Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) Chris Kiki válasza _stick_ (#84997) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Naná, hogy írj! És én nem csak a fele összeget követelném vissza, hanem a teljeset. Mindegy, hogy mennyiért jutottál hozzá, nem azt kaptad amiért fizettél, és itt nagy valószínűséggel nem véletlen tévedés áldozata vagy. Másik opció, hogy megírnám neki, hogyha nem küld záros határidőn belül egy olyat (ingyen és bérmentve), mint amilyet rendeltél, akkor jelentés lesz a vége. Természetesen negatív értékelésekkel és leírással megspékelve.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#85002) Skillet


Skillet
addikt

Végre van megint ugreen kupon. -1$, ha 3$, vagy afölött vásárolok.
Viszont kérdés... vettem egy kupont, elhasználtam, de vennék megint, viszont nem engedi. Mennyi idő kell elteljen, hogy újra engedje?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#85003) DJGABI válasza Chris Kiki (#85001) üzenetére


DJGABI
addikt

:))

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85004) MarioAna válasza IldiH (#84986) üzenetére


MarioAna
senior tag

7,7cm faltól-falig felül (egész kicsi), így bögre méretétől függ. Egy sátorcövek/fémdrót/bármi ami nem ég el áthúzható a felső peremnél lévő lyukakon, ha esetleg 7,5-től kisebb a bögre átmérője.

(#85005) holozis_HUN válasza Sanki (#85000) üzenetére


holozis_HUN
veterán

És nyomkodásra sem jön ki alóla?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#85006) Sanki válasza holozis_HUN (#85005) üzenetére


Sanki
addikt

Max, ha ráfekszel.. Nekem nem jött ki alóla.

(#85007) holozis_HUN válasza Sanki (#85006) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igazából törölgetésre gondoltam, kicsit jobban rá szoktam nyomni a törlőkendőt törlésnél.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#85008) Sanki válasza holozis_HUN (#85007) üzenetére


Sanki
addikt

Attól nem lesz baja.

(#85009) gagyilovag válasza Sanki (#85000) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Megérkezett a MI BAND 2

Eredeti,és tökéletesen működik!
2 hét itt volt.

[link]

(#85010) bul07 válasza DJGABI (#84994) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt egy videó hogy mi van benne vagyis csak kettő fajta
2-es sorszámú csomag
5-es sorszámú csomag

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#85011) MADcat válasza gagyilovag (#85009) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is innen jött! :K Szóval ajánlott eladó. Igaz volt kuponom akkor.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#85012) BullZeye


BullZeye
veterán

Digoo DG-M1X HD 960P megjött ma.
Appból megy, ha telefon és cam is 1 hálózaton van.

Mobilnetről már nem megy, na most sok értelme nincs nézni a szobát úgy, hogy ott vagyok én is. Mi a trükkje ennek? Melyik portot kell megnyitnom hozzá?

Láttam neten van 1-2 app hozzá, melyik a legjobb, amivel kezdjem a tesztelést?

Böngészőből windows PCn el lehet érni a kamerát valahogy?

(#85013) CoolBoy323 válasza BullZeye (#85012) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dyndns, port forwardingolás pl.

(#85014) MADcat válasza BullZeye (#85012) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nincs saját applikációjában külső hozzáférési lehetőség mint mondjuk a Tp-link kameráknak?
Ha nincs akkor, Dyndns, port forwardingolás pl. ahogy előttem írták. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#85015) BullZeye válasza MADcat (#85014) üzenetére


BullZeye
veterán

Oké, MELYIK port? Kérdésem leginkább erre irányult, mert manualban nincs erről szó.

(#85016) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Rendeltem egy ilyet, 2db-ot, de csak 1 jött meg... :((( :((( Írtam nekik, hogy helóóó, én 2-őt rendeltem, hl a másik. Nem sok az ára, de azért mégis.

