Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) parééé


parééé
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek abból lehet gáz a vámnál, vagy behozatalnál ha ebayról nyílvesszőket rendelek?
vagy nem lehet belőle semmi probléma?
előre is köszi

(#48002) Batib válasza csadi0011 (#47995) üzenetére


Batib
őstag

Rendben, köszi. Ne értsetek félre, nekem is van néháy rokon kisgyerek és már rengeteg gondot okozott, hogy mit vegyek ajándékba nekik. Ez is egy ötlet lehet...

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#48003) DJGABI válasza pela03 (#48000) üzenetére


DJGABI
addikt

az előbbi, 3as szettekben csak makró/fisheye van. utóbbi kell neki szvsz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#48004) cris78


cris78
őstag



Mai xt-xinte.com termés.
Damil karkötő, 3 post it, 1 kapszula toll, 10db bowling bábu toll.
Összesen 1,14$ volt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48005) Beni2360 válasza werszomjas (#47998) üzenetére


Beni2360
félisten

Énnekem pont ugyan ez van márc.08. rendelés de én már levelezek velük. Tegnap járt le a 40 munka nap.
Semmiképen ne zárd le, csatoltad a levelezésedet nekik?
Majd jelentkeznek előbb a szállítóktól várnak vissza jelzést.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#48006) Outlander


Outlander
őstag

Ilyen bejegyzést látott-e már valaki?

Mint azt látjátok péntek hajnalban átment a vámon, hétfőn már illett volna, de kedden mindenképp, de még csak ma sem jött, viszont van egy tegnapi bejegyzés, amivel még nem találkoztam... :U

匈牙利, 邮政局试投, magyar posta-dob

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48007) woodworm válasza Outlander (#48006) üzenetére


woodworm
veterán

A magyar posta oldalán nincs semmi a tn-re?

(#48008) Outlander válasza woodworm (#48007) üzenetére


Outlander
őstag

:F :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48009) trebrona válasza Outlander (#48006) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem lehet sikertelen kézbesítés? Magyar posta próbál szavazni (try to vote) a fordítása. Kérdezd meg a helyi postán!

(#48007) woodworm:
Ott a képen, 29-én belföldi feldolgozásra továbbítva. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#48010) woodworm válasza Outlander (#48008) üzenetére


woodworm
veterán

A banggodtól kapott track number nekem működött a magyar posta oldalán is, lehet értelmesebben van megfogalmazva.

(#48009) trebrona
Az a küldő ország részén van még.

[ Szerkesztve ]

(#48011) trebrona válasza woodworm (#48010) üzenetére


trebrona
nagyúr

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#48012) Outlander válasza woodworm (#48010) üzenetére


Outlander
őstag

:U :F :U

Hát most erre mit mondjak?!

(#48009) trebrona

Hááát, jah, gyanús nekem is, de se értesítő,se sikertelen kézbesítés bejegyzés, se postán átvehető bejegyzés, holnap rájuk csörgök.... nehogy aztán itt meg visszafordítsák. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48013) woodworm válasza Outlander (#48012) üzenetére


woodworm
veterán

Például megkeresed a magyar posta oldalán a csomagkövetést és leellenőrzöd, hogy ugyanez a szabvány szöveg van ott is, vagy van érdemi információ is.

(#48014) Outlander válasza woodworm (#48013) üzenetére


Outlander
őstag

:Y

Ok, köszi... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48015) trebrona válasza Outlander (#48012) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kecsón előfordul. Volt, hogy már átvettem postán, másnap volt az értesítő a postaládában.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#48016) chatran


chatran
őstag

A gearbest nem küld minden alkalommal dispatch confirmation-t, képet a feladott csomagról?
Eddig 5x rendeltem tőlük, még a legolcsóbb tételről is küldtek képet. Most rendeltem egy Xiamo power bankot és nem küldtek.
Ez így normális?

(#48017) Nestor16


Nestor16
senior tag

Jó minőségű portörlőt vett-e már valaki? Az itt szóban forgó mikrószálas kendővel mik a tapasztalatok? Anyám eddig a Zepteres törlőkendő kesztyűvel (2. kép) elégedett igazán, de az meg drága. Alternatívát keresek, ami nem porol, hanem magába szívja a port.

Keresek még így a konyha felújítása után praktikus rendszerező dolgokat, leginkább evőeszköz elválasztók kellenének. Erre hogy lehet rákeresni? Én nem találtam.

Ablaktisztítóból is van bevált, olyan mint ez, tehát gumi a törlő része. Ilyesmit még magyarban vettünk, ezzel van tapasztalat? Csak a GUMIS része is elég lenne belőle, de gondolom azt külön nem lehet venni.

Kéne még a szék lábai alá alátét gumi vagy szövet szett, hogy ne karcolja a padlót. Ez is inkább magyarból?

