Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) DJGABI válasza mrgergoke (#998) üzenetére


DJGABI
addikt

totálisan meg tudom érteni ha valakinek vaku kell. lassan ideje is lenne megtapiznom egyet, ismerősöm is ezt választotta. egyedül a csillogós hátlap ami naaagyon nem tetszik. olyan gagyinak hat tőle, főleg így fehérbe. nem rossz választás, de engem az amoi n850 jobban elgondolkoztatott mikor megjelent (persze csak miután már megrendeltem az a820-at) hogy arra váltanék. aztán ott egye meg a fene, a vaku + front cam nem ér meg ennyi vesződést. legközelebb majd egy nyócmagosra váltok ha váltok :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1002) vegyszer válasza DJGABI (#1001) üzenetére


vegyszer
addikt

Én azt gondolom, hogy majd 16 magyar fölött fog az élet kezdődni. Addig csak vegetálni lehet. ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1003) DJGABI válasza vegyszer (#1002) üzenetére


DJGABI
addikt

magyar? damnyouautocorrect :DDD

már így is több mag van a telefonomban mint a dinnyébe laptopomban...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1004) vegyszer válasza DJGABI (#1003) üzenetére


vegyszer
addikt

SwiftKey keyboard
magyar -> mag

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1005) gabe_ válasza mrgergoke (#1000) üzenetére


gabe_
őstag

Megnéztem őket, azt hiszem teljesen vállalhatóak a képek. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1008) mrgergoke válasza gabe_ (#1005) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi szépen, szerintem is! :)

(#1010) Bence123


Bence123
tag

Megint volt egy hét nap alatt ideérő levelem, és ez most már tényleg kínából jött... 4 második csomagot várok régebb óta, egy pillanatig nem gondoltam volna, hogy ez jön meg épp :D Róla van szó. Kipróbálni ugyan még nem tudtam, kíváncsi leszek milyen a fénye.

(#1011) fess válasza Bence123 (#1010) üzenetére


fess
őstag

Nekem május 16. óta ma jött meg egy csomag,már keresztet vetettem rá,biztos 2x körberepülte a Földet :D

(#1012) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok!

A 19-én rendelt vezeték nélküli töltőm megérkezett: ebay link

Korrekt módon be volt csomagolva. Annyira szép a felülete, hogy egyenlőre vissza is tekertem köré azt a vékony fóliát, amelyben szállították (gondolkodom is egy 300 forintos fólián a QI töltő felületére, hogy ne karcolódjon majd): kép Így is is simán tölti a telefont, amin ráadásul fent van egy műanyag rápattintható tok. :C

Sípol egyet szolidan, amikor elkezd tölteni és ekkor a zöld led kékre vált. Illetve ha bénán helyezem rá a telefont, akkor addig sípol amíg meg nem igazítom.

Az adapteren és a töltőn 1,5A szerepel, kíváncsi leszek majd a töltési időre: kép A töltőfej és a kébel (1,5m) szétszedhető.

"nincs rá lezsóidő"

(#1013) Bence123


Bence123
tag

Megjött a 8GB-os microSD-m, amit 13 napja postáztak. A class4-et, ami rá van írva tudja is, a PSP felismerte egyből, szóval nagy gondja nincs. Még egy Kingston logót is kapott az ebayes képpel ellentétben :D Ha valakinek kell ilyen kártya, és nincs szüksége nagyobb classra, az nyugodtan megveheti(persze ennyi pénzért csak egy kis műanyag tokot kapunk, papírcsomagolást meg ilyeneket nem)

[ Szerkesztve ]

(#1014) vegyszer válasza Bence123 (#1013) üzenetére


vegyszer
addikt

Villanykönyvolvasó számára ideális. Sőt, nagyon nagy is. Köszi a tippet

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1015) Bence123 válasza vegyszer (#1014) üzenetére


Bence123
tag

Igen, abba pl. teljesen jó. Én is kacérkodtam egy kisebbel(4 is elég lett volna, ha az ár is tükrözi a különbséget), de ahogy néztem, nem érdemes 8 giga alatt venni, mert szinte ugyanannyiba kerülnek.

(#1016) draco31 válasza Bence123 (#1013) üzenetére


draco31
veterán

Én 16Gb-osat vettem egy éve, telefonban használom, nem panaszkodom rá, pedig sokat van használva letöltés miatt. Azt hiszem ez is 4-es, és hozza a sebességet. És ha jól emlékszem 2000Ft környékén volt az ára.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1017) doc válasza Bence123 (#1013) üzenetére


doc
nagyúr

letesztelted rendesen?
kollegam nagyon olcso 32GB-s microSD-t rendelt, es mikor belinkeltem neki egy rakas cikket a hamis SD kartyakrol, letesztelte
asszem valami 2GB volt talan, es class 10 helyett class 4 :DDD