Maga az illeszték: Szerintem szépen szól fele a fülesem (Rock Zircon) szépen belemegy a fülbe, csomagolás is korrekt.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#85017) bul07 válasza bul07 (#83829) üzenetére


bul07
nagyúr

Megjött a ARILUX® AL-CL02 led gyertya(2.3$ 12db vettem)
Elég jó, nem olyan erős a fénye pont mint kb egy gyertyának, és amibe nagyon más mint a Alis hogy pislákol a led, imitálva a gyertya pislákolását, nagyon tetszik

Alis itt

Csináltam kis videót egymás mellet a Ais és a ARILUX® (nem profi videó)
Piros a alis sárgás villogó az ARILUX®

Most mindkettőt bekapcsoltam és majd naponta ránézek hogy melyik meddig bírja, kíváncsi vagyok 30napnál több üzemidő jó lenne, bár ez annyira nem lesz mérvadó mert szabadba főleg ősszel télen a benne lévő ellem nem fogja addig bírni mint most

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#85018) Skillet válasza bul07 (#85017) üzenetére


Skillet
addikt

Kicsit bután mutat. Látszik, hogy kamu.
Viszont arra kíváncsi lennék, hogy egy olyan mécsestartóban, ami nem víztiszta üveg, hanem "tejüveg", vagy színes, abban hogyan mutat.
Nekünk pl csak ilyesmi mécsestartónk van itthon, és ezekben talán nem látszana, hogy csak virtuális a cucc :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#85019) bul07 válasza Skillet (#85018) üzenetére


bul07
nagyúr

Élőben más , telefonal csináltam a videót és nem a legjobb minőség, A5(2016)-nak nem a legjobb a kamerája
Sötétben sokkal jobban mutat

És ami jó még benne hogy a testét nem nagyon világítja át, nem úgy mint a kínai hogy az egész pirosan világít

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#85020) Tomi_Sci válasza Skillet (#85002) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

És hogy tehetnék szert én is egy ilyen kupunra?

28 usd felett találtam csak.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#85021) ktommy91 válasza Tomi_Sci (#85020) üzenetére


ktommy91
addikt

App-ban lehet szerezni 50 coin ellenében.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#85022) petipetya válasza MarioAna (#84944) üzenetére


petipetya
nagyúr

A toll és a törülköző egyenlőre csak betárazva. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#85023) spidersoft válasza MarioAna (#84944) üzenetére


spidersoft
senior tag

Biztos van bicskás topic, de kínai ócsó cuccokról van szó, így mégis itt kérdezném: ezek a kínai márkájú/koppincs bicskák mennyire jók? Van egy Victorinoxom, ahhoz képest. Jó lenne egy nagyobb pengéjű, de gyengébb minőséget már nem szeretnék.

Közben megjött az Angle-Izer: kb. 1,5mm vetemedés van a 25 centiben (a végei elhúzzák, és ívelnek az egyenes szakaszok befelé). Az anyák menetes rész végén rettenet sorjásak. Ezt leszámítva olyan, mint a képen, amire való, arra jó lesz. Egyébként gyártják már belőle a fém kivitelt is, egyelőre még nem a legolcsóbb, de hátha megy még lejjebb ;)

Spinnerből a lentebb szólóhoz hasonlóan én is acélgolyósat kaptam, holott kerámiagolyós volt meghirdetve... ha asztalra szorítom, ráserdítek egy hirtelent, akkor úgy két-két és fél perc után áll meg. A középső csapágy zajos, és ami még érdekesebb, lóg.

Mindenféle fura alakzatokat rajzoló vonalzó (máshol spirográf néven is láttam): teljesen jól működik. Nyilván a csapágyazáshoz hasonlóan ez se új játék :D Három kerék, két különböző fogszámú lyuk. Ezen felül nem mindegy, hogy a kerékben melyik lyukba szúrod a tollat (más lesz a minta) illetve az se, hogy a fogazott nagy lyukban hogy áll a kerék épp (más szögben fog állni ugyanaz a minta -- célszerű a lyukat a külső fogasívhez közelre illesztve elkezdeni, hogy szabályos legyen a dolog). Tollal érdemes próbálkozni (golyós vagy zselés, esetleg cső... mindegy), cerka megkopik, mire körbeérsz... olcsó tollal érdemes próbálkozni, mivel gyorsan fogyasztja a betétből a kilométereket. Ebből aztán vannak mindenféle verziók... több fogaskerékkel, több külső gyűrűvel, nem kerek belső fogaskerekekkel... a téma nagyágyúja a Super Spirograph, aminél nem csak külső gyűrűk vannak, hanem gyűrűelemek is, melyekből pályák rakhatóak ki, illetve a variációk száma tovább tolható ki némi csellel. Ez utóbbi már $30 kölül van USA-ban, amire nyilván rájön némi ÁFA, meg nem csekély szállítási költség...

