Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) htc07 válasza Outlander (#19000) üzenetére


htc07
addikt

a gyíkembereknek szüksége van a wolframra a szaporodáshoz, ezért egyre drágább, nehezebb beszerezni. :DDD

(#19002) trebrona válasza htc07 (#18995) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, Mini Protank2 - Mini iStick kombó. :K

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19003) Fr0z3n válasza Outlander (#19000) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szívesen ;]

De csak mert kérted :P

[ Szerkesztve ]

(#19004) Outlander válasza Fr0z3n (#19003) üzenetére


Outlander
őstag

Még hiányzik az amerikai tűzoltó állomás ahol már 100 éve "ég" a villanykörte... :C :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19005) erzol válasza pcgamer01 (#18972) üzenetére


erzol
őstag

Bármilyen vezeték nélküli töltésre előkészített/beépített telefonnal használható. A samsungoknál lehet venni eredeti hátlapot amibe van egy vevő, vagy amit én is használok típusnak megfelelően egy ilyen:
wireless receiver module

[ Szerkesztve ]

(#19006) pcgamer01 válasza erzol (#19005) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Köszönöm. :R

Samsung Galaxy S10+

(#19007) EnterR válasza pcgamer01 (#18972) üzenetére


EnterR
veterán

Nexus 5-öt is tölti, pedig távol áll a Samsungtól. :DDD

PSN ID: marquuard

(#19008) #04441088


#04441088
törölt tag

Angliából rendeltetek már telefontokot?
Érdekes ami itt zajlik. 2 helyről rendeltem. Az egyik eladó 99,8 % + -os, több mint 140 ezer értékelésből, a másik 99,9 %-os, 70 ezer körüliből. Az első tokot még április végén rendeltem, 2 hét volt a határidő, azóta se jött meg, de kaptam refundot. A másik tokot május 25.-én rendeltem, június 9.-e volt a határidő, sehol semmi.
Ezek fel se adják, vagy hol a p*csába tűnik el?

Bezzeg a 4.-én Kínából rendelt fülhallgatóm megjött tegnap. Free post-al. Anglia meg itt van EU-n belül, a postáért is fizettem 500 Ft körül mindkét esetben és eltűnik...?

(#19009) Minstrel válasza #04441088 (#19008) üzenetére


Minstrel
senior tag

Én rendeltem már ettől az eladótól [ddddadi] De az is nagyon lassan jött meg ahhoz képest, hogy uk-ból 1 héten belül minden megszokott jönni, ez szerintem volt 2-3 hét is, lehet Kínából jön valahogyan, de a csomagon royal mail volt.

(#19010) NORBl


NORBl
aktív tag

Ez a PayPal balance mi ? Most aktiváltam egy új kártyát, a régit meg töröltem.

(#19011) San398 válasza NORBl (#19010) üzenetére


San398
őstag

A paypal számládon lévő összeget jelenti.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19012) #04441088 válasza Minstrel (#19009) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én mástól rendeltem, de lejárt már a határidő. Ráírtam a csávóra, érdekes módon rá 3 órára jött egy levél, hogy 18.-ig nem elérhető az üzlet..blablabla. Ha automata írta volna, akkor szerintem rögtön megjött volna. Aztán írt ma a csávó, hogy vannak országok, ahova 15 munkanap is lehet a szállítás, még várjak. Ez hónap elején lett feladva...egy olyan rendelésem, ami rá 3 napra került postára már megjött. Nem tudom mit szarakodnak, de várok még péntekig, ha nem jön meg, akkor nyitok case-t.

(#19013) kerekfej


kerekfej
addikt

Nektek a Xiaomi Mi Portable USB Fan pc usb portjába dugva mindig forog?

(#19014) #04441088 válasza kerekfej (#19013) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szerintem csak powerbank-al lehet kapcsolgatni, úgyhogy pc-s usb-n mindig.

