Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) air válasza dugesz77 (#34997) üzenetére


air
nagyúr

Mert ez a trollkodás lényege. DFTT!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#35002) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Banggood-ék eddig maximális piros pont... Megjelent a valid TN az újraküldött töltő (jobb töltő) mellett is... Már csak várni kell, hogy megjöjjön.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35003) havri1 válasza DJ. Ru$y (#35002) üzenetére


havri1
félisten

Újraküldés alkalmával (összegtől függetlenül) mindig valós TN-t adnak, gondolom a későbbi reklamáció elkerülése végett. Nekem egy 1$ óraszíjat küldtek újra, mert el volt törve, és arra is adtak nyomkövetést.
Eddigi tapasztalatok alapján nagyon jól működik a support.

havri

(#35004) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

RI*********CN formájú TN-t kapott már valaki BG-tól, ami működött is?

Most vettem észre, hogy az újraküldött kábelhez került TN, viszont a Tracking Info fülön kívül egy oldal szerint se él a szám :F

(#35005) DJ. Ru$y válasza m0ski (#35004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szeva!

Persze, http://www.17track.net simán hozza, BlitzWolf kábelt küldettem újra első körben 2-3 nap után jelent meg a TN, és működik. A tegnap bejegyzett töltő TN-jét még nem látja, de ez megszokott, el kell telnie pár napnak.

havri1
Igen, maximális korrektség tényleg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35006) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#35005) üzenetére


XtremLor
őstag

Toluk nyugodtan vasarolok, soha nem volt gondom, ha nem volt jo valami jott az uj...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35007) m0ski válasza DJ. Ru$y (#35005) üzenetére


m0ski
aktív tag

Itt próbáltam először, de egyelőre úgy tűnik, hogy haldoklik az oldal. Telefonon rögzítettem az Aftership app-ba a TN-t, de egyelőre semmi. Jövő hét elejére talán feléled.

(#35008) DJ. Ru$y válasza m0ski (#35007) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt az oldalt használom még néha, orosz, de ugyanúgy mindent mutat, mint 17t.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35009) Avicularia


Avicularia
veterán

2 hétig nem voltam itthon. November 18.-án feladott híres BG-os BR olvasó nem jött meg még mindig, pedig úgy olvastam többen megkapták.
11.11.-én rendelt Veithdia napszemüveget visszaküldte a posta, mert pont aznap érkezett mikor elutaztunk és tegnap visszaküldték mert csak 2 hétig tartják :( :O
BG-ról nov 11.-i snapup-os autóstöltő 5.99-ért még sehol [link]
Ellenben ugyanezen napon rendelt Convoy s2+ lámpa [link] és 3 db Rock usb kábel [link] megérkezett.
Az usb kábeleket nem tudom tesztelni még mindig, mert az október 21.én rendelt kcx-017 teszter még mindig nem érkezett meg az aliról, nyitottam is rá case-t, mert 2 nap volt hátra a védelemből.
Van még egy snapup-os Piston Hybrid füles [link] 10.99-ért november 23.-áról, de annak még van bőven ideje így karácsony tájékán.

[ Szerkesztve ]

(#35010) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#35009) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Veithdia: Ilyenkor írok egy meghatalmazást az egyik szomszédnak, amelyikkel jóban vagyok, és szólok a postásnak, hogy, ha nem vagyunk itthon (nem mondom el, hogy biztos nem vagyunk itthon, nehogy, valami történjen), akkor keresse nyugodtan a szomszédot, meghatalmazást a postára kell beadni. Ezt ni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35011) synar válasza DJ. Ru$y (#35010) üzenetére


synar
őstag

Köszi ez hasznos információ, mehetne akár az összefoglalóba is.

(#35012) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#35010) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem otthon élek, sajnos ez itt nem így megy. Ha TN-el jön a küldemény, akkor semmiképpen nem hozza ki a postás, neked kell bemenned érte. És ha bemegy valaki akkor kell vinnie a címzett igazolványát, meg a sajátját, meghatalmazás itt nincs.

