Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) fateless válasza ReFleXx (#74999) üzenetére


fateless
veterán

Nem érted. Nem lépésenként licitálok, mint a kalandorok, hanem a maxot írom be az utolsó másodpercekben. Tehát ha 3,5-ön áll, nekem 5 a maxom, akkor nem 3,75-öt írok be, hanem 5-öt.
Egy óránál ez fillérb@szás, 500 GBP-os gépeknél az 50-200GBP egy csöppöt más kategória volt.

De hogy értsd: az ebay automatikus licitet én az utolsó 4 másodpercben használtam maximális rászánt össezget beírva, sosem csak egy licitlépcsőnyit.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75002) Breki válasza ReFleXx (#74999) üzenetére


Breki
veterán

Azt tartják, hogy a profi licitáló, csak a licit vége felé kezd el licitálni, közben minél kevesebb "partner" legyen.

Tehát engem nem érdekel, hogy kijön egy órára, hogy outbid mert tudom, hogy négy nap múlva lesz, teljesen felesleges most emelgetni az összeget.

Mint írtam a konkrét óránál nem volt létszükséglet, hogy megnyerjem, csak az, hogy a program valameddig elmenjen helyettem úgy hogy a végén rakja be.

Ja és nem fillérb.. kb 10 óránál 40-50 dollárral olcsóbban beszerezni.

Lehet másnak az nekem nem.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75003) fateless válasza Breki (#75002) üzenetére


fateless
veterán

No, és mi lett a program, amit találtál?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75004) ReFleXx válasza fateless (#75001) üzenetére


ReFleXx
addikt

nah ugy autolicittel latom mar ertelmet, ez az emlitett program is ezt csinalna? mmint hogy X masodperccel elotte adja meg a autolicit felsohatarat?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#75005) fateless válasza ReFleXx (#75004) üzenetére


fateless
veterán

Igen, az adott program ezt végezné el, tehát nem az autolicit a legfontosabb benne, hanem az időzítés.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75006) GZoli7 válasza Breki (#75002) üzenetére


GZoli7
senior tag

Próbáltam én is a lejáró liciteket nézni, de semmit nem sikerült elhoznom.
(#75005) fateless Ha a másik autolicitje magasabb maximumra van állítva, akkor fújhatod... Nem tudsz gyorsabb lenni.

[ Szerkesztve ]

(#75007) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

18650-es cellát kitől érdemes venni ebay-en?

(#75008) Studi válasza Breki (#75002) üzenetére


Studi
addikt

No igen, elvileg érdemes minél később rátenni. Persze más szempontból az sem baj, ha korán feljebb szökik az ár, mert akkor kevesebbeknek fog feltűnni a cucc.
De a végén viszont tényleg annyit kell tenni, amennyit szánsz rá, további emelgetésnek nincs értelme. Ha 2 dolcsin áll, te ráteszel 5 dolcsit, és elviszik 5,25-ért, akkor kár azon agyalni, hogy 5,5-ért jó lehettél volna, mert lehet, hogy a másik fél 8-at tett rá, csak mivel te voltál csak az "ellenfél", így a tiedhez képest 1 licitlépcsővel magasabban kapja meg. A licitálgatás egy ilyen sport. :)

(#75009) ztibor válasza ReFleXx (#74999) üzenetére


ztibor
senior tag

Az lehet hogy 4$-os terméknél az, de az emberek ezt használják több tíz vagy százezres termékeknél is, ott már nem 2$-t spórolhatsz vele. Az meg hogy valaki nagyobb összeget tesz meg, minden licitálásnál benne van, aki ezt nem tudja elfogadni az vegyen buy it now termékeket.

(#75010) Real_Necro válasza Studi (#75008) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem ő nem úgy gondolja, hogy max 5$-t adna érte, hanem hogy minél kevesebbel legyen a maximumot licitáló fölött. Most lehet, hogy 40-50 darabnál ez nagy összeg, de 1 darabnál mint ahogy említették korábban is: "fillérb@szás". Szóval cél, hogy téged utáljon más, mert kicsivel többért te hozod el és nem más... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75011) Studi válasza Real_Necro (#75010) üzenetére


Studi
addikt

Ja, én 5,03-at szoktam feltenni, hogy verjem az ötdolcsisokat. :DDD

(#75012) dugynok válasza DrojDtroll (#75007) üzenetére


dugynok
senior tag

Inkább itmedia.sk vagy xiaomi powerbank pont/kupon beváltással vagy banggood/gearbest/fasttech. Ebay-en necces, hogy tényleg jót kapsz, hiába ott a refund, az idődet nem kapod vissza...