[ Szerkesztve ]

(#19015) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Megjött az USB venti (persze rózsaszínben). Érdekes mód érezhetően nagyobb a térfogatárama, mint a négyszer annyiba kerülő asztalié, de sokkal hangosabb is.

4 8 15 16 23 42

(#19016) kovisoft válasza erzol (#18968) üzenetére


kovisoft
őstag

Tényleg jóféle ez az xqisit autós töltő. Tegnap beugrottam egy Telekom üzletbe és vettem egyet. A képeken nem nagyon látszik, de a micro USB kábel mellett van rajta még egy normál USB foglalat is, azon 0,92 A-rel töltötte az S3-asomat. A micro USB-re nem tudom rákötni a charger doctort, de egy rövid töltés után a Battery Monitor szerint ott is leadta a kb. 1 A-t.

(#19017) havri1


havri1
félisten

Megérkezett immáron a harmadik edzett üveg a telefonra.
A legutóbbi érdekesen volt csomagolva, de biztos ami biztos alapon..ideért sértetlenül :)
347HUF-ért nem volt rossz. Buy Now-al lett volna 1680HUF

9H Clear Tempered Glass Slim Screen Protector Film For Samsung Galaxy Note 3

havri

(#19018) lkristóf válasza kerekfej (#19013) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én arra tippelnék, hogy úgy működik mint a xiaomi lámpa pc -n, hogy ha bedugom elsőre akkor világít majd ha kihúzom és vissza akkor nem. Volt róla szó, hogy ez azért ilyen, hogy a bankkal kapcsolgatható legyen.

(#19019) Silent77 válasza tonyrulez (#19015) üzenetére


Silent77
veterán

Asztalit vettem elsőnek, szó szerint semmit nem ér. 1 méter távolságból már semmit nem érezni, közelebb se sokat. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19020) SidCorky


SidCorky
senior tag

A Xiaomisat lehet kapcsolgatni? :O Már megrendeltem, úton van..képek alapján nem találtam rajta gombot, videókon is ha be van dugva a powerbankba akkor megy, ha nem akkor értelemszerűen nem. Most hogy is van ez?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#19021) krisztianAMG válasza kerekfej (#19013) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az enyém még nem érkezett meg, csak úton van.

[ Szerkesztve ]

(#19022) Silent77 válasza SidCorky (#19020) üzenetére


Silent77
veterán

A powerbankal lehet kapcsolni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19023) cris78


cris78
őstag

Gyerek most szólt, hogy megjött Ali-ról a 0,58$-os 5-én rendelt univerzális mobil, tablet tartó. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19024) SidCorky válasza Silent77 (#19022) üzenetére


SidCorky
senior tag

Jaa...gondolom csak Xiaomival működik ugye?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#19025) krisztianAMG válasza SidCorky (#19024) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

:K

(#19026) EnterR


EnterR
veterán

Ezt az USB-s ventilátort próbálta már valaki? Hangja nem igazán érdekel, inkább a légszállítás ami fontos.

PSN ID: marquuard

(#19027) Silent77 válasza EnterR (#19026) üzenetére


Silent77
veterán

Picit fentebb írtam: Asztalit vettem elsőnek, szó szerint semmit nem ér. 1 méter távolságból már semmit nem érezni, közelebb se sokat. 

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19028) SidCorky válasza krisztianAMG (#19025) üzenetére


SidCorky
senior tag

Kár...na mindegy, mikor megvettem tudtam hogy a ki/bedugás=ki/bekapcsolás, jó az úgy is :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#19029) maestro87 válasza tonyrulez (#19015) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor még én jobban jártam a narancssárgával. :DD
Bár a te eladód leírásában szerepelt a random color.:)
Egyébként még most sem írták meg, hogy melyik az ajánlott csendes, kikapcsoló gombbal is rendelkező ventilátor. Én már arra is gondoltam, hogy rendelek bele egy brushless RC helikopter motort, bár az drágább (700HUF) mint az egész venti, meg nem is tudom, hogy mennyire lenne erős. :D

