Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

A tegnapi nyerészkedésem! :) Ennyit még sohasem fizettem úgy, hogy a házhoz szállítás költsége is benne volt! :C Király dolog ez az aukció!

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#71002) nimfas válasza w.miki (#70987) üzenetére


nimfas
addikt

Tokkal csak óvatosan..Veithida [link]

(#71003) #56573440


#56573440
törölt tag

régen minden jobb volt... ;]

[kép]

(#71004) Spuri2000 válasza Plero (#71000) üzenetére


Spuri2000
senior tag

17trackes nekem is úton van, bár a tied korábbi. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#71005) havri1 válasza nimfas (#71002) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is összekarcolta az egyiket belülről a gumis pánt. Ugye 2 módon lehet összecsukni. Az egyik verziónál hozzáér a lencséhez a szár vége, a másik verziónál jó. Figyelni kell.

havri

(#71006) AndrewBlase válasza AcCEsS (#71001) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem szégyelled magad? Ennyi pénzt kidobni? :DDD ;]

Miért mindig én???

(#71007) spidersoft válasza DeFranco (#70991) üzenetére


spidersoft
senior tag

A3-ast vettem itthon talán 3200Ft-ért ilyen márkájút (a weboldal reteklassan tölt be). Ebayen sincs olcsóbban, ami jó lenne (azok a jobbak, amiknél belül van egy kemény, fehér réteg is). A4-ben ezt találtam a legolcsóbban, de ez szerintem valami kemény műanyag, és egyáltalán nem PVC felületű...

Megadta magát a 300-lyukú zuhanyrózsa: a perforált lemez előtt lévő fekete keret lereccsent róla és alóla tolta ki a vizet ezerrel. A fekete keret a lemez alatt is folytatódik: rá van fröccsöntve a lemezre, tehát a két fekete műanyag lényegében egy darab, nem ragasztott. Ez a műanyag keretű lemez van aztán beletéve a zuhanyfejbe. Nálam a lemezen átjövő műanyagcsíkocskákból engedett el néhány, így a víz ki tudott jönni a lemez alól. Itt egy kép róla. A halálát gyanítom, hogy valamelyik leesés okozhatta.

(#71008) Zsoleszhun válasza Real_Necro (#70936) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem rossz de ez még trendibb betlehem :DD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#71009) V/ válasza Zsoleszhun (#71008) üzenetére


V/
titán

:C

(#71010) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák. Ilyen "tartásjavítót" vásárolt már valaki? :R

(#71012) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Megérkezett a BlitzWolf® BW-LT1 lámpám, elég minőséginek tűnik, jóval nagyobb mint gondoltam, úgyhogy szerintem elajándékozom. Fele ekkorára lenne szükségem. :)

Illetve megérkezett ORICO MDC-10 kábel is, vegyes érzelmekkel tekintek rá, jó-jó de a műanyag része olyan olcsó hatást kelt, hogy eszméletlenen, mondjuk kb. 700 Ft-volt de az Ugreen kenterbe veri minőségérzetre és nem sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#71013) nimfas


nimfas
addikt

Ahoy!

Ilyen erős lila lézer-t hol lehet kapni? (A videó alatt van link... 200 USD, na attól emberibb áron :))
Eddig mindenki aki ilyen képpel vett az reklamált hogy egy gyufát nem tudott vele meggyújtani.
A mellékelt videón pedig nem a gyufa fejét, hanem a szárát vágja el vele...

VIDEÓ

[ Szerkesztve ]

(#71014) andrisbandi válasza nimfas (#71013) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nálunk nem legális. Ha elcsípnek vele jól meg is büntetnek.
A nagyobb baj ezekkel, h nemcsak saját magának, hanem másoknak is végleges sérülést lehet vele okozni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#71015) dugesz77 válasza synar (#71011) üzenetére


dugesz77
őstag

Mondjuk pont nem tesz jót a iI-ion cellának ha pákával lágyforraszod. Sok mindent elvisel de a melegítést speciel nem szereti. Forr füles cella kell ilyenekhez azoknál meg pont hegesztve van a fül.
Jól működnek ezek az átalakítások csak figyelni kell,hogy tényleg high drain cella legyen benne.

(#71016) AndrewBlase válasza KaiotEch (#71010) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Vettem.
De vagy kicsit vettem, vagy nem tudom, de rohadt kényelmetlen. Eleve alig bírtam felvenni. A két gumis pánt, ami a karodat öleli körbe, na az "összeugrik" egy hurkává, ezáltal mondhatni fájdalmas a viselete. De az biztos, hogy kiegyenesítette a hátamat. :U
Most pihen a "minekvetteméneztmeg" dobozban. :))

Miért mindig én???

