Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) Avicularia válasza DeNi91 (#38995) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez megérkezett tegnap 19.09-kor ide Malmöbe a nemzetközi állomásra, ahova érkeznek a Kínából svéd postával hozott csomagok. Ezután viszik tovább Magyarországra.

(#39002) csadi0011 válasza dugesz77 (#38993) üzenetére


csadi0011
őstag

:R Köszi!

És az mennyire lenn gáz, ha megvárnám míg megjön a második darab? Ha megjön a második, írok nekik, hogy megjött az elveszett csomag, és kifizetném az árát. Ha esetleg a második nem jönne meg, csak azért akarom így.

(#39003) DeNi91 válasza Avicularia (#39001) üzenetére


DeNi91
tag

Igen? :)

Ennek örülök, én más oldalon is próbáltam megnézni, ott még 12.22-van hogy feldolgozás alatt.
Remélem hamar megjön, nem akarok türelmetlen lenni, csak ezt vártam a legjobban, erre lassan minden másik csomag megelőzi.

(#39004) DeNi91 válasza Outlander (#38998) üzenetére


DeNi91
tag

Remélem itt nem erről van szó. Nagyon jó áron volt épp akkor a power bank, rendelnem kellett belőle. Remélhetőleg hamarosan megjön.

(#39005) dugesz77 válasza maestro87 (#39000) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem. Pont én is a xiaomi lámpákat fizettem vissza. Amikor nyitod a live chat-et be kell írni,hogy melyik csomaggal van a gondod. Ő azért rákérdez a számra de látja,hogy te mennyit fizettél érte(nálam azt is látta,hogy forintba fizettem). Nekem 565 forint volt a lámpa és 821 forint volt a Blitzwolf kábel. Forintba is utaltam vissza nekik.

[ Szerkesztve ]

(#39006) -=Jam=- válasza maestro87 (#39000) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem is megjött, de közben újraküldték, és én is ettől parázok, hogy kifizettetik a rendes áron, úgyhogy még dilemma van, hogy most kivételesen ezt elsunnyogjam-e :U

dugesz77: Kösz az infót, akkor szólok én is. :R

[ Szerkesztve ]

(#39007) Eclips21 válasza havri1 (#38951) üzenetére


Eclips21
őstag

rendelj egyet :DDD

(#39008) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#39001) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Össze vissza írnak a nyomkövető oldalak mindent, itt még 01. 01-es bejegyzés van, bezzeg az orosz nyomkövető már azt mutatja amit te mondasz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39009) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ilyet vett már valaki? Elég furcsa, hogy fejjel lefele van beleültetve a növény és fentről kell locsolni.

(#39010) Minstrel válasza L4mie (#38988) üzenetére


Minstrel
senior tag

Jó lenne egy olyan is, de ezek is jó minőségűek? [egy ilyen jó lenne pl.] Most Steelseries QcK minim van, jó lenne valami hasonló minőségűt venni.

(#39011) havri1 válasza DeNi91 (#38995) üzenetére


havri1
félisten

A Svéd postás TN-t itt nézd mindig:

[link]

havri

(#39012) maestro87 válasza dugesz77 (#39005) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, akkor nem parázok.:D Neked a TN-jük működött? Már vagy egy hete feladták, de nem működik még a TN.

(#39013) DeNi91 válasza havri1 (#39011) üzenetére


DeNi91
tag

Oksa, köszi a segítséget :R

(#39014) Dinter válasza Avicularia (#39001) üzenetére


Dinter
addikt

Most melyiknek higgyek? :U

Mondjuk dec. 22. még meg sem rendeltem. Orosz akkor random generálja?

[ Szerkesztve ]

(#39015) dugesz77 válasza maestro87 (#39012) üzenetére


dugesz77
őstag

Én a lámpákhoz másodszorra nem kaptam tracking-et de a kábelé teljesen jól működött:

(#39016) -=Jam=- válasza maestro87 (#39012) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem elég sokáig nem írt semmit, de most már flight to origin :)

(#39017) DJ. Ru$y válasza havri1 (#39011) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ennek sem hiszek... Elvileg csak megkapták a cuccot, az összes többi oldal szerint már megmozdult a csomag...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39018) qfm


qfm
senior tag

Szintén csiga svéd posta, de végre előrelépés:

2016.01.13
01:43
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

Már itt jár. Akkor vajon holnap kihozzák?

