Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) Beni2360 válasza Lehiñito (#43996) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#44002) air válasza Lehiñito (#43996) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ez egy ócska, marketing cikk, a hiteles szakmai alapokat is csak felszínesen tárgyalja.
Általánosságban beszél USB-s töltőkről, mégis csak 1 gyártó van megnevezve.
Fizettet hirdetésnél semmiképpen nem tekinteném többnek.
Ha te ennél többet látsz benne, az a te dolgod, de szerintem ilyen cikk alapján ajánlani másoknak, már majdnem felér egy félrevezetéssel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44003) 426os


426os
őstag

Sziasztok,
bontottam 4db Samsung 3200mAh-es 18650 Lion akksit és gondolkodtam, hogy mihez kezdjek velük.
Első gondolat: Valami jó led-es lámpa. Tudtok linkelni valami erős fényű, jó minőségű zseblámpát ilyen cellához? Vagy vegyem, ami olcsó?
Illetve kellene töltő is. Abból milyet érdemes? Bevállalható az 1 dolláros nonane vagy azért azok nem túl megbízhatóak? Csak annyi kell, hogy megbízhatóan töltse őket, ahogy kell, ne robbantsa szét stb.
Köszi előre is!

.

(#44004) trebrona válasza XP NINJA (#43999) üzenetére


trebrona
nagyúr

Lehet, hogy itt már több ilyet láttak: [link].

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#44005) choco01


choco01
addikt

Esetleg olyat tudtok ajánlani hogy egy konnektoros normális töltő meg hozzá autós töltő is elérhető áron, nem 10 ezerért.. :DD

Ez most 84% leárazással van, elég csábító Tronsmart.

:R :R

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44006) Ra3 válasza 426os (#44003) üzenetére


Ra3
őstag

Convoy s2+ Banggoodról, 4000ft körül van, nagyon jó. Töltő ugyanonnan Xtar mc1 plus.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#44007) choco01


choco01
addikt

Szerintetek melyik lenne jobb?
Árban ugyan annyi:

1. [Qualcomm Certified] Tronsmart Quick Charge 2.0 54W 4 Ports Car Charger Geekbuyingról.

2. BlitzWolf® BW-C4 Portable Fast Dual USB Car Charger with Power3S Technology 24W 2 Port 2.4A Banggoodról.

Tronsmart kábeleket rendeltem Geekről 1 hete már, de töltőt nem.
A sima hálózati töltőt még nem tudtam kiválasztani jó lenne 2-3 ezerért találni, de nem igazán van.. :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44008) CoolBoy323 válasza choco01 (#44005) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Te hány éves vagy, hogy hiszel a mesékben? :DDD

Sosem volt 84%-kal drágább!!! :U

(#44009) choco01 válasza CoolBoy323 (#44008) üzenetére


choco01
addikt

De akkor is 5000 ft minimum normál esetben, mert a 2-3 portos társa is annyi. :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44010) fant0mi válasza choco01 (#44007) üzenetére


fant0mi
addikt

Bármelyik nagyon jó választás.
Nekem fölösleges a 4 port, én Blitzwolfot vettem, nagyon jól teszi a dolgát a kocsiban.

(#44011) Dluinet válasza choco01 (#44007) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a kettő közül a Tronsmart, mert az rendelkezik Qualcomm Certified-del
de én egy hónapja ugyan ennyiért ($8.99) vettem a BlitzWolf®-ot

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44012) kirkri válasza CoolBoy323 (#44008) üzenetére


kirkri
addikt

Ha nem is 84%, de biztosan jó áron van a négy portos Tronsmart, mivel a Banggood-on is kapható, dupla ennyiért.

21 éve a Prohardveren! ™

(#44013) Ra3 válasza choco01 (#44007) üzenetére


Ra3
őstag

Volt már de úgy látszik senki nem szeret visszaolvasni, jó hálózati töltő, 830412 kupon kóddal 2300ft-ért elhozható:
[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#44014) Lehiñito válasza air (#44002) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Ómájgád. Te mibe vagy? Nem tudlak hova tenni, de nem is akarlak.