(#71017) KaiotEch válasza AndrewBlase (#71016) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tök jó, akkor nem veszek, pedig kéne valami elég szar a tartásom.

(#71018) Beni2360 válasza KaiotEch (#71017) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs de mit vártok 1-2 K cuctól. Egy normális termék 8-10K körül van ha nem több. Méretre csináltatott TB általfinanszírozott termék 25K volt.DE ott műanyag mell és hát vérd volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71019) krisztianAMG válasza nimfas (#71013) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A 301-sel simán meg lehet a gyufát gyújtani, fába mintát égetni, csak meg kell tanulni jól fókuszálni. Kicsit kitekered, majd lassan elkezded visszafelé tekerni, de közben feszíted a lencsét (a ritka menet miatt nagy a holtjátéka). Egy pontban láthatóan beszűkül a sugár és rögtön el is kezd füstölni a papír, fa, stb...

(#71020) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Ma hajnalban kaptam üzenetet Banggood-tól, az elárazott BlitzWolf® BW-S1 40W töltőt feladták.

(#71021) MADcat válasza Dr. Gonzο (#71020) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#71022) zoli03 válasza dugesz77 (#71015) üzenetére


zoli03
őstag

Ha okosan csinálod, simán meg lehet forrasztani úgy, hogy nem lesz tőle baja, és ez nem csak a saját véleményem. Én forrasztottam többet is, ugyanúgy működnek, mint a nem forrasztottak.

(#71023) rellif válasza Dr. Gonzο (#71020) üzenetére


rellif
senior tag

Congratulations, your Banggood order #21582****BlitzWolf® BW-S1 has been shipped :K

[ Szerkesztve ]

(#71024) Mr.Csizmás válasza rellif (#71023) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1 :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71025) AcCEsS válasza rellif (#71023) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Szintén zenész, én is megkaptam az értesítőt! :C

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#71026) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Mindjárt jön a kék wombat és szétcsap közöttünk. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#71027) fant0mi válasza Mr.Csizmás (#71024) üzenetére


fant0mi
addikt

En is. Nekem.is szetvagtak a rendelesem (2-t akartam). De most jott az email es a pdf szamla is es mindkettoben 2 db van irva 4 dolcsiert.

(#71028) IldiH válasza Dr. Gonzο (#71020) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én is kaptam ilyen üzit. Én csak arra leszek kíváncsi, hogy valóban megjön-e. Mert nekem refundolták az egész összeget :DDD

(#71029) superg válasza krisztianAMG (#71019) üzenetére


superg
senior tag

Cigit is meg lehet vele gyujtani?😃

(#71030) Ra3 válasza fant0mi (#71027) üzenetére


Ra3
őstag

Itt ugyanez történt, csak 3 db-al, kíváncsi vagyok mennyi lesz a csomagban ha egyeltalán megjön. Lehet hogy így zárták rövidre az összeset, kiment az üzenet, aztán kapsz refundot mert még februárban sem jön meg.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#71031) beg


beg
veterán

Mindenkinek feladták, értem. A következő nekem is feladták szerzőjéhez nem megy a jézuska. ;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71032) k5.20 válasza beg (#71031) üzenetére


k5.20
senior tag

Óóóó...pedig épp most akartam megírni, hogy nekem is feladták, de akkor nem írom.

(#71033) Imy


Imy
veterán

Milyen szelfi botot érdemes venni?
Lehetőleg ne kelljen kábelt dugdosni, azaz bluetoothos legyen, illetve stabilan tartsa a telefont. iOS kompatibilis legyen minden képpen.
Ezt a BlitzWolf-ot néztem, de hátha van jobb alternatíva is.

(#71034) #04441088


#04441088
törölt tag

BG nek melyik az a mail címe, ahol gyorsabban válaszolnak?
Írtam a cservice, orders-re is, de 24 órája semmi válasz.
Ráadásul kezd telelenni a tököm velük, hogy felajánlanak már mindenféle marhaságot, de refundolni nem akarják se a tápot, se a zene vezérlőt...Válasszak nyugodtan bármit, ami hasonló áron van, linkelhem be nekik és küldik is, és ide 7-8 üzenetváltás után jutottunk, úgy hogy minden leírtam nekem a pénzem kell vissza, nem a termék.
Azt hiszem írok Paypalnak, csak azt nem tudom hogy oldjam meg, hogy itt 2 külön rendelésben szereplő termékekről van szó.

