Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) beg válasza cris78 (#76000) üzenetére


beg
veterán

Nekem volt tele vízzel a ugreen kábel. Ezek szerint volt egy konténer amit vagy a tengerszint alatt húztak a hajó után vagy kiszórták a szabadba a vámudvaron :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76002) vizimento válasza bazsimano (#75997) üzenetére


vizimento
senior tag

"kov lepes az ecigirol leszokas :D"
Csak ne igazi cigivel :D

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#76003) cris78 válasza beg (#76001) üzenetére


cris78
őstag

Volt a csomagban egy lefolyó szűrő csillag, az legalább tesztelve lett, Bírja vizet :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#76004) kelly416 válasza beg (#76001) üzenetére


kelly416
veterán

Eddig még ok, bár a sós víz is képes kárt tenni a kábeledben mondjuk, de ah valakinek a telója érkezik meg úgy, hogy bubis fólia helyett vízzel van kibélelve a csomag, vagy egyéb elektronikai cikk, aminek nem igazán tesz jót a víz és garimegvonás jár érte, ott mit lehet tenni?

(#76005) beg válasza kelly416 (#76004) üzenetére


beg
veterán

Kicsomagolásnál szépen mindenki csinál fotót/videót. Főleg ha nagy értékű cuccot vár, aztán refund. A kínai meg leveri a postán.
Kínai rendelősdi tananyag 1. osztály :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76006) anorche1


anorche1
őstag

Van jobb ajánlat sinceritytrading től rendelt samsung evo+ 64gb -nál? Pl. A toshiba exceria milyen?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#76009) pethYeti


pethYeti
addikt

Drága jó magyar postánk elvesztette a csomagomat, de Banggood újraküldi szerencsére, még jó hogy most volt rajta nyomkövetés. De akkor is nevetséges, hogy csak így eltűnik egy csomag, ami hozzáteszem még a városom postáján is járt... :W

(#76010) XtremLor válasza pethYeti (#76009) üzenetére


XtremLor
őstag

Mindenki onnan gazdalkodik ahol dolgozik, a postas is a melobol tud konyebben beszerezni ingyen par uj kacatot. :D

[ Módosította: radi8tor ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#76011) storm3 válasza Silent77 (#75991) üzenetére


storm3
senior tag

Ebben a keszletben minden benne van? Meddig eleg a 'cucc' hozza? Edesanyam dohanyzik 40 eve, vennek neki egyet hatha letenne vegre..

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#76012) pethYeti válasza XtremLor (#76010) üzenetére


pethYeti
addikt

Jah drága kis zöld manó.

De hozzáteszem remek volt ebben az esetben a posta supportja. Egyszer ugye érdeklődtem a csomag után. Majd után ők hívtak 3x. Először tájékoztattak hogy nincs meg a csomag de keresik... Másodjára hogy írjam le a csomagot mi volt benne mekkora mert ráeresztenek egy keresést hátha valahol kibontották :D. Végül felhívtak hogy nincs meg és vegyem fel a kapcsolatot a bolttal.

(#76019) w.miki válasza Exelsior24 (#75945) üzenetére


w.miki
veterán

Egyből ebay-en kattintottál, vagy először írtál neki levelet?
Most már én sem várok tovább a dec.12. mem.kártyákra, de nem tudom, hogy inkább az ebay-en keresztül kérjem a resend-et, vagy írjak neki levelet?
Refund-ot nem akarok, mert kellenek a kártyák, és azóta csak drágultak, nekem nehogy refundoljon!

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#76020) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Gyerek szeretne pc-házba világitós kis ledszalagot.
Van olyan ami oda betehető, nem kell nagyon hosszú, esetleg színváltósba is? :)

Ja és esetleg érdemes Ebook olvasót kintről rendelni valamilyet vagy azt felejtős?

Köszi

(#76022) D0zeR válasza MarioAna (#75986) üzenetére


D0zeR
tag

Volt valami gondod az ugreen töltővel hogy lecserélted blitzwolfra?
Csak azért mert tegnap rendeltem ezt a fajta ugreen töltőt.

(#76023) cris78 válasza storm3 (#76011) üzenetére


cris78
őstag

Én ilyet vettem akcióban, pontokkal 2,78$ volt. Úgy voltam vele, hogy kipróbálni ez nem pénz. Én még nem hagytam fel teljesen az eredetivel, de jelentősen csökkent.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#76024) Skillet válasza MarioAna (#75986) üzenetére


Skillet
addikt

multiméter ;)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#76025) Samus válasza Komi28 (#76020) üzenetére


Samus
addikt

Persze, hogy van. Tessék: [link]

Hosszú, rövid, "színváltós" (RGB), távirányítós, anélküli. Ugyanezekkel a szavakkal eBay-en is találsz, ha az szimpatikusabb.

