Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83001) davenport válasza Pacino68 (#82998) üzenetére


davenport
aktív tag

Jó kérdés, nézd meg, hogy milyen alkalmazásokkal megy együtt, bár mintha lenne olyan verzió is, hogy simán áttükrözöd, ami megy.

No money, no honey.

(#83002) TheProb válasza nimfas (#82997) üzenetére


TheProb
veterán

Lehet berendelek én is egyet a kocsiba, lassan 26 éve fejjel... ;] Csak nem nézzenek idiótának.

(#82999) Janaboy: Hm, akkor legközelebb most már én is rá fogok nézni. Eddig nyugodtan fizetgettem, anélkül, hogy ránéztem volna...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83003) Gyb001


Gyb001
senior tag

Valaki talákozott már olyan usb sd olvasóal ami tudja raid-ben kezelni a a két kártyát?
De nem sw raid, hanem maga a kártya olvasó valósítja meg a raid 0 vagy 1 -et.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#83004) Cyborg


Cyborg
senior tag

Sziasztok,

valaki itt ajánlotta ezt a gearbest-es körömcsipeszt.
Nos engem nem győzött meg, meg a családban senkit. Lehet, csak rosszat kaptam, meg nem drága, de énem ajánlom inkább. Nem is áll annyira kézre se, de az életlensége az igazi gondja.

Esetleg valami még ajánlottabb lenne ennél?

(#83005) Komi28


Komi28
senior tag

ERRE miként tudnék rákeresni?
Köszi

(#83006) wwenigma válasza Komi28 (#83005) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

angle template meglepően sok találatot hoz.

Powered by Google Translate.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83007) DeFranco válasza Komi28 (#83005) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#83008) fant0mi válasza Komi28 (#83005) üzenetére


fant0mi
addikt

Angleizer, angle template, angle tool.

Nekem ma jott meg, 5 hetet futott. Epp most szorakozom vele.

(#83009) gergely2019


gergely2019
csendes tag

Sziasztok!

Szélvédőre tehető univerzális mobiltartót keresek.
Tudtok olyat javasolni, ami nem esik szét pár hónap alatt?

Kösz

(#83010) TheProb válasza Komi28 (#83005) üzenetére


TheProb
veterán

[link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83011) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok! Még tavaly októberben vettem egy samsung microsd-t kedvenc kínai árusunktól, de a héten megadta magát. Van nála olyan, hogy garancia? Contact seller alatt nem találtam ilyen menüpontot. :R

(#83012) Zola007 válasza TheProb (#83010) üzenetére


Zola007
veterán

a kütyübazár pazar árréssel dolgozik :Y

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83013) Komi28 válasza TheProb (#83010) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R

(#83014) TheProb válasza Komi28 (#83013) üzenetére


TheProb
veterán

Jó is, hogy körülnéztem a mérőeszközök között. Rendeltem is egy hézagmérőt. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83015) FingR86 válasza Cyborg (#83004) üzenetére


FingR86
őstag

KCASA NAIL CLIPPER
Ez elég minőseginek tűnik.

(#83016) TheProb válasza FingR86 (#83015) üzenetére


TheProb
veterán

Körömcsipeszből és Scholl-t ajánlok. Olcsóbb és nagyon jó. "Tartálya" is van, ami összeszedi a cuccot és nem engedi elrepülni a szoba másik végébe vagy a nagymama levesébe. ;]

Látom, rossz személynek ment a válasz. de Már mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83017) DrBubo77 válasza TheProb (#83016) üzenetére


DrBubo77
addikt

És ennek mekkora a nyílása?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#83018) TheProb válasza DrBubo77 (#83017) üzenetére


TheProb
veterán

Nyílása? Az milyen paraméter egy csipesznél? :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83019) vasi89 válasza TheProb (#83018) üzenetére


vasi89
addikt

szerintem az amúgy szabvány méret :)

(#83020) DrBubo77 válasza TheProb (#83018) üzenetére


DrBubo77
addikt

A két penge távolsága.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#83021) TheProb válasza DrBubo77 (#83020) üzenetére


TheProb
veterán

De az miben releváns adat? Volt valaha ember, akinek nem fértek be a körmei a csipeszbe vagy mi? Mondjuk raptorkörmök esetén lehet... :U ;]

(#83019) vasi89: Én se hallottam még eltérő "nyílásról".

