Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) MenőManó03 válasza beg (#48998) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

Nem sürgős, megvárom, hogy teszteljed! Írsz majd róla egy szösszenetet? :R
Lejjebb nem adnám, inkább feljebb. De nagyon úgy néztem, hogy ár érték arányban ez a legjobb vétel.

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#49002) Silent77 válasza MenőManó03 (#49001) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom mennyit akarsz rászánni, nekem anno a Sansa Clip-et ajánlották.
Amit linkeltél, azzal én is szemzek egy ideje. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49003) beg válasza MenőManó03 (#49001) üzenetére


beg
veterán

Tévedtem, most hozta a postás, mindjárt összeírom az alapokat :C

Ez gyors volt :)
Doboz nincs hozzá, csak készülék, micro usb töltőkábel, retró (nem agyigdugható) füles és kínai nyelv, amit valahogy át kell állítanom még .

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49004) Ciccuka válasza vizimento (#49000) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezzel biztos nem lősz mellé, de biztos van jobb ajánlat is:

Sanyo 18500 1600mAh
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#49005) dugesz77 válasza Silent77 (#49002) üzenetére


dugesz77
őstag

Az de jó kis eladó volt :K Sansa clip refurbished Ebayről. Emlékeim szerint 6-7 ezer forintból küldte a 4GB változatot (nekem 8GB-st küldött véletlen) + egy 8Gb sd kártyát hozzá. A mai napig használatban van, jó kis cucc.

(#49006) MenőManó03 válasza Silent77 (#49002) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

Kínait nézegetek, hogy minél olcsóbban megússzam, de azért nem az 1-2 dollárosra gondolok. Ár értékben legyen jó. Nekem inkább nyelvtanuláshoz kell, azt sem hátrány, ha látom, hogy éppen melyik fejezetet játssza le. Olcsón jó minőséget keresek, ami ugye nem létezik.... :D de tudjuk, hogy Kínában létezik :D :C

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#49007) KL48


KL48
tag

A LiitoKala 500-as töltőről tudnátok magyar nyelvű használatit linkelni? Kösz!

(#49008) beg válasza MenőManó03 (#49001) üzenetére


beg
veterán

Na.

Meglepően minőségi cucc, nem fröccsöntött műanyag, nem kopogós, gombok nyomáspontja jó. Hála az égnek micro usb-s, az olcsó gagyik mind mini usb-sek.

Belső 4GB memória valós:

Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 3.17 MByte/s
Reading speed: 14.5 MByte/s
H2testw v1.4

Ezeket szereti, kipróbáltam:
MP3/WAV/APE/VMA/FLAC
AMV video, 160x128 felbontásban viszi csak LRC kiterjesztésű feliratot automatikusan lejátsza (csak legyen aki elolvassa ekkora felbontáson)
JPG/JPEG/BMP
TXT (utf-8 karakterkódolással)
diktafon működik (WAV)
FM rádió szintén

16GB-s kártyát megeszik.

Igazából én csak zenehallgatásra vettem a kocsiba, aux-on megy a rádióra. Szépen szól, akksi is jónak tűnik, de majd a teljes merülés után feltöltöm és akkor kiderül mennyi. Kb. 10 óra lejátszási időt ígér, szerintem meglesz ha nem babrálja sokat az ember és kikapcsolt kijelzővel hallgatja.

Tud playlistet, előadó/album/szín/szag alapján kategorizál, borítóképet kezel. EQ van (pop/rock/jazz stb. + saját állítási lehetőség).

Ennél van drágább, de nekem arra, hogy a kocsiba zörögjön, tökéletes.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49009) havri1 válasza beg (#49008) üzenetére


havri1
félisten

Angol nyelv van a menüben?

havri

(#49010) beg válasza havri1 (#49009) üzenetére


beg
veterán

Besz.....
Még magyar is van, most találtam meg. 11 nyelv van benne. :)
Angol, német,spanyol, magyar, dán stb.