(#71035) beg válasza #04441088 (#71034) üzenetére


beg
veterán

http://www.banggood.com/Contact-Us_hi111
Oldal jobb felső oldalán egy szép nagy help gomb.
Mindig válaszoltak 24 órán belül.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71036) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

NL postnál a "2016-12-20 15:28 The item has been processed in the country of destination" mit jelent pontosan? Most van NL-ben, vagy itt van már nálunk, és fel is dolgozták (átment a vámon?)

Üdv,
Atesz

(#71037) w.miki válasza Dr. Gonzο (#71020) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem is :(
Pedig direkt előtte írtam nekik, hátha upgrade-lt verzióra cserélik, de akkor nem.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71038) dugynok válasza Ra3 (#71030) üzenetére


dugynok
senior tag

Én kértem trackinget is mindkét rendeléshez és avval adták fel mindkettőt. Volt egy 1db-os rendelésem és egy 4db-os. A négyeset osztották, egyet adnak trackingel, az 1db-os rendelést is somán feladták trackinggel. Úgy gondolom mindenkinek feladták, nem csak kamut írnak.

(#71039) Imy válasza Dr. Gonzο (#71020) üzenetére


Imy
veterán

Én is. :)

(#71040) pimmi


pimmi
senior tag

pár napja linkelt valaki fröccsenésgátlót tűzhelyre de nem találom, help...

(#71041) pimmi


pimmi
senior tag

akkucsekkert tudtok olcsón? olyasmi kéne hogy szivargyujtón mutatná az akku állapotát, rövid utakat járok és rátöltögetek főleg télen, ezzel látnám mikor aktuáilis, amiket itthon árulnak eléggé drágák, köszi

(#71042) mirci18 válasza KaiotEch (#70941) üzenetére


mirci18
addikt

Időről időre visszatérő téma.
Maga a kép vicces de mint kirakni való dísz értelmetlen.
Én mindíg azt mondom hogy mindenki arra költi a pénzt amire akarja.
Senki nem fog pisztolyt a fejedhez hogy vásárolj.
Így engem ez a mai anyagias világ annyira nem zavar.

Régen se volt ez máshogy csak akkor meg a nyugatra panaszkodtak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#71043) xy2003 válasza Ra3 (#71030) üzenetére


xy2003
tag

Én is attól tartok,hogy sok "el fog veszni" útközben aztán nem küldik újra hanem refu.

(#71044) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van itt rajtam kívül bárki akinek nem adták fel a BW töltőt? :F

(#71045) DJGABI válasza Vasinger! (#71044) üzenetére


DJGABI
addikt

o/ ja, én nem is vettem :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71046) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Akkor én olyat írok, hogy TG-k ne kelljen töröljék:
Nem adtak fel semmit, nincs változás az állapotban.

Nekem azt írták (de nem maguktól, tegnap este rákérdeztem végül, hogy áll a shipment): sry, nincs készleten, tudunk küldeni fehéret UK vagy US plug-gal. Erre kontráztam, hogy küldjék frissített verziót, mert abból van EU plug-os kiszerelés. Meglátjuk, mi lesz belőle. ;]

Szerk:
Vasinger!
nekem sem sajnos, de igyekszem a legtöbbet kihozni a dologból :))

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#71047) bugizozi


bugizozi
őstag

Sincerity még ebben a nagy karácsonyi lázban is teljesít: a december 6-án rendelt SD kártyát már itt tartom a kezemben :Y

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#71048) mirci18


mirci18
addikt

Gondolkozom hogy a telefonomhoz veszek egy állványt.
Sima 3 lábúm van csak az ugye nem valami magas.
Most ezt találtam.

Szerintetek ez nem túl könnyű és borulékony egy telefonnal kombinálva.
Kerestem de az állvány súlyát nem találtam beleírva a leírásba.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#71049) #04441088 válasza mirci18 (#71048) üzenetére


#04441088
törölt tag

A maximális terhelésnél viszont 2,5 kg-t ír, így nem hiszem, hogy problémát okozna neki egy telefon.

(#71050) mirci18 válasza #04441088 (#71049) üzenetére


mirci18
addikt

Persze azt olvastam.
Én nem arra gondoltan hanem arra hogy egy 15 dekás telefonnal a tetején nem e túl borulékony lesz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.