Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) fateless válasza Dluinet (#64999) üzenetére


fateless
veterán

Ha annyira szoros a kupak, hogy nehéz kinyitni, akkor erősen ráütök a kupak közepére. Ezáltal először a nyomás miatt kipréselődik egy nagyon kevés gáz az üvegből (ugyanaz a hatás, mint amikor oldalról egy fém késsel, más eszközzel engedsz le a nyomásból), majd utána már könnyebben lecsavarható.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#65002) beg


beg
veterán

2 napja kezdődött, szerintem ki lett maxolva a konzervnyitás művészete. Lapozzunk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65003) huliganboy válasza beg (#65002) üzenetére


huliganboy
addikt

+1

(#65004) tboy93


tboy93
nagyúr

Nekünk otthon ez van, pár száz forint, mindent kinyit ez mozdulattal erőlködés nélkül.

(#65005) kmarci25


kmarci25
veterán

USB hub-ra lenne szükségem (>=4 port), olyan kéne ami tudja a 3-as szabványt. Nem töltő, hanem hub. Létezik ebből ajánlott?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65006) tboy93 válasza kmarci25 (#65005) üzenetére


tboy93
nagyúr

dupla lett sorry

[ Szerkesztve ]

(#65007) tboy93 válasza kmarci25 (#65005) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pl. az orico :K

(#65008) kmarci25 válasza tboy93 (#65007) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, köszönöm! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65009) GZoli7 válasza gabe_ (#64998) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezzel hosszú ideig én is így voltam, aztán egyszer csak belefutottam egy olyan üvegbe, hogy a végén már elő kellett venni a szerszámos ládát meg a sarokcsiszolót... :D

(#65010) macilaci78 válasza GZoli7 (#65009) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nálunk otthon falun a befőttesüvegnek és a tetejének is értéke van, így a sérülésük elkerülését szem előtt tartva kell kinyitni őket. Persze, izomerővel sok dolog működik, de ha kevés a szufla, vagy nagy a kupak (5 literes üveg pl, amibe könyékig belemegy a kezem), akkor van gond.
Teáskanál szárával alá lehet nyúlni a kupaknak, szisszenve kap egy kis levegőt és akkor már könnyen adja magát. :K

Egyszer Párom hozott oda hozzám házibuli alkalmával egy rég megkezdett likőrös üveget. A cukros tartalom miatt a kupak rendesen rágyógyult a menetes nyakra, nem is kísérleteztem semmivel, egyből nyúltam a csőfogóért. Hát, ezzel meg is alapoztam az este hangulatát. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#65011) gabe_ válasza GZoli7 (#65009) üzenetére


gabe_
őstag

Csak viccelek, én késsel szoktam, de még soha nem vágtam/szúrtam meg magam bontás közben. Ügyesen kell csinálni...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#65012) GZoli7 válasza macilaci78 (#65010) üzenetére


GZoli7
senior tag

Felajánlok egy fél szekrénnyi üres üveget tetővel... :)
Ez az üveg kifogott rajtunk, az egész család feszegette mindennel, jött a flex. :D

(#65013) MenőManó03 válasza gatesz (#64960) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

Ezt a Remax RM-04 autós mobiltartót csak akkor érdemes megvenni, ha műszerfalra rakod.
Nekem is volt ilyenem, de én az üvegre tettem. Nyáron 2 hónap alatt kifolyt alóla az a tapadós ragacs. Összekent mindent...utána ment is a kukába. Használhatatlanná vált. Az igaz, hogy nagyon jól fogja a telefont, nagyon jó szerkezet....csak épp nem az üvegen való használathoz tervezték!

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#65014) XtremLor válasza kmarci25 (#65005) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] Ali app-bol 12.91$ 4 portos Orico 3.0 hub

"Legen...Wait for it...Dary"

(#65015) dugesz77 válasza beg (#65002) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig ebben a témában több van mint bárki gondolta volna :D Komplett tanulmányt lehetne ebből írni. Csendben megfér a villanyszerelő szakkör, receptek és szabásminták cserélgetése között :)

(#65010) macilaci78 pont így szoktam én is. Ha emberi erővel nem megy akkor jön a fagyis kanál,süteményes kis villa . Pont a nyelük befér a kupak alá és csak egy szisszenésnyi levegő kell, hogy simán két újjal leszedhető legyen a kupak.