(#75013) sambenez válasza Real_Necro (#75010) üzenetére


sambenez
addikt

Ha 100$-at írsz be akkor is a minimummal leszel a max licitáló fölött. Ha neki 5$ volt beállítva és 0,25 a licitlépcső, akkor is csak 5,25$-ba kerül neked. Ehhez nem kell program. A program az utolsó pillanatos licithez kell, meg ahhoz ha nem érsz rá ott ülni amikor lejár a licit.

(#75014) Breki válasza fateless (#75003) üzenetére


Breki
veterán

JBidwatcher

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75015) shield válasza fateless (#74998) üzenetére


shield
őstag

Pontosan így csinálom én is ahogy Te, és ugyan azzal a megfontolással. Elhatározom mennyit vagyok hajlandó adni érte, aztán az utolsó 30 mp-ben licitálok, még az utolsó pm-ket sem várom meg. Ha csak 25 centtel többért is vitték el, nem érdekel. Ennyi volt a határ és punktum.
Van olyan is, amikor éjjel van vége a licitnek, nem vagyok hajlandó fent maradni, így néhány órával előtte beütöm a maxot és majd reggel megnézem. Így is előfordult többször is hogy nyertem.
Szerintem is felesleges túl spilázni a dolgot, el kell dönteni,hogy mennyit ér meg nekem, ha nem jött össze, akkor ez van.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#75016) asdasdasd


asdasdasd
tag

Ay EBayt-t nem ismerem, de olyan oldallal találkoztam, ahol ha az utolsó percekben jön magasabb ajánlat, akkor pár perccel kitolja a licit végét, így küszöbölve ki a nekem lassan ment az internet okoskodásokat. Szóval a végére egy tiszta legmagasabb ár fog nyerni, és van pár perced átgondolni, hogy ráigérsz-e.

(#75017) shield válasza asdasdasd (#75016) üzenetére


shield
őstag

Ha jól emlékszem a Vatera is csinálja egyes termékeknél, még fel is tüntetik az árunál.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#75018) ReFleXx válasza shield (#75015) üzenetére


ReFleXx
addikt

+1 pont ez volt bennem is, folosleges ennyire kicentizni 4mpre, uccso 20-30mp is boven jo, nem ekkor fogjak felverni a kalandorok hanem elotte orakkal.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#75019) Real_Necro válasza sambenez (#75013) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ismerem a működését, bár már nem licitálok, utolsó költekezésem közel 300k volt... ;) De mint írták, hiába van utolsó pillanat, ha valaki állított be nagyobb értéket... ;) De részemről itt lezárom, mert kapok egy kokit a TG-tól. :B

Zuhanykabinhoz görgőt vett már valaki ebayről? Méreteket most nem tudom, de valami ilyesmit keresek.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75020) ablack válasza DrojDtroll (#75007) üzenetére


ablack
senior tag

Inkább más oldalon érdemes, eBay-en nem tudni melyik eredeti. Pl. [link] ezek a Panasonic akkuk elég jók ha belefér még ez ára (van védett vagy nem védett verzió is). Bár felhasználástól is függ mi az ajánlott. Valamint biztos van valami kupon is ami rárakható még.

Egyébként itt szokott téma lenni az akku kérdés. [link]

[ Szerkesztve ]

(#75021) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Ülésfűtés , egyéni rekord január 20. rendelés most vettem át a postástól :DD

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#75022) Breki válasza ReFleXx (#75018) üzenetére


Breki
veterán

Dehogynem, a profik pont akkor licitálnak, addig nyugi van.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75023) DrojDtroll válasza ablack (#75020) üzenetére


DrojDtroll
addikt

ha van valami bestbuy power bank nekem az is jó

(#75024) beg


beg
veterán

Licitről lécci lapozzunk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75025) ablack válasza DrojDtroll (#75023) üzenetére


ablack
senior tag

Power Bank-al biztos hogy jobban jársz ha abba kell. Jó elektronikát nehéz találni "üresen".
Ez pl. ajánlott: [link] vagy [link] vagy [link] (lehet rá szilikon tokot kapni :D ) vagy [link]
Festtech a "REDPACKET" kupont elfogadja rá. (-10%)

