nem nyitnak upnpn portot és nem csatlakoznak fel fél Kinára😀

(#66023) nimfas válasza Flexy90 (#66021) üzenetére


nimfas
addikt

Nyilván a pc-t nem húzogatod ki a konnektorból, de ha meg lehet oldani akkor miért ne legyünk racionálisak?

(#66024) nimfas válasza daniel2121 (#66017) üzenetére


nimfas
addikt

Majd számolj be róla, hogy milyen lett a végeredmény! :)

(#66025) Donki Hóte válasza Flexy90 (#66021) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem egy 240 W-os tápról megy két külön LED szalag, amik ráadásul még távirányítósak is, így esélytelen lenne a 230 V-ot kapcsolgatni :D

Ráadásul a tápegység a plafon alatt van, szóval eleve esélytelen lenne kapcsolót szerelni hozzá.

Fél éve tökéletesen megy, szerintem semmi sem indokolja, hogy a 230 V-ot kapcsolgassa az ember.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#66026) ben-ga válasza sepsi0 (#65379) üzenetére


ben-ga
tag

ma már nem jó :(

(#66027) nimfas válasza Donki Hóte (#66025) üzenetére


nimfas
addikt

Te is kevered a szezont a fazonnal.... nyilván amit az ágyból távirányítóval kapcsolsz azt nem fogod lekapcsolni az ajtó mellől... De azért egy konyhapult világítást ott helyileg kapcsolsz, akkor miért ne lehetne törekedni a baleset és tűzveszély elkerülésére? Mert lássuk be a fa szekrényben elhelyezett kínai trafó sem egy életbiztosítás. Egyébként sem arról van szó, hogy +1 napos meló megoldani hogy a hálózati részt szakítsuk meg, ne a törpefesz. részt ;]

Nekem is mondta a vizes, hogy a mosógép betáp vízcsapját is el kéne zárni minden mosás után, na az meg nekem nem életszerű (amígy egyszer szét nem megy a csap, vagy a cső és el nem áztatja a konyhát, nappalit) :Y

Villanyszerelő szakkör Over. :)

(#66028) dugesz77 válasza nimfas (#66027) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is mindig a hálózati áram felől kapcsolok. Tudtommal azért is jobb ,mert a kapcsolón így nincs akkora igénybevétel ,mert nem 20-25A kell megszakítania 12V-on (egy kicsit nagyobb rendszernél) míg 230V-nál csak 1-2A beszélünk . Plusz ahogy írod ezekben a tápokban én sem bízom annyira 7/24-ben.

[ Szerkesztve ]

(#66029) pprod94 válasza syler123 (#65964) üzenetére


pprod94
aktív tag

Már berendeltem a másikat. :( Pedig ez még távirányítós is. Köszönöm, mentem a linket, ha kellene még!

(#66030) jjeahh válasza DrojDtroll (#66001) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én igen, kettőt is, de egyik sem volt valami szuperolcsó cucc :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#66031) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Rendeltetek már kis méretű páratartalom és hőmérséklet mérőt?Csak ez a két funkcio lenne szükséges.

(#66032) padi68 válasza DrojDtroll (#66001) üzenetére


padi68
senior tag

szia, én többet is...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#66033) bul07 válasza krisztofer20 (#66031) üzenetére


bul07
nagyúr

Úton van egy ideje, egy példány[link]
Ilyenből csak hőmérős verziót már több mint egy éve használok
Több darabot is hiba nincs, és 3 egymás mellet pár tizedes eltérést mutatott, elemel is jól gazdálkodik most kellet kettőben cserélni de a többi még bírja, több mint egy évig bírták(tavasszal lesznek két évesek)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66034) DrojDtroll válasza padi68 (#66032) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Tudnál küldeni pár linket, hogy milyeneket és mi a tapasztalatok?

(#66035) solti válasza DrojDtroll (#66034) üzenetére


solti
senior tag

Én ilyet vettem BG-n a gyerekszobába, és nincs vele semmi gond... (direkt nem digitálisat, mert szvsz ezeknél a funkcióknál felesleges)

(#66036) Beni2360 válasza beelink (#65994) üzenetére


Beni2360
félisten

Excelvan CL720D LED Projector
Throw Ration: 72inch - 2.08m, 84inch - 2.37m, 100inch - 3m, 120inch - 3.38m
A trapéz korrekciókra figyelni mert oldalról talán nem lehet vetíteni és pont középen kell, hogy legyen a proji. Evégett meg a vászont is eléggé le kell engedni, hogy ne legyen a látósávban a vetítő.
Rám szóltál a 200K vetítő megemlítése végett, hogy kis pénzű topik, hát ez a 140 $ sem kis pénz. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#66037) DrojDtroll válasza solti (#66035) üzenetére


DrojDtroll
addikt

?

(#66038) solti válasza DrojDtroll (#66037) üzenetére


solti
senior tag

mostanság rossz válasz gombot nyomok, nem neked ment, kristofer20-nak szerettem volna, sorry :W

(#66041) padi68 válasza DrojDtroll (#66034) üzenetére


padi68
senior tag

délután küldök, a céges gépem nem enged ebay-t megnyitni...

miket tennél bele?

ezt most rendeltem:

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#66042) azbest válasza lkksioskdl3 (#65965) üzenetére


azbest
félisten

szerk, neked is (#65986) syler123
szükség esetén a lepedő is megteszi... emlegették páran már az ikea tupplur árnyékolót, hogy az egészen jó vászon helyett és 10es alatt van a 2 méteres.

