Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151001) Mr.Csizmás válasza Watcher45 (#150999) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

úgy voltam vele, hogy hónapok óta úgyse ér rá koccintani, úgyhogy a serezdepénzből ment, kb. ennyi lenne egy estés fogyasztásom is :B :DDD amúgy meg a színes + transzflektív kijelző miatt szavaztam meg.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151002) Digitalpimp válasza i-sti (#150974) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Topx-ek jók, azokból már vettek többen is. Ha nem kell automata, akkor részemről ajánlott a Xiaomi FUN 90-es is. [link] Masszív, könnyű, gyönyörűen pereg róla a víz, hamar szárad. Máshol biztos van olcsóbban, csak a típust linkeltem.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#151003) Beni2360 válasza Digitalpimp (#151002) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekünk is ilyen van de még nem nagyon használtuk.
Vagyis asszonykám már igen és mondja, hogy szuper.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#151004) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Lehet hülye kérdés, de valaki vett már AC-AC voltage transformer-t kintről? ( 220->110 ). Jól jönne pár tapasztalat, vagy bármilyen szaki a témában, vagy ajánlott termék.

(#151005) Nikaré válasza lsebestyen (#151000) üzenetére


Nikaré
őstag

Legalább bubis borítékban volt?
Melyik típust rendelted?

(#151006) edk- válasza EXIEZ (#151004) üzenetére


edk-
őstag

Mikt akarsz vele üzemeltetni?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151007) Watcher45 válasza Mr.Csizmás (#151001) üzenetére


Watcher45
tag

:DD

(#151008) EXIEZ válasza edk- (#151006) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Pontosan még nem tudom, de van vagy 5-6 USA dugós termék amit sima adapter helyett így használnék. Egy lámpa az tuti lenne.

[ Szerkesztve ]

(#151009) GIJoe


GIJoe
addikt

K3W3 USB flash drive 64GB fém 4.36$

(#151010) szabi__memo válasza GIJoe (#151009) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az a 7MBps írás nem semmi:)

(#151011) mazsi válasza HornedReaper (#150979) üzenetére


mazsi
senior tag

Köszi, akkor nem maradok le semmiről :P

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#151012) edk- válasza EXIEZ (#151008) üzenetére


edk-
őstag

40 W teljesítményig ez jó, én is használom.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151013) EXIEZ válasza edk- (#151012) üzenetére


EXIEZ
senior tag

ez jónak tűnik, köszi. Majd ránézek mennyi W is az annyi amire kell

[ Szerkesztve ]

(#151014) Skillet válasza EXIEZ (#151008) üzenetére


Skillet
addikt

Sima adapter helyett? Vagyis, amúgy tudnák a cuccok a 220V-ot is?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#151015) petipetya válasza i-sti (#150974) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem ez vált be, de most dupla annyi mint a Rossmann-os, így nem linkekem. Ha máshol látod 7-8 USD áron (nekem 7.49 USD volt), akkor annyiért megéri.

"nincs rá lezsóidő"

(#151016) bertokl válasza petipetya (#151015) üzenetére


bertokl
tag

A group buyra kattintva 2 200 Ft, vettem is egyet, köszi.

(#151017) szabi__memo válasza bertokl (#151016) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És az hogy működik??

(#151018) Astery válasza petipetya (#151015) üzenetére


Astery
senior tag

Ez milyen oldal?

(#151019) Mr.Csizmás válasza Astery (#151018) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

banggood v gearbest mobil appja

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151020) PainKiller13 válasza bertokl (#151016) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én indítottam group buyt a kékre, úgy látom 1 ember kell rajtam kívül.

(#151021) petipetya válasza petipetya (#151015) üzenetére


petipetya
nagyúr

Xmund XD-HK2 Automatic Umbrella

:R bertokl infóját csekkolva valóban: a banggood appból, a group requires gombra kattintva 2200-2300 HUF-ra jön ki. Vegyetek ketten így az egyikőtök linkjével (ne ezzel, amit fentebb betettem, mert ez csak az általános adatlap linkje).