(#85024) Skillet válasza Tomi_Sci (#85020) üzenetére


Skillet
addikt

Ali app, coins & coupons, exchange coins for coupons, mobile phone accessories & parts, ugreen... elvileg rögtön legelöl.

(#85019) bul07
Jópofa amúgy, tetszik. Meg hát ennyi pénzért ajándék.
Kíváncsi leszek, mennyit bír nálad egy elemmel.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#85025) dugesz77 válasza bul07 (#85017) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is megérkezett ma ugyanez a csomag . Nincs vele gond,vettem már itthon is ilyet (talán IKEA-ban) , ugyan így pislákol de ha jól emlékszem annak 250 forint volt ki darabja. Ez ennyiért tényleg jó.

(#85026) Beni2360 válasza bul07 (#85019) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát mert az egyik gyertya a másik meg mécses. Más világítást adnak a valóságban is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85027) TheProb


TheProb
veterán

Na mit mondotok, megmerjem rendelni banggood-ról az OBD olvasót?
Kérdeztem az eladót, hogy feladnák-e CD nélkül, azt írták, hogy oké.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#85028) petipetya válasza TheProb (#85027) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez valami más lesz a linken, pedig érdekelne ez az ebook olvasó.

"nincs rá lezsóidő"

(#85029) DJ. Ru$y válasza petipetya (#85028) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

OBD olvasó, autókhoz való, adatkiolvasó egység. Nem ebook olvasó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#85030) petipetya válasza DJ. Ru$y (#85029) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt benéztem, köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#85031) PainKiller13 válasza TheProb (#85027) üzenetére


PainKiller13
őstag

Annyira fontos ez? Nem lehet hogy inkább szervízbe kéne vinni a kocsit? Ha hiányzik a perpatvar meg a több 10ezres csekk akkor csak nyugodtan...

(#85032) Zozzant válasza PainKiller13 (#85031) üzenetére


Zozzant
addikt

Ez nem az a kategória.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#85033) zoltan6 válasza PainKiller13 (#85031) üzenetére


zoltan6
őstag

Sokszor jól jött már nekem is a kínai OBD olvasó, legutóbb kilóméter meghajtót cseréltem a reneultunkba,csere után el kellett törölni a hibajelet.ezt szervízbe minimum egy 10-esért csinálták volna meg.tehát spóroltam vele sokat.

(#85034) joe-ker válasza bul07 (#85017) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nekem is megjöttek a mécsesek.
A 12db-ól egy nem működött,gondoltam az elem nem jó,másik elemmel sem működött.Szétszedtem és kiderült hogy a LED-et fordítva szerelték bele.Megfordítottam és működik.
A kapcsoló elég gagyi benne,szinte nem is az csak a LED lábát mozgatja egy kis műanyag.

(#85035) Dluinet válasza PainKiller13 (#85031) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én a telefonon az OBD eszközzel a motorterhelést szoktam nézni, menet közben ezt tartom 10-15% között.
Hosszú távon simán 1,5 literrel kevesebbet eszik ha látom mennyire szabad neki nyomni.

pl 17 éves 1.5-ös benzines, 5,2 literes fogyasztás országúton, ami általában 6,7 liter, városban pedig 8,3-at eszik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#85036) PainKiller13 válasza Dluinet (#85035) üzenetére


PainKiller13
őstag

Jah értem, de egy fogyasztásmérős fedélzeti computer is hasonlóan funkcionál nem?

Úgy hallottam ennek a szoftveréért megy az irgumburgum mert licences.

