Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) Dluinet válasza choco01 (#44999) üzenetére


Dluinet
nagyúr

- JVC HA-FX101 (DD, V karakter, egyenes kábel, sima)
- MEElectronics M6/S6 (sportoláshoz ajánlott) (DD, V karakter, fül feletti kábel, sima/mikrofonos)
- Xiaomi Piston 3 youth (DD, V karakter, egyenes kábel, mikrofonos)
- KZ HDS1 (DD, enyhe V karakter, egyenes kábel, sima) 2100 Ft, egy hete használom
- KZ ED9 (DD, V karakter, egyenes kábel, sima)
- Soundmagic ES18 (DD, V karakter, egyenes kábel, sima)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45002) choco01 válasza Dluinet (#45001) üzenetére


choco01
addikt

Ez a Original Xiaomi Piston III Dazzle Edition 1500-re leárazva mit tudhat?

A mikrofon vagy a gomb az előny.

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45003) weiss válasza tvse1995 (#44998) üzenetére


weiss
addikt

Tegnap kaptam meg a febr. 25-i shippelésű cuccomat.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#45004) elszabi válasza choco01 (#44999) üzenetére


elszabi
tag

(#45005) choco01 válasza elszabi (#45004) üzenetére


choco01
addikt

Az a baj hogy ott főleg itthoni jó cuccokat nyomnak, itt meg főleg azt ami nekem kell kintről. :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45006) pocokxx válasza #81999360 (#45000) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Attól függ mi az az egy játék... Egyébként erre tessék: [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#45007) Dluinet válasza choco01 (#45002) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fogalmam sincs milyen, de az ár alapján nem sok jóra számítanék

én inkább KZ-t vennék
ha mikrofonos kell, akkor a nevében legyen benne "with Mic" (banggoodon)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45008) tvse1995 válasza weiss (#45003) üzenetére


tvse1995
senior tag

Írtam nekik live chaten, természetesen megint azt kérték, hogy várjak...
Mondtam nekik, hogy még egy hetet várunk aztán igazán kitalálhatnánk valami mást...

(#45009) choco01 válasza Dluinet (#45007) üzenetére


choco01
addikt

És ez ?

Milyen amit 1 hete vettél, jól szól?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45010) Wienstroth válasza tvse1995 (#44998) üzenetére


Wienstroth
újonc

Én 45 napot várok egy rendelésre ezután kérem az újraküldést vagy visszatérítést.
BG-on egyszer nem kaptam meg csak egy terméket az is EU-s raktárról jött volna (17 sikeres vásárlás után).
Próbáltam a Repair&Refund&Resending funkciót szerintem semmire sem jó, 3 nap után elutasították a kérésemet indoklás nélkül, ezután email-el és chat-en próbálkoztam de mindenáron egy másik rendelésemet akarták visszafizetni hiába magyaráztam hogy nem arról van szó...
kb. 5 levélváltás után (2-3 naponta reagáltak és mindig elnézést kértek mert elveszett az előző levelem) meguntam, ezután jött a PayPal refund másnap vissza is fizették.

Nekem is van egy rendelésem február közepéről igaz TN-el ami elsején elnémult (svéd posta :((( ).
Ha netalán újra kapcsolatba kellene velük lépnem a fentiek után biztos hogy a PP-on keresztül teszem.

[ Szerkesztve ]

(#45011) Dluinet válasza choco01 (#45009) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor ez
tojással szerzel pontokat 2 nap alatt és máris olcsóbb

amit megvettem, az meglepően jól szól

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45012) choco01 válasza Dluinet (#45011) üzenetére


choco01
addikt

Ez jobban szól mit amit írtál youth?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45013) Joe Swanson válasza choco01 (#45012) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Igen. De fülhallgató topikban, már van aki írt róluk. kereséssel megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#45014) tvse1995 válasza Wienstroth (#45010) üzenetére


tvse1995
senior tag

Köszönöm a választ, akkor ha péntekig nem jön meg akkor pp refund. :U

(#45015) luke30 válasza Ciccuka (#42808) üzenetére


luke30
tag

Akkor csatlakoznék, ez a MantisTek csoda egy 100% -os hdd-t nem egész 1 nap alatt 0% -ra rontotta. Fel tudnék robbanni. :W

[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#45016) DJ. Ru$y válasza tvse1995 (#44998) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beragadt egy konténer, elkeveredett, nem meglepetés, néha van ilyen, ha PP refundnak indulsz neki, akkor várhatsz még, mert 180 napig véd, fizetéstől, akár 80 nap is lehet néha egy-egy csomag futási ideje, októberben vagy novemberben is volt egy ~2-3 hét, amikor rendelt csomagok nagyon nehezen jöttek, nekem Zapals-os ingyen cuccok közül még van ami a mai napig nem jött meg. :DDD És a február elején és közepén feladott csomagok nekem is most kezdenek befutni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45017) havri1 válasza luke30 (#45015) üzenetére


havri1
félisten

És milyen hibát generált? Bad sectorokat?

havri

(#45018) DJGABI


DJGABI
addikt

ebayen mennyi? :) [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45019) woodworm válasza DJGABI (#45018) üzenetére


woodworm
veterán

Új bigyó a tagságihoz?