Ja, FM rádióról is lehet rögzíteni.
naptár, stopperóra

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49011) havri1 válasza beg (#49010) üzenetére


havri1
félisten

Olcsóbban nincs? :DDD
Marhára nincs rá szükségem, csak tetszik, meg nem is kell, szóval érted :DD

havri

(#49012) beg válasza havri1 (#49011) üzenetére


beg
veterán

Nincs, de ha lenne, az nem 4gb-s lenne, vagy kamu. :)

Tudom, ez a kell a francnak, de...kell effektus.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49013) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Rendeltem Aliról egy ilyen USB-s ventit. Direkt azért ezt néztem ki mert azt írja, hogy ennek 128mm-es a venti átmérője, szemben a többi 96 mm-ével. Ma megjött a cucc viszont amit küldött 96 mm-es. Érdemes vitát nyitnom?
Amúgy ez a kis 96mm-es nem sokkal erősebb a Xiaomi ventinél...

[ Szerkesztve ]

(#49014) Essejó válasza dugesz77 (#48913) üzenetére


Essejó
veterán

Közlekedéshez nyáron.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#49015) Silent77 válasza Tomi0703 (#49013) üzenetére


Silent77
veterán

Mindenképp hisz nem azt kaptad amit a leírás ígér.
Egyébként ilyet vettem pár éve, párszáz forint volt ebayen. Szinte semmit nem ér, a xiaomi szerintem jobb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49016) Tomi0703 válasza Silent77 (#49015) üzenetére


Tomi0703
őstag

Rendben, köszi. Visszaigazoljam előbb, hogy megjött és utána indítsam a vitát vagy fordítva? :D Kicsomagolós videót mindenről csinálok, de feltöltsem és belinkeljem nekik?

(#49017) Laca1212


Laca1212
őstag

Tudnátok ajánlani bevált full hd-s, sötétben is látó, memória kártyára mozgásra rögzítő beltéri ip kamerát?

(#49018) Raruh


Raruh
tag

Ot box témában. A linkelt prociról többen is írták, hogy telefonban sem igazán ajánlott, mert melegszik, ellenben az s805 annál inkább ajánlott, hasonló paraméterekkel rendelkezik. Gearbesten kuponozás nélkül: [Android TV box]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#49019) elszabi


elszabi
tag

Ma jött ez a kulcstartós távirányító, elemet is adtak hozzá. Komoly 234 Ft-ért adták, 9 nap alatt ideért. Pana ST50-nel tökéletesen működik, kb. fél perc volt összepárosítani őket.

Amúgy nem ehhez a TV-hez vettem, hanem valami ősrégi darabhoz, ami kint van nővéremék kertjében. Remélem, azzal is működni fog, mert annak behalt az irányítója és egy új többe kerülne, mint amennyit az egész TV ér. :DDD

(#49020) ittakary


ittakary
nagyúr

Xiaomi 10.000mAh powerbank most hol van legjobb áron?

Mindenhol 5-6ezerért láttam :Y

(#49021) Beni2360 válasza havri1 (#48969) üzenetére


Beni2360
félisten

Sajnálatos, hogy a te bankodnál ilyen macerás.Az OTP ingyen adja a web kártyát limitet nem kell állítani mert annyi pénzt teszek rá amennyiért vásárolok. Mobilon 1 perc az átutalás, évek óta így megy gond nélkül. Nem minden bank egyforma. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49022) KTU válasza Beni2360 (#49021) üzenetére


KTU
addikt

Én is OTéPés vagyok, és van web kártyám.
Nincs itt ingyen semmi!!
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49023) Mr.Csizmás válasza KTU (#49022) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

500 ft-os ügyintézési díj megvan még? amikor bemész a fiókba, ennyit vonnak le, hogy szóbaállnak veled...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49024) elszabi válasza Mr.Csizmás (#49023) üzenetére


elszabi
tag

az kemény. más helyen meg ingyen kávét adnak :)

(#49025) zeon.hu válasza elszabi (#49019) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ma jött meg nekem is ez a kulcstartós távirányító.
Lg lcd tévével tökéletes, de a régi orion tévét sajnos nem tudja kezelni.

Szerk.
Bár lehet, hogy csak én nem tudom párosítani.
Mondjuk az LG-vel könnyen ment.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#49026) cris78 válasza elszabi (#49019) üzenetére


cris78
őstag

Akkor most mész a Tescoba tesztelni a távirányítót? :D

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#49027) Beni2360 válasza beg (#49010) üzenetére


Beni2360
félisten

Super nem az olcsóbb kellene, de milyen autórádiót adtak mellé amivel össze tudom kötni? :DD
--------------------------------------
KTU - a webkártyáért nem számolnak fel semmit. Nekem nincs SMS funkcióm.
Nincs szóba állási díj. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49028) KTU válasza Mr.Csizmás (#49023) üzenetére


KTU
addikt

Azt nem tudom, fiókban csak pénzt fizetek a számlámra, semmi mást nem intézek.
Itt szerintem ha fingok, azért is pénzt kérnek.
Már csak ha belépek a weben az 1db sms.
Utalni csak a saját webkártyára utalok,
utalásért nem vonnak le pénzt, de igazából mégis,
ilyenkor megerősítő sms kód nincs, de jön róla nyugtázó sms.