(#35013) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#35012) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Olyan nincs, hogy nincs meghatalmazás. Ha posta van, meghatalmazás is van. És pont erre való a meghatalmazás, hogy a szomszéd is át tudja venni a saját irataival. De nem akarok erről vitatkozni.

synar
Szívesen, majd havri1 megoldja, ha erre jár, és ő is így gondolja.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35014) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#35013) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem MO.-on el, igy valtoznak a jatekszabalyok...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35015) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#35014) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bocs, ezt nem mondta senki. :DDD De 90%, hogy náluk is van, pont az ilyen elutazásos dolgok miatt találták ki, vagy kórház stb. Így viszont, akkor más a leányzó fekvése.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35016) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#35013) üzenetére


Avicularia
veterán

Mondom nincs meghatalmazás. Át tudja venni a szomszéd vagy bárki. Kapsz egy papírt amin rajta van hogy küldeményed érkezett, TN-el, adatokkal. Alá kell írnod és vagy te bemész érte a postára igazolvánnyal, vagy aláírod, odaadod a papírt és valami igazolványt annak akivel ki szeretnéd hozatni a cuccot. Ezután az illető bemegy az általad aláírt papírral, a te igazolványoddal és a sajátjával a postára, ahol ki tudja venni a cuccot.

(#35017) huliganboy


huliganboy
addikt

Nincs valakinek eladó Fisheye/halszemoptika amiben 3 lencse van?

Vagy esetleg EU raktárból valahol látott már valaki? Nem találok most hírtelen!

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#35018) Kernel válasza Avicularia (#35016) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csak érdemes ismét hangsúlyozni, hogy az egy másik ország (én láttam, de más esetleg félreérti). Nálunk a személyi okmány nem átruházható, ott lehet ilyet is, ezek szerint.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#35019) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#35016) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez sajnálatos, és tényleg sry, nem tudtam, hogy nem itthon élsz. Amúgy ez így elég nagy ökörség (szerintem), ilyenkor, ha nem vagy otthon, akkor senki nem veheti át és semmit nem tudsz csinálni, hogy meglegyen a cucc?! Pf. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35020) kenand válasza huliganboy (#34952) üzenetére


kenand
veterán

Igen
Gearbest EU expedited shipping az DHL-t jelent, már többszeör írtam, de még egyszer: egy 1 termék esetén sem túl drága 7-9 USD, de ha 2db-ot rendelsz 2-3 USD-re esik le!
Full nyomon követhető, gyors.

Itt egy csomagom trackingje amit kapta, 3 USD volt a "posta"

(#35021) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#35019) üzenetére


Avicularia
veterán

Úgy kezdtem a mondatot, ha visszaolvasol, hogy nem otthon élek.
Elvileg ha tudod a TN-nt, akkor nem kell a papír az átvételhez. Szóval ha megvannak a szükséges igazolványok, akkor ki tudja venni a cuccot bárki. De nem fárasztottam volna egyik ismerősömet sem ilyen tétellel. Majd rendelek másikat, több is veszett Mohácsnál. A 2 hét Thaiföldi nyaralás kárpótol :D

(#35022) Outlander válasza Avicularia (#35021) üzenetére


Outlander
őstag

Én sem otthon élek, hanem albérletben kb 1 kmre ősöktől. :U

Kicsit más az értelemezése.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#35023) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#35021) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én azt úgy értettem, hogy nem ott élsz, ahova be vagy jelentve (szüleidhez csak hétvégén jársz haza stb.) tényleg bocs.

Höh, azt elhiszem. :DDD

Outlander
Így értettem én is, igen.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35024) huliganboy válasza kenand (#35020) üzenetére


huliganboy
addikt

"Ismétlés a tudás anyja" :R

(#35025) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#35023) üzenetére


Avicularia
veterán

Sorry, ha félreérthető volt. Máskor azt írom, hogy nem Magyarországon.