(#39019) beg válasza qfm (#39018) üzenetére


beg
veterán

Igen, holnap viszik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39020) storm3


storm3
senior tag

Ilyen osszeragasztgatos modelleket hogyan keressek, valaki rendelt mar ilyet?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#39021) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39017) üzenetére


Dinter
addikt

Melyeken szoktad nézni?

(#39022) Saccco válasza storm3 (#39020) üzenetére


Saccco
nagyúr

Scale modell kit

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39023) Mr.Csizmás válasza storm3 (#39020) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

attól függ, csomó cucc van, ami magyar webshopban kb. ugyanaz az ár, vagy épp olcsóbb :U mit keresel, ha szabad kérdezni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39024) DJ. Ru$y válasza Dinter (#39021) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hányszor linkeljem még be? :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39025) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39024) üzenetére


Dinter
addikt

Ezeket én is ismertem, de számomra az orosz full randomnak tűnik.. Azért köszi.

(#39026) storm3 válasza Mr.Csizmás (#39023) üzenetére


storm3
senior tag

Ja konkrétan semmit,, nezelodnek es ha van valami olcsosag lecsapok ra. Keresztfiamat vennem ra erre a hobbira, en gyerekkoromban nagyon szerettem ezeket osszerakni.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#39027) Mr.Csizmás válasza storm3 (#39026) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

müller boltok, köki, blaha, illetve az asia center jobb oldali épületében van a 3. emeleten a kajáldáknál egy játékbolt, ott a hátsó felében van k..sok makett, nagyvasak is, mint 1/48 Lancaster, 1/32 Mosquito, illetve van egy játék outlet, ott is van egy fél polcnyi, vicc áron, pl. 1/72 Patroullie de France kollekció (az eddig repült géptípusokból 1-1 db + festék+ragasztó) valami 2700 ft-ért, meg más ritkaságok, főleg Zvezda, Airfix jószágok 2-4e ft-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39028) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#39008) üzenetére


Avicularia
veterán

Mondjuk a svéd postai küldeményeket a svéd posta oldalán kellene nézni, annál nincs naprakészebb. Én ott néztem. [link]

(#39029) ---20LI---


---20LI---
csendes tag

sziasztok!

látom nem vagyok egyedül a svéd postás kínlódással :(((

bár eddig az én cuccom aránylag aktívan mozog, amit viszont nem értek, hogy az utolsó státusznál ez áll:

The item has been dispatched from Direct Link's international terminal for onward transport to the country of destination Sweden Posten
Sweden Post, Direct Link, Singapore

hogy jön ide Szingapúr? :Y nagyon nem az a célország...

[ Szerkesztve ]

(#39030) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Tölthető AA NiMH elemet érdemes kintről rendelni? Ha igen, akkor milyet?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#39031) beg válasza ---20LI--- (#39029) üzenetére


beg
veterán

De nem is jól fordítottad le :)
A svéd postának van egy szingapúri gyűjtőegysége. Onnan indult el a motyód svédországba, ezt közölték veled onnan.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39032) storm3 válasza Mr.Csizmás (#39027) üzenetére


storm3
senior tag

Nagyon jol hangzik, es az ara is barati. Sajnos en kecskemeti vagyok, de ha Bp-n jarok ralesek arra az outlet cuccra, kosz a tippet!

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#39033) ---20LI--- válasza beg (#39031) üzenetére


---20LI---
csendes tag

tuti? :DDD a Sweden Posten nem része a szövegnek amúgy, az csak egy címke volt ott ahonnan másoltam.

itt sem írja például, hogy Svédországba megy a csomi

(#39034) Timmcsy válasza XtremLor (#38931) üzenetére


Timmcsy
tag

Ha banggood, akkor ugy ertettek a tobbiek, h banggoodon magan kell atallitanod, hogy eleve ott dollarban lasd az arakat, kulonben a paypal is forintban mutatja. Mas oldalon elofordul nekem olykor, h forintot mutat, akkor a fizetesnel a currency optionst meg egyszer at kell allitanom.(Hiaba az az alapbeallitas, h a bank valtson..)