Tehát, beléptem, saját virtuál kártyára utaltam, = 2db sms ára.

(#49027) Beni2360:
" Nekem nincs SMS funkcióm."

Gratula!
Mivel nincs token, nincs más biztonsági megoldás.
Csak az sms.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49029) dptrsk válasza Mr.Csizmás (#49023) üzenetére


dptrsk
addikt

Ügyintézési díj csak Simple esetén van, ha olyan műveletet intéztetsz, amit te magad is meg tudnál csinálni.

(#49030) dptrsk válasza KTU (#49028) üzenetére


dptrsk
addikt

Ez OTP?

A MobilAláírás SMS-ek ingyenesek !!!
Megerősítő kódot szerintem azért nem kér utalásnál, mert mentett űrlapról utalsz.
Megerősítő kód kérhető akár mindenről, beállítás kérdése.

Ha okostelefonod van SmartBankban van QR jóváhagyás bejelentkező SMS helyett.

Tehát csak a tranzakciós SMSek után kell fizetned.

[ Szerkesztve ]

(#49031) Game-over válasza KTU (#49028) üzenetére


Game-over
aktív tag

Biztos így van ez?

Nekem nincs külön tranzakciós sms értesítőm (vásárlásról), viszont nekem is sms-ben kér azonosítót az Otp Direkt belépésnél(meg utalásnál), minden felár nélkül.

Nekem még OTP Jump-om(26 éves korig) van, ez egész tűrhető árfekvésű: 168 Ft/hó, és jár hozzá Webkártya (anno még Mobiltárcához kellett a webkártya, mostmár szinte elengedhetetlen PP miatt :) )

szerk.: megelőztek, de akkor tényleg így van.

[ Szerkesztve ]

(#49032) elszabi válasza zeon.hu (#49025) üzenetére


elszabi
tag

TV-t bekapcsolod. Nyomod végig a mute gombot. Amikor a tv elhallgat, akkor elenged. Ennyi a párosítás.

cris78: Igen! :) Vagy éjszaka belvárosban erre-arra majd gonoszkodom, ahol a kirakatba raktak TV-ket.

(#49033) Beni2360 válasza Game-over (#49031) üzenetére


Beni2360
félisten

sms-ben kér azonosítót az Otp Direkt nem véletlenül elírás nem kér hanem küld azonosítót.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49034) zeon.hu válasza elszabi (#49032) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt tudom, mivel 2 másik tévével működik.
Akkor az Orion túl régi... :O

#?*@&!

(#49035) elszabi válasza zeon.hu (#49034) üzenetére


elszabi
tag

úgy tűnik. én vmi provision tv-vel akarom összehozni. kíváncsi vagyok :U

(#49036) beg válasza zeon.hu (#49034) üzenetére


beg
veterán

LG okossal nekem is elsőre ment. Aztán a fatüzelésű célhardverrel összepárosodott ugyan, ki/bekapcs és a mute működik is, de a csatorna le/fel nem, a hang le a fényerőt növeli, a hang fel pedig leveszi a hangot :DDD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49037) Beni2360 válasza beg (#49036) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem csak arra kel, hogy mamánál éjjel ha elalszik ne keljen bemenni és ott kikapcsolni a tv-t. :DD Ennél az új Tv-nél 3 órás a legkisebb kikapcsolási idő.Most egy távos konnektor van de az kellene máshova.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49038) zeon.hu válasza beg (#49036) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az se rossz.
Én főleg melóba vettem, nincs távirányító, plusz valaki mindig piszkálja, mikor 2 percre kimegyek :)

#?*@&!

(#49039) beg válasza zeon.hu (#49038) üzenetére


beg
veterán

Én is hagytam a fenébe a többit, mert a régi crt távjának a ki/bekapcsoló gombja ment tönkre, ez meg pont azt tudja. Úgyhogy az a 237 ft bőven megérte.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49040) Game-over válasza Beni2360 (#49033) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én is arra gondoltam, hogy küld(nem csak annyit hogy beléptél, hanem egy kódot kell beírni).