Első kettő tudja a Quick Charge-ot, így ha az eszköz tudja érdemes azt venni a gyorsabb töltés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#75026) veze válasza DrojDtroll (#75007) üzenetére


veze
őstag

Én tőle vettem, ilyet [link] másfél éve, (akkor kicsit olcsóbb volt) Ő tuti jót küldött akkor.
Anno mikor megérkezett mértem liitokala töltővel és tudta azt ami rá van írva, Na de nem is ez a lényeg..
Hanem az, hogy azóta is használom egy rúdcsavarozóban rendszeresen, nem csak néha néha, és jól teljesít. Öröm használni, nincs sosem gondom az akkujával
Most mástól más oldalról rendeltem rendeltem INR -es Li ion akkukat (ez nagyobb A -t tud leadni elvileg mint az ICR) kiváncsi leszek az jó lesz e.. (szintén Samsung akku)

[ Szerkesztve ]

(#75027) Breki


Breki
veterán

Itt van az egész orosz kupon füzet powerbankostól, rockos-tól mindenestől.

Van aksi is ,csak sajnos azt nem szállítanak Mo.-ágra

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75028) Skillet válasza Tarek El-Ali (#75021) üzenetére


Skillet
addikt

Ülésfűtésben én is gondolkodom. Gondolom te már utánajártál alaposabban... ez egy jó vétel?
Gyaníom magad faragod majd be. Én is úgy tennék.
Mikor szerelés majd be? Kíváncsi lennék a véleményedre.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#75029) dugesz77 válasza veze (#75026) üzenetére


dugesz77
őstag

Én előző hétvégén turbóztam fel ezekkel a VTC4-es Sony-al egy ilyen Hitachi szettet nagyon betyár lett. Már csak egy ledes égőt kell vadásznom a lámpához, úgy teljes a felújítás.

(#75030) PainKiller13 válasza dugesz77 (#75029) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szia. Én is pont ilyen nicd -> liion felturbózásban gondolkodom, tölteni mivel töltöd? Illetve raktál kivezetést az aksitartóra? Kábelt/csatlakozót honnan rendeltél hozzá és milyet? Illetve töltőt :)

Illetve ha 4db 18650-et sorba kötsz az már 14,8v, nem árt meg a 12 voltos gépeidnek?

[ Szerkesztve ]

(#75031) zsiz


zsiz
őstag

Jött ma egy ilyen lámpának csúfolt izé :D [link] Borzasztó, még annyit se ér, amennyiért vettem (~200Ft) :D De legalább egész gyorsan ideért (19 nap). Papírvékony fémből készült, semmi súlya. Nem is valami sok fénye van. Az 500Ft-os Meco Q5 lámpám agyonveri. A kapcsolóját is alig lehet a helyére tekerni, ott is olyan rossz a menet. A másik vége meg olyan sorjás, hogy csoda hogy nem vágta ki a borítékot :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75032) Zola007


Zola007
veterán

szükségem lenne egy időzítőre/interval órára edzéshez
sima konyhai óra nem jó, mert az csak az időt mutatja, olyan kellene, ami beállított időközönként vinnyog és közben méri a teljes időt is

Bizonyos súlyzós/ugrálós gyakorlatoknál nem tudok telefont vagy karórát használni, mert összetörhetnek vagy csak útban lenne.
ilyet néztem ki, de valami mágneses jobb lenne és nagyobb kijelzővel :R
rendelt már valaki ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75033) MittuDomain_ válasza zsiz (#75031) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Szomorú...
Ugyanilyet rendeltem, de akkor én sem számítok sok jóra. :(

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#75034) kmarci25 válasza Zola007 (#75032) üzenetére


kmarci25
veterán

Telefonra is vannak "vinnyogós" tabata app-ok. Az nem jó? Hangerőt feltolod, telefont meg olyan messzire rakod, ahol nincs veszélyben, de mégis hallod a "vinnyogását". Használtam így én is kettlebellre. Nem tett volna jót a telefonnak, ha 20 kg landol rajta... :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75035) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