Bár én USB helyett egy Molex csatiról lopnám az 5 voltot, stabilabb.

eBook témában a saját topikját ajánlom: [link]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76026) Timmcsy válasza Silent77 (#75991) üzenetére


Timmcsy
tag

Csak azert nem ajanlott a szett, mert rajtad tesztelte le, vagy hasznalhatatlan/ertelmetlen? Vegyes velemenyeket olvasok, nem szeretnem feleslegesen berendelni.. ? Koszonom!

(#76027) Beni2360


Beni2360
félisten

Kérdezném, hogy az Ugreen, & Blitzwolf nem csinálnak mágneses töltő-adat kábeleket?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76028) Lehiñito válasza w.miki (#76019) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Amikor nekem nem jött meg akkor írtam neki, hogy mi a helyzet.
Kérdezte h visszaadja-e a pénzt vagy újraküldje?
Kellettek nekem is nagyon a kártyák, így írtam neki, hogy inkább kifizetem a 3usd-t a TN-re.
Így meg is jött. Nálunk is mióta új kézbesítő van (huszonéves) azóta vesznek el random a nem TN-es csomagok.
Így kénytelen vagyok mindenre TN-t kérni. Még jó hogy BG-n csak kb 1,5usd a nyomkövetés.

[ Szerkesztve ]

(#76029) shaddy1027


shaddy1027
tag

MantisTek WR300 január 28. rendeltem, amit most hozott a postás. Egyszerű, könnyen be lehet üzemezni, és árához viszonyítva hatalmas jelerősséget tud produkálni. US plug volt nála viszont ezzel megoldottam.
Nyomkövetése: [kép] [link]
Maximálisan megvagyok elégedve vele, és csak ajánlani tudom! :C

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#76030) kano válasza MarioAna (#75986) üzenetére


kano
nagyúr

A BlitzWolf fordítós kábel USB Type-C a rossz vagy a sima microUSB-s? Nekem van mindkettő, de csak a simát használom, azzal szerencsére minden OK.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#76031) Samus


Samus
addikt

Tegnapi és mai jövevények:

Szélvédő javító készlet Még nem próbáltam, túl hideg van hozzá (és UV hiány), Youtube-os videók alapján jól működik.3.97 dollár volt. December 16.-i rendelés.

RGB gömb "izzó", távirányítóval Biztos nem 7 wattos. Nincs túl nagy fénye, hangulatvilágításnak jó, eredetileg is ezért vettem. A fénye egyenletes egyébként. A távirányítóban nem volt elem, mert elvileg azzal nem szállítják (CR2025 kell bele, szerencsére az autó fejegységének távirányítójában volt egy). Január 22.-i rendelés

Olcsó ülésfűtés 9.53 dollárért vettem. Működik, három perc legalább kell neki, hogy felmelegedjen. Gondolom a szénszálas lényegesen jobb (és sokkal drágább is). December közepén láttam a Spar-ban ugyanezt, 2800 pénzért, kicsit bánom, hogy nem ott vettem meg. Január 10.-i rendelés.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76032) Skillet válasza kano (#76030) üzenetére


Skillet
addikt

a type c eredendően fordítható... nem tudok róla, hogy gond lett volna velük.
a micro usb-s -fordítható- kábelekkel volt a baj.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#76033) Breki válasza shaddy1027 (#76029) üzenetére


Breki
veterán

A rajta lévő GR kód milyen oldalra vitt?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#76034) kano válasza Skillet (#76032) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, akkor nekem szerencsém volt (még előrendelésben vettem), nagyon jól működik.
Köszi. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#76035) Exelsior24 válasza w.miki (#76019) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Igen ezaz, hogy azóta amiket rendeltem és nem érkeztek meg mindnek feljebb ment 3-4 dollárral az ára legalább, szóval ha refundot kértem volna, akkor rendelhetem meg újra mindet és kapásból vagy 15 dollárral drágább már az egész mind amikor még decemberben megrendeltem tőle.
Most várok még 2-3 hetet, mert azt mondta újra küldi őket, ha most sem érkezik meg akkor kérem a refundot.

Amúgy e-bay-en írtam neki,a rendelt terméknél rámentem az "I didn't received it"-re és utána lehetett választani, hogy a pénzt szeretném visszakapni vagy továbbra is szeretném még a terméket. Ezt a 2.-at kiválasztottam és oda írtam be neki az üzenetet.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#76036) Silent77 válasza bazsimano (#75997) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, mindenkinek! :R
Igen az lesz a köv lépés. :)

storm3: Igen, már csak leves kell hozzá, és ennyi. :K
Arra figyelj, hogy ez rögtön tüdőre ajánlott, tehát ha a hagyományos cigit szeretnéd mint én, más fajta porlasztó kell hozzá.
Kell pár nap mire megszokja az ember, hiába szívtam erős cigit, ebből még a 6mg nikotinos is erős volt, de pár nap és hozzászokik az ember.
Azóta már vettem egy más fajta szettet is, de mindkettőt használom.
Elektromos cigaretta topik.
Nézz be ide.