(#19030) cris78


cris78
őstag

Aki rendelt Eachine H8-at, az, hogy látja, elbír egy [ilyet] ? A másik, jól látom, hogy elem kell a távirányítóba?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19031) Outlander válasza cris78 (#19030) üzenetére


Outlander
őstag

Hol a lencse? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19032) XtremLor


XtremLor
őstag

Aki kapcsolgatni akar miert nem csinal egy hosszabitot?
[link]
Persze venni is lehet, de ezt otthon is osszerakod konnyen, usb hosszabito a topikosok kozott tuti van ;] , csak egy kapcsolot kell venni ha nincs...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19033) twine válasza cris78 (#19030) üzenetére


twine
addikt

Biztos vagyok benne ,hogy nem....
A napokban olvastam a kérdésed,cs ak nem reagáltam...
Szerintem felejtsd el ezt az utólag felszerelést ezekre a pici quadcopterekre...
Annyira ki van ez számolva nálluk grammra, szvsz. hogy esélytelen ilyenekkle terhelni őket...
Ha mindenképp kamerázni szeretnél arra olyan "coptert" válassz....
vannak egészen olcsón is kamerával felszerelt modellek, de azok mérete már nagyobb mint a cx10, vagy a h8... és egész olcsón pont annak megfelelő képminőséget is kapsz(egy határ sz@r) de ebbe nem is akartam belefolyni, mert ezt gondolom te is tudod....ezért a "minőségi tűréshatár" a te dolgod...

a cx10-re ha azt a "súlytalan" kis propeller védőt rárakom, már az belassítja, és lényegesen lomhább lesz tőle...annál nagyobb súllyal már vagy fel sem száll, vagy irányithatatlan lesz, és kb fél percen belül lemerülne...

Szóval szerintem ez irányú ötleteidet vesd el...mert kivitelezhetetlen...vásárolj "készen".... ;)

(#19034) cris78 válasza twine (#19033) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm válaszodat! :R Csak mivel ilyenekkel nem volt dolgom érdeklődtem...
Ha megtetszik a dolog akkor valószínű veszek egyet készen.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19035) krisztianAMG válasza SidCorky (#19028) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Kell hozzá powerbankot is venni és fogod tudni kapcsolgatni. ;]

(#19036) havri1


havri1
félisten

Most kaptam emailt banggoodtól, Június 27-én érkezik legközelebb a 10000mA Xiaomi powerbankból.

[ Szerkesztve ]

havri

(#19037) NORBl válasza havri1 (#19036) üzenetére


NORBl
aktív tag

Elő lehet már azért rendelni, vagy meg kell várni amíg betöltik a készleteiket ?

Tok 1400 körül van hozzá ? Holott a 10400-ashoz 300 Ft ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#19038) havri1 válasza NORBl (#19037) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom lehet e, biztosan :)
Lesz az még olcsóbb is..remélem!

havri

(#19039) Outlander válasza NORBl (#19037) üzenetére


Outlander
őstag

Pár hét és az is 1 dollár lesz. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19040) NORBl válasza havri1 (#19038) üzenetére


NORBl
aktív tag

3900 Ft az elég olcsó érte, nem ? Volt már arányaiban nagyobb kedvezmény is a régi 10400-asra pl ? Kupont lehet valahonnan szerezni, hogy esetleg még olcsóbb legyen. Én gondolkodom, hogy megrendelem, aztán majd jön. A töltőjefej nem jó idehaza, ugye ? Ti milyen átalakítót használtok ?

(#19039) Outlander.: Hát igen, de azért megpróbálják lehúzni az embert. :)

[ Szerkesztve ]

(#19041) havri1 válasza NORBl (#19040) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem nincs hozzá töltő, ahogy a 10400-ashoz sem volt.
Már nem emlékszem, de szintén 4e alatt volt a 10400-as is best.
Kupont vadászni kell, elég nehéz.
Ez a 3xxx HUF ár sztem nagyon best egy 10000-ért most. Ennél ocsóbban kizárt, hogy legyen már jelentősen.