(#35026) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#35025) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

No problem. Csak kibogoztuk, minden esetre ez így kibaszás azért. Viszont mivel visszamegy, így beszélj az eladóval, hogy küldje vissza a lóvét.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35027) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap végre megérkezett az október 6-án előrendelt Blitzwolf kábel.

Ma reggel meg meghozta a postás a november 25-ös snapupos 20000mAh-s Xiaomi power bankot. Most már csak azt nem tudom melyiket tartsam meg, a múltkori 10000mAh-t amit már 2x töltöttem, vagy a most még töltetlen csak kibontott 20000mAh-t. Ja és még úton van egy arany színű 10k power bank meg egy yeelight lámpa...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35028) havri1 válasza DJ. Ru$y (#35013) üzenetére


havri1
félisten

Betettem az összefoglalóba a meghatalmazást, köszi az ötletet!
Kiegészítettem 2 nyömkövetővel is. A CHINA post sky56 és a PostNord-al. Manapság ezek is elterjedtek.
Lehet érdemes lenne pár Banggoodos tooltippet is összehozni :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#35029) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#35027) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez szerintem felhasználási szokásoktól függ. Ha jársz túrázni, vagy olyan helyre, ahol akár több napig nincs áramod, akkor 20.000-res, ha csak hordozod magaddal, akkor 10.000-res.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35030) zsiz


zsiz
őstag

ma is van ingyen cardboard, ha valakinek még nem sikerült: [link] perpill ~200db

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#35031) V/ válasza havri1 (#35028) üzenetére


V/
titán

Azt azért írd már be hozzá hogy a meghatalmazó -te, én- csak postás dolgozó előtt írhatja alá, aki ezt le is igazolja nem szabad előre aláírni.

[ Szerkesztve ]

(#35032) maggi1886076 válasza zsiz (#35030) üzenetére


maggi1886076
addikt

CLOSE
DONE!
Thank you for getting involved. Your cardboard glasses are on the way to you.

Megvan, köszi :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35033) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Vett már valaki ilyen MP4 playert az Ebay-ről?
Nekem tegnap hozta meg a postás. Működik, egy kicsit halk, de egy 6 éves gyereknek jó lesz. Viszont a laptop nem látja. Tölteni tölti, a csatlakozási módnál bármit állítok be nem látja a laptop (win7/64).
Tudtok segíteni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#35034) huliganboy válasza zsiz (#35030) üzenetére


huliganboy
addikt

Azért elolvastam a általános szerződési feltételeket, ne hogy ki kelljen itt fizetni pár ezer forintot, de nincs benne semmi extra!

Rendelve! KÖSZI! :R

(#35035) Avicularia válasza zsiz (#35030) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi, itt is berendelve egy :R

(#35036) havri1 válasza V/ (#35031) üzenetére


havri1
félisten

Hm, ez érdekes, mert én a múltkor kézzel írtam apámnak egyet, és simán elfogadták előre aláírva.
Nem életszerű, hogy a meghatalmazott és a meghatalmazó is jelen van, amikor a postás ott van. Kivéve Ha előre felkészül rá az ember.
De beleírom, ha így van!

havri

(#35037) syler123 válasza maggi1886076 (#35032) üzenetére


syler123
veterán

1-et én is behúztam, nem mintha szükségem lenne rá, de nem is fizetek érte :D

(#35038) V/ válasza havri1 (#35036) üzenetére


V/
titán

Nem érted, te mint meghatalmazó írod alá a postás dolgozó előtt, aki leigazolja, hogy te írtad alá. A meghatalmazottnak nem is kell aláírnia. Ha a Postás igazolja le, akkor nem kell tanú, egyéb esetben a tanúk is előre aláírhatják.

huliganboy Nem kell egy helyen lakni a meghatalmazónak és a meghatamazottnak, ezt szokták használni céges levelek átvételére is, gondolom hiába a munkahely a 2. otthon csak nem vagy bejelentkezve oda.