De hogy válaszoljak a kérdésre, megmértem. ~2mm

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83022) HoTaZo válasza TheProb (#83021) üzenetére


HoTaZo
őstag

S milyen jól jön hozzá a hézagmérő?!
:DDD

Bocs, magaslabda volt. ;]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#83023) musli26


musli26
tag

Futáshoz tudnátok bevált telefontartót mutatni.
Tetszenek ezek a karra rögzíthetős tartó.Az mennyire jó?(s4 menne bele)
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#83024) air válasza musli26 (#83023) üzenetére


air
nagyúr

Decathlon derékra rögzíthető.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83025) kmarci25 válasza air (#83024) üzenetére


kmarci25
veterán

Ami pont ez, csak rá van nyomva a Decathlon saját logója, és háromszor ennyiért adják. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#83026) domerator válasza gergely2019 (#83009) üzenetére


domerator
veterán

En iottie markajut vettem par honapja, naponta tobbszor telefon ki be, meg birja, de az nyolcezer volt. Ha jot akarsz az draga lesz.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#83027) Pttypang válasza dugesz77 (#82983) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez amugy jobb, mint mondjuk a rezgos gilette? Habar ahhoz mocsok draga a fej. Szoval miert jo ez azon kivul, hogy retro?
Valasz johet privatban is, hogy ne szemeteljunk, igazabol ott kellett vorna a kerdest is feltennem :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#83028) dugesz77


dugesz77
őstag

Gearbest-en egész jó flash árak vannak most/lesznek. Például 6,99$ -ért ez a ventilátoros telefontartó nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#83029) dugesz77 válasza dugesz77 (#83028) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat ,lejárt a szerkesztés ideje. Végig víve a rendelést 4,22$ a legolcsóbb posta :W Remélem nem áll rá erre a metódusra a Gearbest :(((

(#83027) Crytec210 ezt már más is kérdezte akkor is csak ezt tudtam rá válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#83030) air válasza kmarci25 (#83025) üzenetére


air
nagyúr

:K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83031) spidersoft válasza Komi28 (#83005) üzenetére


spidersoft
senior tag

angle-izer kínai kópiát én is rendeltem kerek egy hónapja, de még nem ért ide... ha megkapom, írok róla mindenképp :) bár eredetim nincs (valami 5-7k környékén árulják+posta), így összehasonlító tesztet nem fogok írni róla :)

(#83032) Breaker


Breaker
tag

Pár napja jött meg a fülhallgatóm Banggood-ról.

[JMF-H2-3_5mm-Metal-In-Ear-Headset-Earphone-Headphone]

Azt kell mondjam hogy a 6000 hufos sennheiseres fülhallgatóval szinte azonos a hangminőség. A mélyeket és a magasokat is nagyon jól átviszi. 2 méretű fülgumi jár hozzá, talán annyi negativum hogy akábelek elég vékonykának tűnnek, remélem a használattól nem törik meg hamar. Ezt leszámítva eddig kiváló vételnek bizonyul.

Üdv
Breaker

[ Szerkesztve ]

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#83033) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

(#83034) retesz147 válasza Bendegúz98 (#83033) üzenetére


retesz147
addikt

nem épp filléres a 150+50USD-s nadrág, mit ne monjak :D
egyébként meg igen, összeomlott az ügyintézés....többen várunk a vámra nem is kevés ideje....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#83035) zebede válasza Bendegúz98 (#83033) üzenetére


zebede
őstag

Ebből csak az jön le hogy a 444-es csóka nem olvassa ezt a topikot, meg hogy jól kereshet ott...