A nyitása pofonegyszerű, a gombbal azonnal nyílik a teleszkóp és az ernyő rész egyaránt. A gombra viszont csak az ernyő rész csukódik össze 1 másodperc alatt, hogy fel tudjuk vele lépni a buszra, be a házba stb., a teleszkópot pedig kézzel kell összenyomni. Szélálló, és simán bírta, amikor a minap elkapott a monszumeső.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#151022) szabi__memo válasza PainKiller13 (#151020) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ilyenkor a postázás hogy működik? Vagy mi az értelme ennek a group buynak (nyilván a félár jó, de nem erre gondolok :D)

(#151023) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali valaki talált már kényelmes bicikli nyerget?

(#151024) Wajk válasza Wajk (#150347) üzenetére


Wajk
addikt

úgy tűnik, hivatalos a Baseus Store az Ebay-en. Megjött a Power Bank. eredeti kicsike. Nagyon pöpec. Szóval ha valakinek úgy adódik Ebay-ről kell Baseus-t rendelni, ajánlom. :K $10-os kupon kihasználva ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151025) citkar


citkar
addikt

Hordozható, saját akkuval bíró, USB-n tölthető, felakasztható szúnyogírtó lámpa, ha jól látom hagyományos fényforrásként is üzemelni képes (Xiaomi Mijia DYT-90) most jó áron (14.99 USD postával, alin 16-17 körül van postával) van Joybuy-on. Hasonlót (ami mindezt tudja) érdemben olcsóbban nem láttam és az is ismeretlen gyártótól volt.
3 volt nekik, 1-t vettem, maradt még 2 elvileg (ha hihetünk a visszajelzésüknek).

[ Szerkesztve ]

(#151026) PainKiller13 válasza szabi__memo (#151022) üzenetére


PainKiller13
őstag

Elv minden ugyanúgy mint szimpla rendelésnél. Viszont ez még új dolog, kiderül.

(#151027) Donki Hóte válasza Wajk (#150996) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem vagyok járatos az ilyen wifi repeaterek kérdésében, de most felmerült az igény egy ilyenre.

Az hogyan lehet ezen beállítani, hogy melyik wifi hálózatot erősítse?

Ahol használnám, ott a szomszéd wifijének már nagyobb a térereje mint a miénké, de nem a szomszédét kéne erősíteni, hanem a sajátunkat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151028) -secret- válasza Donki Hóte (#151027) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Xiaomi Amplifier 2-t használok. Teljesen jól működik csak akkor bolondul meg amikor van valami áramingadozás, vagy elmegy az áram. Szerencsére fél év alatt egyszer fordult elő, akkor kellett neki újra kézzel beállítani, hogy mit repeateljen.

(#151029) Wajk válasza Donki Hóte (#151027) üzenetére


Wajk
addikt

általában minden ilyen cuccnak van egy felülete, ahol kiválaszthatod az adott hálózatot, megadod a jelszót, stb. Ennél az eszköznél én LAN kábelen rákötöttem a számítógépemre, majd a leírásában megadott IP címet bepötyögtem egy böngészőben. Innentől értelemszerűen, pár kattintással beállítottam. :K

FYI: hmm, itt is volt már, hogy lekapcsoltam azt a hosszabbítót, vagy volt áramszünet, de nem felejtette el a beállítást.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151030) Astery válasza Donki Hóte (#151027) üzenetére


Astery
senior tag

Vagy mobil alkalmazás van hozzá vagy kábellel rácsatlakozol és fel fogja ajánlani az elérhető hálózatokat. Kiválasztod a tiédet, beírod az azonosítót és onnantól azt szórja.

(#151031) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Köszi a választ mindenkinek, rendelek egyet a wajk által ajánlott repeaterből :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151032) szabi__memo válasza PainKiller13 (#151026) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De akkor mi értelme van igy árulni :F

(#151033) macilaci78 válasza petipetya (#151021) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ahogy látom, ezt az automata esernyőt csak kinyitni lehet egy kézzel, összecsukáshoz már kettő kell. Nekem általában ha a nyitáshoz nincs két szabad kezem, akkor az összecsukáshoz sem, ezért tartom felesleges marketing bullshitnek az ilyen ficsőrt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151034) Donki Hóte válasza macilaci78 (#151033) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Annyira össze lehet csukni egy ujjal is, hogy a buszra, villamosra fel tudj vele szállni.