[ Szerkesztve ]

(#65016) Czimby


Czimby
addikt

A sok izompacsirta aki nem bír a befőttesüvegekkel, tegye a forró víz alá a fedőt 10s-re.
Nagyobb a hőtágulása a fémnek mint az üvegnek, utána könnyen lejön, nem kell semmi hülyeséget venni meg feszegetni. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#65017) kmarci25 válasza XtremLor (#65014) üzenetére


kmarci25
veterán

Nagyon jó, köszönöm!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65018) beg válasza dugesz77 (#65015) üzenetére


beg
veterán

Semmi gond, csak ennek ilyen hosszan nem egy rendelős topikban a helye. Egyszer kértem, most legyen másodszor. Harmadikra kénytelen leszek törölni, mert úgy gondolom elég időt és teret hagytunk a konzerv/befőtt témának, de ez már harmadik napja megy és valahol egy vonalat kell húzni. Az most itt van.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65019) htc07


htc07
addikt

kinek mennyire jönnek a csomagok? én még mindig a szeptember 9-es price cut-os banggood cuccra várok, azóta nem is jött semmi onnan meg. :N

(#65021) Waikiki


Waikiki
tag

BlitzWolf BW-F4 hangszóróhoz tud valaki árcsökkentő kuponkódot? (mármint az alkalmazásban elérhető 5%-on kívül)?

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#65022) Vagany válasza htc07 (#65019) üzenetére


Vagany
őstag

Nekem is van egy BG-s cuccom ami nem jött meg, szeptemberi 15-ei rendelés. Ráadásul egyszerre lett rendelve és fizetve is 2 termék az egyik megjött már kb 2 hete a másik még mindig nem. A shipped sem egyszerre lett és a honlapon a rendelésem is különbontották. Kezdek aggódni :( .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#65023) Mr.Csizmás válasza Waikiki (#65021) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az megvan, hogy a BG-nek van saját kuponos oldala?

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65024) 206 cc válasza Waikiki (#65021) üzenetére


206 cc
senior tag

Van 10% blitzwolf kupon!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#65025) DJGABI válasza htc07 (#65019) üzenetére


DJGABI
addikt

BG-t kivéve minden megjön. én is pont egy szept 8-i cuccot várok

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65026) Waikiki válasza Mr.Csizmás (#65023) üzenetére


Waikiki
tag

Mr.Csizmás, 206 cc: Köszönöm, ezt a fület eddig nem is vettem észre.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#65027) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ide is beteszem az új szerzeményemet. Lepontozva 3.37$, itt egy kis videó róla! :C :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65028) vizimento


vizimento
senior tag

Olyan "kapcsolót" keresek 230as vezetékre, ami fényérzékelő.
Tehát egy lámpa lengőkapcsolóját kiszerel, helyére ez, és a lámpa automatikusan felkapcsol sötétben, és lekapcsol világosban.
Van ilyen?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#65029) Czimby válasza vizimento (#65028) üzenetére


Czimby
addikt

Van, PIR Motion sensor néven keresd

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#65030) vizimento válasza DJGABI (#64971) üzenetére


vizimento
senior tag

A Xiaomi repeater csak 2.4Ghz működik?
A leírásban nem találtam, hogy ismeré az 5Ghz-et is...
Mondjuk azt sem, hogy csak a 2.4et :)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#65031) kmarci25 válasza Czimby (#65029) üzenetére


kmarci25
veterán

Az nem mozgásérzékelő véletlenül? Inkább valami light sensor kéne, nem? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65032) GZoli7 válasza Vertigo18 (#65027) üzenetére