(#45020) luke30 válasza havri1 (#45017) üzenetére


luke30
tag

Már azzal kezdődött hogy hibás volt a saját kábele, állandóan eldobta a merevlemezt. A Banggood-tól vásárolt külső BD-író kábelével ez a hiba megszűnt(sajnos), kicsit másolgattam egy 160 GB -os hdd re, majd egyszer csak megint eldobta a kapcsolatot, majd visszacsatlakoztattam és ez az örömhír várt :((

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#45021) kirkri válasza royalka (#44992) üzenetére


kirkri
addikt

Készíts videót és írd meg, hogy nem működik.
Én most kapok egy új Syma X5C-1 drónt hasonló okból 5 dollárért. A hibás megmarad alkatrésznek.

21 éve a Prohardveren! ™

(#45022) elszabi válasza luke30 (#45020) üzenetére


elszabi
tag

nézd a jó oldalát. csak egy közel 10 éves hdd-t buktál az ügyön, aminek az értéke nem valami sok. bár a stat szerint elég keveset volt használatban. nekem is volt hibás usb-s rackem, az "csak" adatátviteli hibákat csinált az egyik hdd-n. ami ugyan rosszul néz ki az értékítélet szerint és eladni sem fogom a vinyót emiatt, de azóta is gond nélkül működik. ha biztosan a rack okolható emiatt, akkor csinálj fotókat, videót és reklamálj mindenképpen. jó eséllyel legalább a rack ára visszajönne.

[ Szerkesztve ]

(#45023) havri1 válasza elszabi (#45022) üzenetére


havri1
félisten

Az a baj, hogy ezt nem fogja tudni bizonyítani szerintem. Volt előtte is kép a hddről?

havri

(#45024) Ciccuka válasza luke30 (#45015) üzenetére


Ciccuka
veterán

HDD Regenerator-ral javíthatod talán (nekem egy fél napom ráment).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45025) havri1 válasza Ciccuka (#45024) üzenetére


havri1
félisten

Akkor már inkább hd sentinel pro, igaz fizetős, de megéri.. Es magyar support itt a fórumon!

Luke30: értem en.

[ Szerkesztve ]

havri

(#45026) luke30 válasza havri1 (#45023) üzenetére


luke30
tag

Nem első bálozó vagyok hdd-k terén, szervizekben ahol anno melóztam több százat teszteltem vagy épp tettem hidegre, attól függően hogy mi volt az elvárás.
Csak azért jeleztem itt a dolgot, hogy más ne járjon ugyanígy, mert ugye általában nem maga a merevlemez képzi a nagy értéket, hanem az anyag ami rajta van

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#45027) luke30 válasza Ciccuka (#45024) üzenetére


luke30
tag

Ha elakarnám adni akkor ráereszteném, amúgy nem sok értelme, rövid időn belül újra előjönne a hiba.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#45028) Ciccuka válasza havri1 (#45025) üzenetére


Ciccuka
veterán

Abban merre van a kondíció javítási lehetőség?

luke30 a merevlemez nekem 7xesébe került ennek a f_snak.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45029) vgyuri válasza luke30 (#45015) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] Kolink külső ház (2,5", SATA, USB 3.0, fekete) olcsóbb mint külföldről: 2.370 forint, 1 év itthoni garanciával, működik, nem rontotta el a hdd-m. Főleg műszaki terméknél nézzézek meg itthon mennyibe kerül.

