Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) spidersoft válasza kerekfej (#6999) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ilyenre gondolsz? Nekem ez kicsit gyengécskének fest :) Volt annak idején sasszeg anyagból hajtott tekerők, no abban nekem mindig félrement az útitárskrém... (vajon gyártják még ezt a kenőcsöt? :U )

[ Szerkesztve ]

(#7002) Mate válasza kerekfej (#6999) üzenetére


Mate
nagyúr

Linkeld :D Utálom nyomkodni a tubusokat, nem is tudtam, hogy ferdeszeműek gondoltak erre is :D

(#7003) Dluinet válasza Mate (#7002) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7004) AndrewTdi válasza spidersoft (#7000) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ha esetleg megjön ez a villanykörte, írhatnál róla és a fényerejéről.

(#7005) KaiotEch válasza Dluinet (#7003) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az ilyen találmányokat nem egészen értem :D Bármilyen villával vagy késsel előre lehet tolni.

(#7006) wwenigma válasza spidersoft (#7000) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Teljesen jo ez a filament led, köszi az infot rola hogy letezik ilyen. :C [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7007) batagy válasza petipetya (#6626) üzenetére


batagy
őstag

Halihó!

Ez a Skmei óra nekem is nagyon tetszik! Hasonló igényeim vannak mint neked, egyet kivéve, nem szeretem ha túl nagy.

Le tudnád mérni, hogy pontosan mekkora a fémház átmérője?
Mert ellentmondó adatokat találtam, itt (bár drágábban) 39 mm-et írnak, míg ahonnan te vetted, ott 43mm szerepel.

Kösz

SZERK: korábban ezt rendeltem egyszer, de nem tetszett, illetve azt is nagynak találtam, aztán eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#7008) kovisoft válasza KaiotEch (#7005) üzenetére


kovisoft
őstag

A fogkrémet? Valóban, de én speciel ritkán tartok villát vagy kést a fürdőszobában...

(#7009) Outlander válasza kovisoft (#7008) üzenetére


Outlander
őstag

De azért az ujjaid megvannak vagy nem? :F

Eddig csak viccből mondtam h a Wall-e valós... de most egyre inkább komolyan gondolom.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7010) zoli03


zoli03
őstag

A héten megjött az SKMEI 1025 órám. Én még kicsit olcsóbban vettem, 1600 Ft volt. A minősége nagyon jó, nem gondoltam volna, hogy ennyiért ilyen minőségűt adnak. A háttérvilágítás nagyon jól néz ki, a képeken látszik. A kijelzője jó kontrasztos, nem szemből nézve is elég jól leolvasható. Átmérőre egy kicsit nagy (bár lehet az én karom kicsi), de még éppen jól néz ki. Jó lett volna, ha van benne visszaszámláló, de olyat nem is nagyon találtam, amiben lenne.

[ Szerkesztve ]

(#7011) Cavsfan


Cavsfan
tag

Liciten vettem,előtte fíx áron kétszer ennyiért.[link]

(#7012) kovisoft válasza Outlander (#7009) üzenetére


kovisoft
őstag

De azért ugye azért te is használsz eszközöket bizonyos tevékenységekhez? Pl. étkezéshez evőeszközt, csavarozáshoz csavarhúzót, seggtörléshez wc-papírt, stb. Pedig megvannak az ujjaid... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7013) spidersoft válasza Outlander (#7009) üzenetére


spidersoft
senior tag

Asztalra lefektetem a tubust és körömmel előrenoszogatom benne a cuccot -- ettől viszont időnként kiszakad a tubus, meg a keletkező gyűrődéseket is elég nehéz kilapítani... nekem speciel ezért kellett ez a valami izé, ami nullára kitolja belőle az anyagot :)

(#7014) kerekfej válasza spidersoft (#7001) üzenetére


kerekfej
addikt

ááá mi is ez az útitárskrém :F :Y

(#7015) spidersoft válasza kerekfej (#7014) üzenetére


spidersoft
senior tag

zsíros gyíkhúsmassza alumíniumtubusban. világrengető csemege ^_^

(#7016) zseko válasza Outlander (#7009) üzenetére


zseko
veterán

Engem sem az zavar, hogy én ne tudnám megtenni kézzel, hanem némelyik családtag aki rámarkol a közepére és úgy nyomja ki tubusból.

HR24.hu

(#7017) spidersoft válasza zseko (#7016) üzenetére


spidersoft
senior tag

Lehet teázni úgy, ahogy klasszikusan a japánok teszik, meg lehet úgy, hogy liter vízbe egy filter oszt benyakalod víz helyett. Miért ne lehetne a tubusból dolgok kiizélésének is adni egy kis pluszt, egy kis érdekességet, egy kis szertartást? Nem lesznek olyan szürkék a hétköznapok. :)

[ Szerkesztve ]

(#7018) petipetya válasza batagy (#7007) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így gondoltad? Ez bizony testvérek között is 38 mm: kép

"nincs rá lezsóidő"

(#7019) Gépötty válasza zseko (#7016) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezért tartok én saját fogkrémet, és aki hozzányúl annak letelt!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7020) zseko válasza spidersoft (#7017) üzenetére


zseko
veterán

Ezt most nem értem, nekem is tetszik ez a marhaság, tervezek én is beszerezni egyet :D

HR24.hu

(#7021) KaiotEch válasza kovisoft (#7008) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De fogadok nem is egy parlament méretű kastélyba laksz, ahol 2 napi hideg élelmet kell csomagolni, hogy a konyhából a fürdőbe juss...

(#7009) Outlander hozzászólása, egyébként teljesen helytálló!

