Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) r3dsnake válasza SmikOne (#27000) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

MiKey-t vegyél a Xiaomitól.

(#27002) XP NINJA válasza SmikOne (#27000) üzenetére


XP NINJA
őstag

Van, működik. Mit lehet róla mondani?:D több appal is kompatibilis.

(#27003) havri1 válasza SmikOne (#27000) üzenetére


havri1
félisten

Elég nehéz bekonfigurálni, hogy normálisan működjön.. Nekem van egy gyári xiaomi, 10 percig "használtam".

havri

(#27004) royalka válasza SmikOne (#27000) üzenetére


royalka
őstag

Én már vagy fél éve használom. Tökéletesen működik, pedig ez se eredeti.

Megjött tegnap a 9.9. -én rendelt Nillkin kábel. Gyorsan tölt, jo minőség. Usb doktor még nincs ha megjön akkor mérek eggyet ha már úgy is téma mostanság.

ilyen valójába

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#27005) dugesz77 válasza mm89 (#26996) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ugyan ezt a 2.4 A Remaxot vettem mint te. Én ezzel az itt ajánlott teszterrel eddig ezeket tudtam összehasonlítani: Nillkin kábel, a 10ks MI powerbank kábele, gyári Lg tablet öltő kábel,plusz egy noname vékonyka,hogy legyen mihez hasonlítani.. A töltő egy gyári ipad 3 hálózati töltője,hogy biztos meglegyen a 2A töltés. Az egy hiba a tesztel,hogy nincs itthon műterhelés. A legéhesebb eszköz most egy 20%on lévő LG Gpad 7. A legjobb kábel a nillkin lett 1.2A a másik két kábel 1.1A tudott a gagyi 0,4A. Szerintem az első három egyforma csak ugye a táblagép töltésvezérlője közbeszólhatott. Ha beszerzek egy műterhelés még egyszer letesztelem de ha belegondolunk a hétköznapi életbe nem tesztből áll hanem a tényleges töltésből. Ha kivesszük a sorból a gagyi kábel akkor teljesen mindegy mivel töltesz egy hétköznapi tábla vagy mobil telefont. Egyszerűen nem képes a készülék többet felvenni. És egy átlag telefon 0,6-0,8 A untig elég.
Ettől függetlenül nem szép dolog ha ráírják de nem tudja a kábel az értékeket. Lassan úgy játszanak az A számmal mint a megapixel,pmpo adatokkal :W

[ Szerkesztve ]

(#27006) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#27005) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez így van addig, amíg csak telefont vagy tabletet töltesz, amennyiben viszont elkezdesz etetni egy 2A felvétellel bíró PowerBankot és a 2A vs. 1A esetén megduplázódik(!!!) a töltési idő, vagy, ha úgy nézzük a 2A-essel feleződik. Tudom nem minden nap töltünk PowerBankot, úgy, mint telefont, de érdekes az én tabletem megzabálta az 1.4A-t a tegnapi tesztnél, és ott a kábel volt a szűk keresztmetszet, mert a töltőfej is 1.8A-es a tablet annyit be tudna kajálni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27007) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

"USPS First Class Mail Intl / First Class Package Intl Service |" Erre lehet hogy nem jön áfa? :)

(#27008) kmisi99 válasza Pikachu24 (#27007) üzenetére


kmisi99
addikt

Általában minél faszább a szállítás annál jobban megfogják, pl dhl stb. A legnagyobb esélyed a sima postánál van.

(#27009) Silent77


Silent77
veterán

traconline.ru-n megnéztem a getone csomagom, ott már változott, de nem tudom értelmezi.
Left international place of exchange
Ez mit jelent? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27010) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#27009) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez szerintem a "kézbesítésre továbbítva" ergo hétfőn legkésőbb kedden meg kellene kapnod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27011) Melack


Melack
veterán

Ezcast/Measy hol most a legolcsóbb?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#27012) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Tempered Glasst telefonhoz rendelt már valaki? Van valami megbízható márka / személy, kitől érdemes?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#27013) DJ. Ru$y válasza pocokxx (#27012) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én Nillkin-t vettem. 2x már megvédte ugyanaz az üveg a kijelzőt a pofára eséskor. Beton vs. Nillkin üveg 0:2

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27014) atees válasza pocokxx (#27012) üzenetére


atees
őstag

Nilkinenek nagyon jók

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27015) Saccco válasza pocokxx (#27012) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bármelyik jó. Nagyjából 1.000 forint körül biztosan nem nyúlsz mellé.

Én már vettem szifonra előre és hátra 600 (!) forintért az is jó volt. Illetve az előző három telefonomon (a szifon nem az enyém volt) is azt használtam. Sose térnék vissza a sima fóliára.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27016) havri1 válasza atees (#27014) üzenetére


havri1
félisten

Van akinek viszont a nilkin nem jött be.

havri

(#27017) pityu8 válasza havri1 (#27016) üzenetére


pityu8
tag

A nilkin nekem teljesen bejött, nyomja az ampert rendesen, de az egyik a fejénél kontakt hibás lett, a gyerek szerint jól "kinyújtotta", mikor használta.... most várom 6 db-os kábel cuccot, meglátjuk.

