Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146001) Donki Hóte válasza bbsofficial (#146000) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ez a verziójú go,comma töltő rendben működik, még felül is teljesíti a ráírt 3 amperes terhelhetőséget :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146002) DJGABI válasza bbsofficial (#146000) üzenetére


DJGABI
addikt

blitzwolf, ugreen kezdetnek

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#146003) bgunne


bgunne
tag

Sziasztok,

előzmény

Elindítottam a dispute-ot sphe válasza alapján.

Az AliExpress felajánlott 0$ refundot, amit természetesen nem fogadtam el, mert nem olvasták el figyelmesen a panaszomat. [kép] (Képernyőképet készítettem a rendelés előtt az akcióról, a kibontásról viteót is, ezeket csatoltam nekik)

Az eladó a dispute levélváltásban elismerte a hibát, azt ajánlotta, hogy zárjam le a dispute-ot és csak utána küldi el a kifelejtett terméket. [kép1] [kép2] (Nem törekedtem a tökéletes angolra, inkább az ő stílusukat próbáltam felvenni)

Higgyek neki? Erősködjek tovább?

[ Szerkesztve ]

(#146004) Joker88


Joker88
őstag

Megvan az a kép, hogy mikor megjön mutterod a munkahelyéről , ami momentán a helyi postahivatal, és már az ajtóból ordítja,hogy " Fiam, van 12 küldeményed Kínából " ? :DDD

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#146005) werszomjas válasza Joker88 (#146004) üzenetére


werszomjas
őstag

az én csomagjaim meg sehol, protekcióóóó !!!!!444!!!!

;]

[ Szerkesztve ]

üdv

(#146006) XtremLor


XtremLor
őstag

29$ 3db-os termekre szerintetek lesz afa? vagy rendeljek kisebb kiszerelest (2pcs) 24$-ert? :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#146007) Beni2360 válasza XtremLor (#146006) üzenetére


Beni2360
félisten

kb 42 $ a felső határ.Változtattak rajta.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#146008) Degeczi válasza Beni2360 (#146007) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem változott ez már nagyon rég: fixen 37 EUR, uis a 10 EUR alatti adóterhet nem vagy köteles kifizetni (10 EUR / 27% = 37 EUR)

(#146009) Beni2360 válasza Degeczi (#146008) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is ezt írtam röviden 22 € + 10 € sarcot nem kell megfizetni és ez kb 42 $
Ő szempontjából változott, mivel még mindig a 22 € felső határt tudta.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#146010) Mr.Csizmás válasza bgunne (#146003) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt ajánlotta, hogy zárjam le a dispute-ot és csak utána küldi el a kifelejtett terméket.

írd vissza hogy no scam, no close. tipikus átverés, lezárod a disput, utána már nem tudsz újat nyitni, kici kínai meg röhög a pénzeddel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#146011) sambenez válasza bbsofficial (#146000) üzenetére


sambenez
addikt

Nem tűnt olcsónak?
Ez biztos tudja amit szeretnél. BlitzWolf® BW-S6

(#146012) ztibor


ztibor
senior tag

Olyankor mi a teendő ha ezt látom a követésnél?
Kézbesítés - Címzett kérésére másik címre irányítva 2019.03.04. | 09:51 Budapest - Zugló 1 posta

Na most nálunk a postás dél körül jár, és ismer, szóval ez biztos nem én voltam, ja és Csepelen vagyok.

(#146013) XtremLor válasza Degeczi (#146008) üzenetére


XtremLor
őstag

Beni2360 & Degeczi :R Koszonom johet a nagyobb pack akkor!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#146014) sambenez válasza ztibor (#146012) üzenetére


sambenez
addikt

Én felhívnám ezt a zuglói postát.