GZoli7
senior tag

Gyerekkoromban a fél vesémet odaadtam volna egy ilyenért. :D

(#65033) st6969 válasza dugesz77 (#64702) üzenetére


st6969
őstag

Én használok ilyet. Nekem bejött. A házban 1-2 helységben bizonytalan volt a wifi jel. 100m-rel nem fogja kitolni a jelet, de pl. a teraszon a telefon hol fogta hol nem. Ezt odaraktam (egy bluetooth-os hangszóró usb aljzatába dugtam), és kiválóan teszi a dolgát, pl. kerti partyhoz remek. Nem mértem, hány m-rel növeli a lefedettséget, de 5-6 méteres sugárban szabadtéren még biztos, hogy fullos jelet lehet fogni. De beltérben is megszűnt a wifi probléma, ott egy usb kimenetes apró villásdugóban pihen fixen. Ami problémás: egy kínai nyelvű app segítségével kell bele életet lehelni, de ezt csak egyszer kell megcsinálni (netes leírásokból, sűrű anyázások közepette csináltam meg, így menekült meg a kukától, és azóta boldog használója vagyok)

(#65034) Vertigo18 válasza GZoli7 (#65032) üzenetére


Vertigo18
addikt

Remélem a fiam is így értékeli majd... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65035) GZoli7 válasza Vertigo18 (#65034) üzenetére


GZoli7
senior tag

Tuti! Akkor még nem is voltak meg a filmek, amik meghozzák a kedvet... :)

(#65036) cris78 válasza GZoli7 (#65035) üzenetére


cris78
őstag

Mi nem volt? olyan pókemberes meg hulk film volt a 70-es 80-as években. A He-Man-ről (Flash Gordon) nem is beszélve.
:))

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65037) Vertigo18 válasza cris78 (#65036) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valóban voltak, de azért a mai technológiához képest azok eléggé "bábfilmek" voltak. Bár, nekem sem volt akkor gondom velük, sőőőőt! Aztán ma meg megnézek egy "Vörös Szonját" (imádtam régen) és fogoma fejemet... :)

A lényeg, hogy nagyon jó minőségű játék, ráadásul potom pénzért. Itthon tényleg rengetegbe kerülnek ezek a játékok és a minőségibbekért meg sokszoros árat kell kifizetni. Akinek van gyereke (vagy maga is gyerek még), az tudja, hogy miféle megpróbáltatásoknak vannak ezek kitéve, hogy miket kell túlélniük. Sokszor tényleg olyan kiképzést kapnak, mint egy igazi szuperhős. Volt olyan játék, amit búcsúban vettünk (apa persze hiába mondja a gyereknek, hogy c@r minőségű, hogy fele ennyiért 2x ekkorát, kétszer jobbat tudok venni neki, a búcsú, az búcsú, ott bizony vásárolni kell), aztán hazáig nem "élt", mert olyan ócska volt, széttört. Ebben van anyag, jó nehéz is, elsőre azt mondanám, nem fog meghalni az első jetpack nélküli landoláskor. Lehet, hogy több "összecsapást" is meg fog még élni.

De hogy mi a tökért kéken világít a mellkasa, arra nem jöttem rá...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65038) Met válasza GZoli7 (#65032) üzenetére


Met
nagyúr

És mit csináltál volna másfél vesével? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#65039) kisskd


kisskd
tag

Most nem jöttek be maradéktalanul a rendelések, csak nem tudom, mennyire/hogyan lehetne ilyet megreklamálni.

Egyrészt az én Bluedio fülesem (azon kívül hogy a leggagyibb műanyag, amit láttam), halkan, de épp idegesítően zúg alapjáraton, ha épp van BT jel. Felvenni vicces lenne, mivel az átlag háztáji mikrofon is hasonlóan zaj + nem is túl érzékeny, használni viszont szar. Van ötlet? Vagy ezt megeszik "bemondásra"?

A másik problémás rendelés az első adag Tronsmart kábel volt, mérve még nem volt, de látszólag működnek, ellenben nagyon lassan vánszorogtak ide. Ez nem is lenne baj, ha a királyi/kínai posta lenne a bűnös, de a posta bélyegző szerint 1 hónap telt el a fizetés, és a feladás közt (volt raktáron). Itt ér PayPal-lel fenyegetőzni, vagy az csak hibásra vonatkozik? Már nem azért a 6-7$-ért, de mégsem én akarom hitelezni a kínai pókerpajtikat 1 hónapra, 0 kamattal.