(#27018) havri1 válasza pityu8 (#27017) üzenetére


havri1
félisten

Én most a tempered glass - ra gondoltam :)

havri

(#27019) pityu8 válasza havri1 (#27018) üzenetére


pityu8
tag

én meg nilkinre :DD bocs :)
soha nem volt olyan fóliám, és még nem is láttam. biztos nagyon szupi, de van egy kis furcsa érzésem róla....

[ Szerkesztve ]

(#27020) MineFox54 válasza pityu8 (#27019) üzenetére


MineFox54
őstag

ő a nillkin tempered glassra gondolt :W

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#27021) Silent77 válasza pityu8 (#27019) üzenetére


Silent77
veterán

Miért? Jobb mint a sima fólia. Észre sem veszed, hogy rajta van.
És védi, nálam be is bizonyosodott. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27022) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Hát lehet én vagyok a vak, de nem látok Nilkint... [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#27023) havri1 válasza pocokxx (#27022) üzenetére


havri1
félisten

Én Banggood-ról rendeltem régen. (ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

havri

(#27024) Laci.M válasza pocokxx (#27022) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én aliexpressről rendeltem a legolcsóbbat, teljesen rendben van. LG g2-re 1,4$ volt, Samsung A5-re 1,2$.

Sajnos nehéz eldönteni, hogy ki milyet árul, ezért maradtam a legolcsóbbnál, de nem bántam meg. Legfeljebb lecserélem 4 havonta, ennyit bőven megér.

Aláírás

(#27025) szjoci válasza AndrewTdi (#26998) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

Én ezt ajánlanám. Előnye a többivel szemben hogy mikrousb-s töltőt is bele tudsz dugni, valamint hogy van egy kis madzagja.

(#27026) pocokxx válasza Laci.M (#27024) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát megpróbálom ezt a 2.5D nevezetűt. (Banggoodon megtaláltam, bár nem konkrétan az én típusomhoz, és ott már sokallom az árát 2k+) Azért köszi mindenkinek. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#27027) miroon


miroon
aktív tag

Ezzel a kis erősítővel valakinek van valami tapasztalata?

[link]

Vagy van valami hasonló, ami 2x30W-ot tud és viszonylag jól is szól? Nem baj,ha drágább. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#27028) Saccco válasza pocokxx (#27026) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az csak annyi, hogy le van kerekítve a széle.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27029) Laci.M válasza pocokxx (#27026) üzenetére


Laci.M
senior tag

A 2,5D az azt jelenti, hogy annyi az üveg lekerekítése 2,5Xátmérő(vastagság)

Aláírás

(#27030) havri1 válasza Laci.M (#27029) üzenetére


havri1
félisten

És a 9H mit jelent?

havri

(#27031) pocokxx válasza Saccco (#27028) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

és Laci M.
Hujjuj de értek hozzá... :DDD Ilyet egyébként.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#27032) Saccco válasza havri1 (#27030) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az a felület keménysége. (Mohs skála)

pocokxx:
Teljesen jó. Arra készülj, hogy előfordul, hogy nem terül meg elsőre szépen, néha több nap is lehet. Ha nem csak a széleken jelentkezik, akkor hibás az üveg.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27033) havri1 válasza Saccco (#27032) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, sose jöttem volna rá :)

havri

(#27034) XP NINJA válasza pocokxx (#27026) üzenetére


XP NINJA
őstag

Lg g2 ebay első találata 450ft az van most rajta, egyenlőre nem gondolkozom nillkin vásárlásában annyira bejött. Ha még nem volt ilyened, mint nekem, ez egy jó próba mielőtt drága nillkint veszel.

(#27035) Silent77 válasza XP NINJA (#27034) üzenetére


Silent77
veterán

Már írtam itt a topikba, nekem volt iloome 8000ft-os üveg fólia, most egy 400ft-os van rajta, de nem veszek észtre semmi különbséget.
Mondjuk mikor vettem nem volt még nilkin sem, csak iloome, és spiegen drágábban.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27036) musli26


musli26
tag

Bakancsot szeretnék utcára télire (max.20k)jóáron,jót!
Valaki javasolta a munkavédelmi bakancsokat.
Itt javasolta valaki?
Vagy rosszul emlékszek.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#27037) terra052 válasza Pikachu24 (#27007) üzenetére


terra052
őstag

(#27038) Real_Necro


Real_Necro
veterán

GetOne-on láttam MiBand-hez 3 színes karperecet 9,9$-ért. Ja meg újra van pár MiBand is eladó, bár szerintem sosem fogy ki. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27039) kenny123


kenny123
addikt

Matracra fóliát otthon tudtok, valami boltbani? Nézegetem ebayen, 3k+, ennyiért már lehet kapnék otthon is. Mondjuk nem sajnálom rá a lóvét, csak ha már úgy is megyek haza, személyesen jobb lenne.
Szálláson a matracra akarok, tiszta porszivacs az egész, az legalább benntartaná. Vagy lehet inkább új matrac kellene..