Kerti sütögetéshez elférne a Xaomi zenedoboz mellé egy hordozható fényforrás, ami praktikusabb, mint egy zseblámpa. Nekem a legjobb ötletem, hogy a Xiaomi powerpankba egy kislámpát teszek. :))

Álmennyezethez gondoltam venni 5 vagy 10 méteres RGB LED sort, ezzel kapcsolatban az egyik kérdésem az lenne, hogy ezt (valami molex csatlakozót látok rajtuk) mégis hogyan lehet bekötni a hálózatba? A másik, hogy kétféle típust szoktam látni, az 5050-ast és a 3528-ast. Mi a különbség? Ha tippelnem kéne akkor azt mondanám, hogy a LED-ek milyen sűrűn vannak egymáshoz.

Én most nem tudok ajánlani semmi érdekeset, mert csak apróságokat vettem. Kréta toll, ecset, gombelem, mind okés.

Sorry, hogy soknak tűnnek a kérdéseim, de én egybe szoktam gyűjteni az infókat. Köszi előre is, ha bármiben is segítesz.

Üdv, Dávid

(#48018) Silent77 válasza chatran (#48016) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem többször nem küldtek, attól még megjött. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48019) szunyika válasza chatran (#48016) üzenetére


szunyika
tag

nekem eddig 3-ból 3x csináltak képet, bezzeg amikor a 60ezer forintos tabletet rendeltem akkor nem küldtek, írtam is nekik de valahogy nem akarták felfogni miért akarok olyat amúgy is, amikor kötöttem rá biztosítást és külön TN-et is kértem... de megjött szerencsére :)

(#48020) cris78 válasza Nestor16 (#48017) üzenetére


cris78
őstag

Kis lámpának a BlitzWolf lt-3-as lámpa. Ha jól számolom két hónapja biztos meg van, minden este akkor kapcsoljuk fel ha a gyerek cukrát nézzük, és még nem kellett tölteni.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48021) napocska2 válasza Nestor16 (#48017) üzenetére


napocska2
senior tag

Konyhai fiókok rendszerezésére itt találsz alkalmatosságokat. Hátha van köztük számodra szimpatikus.

(#48022) Donki Hóte válasza Nestor16 (#48017) üzenetére


Donki Hóte
veterán

mégis hogyan lehet bekötni a hálózatba?

A LED sorok 99 %-a nem a 230 V-ról, hanem külön 12 V-os tápegységről megy, szóval kell hozzájuk tápegység.

szoktam látni, az 5050-ast és a 3528-ast. Mi a különbség?

A LED-ek fizikai mérete tized mm-ben (az 5050-es 5x5 mm méretű, a 3528-as 3,5x2,8 mm méretű LED-eket tartalmaz). Az 5050-es LED jobban világít.

A LED-ek sűrűségét az jelzi, hogy egy méteres szalagon 30, 60, 120, vagy 144 LED van. Természetesen az áruk is arányos a LED-ek számával, valamint a több LED-hez nagyobb teljesítményű tápegység is kell.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#48023) vlevi


vlevi
nagyúr

Autós USB-s töltőt keresek, 1A körülit. Vannak az Aliexpressen, ebayen 1-2 dollárért, de nem bizok bennük. Drágábban pedig már itthon is tudok venni, de vajon azok nem ugyanazok a kinai gagyik, színesebb csomagolásban?
Mit érdemes?

(#48024) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy jó minőségű esernyőt? Kicsire összecsukható, masszív, tartós, esetleg automata legyen. Ha itthonról tudtok ilyet, az is jöhet. :D

Köszi!

(#48025) Dluinet válasza vlevi (#48023) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ennél olcsóbbat nem tudok, asszem mobilalkalmazással veszed, akkor kapsz 65% kedvezményt

benéztem az edigitalba, hát az ottani kinálat nem igazán látszik jobbnak az ebay-es $4-os töltőknél
max a Sencor-t merném megvenni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#48026) attiati válasza Nestor16 (#47952) üzenetére


attiati
veterán

tényleg elírás volt, azóta 1200ft

egyébként az ilyen elírt áruknak nincs külön gyűjtőoldala neten?

(#48027) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek érkeztek mostanában:
T5 28cm ledes lámpa. Árához képest egészen rendben van bár érződik az anyaghasználaton,hogy miért ilyen olcsó. Ismerősnek kellett terrárium fölé, lényeges volt a 230v táplálás. Meg van elégedve vele.
Duplafedelű racsnikulcs. Elég kicsi a mérete de sok helyre épp kapóra jön. Krova dugó fejet és bitet is fogad. Eddig nincs gond vele. 3 hét alatt ért ide.
Jaragar automata karóra. Bátyámnak lett rendelve. Egy 10/5$ kuponnal 2800 Ft alatt kijött. Szereti,tetszik neki,bár az övét szerinte hamar cserélni kell majd. 2,5 hét alatt megérkezett.
6W COB LED csík. 350 Forint/db áron volt. Teljesen jó fénye van. Ikeás falipoc alá lett felrakva esti lámpának. Megérte,nem melegszik nagyon pont jó a fényereje. 3 hét alatt jött meg.
Megir karóra. Ezt magamnak rendeltem amikor ment a félárú akció. Tetszik. Barna-fekete variációban. Végre működő kismutatók :D . Egy eredeti Panerai Luminor megfizethetetlen számomra de ez a stílus tetszik. Kellemes vastag igazi bőr a szíja. 2 hét alatt itt volt.
Nato óraszíj. A régi órámnak tönkrement a szíja,most ezt próbálom ki a bőr helyett. Kellemes anyag,kényelmes viselet eddig. 2 hét alatt ideért.