(#83036) Komi28 válasza TheProb (#83014) üzenetére


Komi28
senior tag

Mert, valami hézag van? :D :DDD

(#83037) TRob1


TRob1
veterán

Ó bazz. Pécsen is elkezdte a Posta hogy nem hozza ki ami nem fér a ládába. Múlt héten még minden ok volt. Ma meg hazajövök kb. 13:20kor. Láda kiürít. Megyek el 14:30 körül, ládába van vmi. Egy értesítő 13:48as időponttal. Mi a fax? Hát itthon voltunk. Postást felhív. Azt mondja új szabály/rendelet, reggel meg kell becsülniük hogy mi fér be a ládába mi nem, ez alapján megírják az értesítőket, és a cuccot eleve ki sem hozzák, csak bedobják a papírt. De legalább akkor aznap is fel lehet venni. Ok, beugrok érte. Postán sorszámnyomás, Értesített levélküldemény. Eddig adta a papírt, most meg kétfelé van ez is bontva: 1) x ezer alatti, belföldi...stb. 2) Külföldi! :Y

Amúgy ez jött: Telefon tartó bringára, még 2.78 Euróért.

Múlt héten meg még simán kihozták pl. ezt az "éjszakaivezetősszemcsit" is.

Mindkettő ápr. 26-i rendelés volt.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#83038) fant0mi válasza spidersoft (#83031) üzenetére


fant0mi
addikt

En 04.1x. rendeltem, ma jott meg.

(#83039) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Van egy ilyen régi akksi töltőm, ehhez milyen beszerzési forrást ajánlotok? Ikea esetleg?

(#83040) DeFranco válasza kekigyu (#83039) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem hiszem, hogy kapsz ilyet az ikeában

(#83041) Laca1212 válasza DeFranco (#83040) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem lehet hogy akku kellene hozzá neki? :)

(#83042) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!
3 méter átmérőjű napernyőre keresek szúnyoghálót, úgy hogy csak rádobom.
Láttatok valahol valami szövet félét?

20 éve a Prohardveren

(#83043) maestro87 válasza zebede (#83035) üzenetére


maestro87
őstag

Még, hogy nem olvassa, de nem is néz utána a dolgoknak rendelés előtt, utána meg égeti magát a nyilvánosság előtt a tudatlanságával. :U Azért az vicces, hogy még azt sem tudta milyen számlát kell elküldenie.

(#83044) DeFranco válasza Laca1212 (#83041) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem ezt kérdezte ;] :P

(#83045) Digitalpimp válasza Cyborg (#83004) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nézd meg az Ebay-en a japán késes eladókat, nekik szokott lenni csipesz meg egyéb manikűr cuccuk is, Japánból postáznak, nem olcsó de azok szerintem jók lehetnek.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#83046) Laza... válasza dugesz77 (#83028) üzenetére


Laza...
addikt

Jah, az a telefonos ventillátoros izé tipikus gagyi made in china

Never give up!

(#83047) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
na megint jott par cucc

lezeres tavolsagmero, meg ismerkedek vele, de jo minosegunek tunik
[link]

magnesezo, teszi a dolgat
[link]

tube led, remek kis cucc/5,99re volt learazva/
[link]

xiaomi selfibot allvany, jo minosegu cucc, unokahugoknak tetszeni fog:-)
[link]

alu cigitarto, ennyiert jo cucc
[link]

Orico usb c kabel, minden oK
[link]

orico usb-s tolto, mar van egy ilyen, nagyon szeretem. 13,84ert vettem most is
[link]

Udv

[ Szerkesztve ]

(#83048) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Lassan jön a strandszezon és a nyár, van valami hasznos dolog amit ilyenkor érdemes/szoktatok kínából rendelni? Konnektoros szúnyogirtó van.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#83049) werszomjas válasza CHIPman (#83048) üzenetére


werszomjas
őstag

Én már 2 hete megrendeltem a dinnyeszeletelőt ;]

üdv

(#83050) dugesz77 válasza Laza... (#83046) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen közben én is lehiggadtam. Amúgy az ára nem volt rossz még alihoz képest sem.Jó,hogy nem vettem meg. Mint megrögzött kütyü topikos a ventilátor problémát már tavaly megoldottam Blitzwolf BW-LT1 lámpába dugott Xiaomi ventilátorral .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.