[ Szerkesztve ]

(#44015) choco01 válasza Ra3 (#44013) üzenetére


choco01
addikt

uu ez tetszik, kár hogy nincs hozzá kábel, az lenne a tökéletes :K :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44016) air válasza Lehiñito (#44014) üzenetére


air
nagyúr

Ha már személyeskedsz, legalább írj helyesen!
Hová: -ba, -be
Hol: -ban, ben

Bár nem értem azt a kifejezést sem, hogy "Miben vagy?", de látszik, hogy nem egy univerzumban focizunk. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44017) csucsotke válasza dugesz77 (#43967) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Mert egyébként is rengeteget kell görgetni az usb lámpácska, xajomi miband, és powerbank miatt ,nemméghogy hozzájönnek az ilyen akciók is, ahol semmi érdekességről nem lehet olvasni, mert mindenki ugyanazt a használhatatlan bi..ba..t pörgeti, már előre tudom. Egyébként az a véleményem hogy ezek a használhatónak tűnő dolgoknak is, mint az ezerszer ismétlődő 2,4 amperes töltő, azért ekkora a marketingjük, mert leáldozóban van a csillaguk, amikor már a 15 perc alatt feltöltődő telefonok kora kezdődik, mindenhez adnak úgyis töltőt, én se vettem még 1 töltőt sem, mégis már van itthon egy cipősdoboznyi, szóval ezeket mind át kell görgetni...és akkor most itt a tojás, és hol van még a husvét, amikorra biztos nem fog ideérni az eggyujjas villogó szilikon nyúlnyál.

(#44019) norbert1998 válasza dajkapeter (#43995) üzenetére


norbert1998
veterán

Ebből a csodaszivacsból vettem én is. Illetve egy ilyen beépíthető szivargyújtót, mivel nincs az egyik verdában.
Majd ha érkeznek, mesélek én is, mint ti. De javarészt csak read-onlylink-seek-only vagyok, szóval aki kérdezné ezkiezmiez, annak üdv :D

(#44020) kemcso válasza air (#44002) üzenetére


kemcso
Ármester

Kb az összes AVonlányos "cikk" ilyen, a frissebbeknél még egyértelműbb, hogy a jobb oldalon lévő hirdetők termékei vannak "tesztelve". És persze mind szuper és csodálatos :U

(#44021) Ra3 válasza csucsotke (#44017) üzenetére


Ra3
őstag

Hát ez a topic erről szól, ebayes kütyük kis pénzért.
A töltőről meg annyit hogy nekem is van itthon egy marékkal, de amit gyárilag adnak azok sokszor enyhén szólva is kritikán aluliak, és ha több eszközt töltenél akkor sok konnektort foglal, így meg van egy amiről egyszerre minden etethető.
Ha sokat utazol akkor még hasznosabb hogy nem kell mindenhez külön cipelni.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#44022) air válasza kemcso (#44020) üzenetére


air
nagyúr

Én is ezt mondtam, nem engem kell meggyőzni.
De a "kolléga" még a személyeskedéstől sem riadt vissza, hogy az igazát alátámassza. :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44023) Donki Hóte válasza Lehiñito (#43996) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az általad linkelt cikk egy fizetett hirdetés!

Ráadásul tele van hülyeségekkel :(

Arról nem is beszélve, hogy a cikk által linkelt Ken Shiriff féle blog a hálózati töltők silány minősége miatt emel szót, amit a te linkeden lévő cikk sikeresen összemos az autós töltők minőségével.

Egy szavát sem szabad elhinni a cikknek!

Szerkesztés: Most látom, hogy másoknak is feltűnt a dolog :D

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#44024) Ra3 válasza air (#44016) üzenetére


Ra3
őstag

Érdekesség, a "mibe vagy" kifejezést két hete hallottam egy orosházi kollégámtól, én is csak néztem hülyén hogy mit akar, kiderült ezt arra használják hogy "mi bajod van" :D

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#44025) XP NINJA válasza trebrona (#44004) üzenetére


XP NINJA
őstag

Igen, köszönöm meg is válaszolták, nincs benne töltésvezérlő :((( Ez lehetséges reklamációs álláspont lehet? :F

(#44026) air válasza Ra3 (#44024) üzenetére


air
nagyúr

Sajnos én már öreg vagyok ahhoz, hogy a "szal", "valszeg" és az ehhez hasonló újmagyar kifejezéseket megtanuljam. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44027) trebrona válasza XP NINJA (#44025) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha a leírásban szerepelt, hogy van benne akkor igen. Ha nem, akkor nem tudsz mit tenni, mint hogy lenyeled a békát. Mindenkinek megvan a maga "tanulópénze".