[ Szerkesztve ]

(#7022) spidersoft


spidersoft
senior tag

Gombos húzentrógli. :D Mostanság nemigen látni ilyet nem hogy olcsóbban, de leginkább sehogyse, úgyhogy szerintem ennyit megér. Csak a (lehetőség szerint legforgalmasabb helyeken) önmagától lepatentolódós csipeszes megoldást erőltetik, amitől már herótom van. :(((

(#7023) kovisoft válasza KaiotEch (#7021) üzenetére


kovisoft
őstag

Psycho rajongó vagy, hogy ezt a késsel fürdőszobába mászkálást erőlteted? :F De akkor te sem az ujjadat használod... ;]

(#7024) Flexy90 válasza wwenigma (#7006) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ennek a filament lednek van magyar neve? Beleírnám szakdogámba :)

Xiaomi Fan

(#7025) wwenigma válasza Flexy90 (#7024) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ledszál vagy nem tudom. [link] Az izzószál mintájára valami. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7026) kerekfej


kerekfej
addikt

A gumipókot hogy kell keresni?

(#7027) kovisoft válasza kerekfej (#7026) üzenetére


kovisoft
őstag

bungee cord

szerk.: esetleg "luggage rope"

[ Szerkesztve ]

(#7028) RBJ válasza zoli03 (#7010) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem 2 skemi órám is van. Minddel meg vagyok elégedve. Én is meglepődtem a minőségén. Tervezem a 3. vásárlását. skmei függő lettem. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7029) Blaise


Blaise
veterán

Elfelejtettem kifizetni egy megnyert terméket, pár nap múlva az eladó Unpaid item case-t nyitott. Ha most azonnal kifizetem, akkor nem fogsz ez később látszani a profilomon?

(#7030) KaiotEch válasza kovisoft (#7023) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vígjáték rajongó vagyok. Amúgy meg fogkefével is lehet. Bár nem tudom, hogy az nálad van-e a fürdőszobában. :U

(#7032) tomiii. válasza RBJ (#7028) üzenetére


tomiii.
aktív tag

innen átlagosan mennyi idő alatt érkezik meg az óra?

(#7033) spidersoft válasza Alis (#7031) üzenetére


spidersoft
senior tag

Inkább az ebayes bidelgetésről linkelhetne valaki egy kis összefoglalót :) Ugyanaz megy, mint a vaterán, hogy telepíteni kell hozzá valami licitálóprogramot?...

(#7034) spidersoft válasza tomiii. (#7032) üzenetére


spidersoft
senior tag

7-85 nap :D nekem legalábbis ez között mozgott eddig minden kínai-hongkongi csomag, tartalomtól függetlenül...

(#7035) tomiii. válasza spidersoft (#7034) üzenetére


tomiii.
aktív tag

akkor decemberig ideér :D csak angliából szoktam rendelni, onnan csak 5-15 nap :DDD

(#7036) Tika79 válasza RBJ (#7028) üzenetére


Tika79
tag

Tudtok ajánlani olyan Skmei órát (vagy lehet más márka is) ami mutatja a pulzus számot?

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#7037) petipetya válasza tomiii. (#7035) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt hogyan állítod be?

"nincs rá lezsóidő"

(#7038) tomiii. válasza petipetya (#7037) üzenetére


tomiii.
aktív tag

úgy hogy elolvasom hol a termék

megj.: mivel írta, hogy minden kínai,hongkongi csomagja így gondoltam már nem csak erről az oldalról írja a tapasztalat, ergo én se erről írtam

(#7039) RBJ válasza Tika79 (#7036) üzenetére


RBJ
addikt

[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7040) VMatteo


VMatteo
őstag

van most valami felkapott 1-2dolláros cuccli? Mint anno volt a hitelkártya kés. Olyan kellene ami bizonyos fokon hasznos :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#7041) tipuka válasza Alis (#7031) üzenetére


tipuka
addikt

Ezt elmentem, pont a héten agyaltam, hogy ali-ra regelni kellene. :D :R

Amúgy engem is érdekelnének licites motyók, 1x biztos szükségem van rá. :D

(#7042) batagy válasza petipetya (#7018) üzenetére


batagy
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R
38 mm az pont megfelel! Nekem is kell ilyen óra. :C

(#7043) Blaise válasza Blaise (#7029) üzenetére


Blaise
veterán

Erre valaki?

(#7044) fraba


fraba
aktív tag

valaki vett már z1 compacthoz mágneses töltőt, dokkolót, fóliát, üveget, bármit?? :F

[ Szerkesztve ]

(#7045) VMatteo válasza fraba (#7044) üzenetére


VMatteo
őstag

igen, Balee-től, könnyen belelehet futni értékelhetetlen gagyikba.

Tisztelet a Gépésznek!

(#7046) Blaise válasza fraba (#7044) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, barátnőmnek rendeltem dokkolót, usb/mágneses töltőkábelt, usb átalakitót a telefonhoz, a dokkoló kivételével mindegyik bóvli.

(#7047) VMatteo


VMatteo
őstag

olyan halszemoptikát, vagy akármi ilyen lencsét tudnátok ajánlani ami Sony SP-hez jó? Tesóm szeret fényképezni, és régebben mintha láttam volna ilyen párszáz Forintért, de most ahogy keresgéltem 2000nél kezdődik, és az is Iphonehoz jó :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#7048) fraba válasza Blaise (#7046) üzenetére


fraba
aktív tag

be tudnád linkelni őket? hogy tudjam mit (nem) szabad venni?

(#7049) Silent77


Silent77
veterán

ilyen kell. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7050) RBJ válasza Silent77 (#7049) üzenetére


RBJ
addikt

:W Ez komoly? Mit ki nem találnak? sz....s közben játszani. :U

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.