Aztán meg ha fedett helyre értél, akkor két kézzel (vagy a hasadnak nekitámasztva egy kézzel is) össze tudod csukni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151035) SZIGMA válasza Donki Hóte (#151027) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Xiaomi repeaternél oda kell tenned a routeredhez egész közel és utána be tudod állítani (nálam legalábbis csak így volt hajlandó az első beállításhoz csatlakozni, utána már vihettem bárhová).
Mantisteknél meg van UTP csati, laptopra ráköt, menüben kiválasztod melyik hálózatot szeretnéd és kész.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#151036) macilaci78 válasza Donki Hóte (#151034) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bármelyikkel megcsinálom, hogy az egyik kezemben lévő táskát, szatyrot leteszem a Nyugati aluljáró, vagy villamos kiváltképp esős időben dzsuvás padlójára és becsukom az esernyőt, vagy a vizes esernyőt a hasamhoz nyomva összekenem magam. :U
Amúgy meg botesernyőt használok, gombbal az is nyílik, csukni pedig a nyelét a hasamnak támasztva tudom egy kézzel. Továbbra sem értem, miért kell a hazainál kétszer drágábban olcsó kínai esernyőt venni? Ha olyan szél van, hogy tönkreteszi az esernyőt, akkor ernyő ide, vagy oda, tokától bokáig úgyis vizes leszek, kapucnis esőkabát kell.

Részletkérdés, nem akarok esernyő témában hitvitát indítani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#151037) stickermajom


stickermajom
addikt

Ebay appban ti is kaptatok notifot, hogy 15 dolláros szállítási kedvezményt lehet kapni USA-ból, egy bizonyos kuponkód felhasználásával? Rányomtam a notifra, előhozta az eBayt és semmi. Talán valami PH15USA vagy valami ilyesmi volt.

(#151038) edk- válasza stickermajom (#151037) üzenetére


edk-
őstag

Én is kaptam, én is nyomtam, nekem is semmi.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#151039) stickermajom válasza edk- (#151038) üzenetére


stickermajom
addikt

eBay nagyon jó mostanában ezekben, már a 10 dolláros kupon is ilyen volt nekem. Pedig pont rendelnék most USA-ból, kár, hogy nem csináltam legalább screenshotot a notifról.

(#151040) szabifotos válasza stickermajom (#151039) üzenetére


szabifotos
senior tag

Hogyan tudok szűrni, hogy USA only termékeket adjon? Sehogy sem sikerül :D

[ Szerkesztve ]

(#151041) pulutodurumo válasza stickermajom (#151039) üzenetére


pulutodurumo
őstag

PSHIPUSA15 when buying selected items.
Szóval nem mindenre jó valszeg'.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151042) wwenigma válasza macilaci78 (#151036) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pont ezen gondolkodom, itthon 1000ft alatt van a szabvány eldobható esernyő, nekem se lesz kintrol szvsz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151043) draco31


draco31
veterán

Aki esetleg eddig kételkedett a Blitzwolf kábelekben :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#151044) rushty válasza macilaci78 (#151036) üzenetére


rushty
senior tag

Hazait tudtok linkelni? Esernyő

[ Szerkesztve ]

(#151045) Mr.Csizmás válasza rushty (#151044) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#151046) stickermajom válasza pulutodurumo (#151041) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi, akkor legalább nem izgulok, hogy elszalasztottam valamit, mert arra amire nekem kéne persze nem jó.

(#151047) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

Legalább 2m-es micro USB kábelt keresnék. Az előző, amit vettem, nem illeszkedik olyan jól, mint az eredeti Xiaomi kábel ezért könnyen kiesik, szóval ahhoz hasonlót szeretnék, mit ajánlotok?

(#151048) vacs válasza Wajk (#150996) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Köszi szépen a tippet, én is valami hasonlóra gondoltam!
Kérdésem, hogy a tiédnek mennyire erős a wifi-je (mivel belső antennás)?
Egy ilyesmi esetleg nem lenne jobb, erősebb?
Illetve a Wavlink-nek is van külső antennás verziója.

Emlékszem, hogy a Mantistek WR300 régebben nagyon népszerű volt a topikban.

(^)(>.<)(^)

(#151049) Visormail


Visormail
addikt

Ebay. Az mi, hogy kínából 7 nap alatt ideér a magyar postához, de onnan azóta se előre se hátra?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#151050) wwenigma válasza Visormail (#151049) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Yanwen, kamu tracking.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.