(#146015) Zoli-bácsi válasza p.t.r (#145942) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ha majd csinálsz tesztet, megosztanád? Ha megfelelő, lehet én is rendelnék. :R

(#146016) kenand válasza HornedReaper (#145983) üzenetére


kenand
veterán

Nem igazán...rövid vésztöltésre teljesen rendben van. természetesen a linkelt 8 cellás sokkal nagyobb kapacitású

[ Szerkesztve ]

(#146017) Jofi81 válasza petipetya (#145680) üzenetére


Jofi81
őstag

Megjött a pénztárca két hét után. Tök jó lenne. de sajnos a papírpénz kilóg belőle. Ez így ebben a formában használhatatlan, csak kártyatartónak jó, de akkor meg feleslegesen van benne a pénzcsipesz. Kár érte.

(#146018) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Megjött a Qshave 2 Eurós próbacsomag, kínából(na ezen meglepődtem), csürtötökön próbálom az 5 pengés fejet. A nyélnek jó a fogása, a pengék majd kiderül milyenek és kaptam aranyos kis kefét(gondolom a pengét takarítani?)

A vicc, hogy a kollégáknak rendelt sandisk pendrive-ok megjöttek, az enyém, amit haza rendeltem, még sehol. :U

(#146019) Flashback válasza bbsofficial (#146000) üzenetére


Flashback
addikt

Mondjuk ez még lehet hogy tűzveszélyes is.
Csak a bevállt márkákból, és az offical stoerokból rendelj: Blitzwolf, Baseus, Xiaomi....

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#146020) drag válasza sambenez (#146011) üzenetére


drag
tag

Köszi rendeltem is belőle 1et meg a hozzá való kábelt is :R

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#146021) petipetya


petipetya
nagyúr

KAKA

"nincs rá lezsóidő"

(#146022) Beni2360 válasza Jofi81 (#146017) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát mint a képen is látszik Dollárra készült és az sokkal keskenyebb. És valami ír is a terméklapon. :((

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#146023) DJ. Ru$y válasza ztibor (#146012) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fel kell nekik valamit vinni a rendszerbe. Elkézbesítették... Nekem is volt ilyen. Először elvitték Zuglóba, ott valaki észrevette, hogy hopp ez nem hozzánk tartozik, holnap vagy holnapután vagy megkapod, vagy szólnak, hogy a csepeli illetékes postádon átveheted. Lesz rajta valószínűleg egy Zugló 1 Posta pecsét, hogy ott is megfordult.

Nálam olyat csináltak, hogy 7(!)-tel kezdődik az irányítószámunk, elvitték egy olyan helyre, ahol 3(!)-mal kezdődött... Rányomták a saját pecsétjüket, már nem emlékszem melyik város vagy község volt, másnap pedig hozta a mi postásunk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#146024) Zola007 válasza htc07 (#145990) üzenetére


Zola007
veterán

olyanom volt nekem is, nem volt rossz, de eladtam, most pedig már nem találtam árlistában

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146025) powerwade válasza Beni2360 (#146022) üzenetére


powerwade
senior tag

Akkor lesz pár meglepett arc amikor a héten kézbesítik az itt rendelőnek :)

(#146026) Exian válasza Jofi81 (#146017) üzenetére


Exian
őstag

Pénztárcát nagyjából egy nullával többért tudnék ajánlani. Na, az péntárca lenne :) Az alatt szemetet lehet kapni. Dolgoztam bőriparban, ahol gyártottunk pénztárcákat, a sajátom is ott készült, lassan 20 éve használom, ez engem már kiszolgál életem végéig... :)

(#146027) petipetya válasza Jofi81 (#146017) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mennyire lóg ki belőle?

"nincs rá lezsóidő"

(#146028) KaiotEch válasza Exian (#146026) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

30eFt-ért pénztárcát? LoL, nem lenne mit belerakni, ha annyiért vennék.

(#146030) Zola007: Nekem is 4eFt-os bőr tárcám van évek óta, vagy 1 tarcsiba. És nem is hiszem, hogy megérem a 80 évet.