Még mikor bevezették volt egy rendszerüzenet róla, hogy ez van, de ingyenes, és le lehet mondani, ha kérjük.

Nekem mivel nem fáj semmibe, így hagytam. Pár hete viszont kikapcsoltattam (csak személyesen lehet lemondani), mert nem volt telóm, aztán újra aktiváltam, mert csak biztonságosabb.

Ha neked nem kell és pénzt kérnek érte, akkor ajánlom hogy mondd le.

(#49041) Beni2360 válasza Game-over (#49040) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha neked nem kell és pénzt kérnek érte, akkor ajánlom hogy mondd le
Hát én pont arról regéltem, hogy ingyen van a webártya és az kód küldés.
Na mobil gyorsabb mert ott van egyszerűsített belépés az az sms nélküli de nem minden intézhető így. De a kártyák közti átutalás simán megy és ezért 1 perc az egész, ha nem is látni azonnal a webkártyán de rajta van és elkölthető.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49042) csucsotke válasza BoneDragon (#48991) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Mindig meg akarom kérdezni a veithdiáról, hogy a napszeművegnél is a lencse az vékony, plexiszerű műanyag? Mert nekem night vision van, annál kb. 0,7 mm. Lehet vennék én is napszemüveget, amit linkeltél az a keret van nekem is, nagyon kényelmes plusz jól kilátni belőle. Csak ez a lencse dolog, kicsit vékonylom, bár azt mondják mostanában mindenbe ilyet raknak,de az is lrhrt hogy csak nekem a night visionben van olyan.

(#49043) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok,
fali QC-s töltőkből az Ugreen a nyerő?

(#49044) oszy válasza ben-ga (#49043) üzenetére


oszy
veterán

Az! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#49045) dugesz77 válasza ben-ga (#49043) üzenetére


dugesz77
őstag

Ugreenből tudtommal nincs QC töltő. Ez van nekik faliban. Okos töltő de nem QC.
Blitzwolf-ból viszont van. QC3, QC2

[ Szerkesztve ]

(#49046) GIJoe


GIJoe
addikt

MXQ Pro media lejátszó (Amlogic S905) 27$ egész jó...

[ Szerkesztve ]

(#49047) Blaise válasza Donki Hóte (#48994) üzenetére


Blaise
veterán

Mindenki azt csinál amit akar, de én nem szeretnék egyszer arra ébredni, hogy megloptak, akár "csak" pár tízezer forinttal. Szinte mindent online intézek, csomó helyre be van regisztrálva a webes kártya: PayPal, itthoni webáruházak, kínai áruházak tömkelege, Apple, MS, Sony, Spotify, Netflix, elég egy gyenge láncszem és szopó van, szerintem nem ér ennyit az egész hogy a rendes kártyával vagánykodjak neten. :K

Csak hogy ON is legyen, megjött a Blitzwolf QC 3.0-s vadiúj falitöltő, teljesen korrekt, de a csomagolásból és zacskóból kiszedve hajszálkarcok vannak rajta...

[ Szerkesztve ]

(#49048) Mr.Csizmás válasza Blaise (#49047) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

no offense, de több esélyed van, hogy valami rosszarcú pakoltasson ki IRL, minthogy a kártyádat húzzák meg a tudtod nélkül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49049) schawo válasza Mr.Csizmás (#49048) üzenetére


schawo
titán

És ha a kártyádat meghúzzák, akkor sem történt semmi, 100%-ban kártyalanítanak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49050) Game-over válasza Blaise (#49047) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én is inkább a webkártyát preferálom, mert ahány oldal, annyi féle fizetés....
Volt már, hogy vettem "gift box-ot" Zavvi-ról meg máshonnan is, aztán kiderült hogy előfizetés lett volna, de nem volt rajta pénz, így megúsztam egy hosszas levelezést.
Meg a minap a Booking is megterhelte volna a kártyámát, pedig nem írt előleget az adott foglalásnál, úgyhogy nekem szinte elengedhetetlen.

Más: Gearbesten ha újraküldetek valamit, akkor adnak hozzá ingyen TN-t mint a BG-n, vagy inkább refund legyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.