(#45030) luke30 válasza vgyuri (#45029) üzenetére


luke30
tag

Én ilyet használok már vagy 2 éve, (van vagy 4db), tökéletesen működnek, semmi probléma nem volt velük. Csak ugye csavarral záródnak amiatt próbáltam ezt a másik csodát.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#45031) luke30 válasza Ciccuka (#45028) üzenetére


luke30
tag

Mivel jelezted anno hogy problémás lehet a rack, én kis értékkel bíró hdd-vel teszteltem. :R

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#45032) royalka válasza kirkri (#45021) üzenetére


royalka
őstag

Köszi így teszek. Még egy garis kérdést feltennék. Rendeltem ugyan innen egy fali órát. Darabokba jött, megbeszéltem velük hogy küldjenek újat. Kértem h ezt is nyomonkövetve postázzák, de sehol nem latom hogy elküldték volna. Nem az orders-be kéne lennie?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#45033) Ra3 válasza tvse1995 (#45008) üzenetére


Ra3
őstag

Két Bg-s rendelés február elejéről most jött meg, azóta jöttek ugyanonnan cuccok, ez a kettő valamiért elég sokat csúszott. Szerintem még kicsit várhatsz, ha egykét héten belül nem jön akkor mehet a refund.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#45034) norbert1998


norbert1998
veterán

Azon gondolkodtam, van-e ilyen általános must-have bullshit listátok?
Szóavl egyszerű kis mütyűrök, amik must-have dolgok.

(#45035) NORBl válasza Mr.Csizmás (#44480) üzenetére


NORBl
aktív tag

Kicsit megkésve, de nem, ááá, dehogyis... :D :U Viccet félretéve nem nekem kellet, egyik fórumtárs kereste a lehetséges ellenszereket. :D

(#45036) Ciccuka válasza norbert1998 (#45034) üzenetére


Ciccuka
veterán

Támogatom. Jó lenne egy összegyűjtő lista - pl klubtagsági kütyükkel ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45037) DJGABI válasza norbert1998 (#45034) üzenetére


DJGABI
addikt

persze, ami olcsóbb mint 1 dollár, jöhet :DDD

az a baj mindenkinek más. de összegyűjthetjük: csodaszivacs, bankkártyakés, xiaomi lámpa/venti/powerbank, charger doctor így kezdésnek

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45038) Game-over válasza DJGABI (#45037) üzenetére


Game-over
aktív tag

Tüsszentőpor, gitárpengető a kuponokhoz :DDD

(#45039) Ciccuka válasza Game-over (#45038) üzenetére


Ciccuka
veterán

Apropó ezeket valaki kipróbálta már? :DDD

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45040) DJGABI válasza Ciccuka (#45039) üzenetére


DJGABI
addikt

hát egy gitárpengetőn nem sok mindent ronthatnak el a kis kínaiakok :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45041) choco01 válasza DJGABI (#45037) üzenetére


choco01
addikt

Ezt a 200-300 forintos bánkártyakést átengedi a vám?Nem volt senkinek problémája? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#45042) DJGABI válasza choco01 (#45041) üzenetére


DJGABI
addikt

persze, komolyabb késeket is rendeltek már itt a tengeren túlról

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45043) Outlander válasza choco01 (#45041) üzenetére


Outlander
őstag

RBJ ennél jóval durvábbakat szokott rendelni... és még nem mondta h a böribe rendeli, szaal nem lesz belőle semmi. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45044) Feketelaszlo válasza norbert1998 (#45034) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ez az egész topik egy lista, ráadásul folyamatosan frissül és kereshető is! :B

(#45041) choco01: Átjön, törvény betűje meghatároz egy bizonyos méretet, ameddig nem fegyver az ilyesmi, addig nem problémáznak. Egyedül a rugóskés tiltott alatta (meg újabban talán a shuriken és társai), de itt a kártyából nem csinálsz fél másodperc alatt kést (5-10 mp.-be beletelik, míg kinyitod), tehát elég nehéz lenne beleerőszakolni ebbe a kategóriába.

(#45045) Beni2360 válasza DJGABI (#45042) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs de Kína nem a tengeren túl van, hanem egy kontinensen velünk. :(
Vagy rosszul tudom?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#45046) trebrona válasza choco01 (#45002) üzenetére


trebrona
nagyúr

Attól függ, mivel használod. Nekem van Youth és ez a Dazzle, ami máshol Colorful néven fut. Xiaomi telefonokkal brutál a hangzásuk, ellenben saját próba alapján LG alsó kategóriás telefonnal egy rakás sz..

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#45047) DJGABI válasza Beni2360 (#45045) üzenetére


DJGABI
addikt

attól függ honnan nézzük amúgy ja. fail

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45048) Flexy90 válasza Beni2360 (#45045) üzenetére


Flexy90
senior tag

Rosszul :)
Nem egy kontinensen vagyunk, mivel Kína Ázsiához tartozik.

Xiaomi Fan

(#45049) Steelers válasza Flexy90 (#45048) üzenetére


Steelers
senior tag

Eurázsiai kontinensről nem hallottál? Geológiailag egy kontinensen vagyunk Ázsiával,tehát nem a tengeren túlon...Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#45050) Beni2360 válasza Steelers (#45049) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.