[ Szerkesztve ]

(#146029) MittuDomain_ válasza petipetya (#146027) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem is megjött ma, holnap teszek be róla fényképet.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#146030) Zola007 válasza KaiotEch (#146028) üzenetére


Zola007
veterán

abból pont 10-et tudnék venni a mostani pénztárcámból, amit használok 5 éve.
szóval 80 éves koroming jó vagyok "szemét"-tel is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146031) Czimby


Czimby
addikt

Tudja valaki meddig tudok angliából áfa/vám mentesen rendelni 11e Ft-nál nagyobb értékben?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#146032) Degeczi válasza Czimby (#146031) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az áfamentesség eddig is az eladótól (ide irányuló forgalmától) függött - azt viszont egyelőre senki nem tudja megmondani, mennyire végső dátum a március 29. Esélyes a későbbra halasztás, de még annak döntését is a végsőkig halogatják...

(#146033) Czimby válasza Degeczi (#146032) üzenetére


Czimby
addikt

:R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#146034) davenport válasza Czimby (#146031) üzenetére


davenport
aktív tag

Nav útmutatót érdemes nézni, bár még eléggé kérdőjeles az egész.

No money, no honey.

(#146035) powers válasza ztibor (#146012) üzenetére


powers
tag

nekem is ezt írja a nyomkövető egy csomagra,újpesten.mondjuk én ott is vagyok,de nem értem,nem kértem sehová máshova :F

(#146036) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Most jött meg egy ilyen. Teljesen meggyőzött, pöpec férfias darab, jó minőség.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146037) Victoryus


Victoryus
addikt

Windwos-os passzív mini pc-t keresek. Van valakinek jó tippje? (torrent+fájlmegosztás, video lejátszás feladatkör)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#146038) MittuDomain_ válasza petipetya (#146027) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Kilógás demonstrálva:
Már a dollár is necces, ha közel nyomod a pénzcsipesz tövéhez, meggyűrheti. Nem fotóztam le becsukva, de úgy jó, nem lóg ki.
Katt a dollárért.
A forintot nyitva-csukva fotóztam, látszik a gond.
Nyitva.
Csukva. Ez a kép nagyon homályos lett, bocsi. :B

Szóval, kártyatartónak oké, valódi bőr rendesen megvarrva.
Még €-val és £-al tudom tesztelni az ismertebb valuták közül, ha valamire kíváncsiak vagytok. Az euro valsz jó lesz, legalábbis a kisebb címletek (szerintem még a 20as is jól beleférhet, de az 50es már necces - ezeket fejból mondom, ha kéritek, belepróbálom - ), mert ott minél nagyobb a címlet, annál nagyobb a papír is. Az a kevés fontom ami van, évek óta csak áll a fiókban, nem merek róla látatlanban nyilatkozni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#146039) Real_Necro válasza Victoryus (#146037) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre a célra egy nas nem jobb?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146040) mobilizmo válasza Real_Necro (#146039) üzenetére


mobilizmo
addikt

Windows-os NAS? Ilyenről még nem hallottam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146041) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ha egy ilyen 12 V-os LED-hez odaírják, hogy dimmable, az mit jelent?

Egyszerűen a tápfeszültség módosításával lehet változtatni a LED fényforrás fényerejét, vagy 12 V-os PWM szabályozót kell hozzá keríteni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146042) Real_Necro válasza mobilizmo (#146040) üzenetére


Real_Necro
veterán

Windowson kívül a többire...

De akkor pl. Minix N42C-4...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146043) htc07 válasza Victoryus (#146037) üzenetére


htc07
addikt

morefine m1s esetleg?

mindenesetre ha nem szereted szivatni magad es van 2-3 orad hogy megbaratkozz egy linuxal, raspberry pi a legjobb valasztas. ugyanennyibol max kihozod periferiakkal egyutt (tap, eger, billentyuzet).

(#146044) macilaci78 válasza Donki Hóte (#146041) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez egy ilyen mindent egybe.
AC DC 10-20V, azaz mindegy neki, hogy egyenáramot, vagy váltóáramot kap, 10-20 V közt bármi jó.
Szabályozhatod a fényerőt a feszültség állításával, triac-os, fet-es, vagy pwm-es vezérlővel is.

AC-n hajlamosabb vibrálni, pwm-mel is. Ha a DV feszt állítod, az jobb eséllyel lesz vibrálásmentes.