Timmcsy: Termeszesen vicc volt, ajánlott jó cucc. Ebayről anno vettem már, az kisebb, ez jóval hosszabb.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#76037) shaddy1027 válasza Breki (#76033) üzenetére


shaddy1027
tag

Erre az oldalra visz, de ha a Mantistekre vagy csatlakozva, akkor a login oldal fog bejönni, ha leolvasod a QR kódot. Utána beírod az admin-t és már bent is vagy. Másik verzió, beírod a böngésződbe a cflogin.com, ennél is az a lényeg, hogy a Mantistek hálózatán legyél.
Ezen a videón látod a login részt.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#76038) Exelsior24 válasza Lehiñito (#76028) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Legközelebb én is tuti kérek tőle TN számot, még amellett a plusz 3 dolcsi felár mellett is jobban jövök ki, mintha sorra nem érkeznének meg a rendeléseim.

Amúgy ha kérek TN számot, akkor annak az árát hogy fizetem ki neki hol utalom át neki?

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#76039) davenport válasza kano (#76030) üzenetére


davenport
aktív tag

A micro USB-s, és abból is elvileg a 2016. decemberben gyártottak.

No money, no honey.

(#76040) Amu


Amu
tag

Ilyet próbált már vki?

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#76041) PainKiller13 válasza Amu (#76040) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ezek rövid élettartamú ....-k. A rádió recseg összevissza illetve a többi funkciót is csak elvben tudja. Ha pénzt adsz ki ilyenre akkor kenwood vagy hasonló neves márka legyen, igaz azok kb 3x ennyinél kezdődnek.

(#76042) Lehiñito válasza Exelsior24 (#76038) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Megadta a paypal email címét üzenetben és arra küldtem neki a megadott összeget. Utána egy két nap és küldte a TN számot, hogy feladta.
Én sem akartam, hogy újraküldje tn nélkül, mert ha az sem jön meg akkor már nekem is kényelmetlen lenne.
Inkább úgy voltam vele, hogy azzal a plusz 3dodóval is jobban járok mintha itthon kellene vennem.
No meg, tudom hogy hamarosan megkapom. Hozzám általában 9-10 nap alatt meg szokott jönni mindig a termék.

[ Szerkesztve ]

(#76043) Laca1212 válasza Silent77 (#75991) üzenetére


Laca1212
őstag

A "szadi" cucc mire is való pontosan? :)

(#76044) kano válasza Lehiñito (#76042) üzenetére


kano
nagyúr

Budapest az a hely ahol ennyi csomagot lenyúlnak a nagy gépezetben a kis zöldek? :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#76045) Donki Hóte válasza kano (#76044) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Budapest egyes részei!

Én is pesti vagyok, a csomagjaim 99,9 %-a problémamentesen megjön. Kopp, kopp :R

Mondjuk minden karácsonykor adok egy tizest a postásnak (nem kereket, hanem szögletest :) ).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#76046) nababika válasza Breki (#76033) üzenetére


nababika
aktív tag

Az csak akkor visz a kivant oldalra ha csatlakozol az eszkozhoz.

(#76047) Studi válasza kano (#76044) üzenetére


Studi
addikt

Szerintem ezt nem lehet területileg lebontani, abszolút emberfüggő, hogy ki lop, ki kézbesít. Anyámékat Auchan pénztáros nyúlta le, mégsem mondhatjuk, hogy Auchanba nem szabad menni, mert ott tolvajok a pénztárosok.

[ Szerkesztve ]

(#76048) kano válasza Studi (#76047) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, csak nekem ismeretlen ez a jelenség. Nálunk vidéken semmi sem tűnik el a postás miatt, itt BP-en pedig szemcsére még nem futottam bele ilyen problémába (12. kerület).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#76049) Silent77 válasza Laca1212 (#76043) üzenetére


Silent77
veterán

Mi pattanás, mitesszer eltávolítására, de nem vagyok nagy szakértője. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#76050) Studi válasza kano (#76048) üzenetére


Studi
addikt

Én Bp-en éltem 33 évig, 4 kerületben laktam, semmi gondom nem volt a postával szerencsére, se feladóként, se címzettként. Egyetlen nagyon kis értékű, tracking nélküli ázsiai csomagom kallódott el, pedig a hősidőkben még angol fontot is küldtem ki borítékba, postafordultával várva a fényképezőgépet. :) Most "vidékiként" szintén nem volt még semmi összetűzésem velük. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.