[ Szerkesztve ]

havri

(#19042) NORBl válasza havri1 (#19041) üzenetére


NORBl
aktív tag

Jah, hogy fej nincs hozzá, csak kábel, ugye ? Gyári kábelével mennyi a töltési idő ? Akkor megrendelem, aztán majd jön. :D Olvastam, hogy 2A-s Nillkin töltővel 5, és fél óra alatt tele kajálja magát, ezt többen használjátok, frankó ? Tudnátok linkelni nekem, ami tuti frankó ?

(#19043) havri1 válasza NORBl (#19042) üzenetére


havri1
félisten

Én egy Asus Nexus 7 2A és egy Samsung Note 2 2A töltőjével próbáltam, gyári kábellel (tültő és powerbank), kb 5-6h igen.

havri

(#19044) bugizozi válasza havri1 (#19036) üzenetére


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Érdemes most megrendelni ezt az új 10000 mAh powerbankot, vagy inkább várjak, hogy feltöltsék a készletüket? (Expected restock on 21st June 2015, illetve mostmár akkor 27-e?! :U)

1) megrendelem most de akkor lehet hogy sokára kapom meg
2) várok míg készleten lesz, de lehet addigra felmegy az ára

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#19045) mm89 válasza NORBl (#19042) üzenetére


mm89
őstag

Én a 10400-as xiaomit egy 1.2A LG töltővel töltöm (nexus5). Nem nagyon nézegetem, de este felrakom, reggelre kész. Nem kell aggódni rajta, 7-8 óra alatt kész, addig meg úgyis alszol :)
És tud töltés közben is tölteni :D (szóval töltődés közben tölteni egy másik eszközt, perszi ilyenkor lassabban töltődik a bank)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#19046) SidCorky válasza krisztianAMG (#19035) üzenetére


SidCorky
senior tag

Powerbank van, csak Yoobao :D Annyit nem ér hogy vegyek mégegyet...annyiért inkább kihúzom :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#19047) NORBl válasza mm89 (#19045) üzenetére


NORBl
aktív tag

+ havri1

Köszönöm az infót, rendelek akkor egyet. :)

(#19048) tonyrulez válasza EnterR (#19026) üzenetére


tonyrulez
őstag

Amit fentebb linkeltem párszáz forintos ventillátor sokkal nagyobb térfogatáramot képes kicsikarni, mint az asztali. Azt alig éreztem, pedig nem volt olyan távol tőlem. 1 év után be is adta a derekát, egy ideig még el tudtam úgy indítani hogy megpörgettem saját kezűleg a ventit, de utána már így sem indult. Halknak viszont elég halk, de fújni alig fúj :(

CyborGabe: Szintúgy Yoobao-t használok én is :D Megvétel után egy ideig nem is tudtam hogy minek vettem, aztán nyáron jó szolgálatot tett az USB ventivel. Most pedig úton van a H8 quadcopter, lesz mivel tölteni az akksiját is.

Tényleg: Eachine H8 akksija 1 amperes töltővel mennyi idő alatt töltődik fel? Rendeltem hozzá pótakksit, gondoltam míg egyikkel reptetem, addig a másikat töltöm. Annyi idő elég neki?

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#19049) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

üdv. nem tudjátok véletlenül hogy létezik e olyan webáruház ahol tudok venni quadcoptert EU raktárból? kicsit későn kapcsoltam hogy pont jó lenne szülinapi ajándéknak valakinek. banggood-on találtam egyet, de az nagyon picinek tűnik.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#19050) flegga92 válasza cris78 (#19030) üzenetére


flegga92
senior tag

Szerintem nem bírja el. Nem is olyan stabil mint egy nagyobb gép így a felvétel sem lenne az igazi.
És igen, 3 db AAA elem kell bele. A kézikönyv szerint elég a nem tartós elem az is 40+ óra felett kibírja. 7 perces repülési idővel az durván 350 alkalom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.