yo

(#27040) wentworth


wentworth
tag

5000 power bank nekem sem tölti 2A-el a tabletem, csak 1.5A-el.
Lehet humbuk ez a 2-2.1 A
Bár 1,5-tel is kielégszek, ennyiért :DDD
Életem legjobb vásárlása volt. Minden nap csodálkozok, és ámuldozok rajta milyen jó vétel volt, milyen frankó, és milyen praktikus. Nem sok dolognak örültem még életembe. Főleg nem pár ezer forintos dolognak :D

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#27041) RBJ


RBJ
addikt

Nekem meg nem kell ilyen kábel mert adott a lenovo tab hoz. 1.5A is van ráírva annyi a kimenet.
Még sajnáltam is, hogy nem 2A. Ezek szerint ritka ami kitolja.
Amúgy tényleg van benne valami mert a thl telefonom pillanatok alatt feltöltődik ezzel.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27042) gabe_


gabe_
őstag

Hol érdemes most nagy xiaomi powerbankot venni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#27044) Shrimplandhu válasza wentworth (#27040) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Úgy látom hogy az itteni topiklakóknak szinte kötelező legalább egy 5000mah-s powerbank. Mire és milyen gyakran használjátok? Nem jó a konnektoros töltés?

http://shrimpland.hu/

(#27045) havri1 válasza Shrimplandhu (#27044) üzenetére


havri1
félisten

Én már szinte egyáltalán nem használom a hagyományos töltést.
Lehet hülyeség, de aksi kímélés miatt is, nem hagyom rajta éjjel, így meg mindig nálam van, lemerül 40% körül, már töltöm is. Állandóan úton vagyok, kényelmesebb.
Nem beszélve a ledes és a ventilátoros kiegészítőről, azokat is aokat használom/tam.

[ Szerkesztve ]

havri

(#27046) XP NINJA válasza Shrimplandhu (#27044) üzenetére


XP NINJA
őstag

G2-m van, 2Ampert vesz fel, éjszaka 0,7 A-es Nokia töltővel töltöm, nappal meg ha szükséges a Xiaomival. Most pl voltam 24 órás őrszolgálaton elképzelheted hogy kellett :D . Azok sem mondanak hülyeséget akik hálózati töltő helyett a powerbankot használják, mert mi elmentünk 4-en egy szállóra, ahol volt 2 konnektor, egyből mindenki arra pályázna, én meg még kényelmesebben is az ágyban töltöm :) Nappal meg ha úgy van töltöm a powerbankot.

(#27047) Real_Necro válasza XP NINJA (#27046) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is G2 van, a gyári töltője kb 1-1,5 óra alatt felnyomja. Power bankom nincs, mert amerre vagyok mindig van egy konnektor. Ellenben vettem egy Blitzwolf 5-ös töltőt céghez, hogy a sajátja maradjon itthonra. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27048) Degeczi válasza havri1 (#27045) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Miért lenne akksikímélés ha nem hagyod rajta éjjel?
Nyugodtan rajta lehet hagyni: ha készen van, nem tölt tovább.

(#27049) q1w21 válasza musli26 (#27036) üzenetére


q1w21
csendes tag

Olang Cortina túrabakancs
Eredeti ár: 22 990 Ft
Akciós ár: 17 990 Ft

Sajnos itt most nincs minden méretben. Én 6 éve ilyet használok, de egy korábbi modellt, azóta apró változtatások történtek a modellen. Kb. 4 év után kezdett elválni a talpának a széle a bőrtől, de visszaragasztottam cipőragasztóval és időnként meg kell ismételni a ragasztást. A talpa nekem már láthatóan kopott, de még jó ideig bírni fogja remélem. Ha boltban veszed lehet, hogy megtudod nézni a gyártás idejét. Nem jó ha régóta a boltban van. Nem csak télen használom, nyáron túrázáshoz is. Nekem bevált ez a bakancs.

(#27039) kenny123
Festékboltban takarófólia pár száz forint. Jól körbetekerheted vele a matracot, de inkább új matrac kéne mert a fóliára ráizzadnál szerintem.

(#27050) havri1 válasza Degeczi (#27048) üzenetére


havri1
félisten

Persze, lekapcsol, de 100%-on, ami nem jó a Li akksiknak.
És ha merül 1%-ot, egyből rátölt, újra lekapcsol, tehát folyamatosan terheli az aksit, ami hosszú távon nem jó.
Nem olcsó egy aksicsere nekem, beépített, nem cserélhető, bonyolult.

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.