November közepén rendeltem egy ilyen mikrofont, majd karácsony előtt refundoltattam is, mert nem akart megérkezni, én meg nem akartam már tovább várni. Ma hozta a postás, hangot nem vesz, viszont a szütyő miatt megérte, főleg így ingyen. :DDD

Kedvenc dátumom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75036) Zola007 válasza kmarci25 (#75034) üzenetére


Zola007
veterán

nem jó
telefonra van nekem is vagy 5 féle
okkal keresek másik eszközt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75037) krisztianAMG válasza Bjørgersson (#75035) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

November közepei csomagot még karácsony előtt refundoltattál? :Y

(#75038) mimey válasza krisztianAMG (#75037) üzenetére


mimey
tag

"...főleg így ingyen. :DDD"

(#75039) kmarci25 válasza Bjørgersson (#75035) üzenetére


kmarci25
veterán

-
Bocs, téves.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75040) Zola007 válasza kmarci25 (#75039) üzenetére


Zola007
veterán

alin se gond, megveszed újra és megírod, hogy ne adja fel, mert megjött az amit refundolt
Én csináltam már ilyet.
Viszont ha rossz a mikrofon, akkor én sem fizetném ki még egyszer.

mod: látom, azóta észrevetted, hogy hibásat kapott :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75041) AllTheBest válasza Bjørgersson (#75035) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A kérdés az az, hogy mihez rendelted? mert nekem is van olyan mikrofonom amit pl se a PC-m se a telefonom nem érzékel, a sony as20-as kamerám pedig boldogan működik vele, lehet, hogy variálni kell a bekötéssel, ha jól emlékszem fel kell cserélni két szálat és akkor elvileg jó telefonhoz is, de már régen olvastam róla, lehet megérné utánanézni a dolognak :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#75042) Bjørgersson válasza krisztianAMG (#75037) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, nem akartam egy hónapnál többet várni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75043) Bjørgersson válasza AllTheBest (#75041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

PC-hez, valószínűleg itt is az erekkel lesz gond, de nem gond, van már azóta másik. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75044) Zola007 válasza Bjørgersson (#75042) üzenetére


Zola007
veterán

akkor az ebayes vásárlás nem neked való
Korábban egy kínai eladó árult egy cuccot, amit szerettem volna, de nem szállított Mo-ra
Megkérdeztem nem tenne-e kivételt és nekiállt elmagyarázni, hogy azért nem szeretik a magyar vevőket, mert türelmetlenek, nem várják meg a 45 napot, illletve sokszor akkor is refundoltatnak, ha megérkezett a motyó. Ezért a statisztika miatt ő és sok kollégája már nem szállít Mo-ra. Az olaszokat is ezért nem szeretik.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75045) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Van valakinek kéznél ilyen obd2-es hibakód olvasó? [link]
Ma jött meg az enyém, viszont gyanúsan kevés dolog van a burkolat alatt, videókon is úgy látszik, hogy többnek kéne benne lennie. Mert ezt így jelen pillanatban nem merem kipróbálni...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#75046) Bjørgersson válasza Zola007 (#75044) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudjad már, hogy nem nekem való. :D Eddig minden rendelésem ideért 2-3 hét alatt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75047) kcsa válasza AllTheBest (#75045) üzenetére


kcsa
veterán

Ilyenem van. Két kicsi nyáklap osszekötve, pár smd ic-vel.

(#75048) beg válasza AllTheBest (#75045) üzenetére


beg
veterán

Nyugodtan dugd rá, ilyet használok én is. Nem fogsz benne lenni a híradóban tűzgömbként gurulva.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75049) Zola007 válasza Bjørgersson (#75046) üzenetére


Zola007
veterán

Attól még az eladónak is van joga kiváratni a 45 napot
mi is rendelgetünk pár forint értékben ismerősökkel az ország minden pontjára és BF, karácsony, kínai újév környékén nem a 2-3 hét szállítási idő jellemző, hanem a 4-6 hét.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75050) AllTheBest válasza kcsa (#75047) üzenetére


AllTheBest
senior tag

AZ a durva, hogy itt csak 1 nyák van, azért gondoltam, hogy itt valami gyanús :D
[link]
[link]
Itt van azért pár kép róla, gyors leszedek valami appot hozzá és kipróbálom, hátha működik

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.