(#39035) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#39028) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most nem tudom, hogy direkt nem fogod amit írok, vagy csak ugratsz... Mozog a cucc, már elindították, és, de van annál frissebb. Amit linkelsz még mindig csak azt mutatja az enyémre:
"12/28/2015 6:31 PM Direct Link, PostNord Receiving HUB Item received for processing"

Míg az általam linkelt oldal:
"08/01/16 01:44Order departed on flight from origin"

Nem tudom ez a kép mond-e valamit (szerintem mindent):

A másik fele a dolognak, meg, hogy én úgy tudom, hogy a svéd postás csomagokat kezeli a 17track, minő meglepő az én TN-emet és sok másét (BG-től) nem kezeli, azért, mert nem sima svéd TN, hanem "directlinktrackedplus"-os.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39036) atees


atees
őstag

Ez megérhet ennyi pénzt?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#39037) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#39035) üzenetére


vwpolopg
őstag

Jó ez az oldal amit linkeltél, az összes többi oldal nem mutatta a legfrissebb bejegyzését az egyik csomagomnak, de ez igen :) Köszi!

(#39038) Vertigo18 válasza atees (#39036) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én EZT rendeltem, az Orico márkát eléggé elkezdték felfuttatni, a végén még Blitzwolf, Xiaomi szintű lesz...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39039) beg válasza ---20LI--- (#39033) üzenetére


beg
veterán

Nézd meg te is azon a linken amit a kolléga linkelt az előbb. Directlink. Az mit mond?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39040) ---20LI--- válasza ---20LI--- (#39033) üzenetére


---20LI---
csendes tag

azt elfelejtettem hozzátenni, hogy tényleg Szingapúrban lehet a cucc a tracking szerint. csak nem tudtam róla, hogy arrafelé is jelen van a svéd posta, ezért nem volt világos. köszi beg!

(#39041) atees válasza Vertigo18 (#39038) üzenetére


atees
őstag

Meg van már? Jól működik?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#39042) szjoci válasza atees (#39036) üzenetére


szjoci
őstag

Majdnem ennyiért találsz itthon is.

(#39043) Vertigo18: na látod azt nem is néztem...

[ Szerkesztve ]

(#39043) Vertigo18 válasza szjoci (#39042) üzenetére


Vertigo18
addikt

Amit te linkeltél, ahhoz nincs 30 PIN-es csatlakozó... Van 4 db. USB 3.0, aztán ennyi.

atees: nem, még nem jött meg, dec 24-ei rendelés.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39044) atees válasza szjoci (#39042) üzenetére


atees
őstag

Igazából olyat keresek, amin van 20pines csatlakozó, hogy egy előlapit rátudjak kötni, mert az alaplapomon csak hátsó usb3as kimenet van.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#39045) Vertigo18 válasza atees (#39044) üzenetére


Vertigo18
addikt

javítva, 20 Pines is van

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39046) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39035) üzenetére


Dinter
addikt

Ha átállítod a származási országot Autoról direct linkre, akkor már le tudja követni. De természetesen ua. írja ki mint a direct link oldala. Valamint külön postának vesz a PostNordtól.

[ Szerkesztve ]

(#39047) core2trio


core2trio
tag

Valaki nem morzsaporszívót keresett nemrég? :D

[ Szerkesztve ]

(#39048) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Van most valami hasznosnak mondható párcentes cucc ? Ki kéne egészítenem a kosarat 29 cent körüli értékkel, hogy kupont tudjak felhasználni :) :R

(#39049) core2trio válasza atees (#39036) üzenetére


core2trio
tag

van pár alternatíva még szvsz :D
Pl ez.

[ Szerkesztve ]

(#39050) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok!
A 10-5$-os bangodd couponnál hogy lehet a gitár pengetőt törölni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.