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#44028) 426os válasza choco01 (#44005) üzenetére


426os
őstag

Köszi, nem tűnik rossznak ez a pilács.

.

(#44029) Lehiñito válasza Ra3 (#44024) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Félreértés ne essék. A cikkel csak arra szerettem volna utalni, hogy nem feltétlen ipari hulladékot gyárt a hama.
A kedves fórumtársunk szinte egykalap alá vette a márkát ezzel a minősítéssel, amit el is fogadnék, ha érveket is említett volna mellé.
Én csak a tapasztalatom miatt említettem meg, hogy nekem semmi bajom a hama töltővel, mert végre találtam egy olyan autós töltőt ami tölti is a telefont menet közben, nem csak szinten tartja, ne adj isten még merül is töltés közben.

44016 air: direkt így írtam amit írtam és ahogy említették elöttem ez a kifejezés arra utalt, hogy mi bajod van, mert nem értettem a heves megnyílvánulásodat.

[ Szerkesztve ]

(#44030) trebrona válasza XP NINJA (#44025) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kíváncsivá tettél, szétkaptam az enyémet és meg is nyugodtam.
kép :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#44031) 426os válasza 426os (#44028) üzenetére


426os
őstag

Izé, ezt
(#44006) Ra3-nak akartam címezni.

.

(#44032) choco01


choco01
addikt

Vajon ha a Telóm Quick Charge 1.0-t támogatja, szóval még a legelsőt, akkor a QC2.0-val is tud valami kezdeni? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44033) fant0mi válasza choco01 (#44032) üzenetére


fant0mi
addikt

Lefele kompatibilis. Tehát QC1-nek megfelelően tudnak tölteni a QC2 és QC3 töltők is.

(#44034) asdf_ válasza csucsotke (#44017) üzenetére


asdf_
veterán

amikor már a 15 perc alatt feltöltődő telefonok kora kezdődik,

Es hogy ez milyen jol fel fogja porgetni az akkumulatorbizniszt... ;) Van egy par dolog, amivel tok jol ki lehet gyilkolni egy akksit, ezek kozul az egyik, amikor egy betonkeverovel toltjuk bele az energiat :) (a masik meg a homerseklet, ha mar temanal vagyunk, mert a jarulekosa meg az lesz a gyorstoltesnek)

(#44035) air válasza Lehiñito (#44029) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem teljesen el vagy tévedve. Olyat magyarázol most bele a hozzászólásomba, amit nem írtam.
Én nem az egész gyártóra mondtam, hogy ipari hulladék, hanem arra a termékre, amit te írtál. Ezt az állítást fenn is tartom. Egy két porton összesen 2A leadni képes töltő, amiért 2200Ft-ot kérnek hulladék. Erre mondtam, hogy ezt a Zapals által ingyen küldött töltő is tudja.
Lényegében hihetetlenül megnyúltál ezzel a cikkel, és most így próbálod menteni. Semmi értelme.
A heves megnyilvánulást pedig végképp nem értem.
Kérlek mutass rá melyik megnyilvánulásom volt heves!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44036) htc07 válasza asdf_ (#44034) üzenetére


htc07
addikt

Fogalmam sincs mennyit árt ez a QC téma a telefonom akkujának, de ha ezentúl 12 helyett 9 havonta kell akkut cseréljek, megéri hogy 40 perc alatt nulláról százon legyek. :D

(#44037) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Nem találtatok mostanában egy nekem való okos órát? :B

Minél olcsóbb,annál jobb,
nem kell semmi luxus bele
Írja ki az időt,jelezzen ha hívnak,meg még annyi jó lenne,hogy lássam ha facebookon írnak,hogy ki volt az.
Ami még jó lenne,de nem feltétel,hogy jelezzen,ha túl távol vagyok a telefontól.

Ha ennyit tud,az nekem elég,ha többet,nem baj,de ha így van olcsóbb,akkor egyéb funkcióért nem adok több pénzt.