Amúgy szaktopik, ez a kérdés itt szerintem off.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#146045) maestro87 válasza htc07 (#146043) üzenetére


maestro87
őstag

Pont ezekre dög lassú a Raspberry Pi és csak a szívás van vele. Mégegyszer nem vennék. :(

(#146046) Czimby


Czimby
addikt

Nekem is megjött a pénztárca, így sajnos tényleg nem jó, viszont ha a pénzcsipeszt valahogy kintebb lehetne tolni, hogy kilógjon kb:5mm-t, akkor a pénz a tárcán belül maradna.

Ja és találtam egy pénztrácás topicokot is, lehet nem ártana fellendíteni, elkerülve az ilyen lyukrafutásokat.

update: menetes a csipesz vége azt le lehet hajtani, viszont a tárcába egy gumirúd szerű valami van beleragasztva középre, ha ahzt kicsit kijebb tudnám varázsolni...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#146047) solti válasza Victoryus (#146037) üzenetére


solti
aktív tag

Erre inkább építs magadnak, nem kész termékként rendelném Kínából az biztos.
Egyébként meg ahoyg más is mondja, van olyan NAS (100-től asszem) amin van hdmi kimenet és le tud játszani neked filmeket... torrentet meg mindegyik tudja.
Szvsz vegyél egy egyszerű olcsóbb NASt, és egy médialejátszót a TV-hez. Amíg csak fullHD-t akarsz és nem 4K-t, addig akár raspberry 2 is simán jó lejátszónak. Nekem egy zyxel nas és 2 pi van otthon, prímán működnek évek óta.

(#146048) windlord válasza solti (#146047) üzenetére


windlord
őstag

Smart tv-n siman nyomjak lanon dlna - t. Nem kell hdmi, nem kell medialejatszo, mert a streamet megoldja a nas, a lejatszo a tv. Ha meg kell a kadenciahelyes lejatszas, akkor ez nem minden esetben mukodik tokeletesen. Van, hogy 10 percenkent ugrik egy framet :)

(#146049) Exian válasza Zola007 (#146030) üzenetére


Exian
őstag

Látom, ez a téma többeket szíven ütött :DDD Nem köll ennyire véresen komolyan gondolni ám. Az igaz, hogy amik nekem vannak dolgaim, erősen túlárazottak egyébként és nem hazai piacra készülnek... De a minőség az több, mint perfekt. Meg aztán nagy a pofám, valahogy mindig hozzájutottam ezekhez a felsőkategóriás bőr cuccokhoz nagyon olcsón, vagy ingyen. Amikor még olyan helyen dolgoztam, akkor azért (olcsón lehetett megvenni apró esztétikai hibás dolgokat), mostanság meg ajándékba szoktam kapni időnként még ilyen helyen dolgozó ismerősöktől, mert tudják, hogy ilyesmiket hordok (ilyen-olyan kis övtáskák, stb stb). Mindenesetre viszont amiket valamiért más forrásból megvettem olcsó bőr pénztárcákat (főleg feleségem vett ezt-azt), azok nagyon hamar széthullottak.

Tuti jó anyagból készült, strapabíró pénztárcát viszont én is keresek, arra nincs régóta beszerzési forrásom helyben, viszont jó lenne egy tartalék tárca.

Annak viszont örülök, hogy sokan vannak, akik nem értékelik a bőr holmikat, nem olyan régen egy ILYEN Blázek táskát gyűjtöttem be a kuka mellől :D Valaki elköltözött, gondolom az előző tulaj otthagyott lim-lomokat, kikerült néhány dolog, talán ezt is régi ócska "papás" lomnak vélték az új lakók, mivel ez már új korában is patinás hangulatú... én viszont pont ezeket kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#146050) mobilizmo válasza windlord (#146048) üzenetére


mobilizmo
addikt

Sosem értettem, miért ragaszkodnak olyan sokan a kadencia helyes lejátszáshoz. Mit veszít, ha 10 percenként nem lát egy framet? Columbo-ban lemarad a gyilkosról?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.