(#85037) nimfas válasza PainKiller13 (#85036) üzenetére


nimfas
addikt

Igaz 17 éve is volt ilyen kocsikban, de nem volt olyan elterjedt mint manapság. :D

(#85038) PainKiller13 válasza nimfas (#85037) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem 15 éves a yaris és van benne :D Persze kb semmi más.. toyotákba különösen drága bármi extra.. Ez meg az alapfelszereltséghez tartozott valszeg.

(#85039) ANOka válasza TheProb (#85027) üzenetére


ANOka
őstag

Olyan helyről nincs, ahol CD-t alapból nem adnak (írnak) hozzá?
Vagy miért nem rendeled magyarból? Úgy drágább ugyan, de a kockázatot megspórolod?

(Nekem ilyen van, alap dolgokat tudja. Hibakódot kiolvasni vele nekem még nem sikerült, de nem is értek hozzá.)

(#85040) dugesz77 válasza ANOka (#85039) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem mindegy milyen autóhoz akarsz csatlakozni. Én is vettem utána is néztem a nagy átlagban 96-os benzines és 2000 utáni dízeleket kéne olvasnia erre a 2003 év végi mazda dízelt nem tudja kiolvasni :U
Állítólag a japo dízelek pont háklisak. EU-sal nem szokott gond lenni.

(#85041) vasi89 válasza dugesz77 (#85040) üzenetére


vasi89
addikt

Ezek a cuccok nagyon kevés autóhoz jók, saját tapasztalat hogy renault, vw és bmw esélytelen.

(#85042) ANOka válasza dugesz77 (#85040) üzenetére


ANOka
őstag

Sebesség, fordulatszám, gázpedál állása és hasonló alap adatokat látja a Torque.
Egyébként Skoda Octavia Combi II.

[ Szerkesztve ]

(#85043) Upo válasza PainKiller13 (#85036) üzenetére


Upo
addikt

Az a bizonyos az usb-s volt, és ott az volt a gond, hogy márkanév volt ráírva a készülékre, és a lemezén is crackelt szoftver volt (ugye az a bizonyos nagy autógyártó termékének a másolata, régebbi firmware-el, amit egy feltört szoftverrel kell használni és le is kell tiltani a net elérést, mert különben befrissíti az eszközt amitől az használhatatlanná válik. Tehát az vér komolyan illegális ahogy van. Ez meg egy sima bluetooth adapter, nem egy bizonyos márka koppintása, és gyanítom hogy a lemezén sincs feltört szoftver. Az enyémen legalábbis nem volt, csak valami általános ingyenes szoftver, meg tán valami fizetős szoftver netről amúgy is letölthető 30 napos demója. De az esetek többségében nem is kell a cd, az ember az ilyent telefonnal-tabbal használja, nem pc-ről amihez a lemez van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#85044) Dluinet válasza ANOka (#85039) üzenetére


Dluinet
nagyúr

banggood eu stock és nincs para
ez csak wifi-s

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#85045) Beni2360 válasza Dluinet (#85044) üzenetére


Beni2360
félisten

Minden EU-s raktárból érkező hivatalos áru is megjárja a vám eljárást. Mivel akkor Pl Hollandiából jöhetne a fű minden gáz nélkül. Ez már többször ki lett vesézve.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85046) nimfas válasza Dluinet (#85044) üzenetére


nimfas
addikt

Akkor a link helyesen: [link] ;-)

(#85047) PainKiller13 válasza Upo (#85043) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi a felvilágosítást, mióta többen is írták hogy jártak ránézni sem merek ilyesmire :DDD

(#85048) Ateszpapa válasza GZoli7 (#84977) üzenetére


Ateszpapa
addikt

54$-ért vettem 10.-én tőle Samsung 128 Gigás Micro SD kártyát, és nem kaptam nyomkövetési számot.
:(

Remélem nem cumizom be az áfát
:W

[ Szerkesztve ]

(#85049) st6969


st6969
őstag

üdv, kerékpáros lámpa szettet vett már valaki Kínából? Van esetleg ajánlott?

(#85050) GZoli7 válasza Ateszpapa (#85048) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez érdekes. Lehet változtatott, vagy figyelmetlen volt.
Mindenesetre remélem jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.