[ Szerkesztve ]

(#35039) huliganboy válasza havri1 (#35036) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem a testvérem leveleit, csomagjait nem adják ide csak meghatalmazással. Csak akkor tudják oda adni, ha egy lakcímen élünk. Nekünk együtt kellett elmenni az ügyfélszolgálatra és ott aláírni a meghatalmazást amit ők adnak/nyomtatnak ki!

(#35040) zsiz válasza huliganboy (#35034) üzenetére


zsiz
őstag

én sem láttam semmi buktatót :) tegnap délelőtt rendeltem, ma hajnali 5kor jött meg a megerősítő levél, de meglett és küldik. pedig azt hittem a tegnapiról lecsúsztam. ma meg megmutattam tesómnak, persze hogy neki is kellett egy :DDD neki ugyanúgy citromail-re azonnal megjött a megerősítő e-mail.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#35041) Matykoh válasza V/ (#35031) üzenetére


Matykoh
tag

Szerintem ez attól is függ, hogy eseti, vagy állandó meghatalmazásról van-e szó. Az esetit nekem simán elfogadták akkor is, ha csak bevittem egy papírt.

(#35042) V/ válasza huliganboy (#35039) üzenetére


V/
titán

Persze ez igaz: A meghatalmazás a küldemény címében megjelölt helyen jogosít küldemények átvételére.

(#35043) V/ válasza Matykoh (#35041) üzenetére


V/
titán

Már változott a rendszer, mindkét esetben ezt kell kitölteni és:
A posta a meghatalmazást átveszi, és erről igazolványt állít ki (kivéve az egy esetre szóló meghatalmazást) a meghatalmazott/ak részére, amellyel a meghatalmazásban megjelölt küldeményekre vonatkozó átvételi jogosultságot igazolni kell. A kiállított meghatalmazás igazolvány névre szóló.

[ Szerkesztve ]

(#35044) beg válasza zsiz (#35030) üzenetére


beg
veterán

Unfortunately all out of stock!

Doh!

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#35045) Black&White


Black&White
addikt

Újabb kütyük, 11.11, vagy az utáni rendelések:

Xiaomi Ninja fülhallgatókhoz :
Tapintásra nagyon kellemes, könnyen használható kiegészítő.Barna színben rendeltem

USB és 3,5mm Jack-hez való szilikon dugesz
Már a következő utáni csatolófelületek is kikopnak a tudatból, de ebből még mindig lesz... :)
Passzentosak.

Vention Type-C kábel
Elfogult vagyok a cuccaikkal, ez is minőséginek tűnik.
Sajnos tesztelni még nem tudtam, meggondoltam magam telefon csere kapcsán. :)

Xiaomi hátizsák
Jó színek, kellemes anyaghasználat és semmi extra.Egy darab plusz zseb/rekesz (kulcsoknak, tollnak, stb semmi)
A pántok elég vékonkák, terhelhetőségre nem egy Jack Wolfskin! :DDD

(#35046) synar válasza beg (#35044) üzenetére


synar
őstag

Sajnos már negyed órája is az volt, így jártam én is, megint könnyelmű voltam és 20 percre elhagytam a topikot. :W

(#35047) zsiz válasza beg (#35044) üzenetére


zsiz
őstag

200+db volt még mikor írtam, de gyorsan fogy. talán érdemes lesz holnap délelőtt is ránézni. volt tegnap is, volt ma is, hátha lesz holnap is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#35048) beg válasza zsiz (#35047) üzenetére


beg
veterán

Tudom, de pont akkor van 15 perces dolgom, mikor feltöltik a készletet :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#35049) core2trio válasza zsiz (#35040) üzenetére


core2trio
tag

Ez szokott lenni naponta egy adag, vagy már végleg sold out? :O

[ Szerkesztve ]

(#35050) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#35029) üzenetére


Real_Necro
veterán

A súlya lényegében nem zavar, amúgy is kocsival járok kb mindenhova, így a 20k felé hajlok, csak a 10k-t már használom. Mennyiért lehet eladni egy használt 10k-t szilikon tokkal?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.