Anno vettem 1.4gaines vászon anyagot, amit egy általam összecsavarozott fakeretre (szegőléc + sarokvas + csavar) feszítettem, de nem vagyok benne biztos, hogy nagy különbség lenne a tupplurhoz képest. Valami mindenképp kellett, mert mintás a tapéta.

(#65970) Silent77
én is kipróbáltam :D bár pont felfelé nézve kicsit kellemetlen volt, hogy teljesen vízszintes fejpozíció kellett. De benne van az érzés :D

(#65988) spidersoft
az olcsó kínai projektorokban led lámpa van, de egy lcd-t világít kereszül. Az lcd-nek pedig nincs akkora kontrasztja, mint egy dlp-nek.

[ Szerkesztve ]

(#66043) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Tegnap beüzemeltem a Excelvan CL720D LED Projektort.

A projektor 3m-re volt a „vászontól”. Így a vetített kép 196x117 cm volt, ami kb 100”-nak felel meg. A lepedőre vetítést elvetettem, mert nem sikerült kifeszíteni szépen, szóval maradt a halványzöld fal (hétvégén meg lesz a vászon is). A natív felbontás 1280 x768, amit a win 8.1 egyből beállított. Csak számítógéppel és mhl-es telóval hdmi csatlakozón keresztül próbáltam ki (tv-m nincs szóval tunert nem tudtam).

A set up gyors volt viszonylag. Elpakolni és helyet csinálni volt a legnagyobb feladat. Hosszabb távon el kell gondolkodni, hogy egy mennyezeti állványra szerelem, mert eléggé macerás az előkészület. És mivel albérletben lakom, nem tudom még mennyire éri meg ebbe energiát fektetni. Szóval elhelyeztem az eszközt a fentiek alapján. Kb 1,5 m magasan volt a projektor a földtől. Trapéz korrekció csak függőlegesen van, így csak szemből lehet vetíteni. Viszont a függőleges korrekció kifejezetten jó volt. A fókuszt a „lencse” tekergetésével lehet állítani. A megjelenítést menüből előre beállított profilok közül lehet választani, vagy manuálisan. Ezzel nem bajlódtam, mert nem láttam most még értelmét a körülmények miatt.

És a lényeg: élvezhető a kép! Nem kell csodát várni, mert hd felbontás 100” látszik, hogy kevés. Én 4 méterről néztem, így nem voltak már láthatóak a pixelek. Egy kis böngészéssel, egy kis youtube-bal, egy két teszt videóval, játékkal teszteltem. A 60 Hz simán megy neki nincs sávozódás. A játékoknál, ha 1080p volt beállítva szétesett a kép. Amint beállítottam a natív felbontást, már jól ment minden. A késleltetést nem éreztem, hogy jelentős lenne. Egy filmet néztem meg vele még az este, és jó kis mozis élményt varázsolt a szobába. A ventilátor hangja sajnos nem elhanyagolható, de amint szólt valami fel sem tűnt. Melegedni sem melegedett fel 3 óra üzemidő után sem az eszköz.

Hanggal egyáltalán nem foglalkoztam, mert a saját 2.1 rendszeremmel ment.

Konklúzió: Ennyit bőven megért. Az előkészítés macerás, ha nem fix helyen van. A mozi élmény viszont kárpótol. Ebből 23 mozijegy jönne ki egy főre, szóval talán hamar visszahozza az árát :DDD
Szeretnék majd egy logoutos cikket írni képekkel, több méréssel és teszttel.

Bocsánat a hosszú posztért, remélem elfér még itt :)

[ Szerkesztve ]

(#66044) Vertigo18 válasza lkksioskdl3 (#66043) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, nagyon jó volt! :)

Mennyire szedhető szét? Az esetleges venti-csere miatt kérdezem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#66045) lkksioskdl3 válasza Vertigo18 (#66044) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Odáig még nem jutottam, de nekem is eszembe jutott a tuning.

Ezt a fél kész cikket lehet érdemes lenne átraknom logoutra, hogy a kérdésekkel ne terheljük a topicot.

(#66046) perge666 válasza lkksioskdl3 (#66043) üzenetére


perge666
veterán

Egy linket beraknál ahol vetted?

(#66047) Silent77 válasza perge666 (#66046) üzenetére


Silent77
veterán

Már volt. :)
Gb, eu raktár.
Excelvan CL720D LED Projector http://m.gearbest.com/projector/pp_229415.html

azbest: nálunk pont jó helyen volt, csak a csillár miatt kicsit oldalra kellett vinni. :D
Igazi mozi érzés volt, sajnálom is, de most nem volt kedvem kínlódni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66048) perge666 válasza Silent77 (#66047) üzenetére


perge666
veterán

Akkor elsiklottam felette, Sorry. :R

(#66049) Silent77 válasza perge666 (#66048) üzenetére


Silent77
veterán

Semmi gond, ezért ne kérj elnézést. :)
Jobb többször, mint soha.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66050) perge666 válasza Silent77 (#66049) üzenetére


perge666
veterán

:) :)

Annyi jó cuccot linkeltek hogy az egész havi fizumat el tudnám költeni egyszerre,és vakarnám a fejem hogy még ez is kéne meg az is.... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.