Bocsánat ha valaki már olvasta ezt a hozzászólást , elnéztem és véletlen egy másik kedvelt topikba raktam ki először :B .

[ Szerkesztve ]

(#48028) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

Megjött a PATONA akku xperia p be, 3+6nap alatt hétvégével együtt.
Fasza, bár használtan vettem a telefont, elég jó akku, simán hozhatja a gyárit, annál mindenképp jobb, mint 1 éves korában, amikor vettem.
úgyhogy részemről rövid távon ajánlott, de nem akarom elkiabálni, mint a nillkint, mert arról is, csak hosszú távon derült ki, hogy szar

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#48029) erzol válasza Nestor16 (#48017) üzenetére


erzol
őstag

Jysk-ben kapni egy ezresért 125 db székláb alátétet.

(#48030) vlevi válasza Dluinet (#48025) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, hát akkor jól láttam, nagyjából ezeket találtam én is.
Az a Sencor 2200-ért nagyon hasonlít erre a másféldollárósra :)

(#48031) Dluinet válasza vlevi (#48030) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak pont az hiányzik belőle, ami a töltéshez kell

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#48032) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Ha minden igaz, akcios a xiaomi kis ventilatorocska, banggoodon.

(#48033) elszabi válasza Sterilzona (#48032) üzenetére


elszabi
tag

gb-en még olcsóbb... szóval azért nézni kell az árakat is, nem csak az akció mértékét.

(#48034) Sterilzona válasza elszabi (#48033) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Valoban, kozel 120 huffal olcsobb.

(#48035) elszabi válasza Sterilzona (#48034) üzenetére


elszabi
tag

FBGBES, 8STOREWIDE, stb kuponnal további -8%

(#48036) Silent77 válasza Sterilzona (#48034) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam 10 cent a különbség.
Rosszul írta az app.
Viszont gb nem enged csak egyet.
Bg-n 3db + pont és már olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48037) Sterilzona válasza Silent77 (#48036) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Nah
Az jo. Harmat akartam rendelni.
Koszonom a tanacsokat:)

(#48038) plck


plck
tag

Sziasztok.
Mp3 lejatszot keresek, elsosorban futashoz. Fontos lenne, hogy ha lehet szepen es hangosan szoljon...gondolom ez nem meglepo. :D
Tudnatok valamit ajanlani?

[ Szerkesztve ]

(#48039) vizimento


vizimento
senior tag

Az ajánlott, megfordíthatós végű microUSB töltőkábelek közül most melyik/hol van akcióban?
Elég ha a microUSB rész kétoldalas, a sima USB fele mindegy milyen... 1m körüli kéne. Köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#48040) Zeki válasza Dluinet (#48025) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Tescoban is elég sok autós töltő meg sima töltő van, érdekes árazásokkal. Érdemes szétnézni.

(#48041) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Ez a ventillátir valóban segít is valamit, vagy csak kavarja a levegőt? Nyárra talán jó lesz, ágy mellé bedugni, hogy kavarja a levegőt.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48042) cris78 válasza gyurkikrisz (#48041) üzenetére


cris78
őstag

Én inkább azt mondanám, hogy klíma nélküli utazáshoz, vagy strandon jó.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48043) Dluinet válasza Zeki (#48040) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem már van, és nagyon gyorsan tölt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#48044) üszök


üszök
őstag

Vízre dagadó gél golyó esetleg valakinek? Balra a háttérben látható 1 csomag golyó abból lett ennyi.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#48045) beg válasza üszök (#48044) üzenetére


beg
veterán

Keresem a felhasználási lehetőségeket, de csak dekorációs funkciót látok benne. Arra meg az első gondolatom az volt: "érdekes" :DD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#48046) parééé


parééé
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek abból lehet gáz a vámnál, vagy behozatalnál ha ebayról nyílvesszőket rendelek?
vagy nem lehet belőle semmi probléma?
előre is köszi

(#48047) PainKiller13 válasza beg (#48045) üzenetére


PainKiller13
őstag

Vajon ha hozzávágom valakihez akkor szétdurran? :D

(#48048) Silent77 válasza PainKiller13 (#48047) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, tesztelve. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48049) PainKiller13 válasza Silent77 (#48048) üzenetére


PainKiller13
őstag

Akkor nem kő :( :DDD

(#48050) cris78


cris78
őstag

Nekem is megjött a Gearbestes memória kártya. Április 19-én rendelt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.