Hogy hozzá is tegyek (egy korábbi, elkopott témához):a hosszában összenyomható (préselős) F csatlakozó a legstabilabb, le nem lehet szedni, viszont vízálló, mindenálló, jóval kevesebb zajt gyűjt be, stb.. Ha koax/gyors/TV csatlakozó kell (mindenhogy láttam már shopban), akkor a préselt F csatira rakj csavaros átalakítót, van pipa, és egyenes is, hosszú távon meghálálja. Hosszában préselhető "koax" csatit csak a drágább márkákból láttam eddig, speciális fogóval, az EBay-esnek nem szokott lenni olyan "pogácsája" amiben elfér más is a csupasz réz éren kívül belül, pedig elvileg RCA-t is lehetne így csinálni. Innen már csak lefelé van az út, főleg minőségben csavaros > hatszög > fali aljzat.

(#65040) dugesz77


dugesz77
őstag

Megérkezett ma a múltkori árvágással 10$-ra leárazott konyhai csap.
Kellemes a súlya, jónak tűnik a kidolgozása, szerencsére az út alatt nem sérült meg a krómozása sem. Adtak mindent hozzá ami a beépítéshez kellhet. Köszönöm utólag is a segítséget :R . Beszerelés valószínűleg holnapra marad. Szeptember 9.-én lett véve de csak 26.-án lett postára adva.



[ Szerkesztve ]

(#65041) Vertigo18 válasza dugesz77 (#65040) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez mikor volt ennyi? Igazán érdekelt volna engem is, ezek szerint elsiklottam felette, amit nagyon bánok. Nincs most valami hasonlóan bevált, jó minőségű olcsón?

Sajnos a kb. egy éve rendelt, itt is promótált zuhanyrózsám tömítése kezdi megadni magát. Ennyit bírt sajnos, azt is kell vennem majd egy másik ajánlottat...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65042) Mr.Csizmás válasza Vertigo18 (#65041) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aldi/lidl

3-5k, és 3 év garit adnak rá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65043) solti válasza Mr.Csizmás (#65042) üzenetére


solti
aktív tag

Speciel a csaptelep pont olyan termék amiből nem vennék olcsót. Volt olyanom is, a műanyagon volt vékony króm réteg, csak lestem mikor a tövénél elkezdett spriccelni a víz. Szvsz itt anyagilag is megéri a drágább.

(#65044) GZoli7 válasza cris78 (#65036) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezekre mostani mozifilmekre gondoltam. :)
Ezeket a rajzfilmeket én is néztem akkoriban. Mask, He-Man, Transformers. Csak a nagyon gazdag gyerekeknek volt olyan játékuk. Akik eljutottak "nyugatra".
(#65038) Met ;]

(#65045) Ra3 válasza solti (#65043) üzenetére


Ra3
őstag

Egyik ismerősnek a betét adta meg magát egy olcsóbb kategóriás itthon vásárolt telepben 2 hét után, konkrétan a keverőszár amire maga a kar van rögzítve kilőtt a telepből, utána meg jött a szökőár. Annyival meg nem volt olcsóbb hogy megérje az elázott fél lakás, azóta én is csak Mofémet veszek ha csere van.
Még a jóáras Lidlis meg Aldis csapokat is kerülöm, jobb a békesség alapon.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#65046) Mr.Csizmás válasza solti (#65043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

zuhanyrózsát írt, arra javasoltam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65047) cris78 válasza GZoli7 (#65044) üzenetére


cris78
őstag

GI Joe-m is volt :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65048) syler123 válasza Mr.Csizmás (#65023) üzenetére


syler123
veterán

Ezt jó régen nem néztem, viszont a Xiaomi Mi5s -100 dodóval US$359.88. Ennyiért Best Buy, még a végén eladom a Oneplus 3-at :D

(#65049) atyca válasza kisskd (#65039) üzenetére


atyca
senior tag

Ez melyik Bluedio füles?
Remélem nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#65050) Czimby válasza atyca (#65049) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem volt ilyen a műanyag a fólia alatt alapból karcos volt,
volt minimális alapzaja, de csak akkor hallottad ha nem szólt zene,
ha szinte leghalkabb hangerőn már szólt valami nem hallottad.

A hangja eléggé dögös volt, jó sok méllyel.

Azért adtam el mert ráizzadt a füleimre a műbőr és zavart, meg a fejpántot nem tudtam megszokni.
Maradt az agybadugós téma.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.