Köszi :R

(#44038) Essejó válasza air (#44026) üzenetére


Essejó
veterán

Szvsz inkább fiatal vagy ahhoz hogy használd az idézettjeidet.
Ha anno IRCz-tél volna akkor egyéb rövidítéseket is használnál gond nélkül.
Nem beszélve az Internet feltalálása előtti időkről, amikor még FidoNet-et használtunk.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#44039) Essejó válasza BRIKLY (#44037) üzenetére


Essejó
veterán

Erre pillants rá.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#44040) BRIKLY válasza Essejó (#44039) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ez egész jónak tűnik,és ahogy látom,ami nekem kell,azt tudja. :)
Egy dolgot elfelejtettem.
Bár nem biztos,hogy van ettől kisebb,de hátha..:D Szóval minél kisebb,annál jobb,mert sajnos elég vékony a csuklóm.

(#44041) air válasza Essejó (#44038) üzenetére


air
nagyúr

Hidd el, idősebb vagyok, mint gondolnád! ;)
De a csetelés már az IRC idejében sem érdekelt.
Én megmaradtam a Gophernél és a Lynxnél.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44042) andrisbandi válasza BRIKLY (#44040) üzenetére


andrisbandi
őstag

I5 Plus Touch Screen Okos(óra) karkötő

- Jelzi rezgéssel és egy LED el , az SMS-t , Facebook üzenetet a hívást, ezeket ki is írja a kijelzőre.
- az SMS -eket el lehet olvasni csak felfelé kell húzni az ujjadat.
...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#44043) air válasza andrisbandi (#44042) üzenetére


air
nagyúr

Én nézegetem már egy ideje ezt a csodát. Ha az információkat akkor is így írja ki, amikor az ember csuklóján van, akkor szerintem, ez egy fabatkát sem ér.
Hiszen a karodon 90 fokkal elfordítva viseled, és a kijelző "függőlegesen" áll.
Vagy a karomat magam kitekerve kell magam elé tartani?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44044) norbert1998 válasza htc07 (#44036) üzenetére


norbert1998
veterán

Annak idején, SONY sp-vel, valaki kiszámolta, (sosem teszteltem le, inkább csak hittem neki),hogy ha a gyári töltő ~0.8A-e helyett valahogy megoldod, hogy 4-500mA-el töltsön, legalább megduplázódik az élettartama az aksinak. Én hittem neki, bár inkább csak abban hogy növeli az élettartamot. Mindenesetre, megoldottam hogy olyan lassan töltsön, hogy bongeszeskor merüljön töltőn. 1.5 év alatt nulla csökkenést tapasztaltam. 6 óra sot simán megvolt átlag használattal.
Most a g2 és a töltője más. Hosszabitoval oldottam meg a lassabb töltést ( 1.5 méteres usb kábel plusz a gyári). Nem hiszem hogy sokkal lassabb, de 3/4 éve vettem használtan, még nem tapasztaltam romlást. Viszont ha kell, pl reggelre elfelejtem feltenni, akkor hosszabbitó nélkül töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#44045) kirkri


kirkri
addikt

Banggood tojásos tapasztalat.

Nem cserélgetik a tojásokat a termékeknél. Aminél tegnap ott volt a tojás, annál ma is ott van ugyanaz a tojás. Ergo naponta 3x5 új tojást kell taláni, ami még eddig nem volt.

Egy nap csak a 3x5 tojást érdemes berakni a kedvencek közé.
Ha többet raksz be, akkor a következő napon automatikusan nem rakja be az előző napi felesleget.

A tegnap linkeltekhez még hiányzik egy sárga, hogy meglegyen a mai első kör.

21 éve a Prohardveren! ™

(#44046) choco01 válasza kirkri (#44045) üzenetére


choco01
addikt

Van valami leírás ehhez a tojásos dologhoz?Mert abszolút nem értem miről van szó,csak kicsit kapiskálom :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44047) kirkri válasza choco01 (#44046) üzenetére


kirkri
addikt

Íme

És két piros tojás, úgy látom ezek még nem voltak. [link] [link]

Kék tojás: [link]

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#44048) choco01 válasza kirkri (#44047) üzenetére


choco01
addikt

Áhhá értem, köszönöm!!!

Nekem ilyen kellene még 2 akkor:

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44049) kirkri


kirkri
addikt

Egy sárga, hogy meglegyen a mai első. [link]

(#44048) choco01: Mivel te még tegnap nem használtál fel egyet sem, így bőven tudsz innen válogatni.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#44050) choco01 válasza kirkri (#44049) üzenetére


choco01
addikt

Innen van az első három :B :B :DDD

Azért köszönöm, majd figyelem a topikot hátha valaki talál még :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.