(#1018) kmarci25 válasza doc (#1017) üzenetére


kmarci25
veterán

Pont ezért nem mertem ebay-ről rendelni sd-t. Inkább legyen bolti, drágább, de akkor az tényleg CL10-es. Fontos a sebesség, telefonba kókányolt rom miatt. :D De pl. ebook olvasóba simán jó lehet a lassabb is, ahogy feljebb is írták.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1019) vegyszer válasza draco31 (#1016) üzenetére


vegyszer
addikt

az azért gyanúsan olcsó, ha lassú is.
nekem a Nook biztos nem profitál sokat a class 10-ből...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1020) doc válasza kmarci25 (#1018) üzenetére


doc
nagyúr

nem a sebesseg a fo problema, hanem hogy megveszed es kifizeted a 32 GB-s kartyat, amibol 2GB-t tudsz hasznalni

(#1021) kmarci25 válasza doc (#1020) üzenetére


kmarci25
veterán

Figyelmetlen voltam, ezt észre se vettem. De így már tényleg durva, nettó átverés. :((( Visszaküldte, vagy valami? Vagy csak adott egy vastag negatívat?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1022) vegyszer válasza kmarci25 (#1021) üzenetére


vegyszer
addikt

hamis motyót nem kell visszaküldeni, ha jól tudom.
különösen a memkariknál fontos ez...

van ezer féle tesztprogram, ami teleírja, visszaolvassa az adatokat róla, ellenőrzi, hogy jó e.
Nekem kollégám 8GB-s mp3 lejátszót vett, de sejtette ő, hogy az csak kettes, mikor megjött, mondta az eladónak, hogy a tárhely 75%-a nincs meg, akkor pénz 75%-a vissza, vagy megy a nega.
Visszakapta, de egy hét múlva ki is dobták az eladót, mert ezrével került elő tőle ilyen. (lehet őt is megvezették rendesen)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1023) doc válasza kmarci25 (#1021) üzenetére


doc
nagyúr

ebayen eleg konnyu refundot kerni, szoval o visszakapta a penzet :)

(#1024) draco31 válasza vegyszer (#1019) üzenetére


draco31
veterán

Lehet csak szerencsém volt, nem tudom. 1 hónappal előtte ugyanattól az eladótól vett egy ismerősöm, neki sincs semmi baja még. Nekem most letöltés miatt van 6,5Gb, plusz 3Gb zene, programok és minden egyéb a többi, most 3Gb van szabadon, de volt már olyan, hogy csak 500Mb volt szabad rajta. Szóval a méret valós.

Ja és semmi márkája nincs, csak rá van írva, hogy microSD HC, meg nagyon apróval a class4 ha jól emlékszem. Nincs kedvem most kivenni a telefonból.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1025) Bence123 válasza doc (#1017) üzenetére


Bence123
tag

Persze, class4-et simán tudja(néha jobban is megy), 8 giga megvan. Direkt azért vettem ezt, mert az olcsóbbakra(azok 5,4-5,5$ ez 5,69$ :DDD ) alig volt szitázva valami, ez ezzel a Kingston kinézettel bizalomgerjesztőbb volt. Tisztában voltam/vagyok a hamis kártyák problémáival, de az eladó 99,4%-os volt, annyira gáz nem lehet - max. visszakérem az árát, gondoltam :) Szerintem inkább a nagyobb kapacitással és gyorsasággal lehet megszívni(ahogy írtad is) 8 gigát és class4et elérni manapság annyira nem nehéz talán :))

(#1026) vegyszer válasza Bence123 (#1025) üzenetére


vegyszer
addikt

Hacsak ki nem fogsz egy eredetileg szitázatlan 256MBos sorozat egyedét, nagy baj nem lehet...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1027) Mate válasza Bence123 (#1025) üzenetére


Mate
nagyúr

Kaptam egy kupont tegnap egy vásárlásom után. Pont memóriakártyát akartam venni, így megnéztem. 2 féle volt összesen. 128 és 256 mb-os :D Nem akartam elhinni, hogy ilyet még árulnak :D

(#1028) kmarci25 válasza Mate (#1027) üzenetére


kmarci25
veterán

Egy kisebb könyvtárnyi ebook arra is ráfér... Mondjuk nem fizetnék érte, az tuti. De legutóbb a szállodai szobában találtam egy 1GB-os sd kártyát, aztán mikor autót vettünk, akkor abban meg egy 512MB-os pendrive-ot. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1029) vegyszer válasza kmarci25 (#1028) üzenetére


vegyszer
addikt

Én 8GB mikroSD kártyát találtam... Nokia márkájút. Jól jött

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1030) Mate válasza kmarci25 (#1028) üzenetére


Mate
nagyúr

4-5.000 körül volt :D

(#1031) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Sziasztok!

Egy ilyen HD90-es valós 720p-t (nem interpolált!) készítő jó minőségű toll kamera beszerzésén filózok (több info róla itt), de nem tudom hogy vízszintesen asztalra lerakva is "normális" képet készít-e, úgy minha függőlegesen lenne használva. Azaz automatikusan elforgatja-e a felvett képet?
Szerintetek?
Használt már ilyet vagy hasonlót valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1032) vegyszer


vegyszer
addikt

Én vettem a minap egy "lens pent", valamint egy meteorit becsapódásból származó tektitet. A kettő együtt nem volt 3$

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1033) #27813376 válasza vegyszer (#1032) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez a meteoritos cucc mire való? Vagy csak ereklye oszt ennyi?

(#1034) Laslow


Laslow
senior tag

Egy LED-es elemmel működő éjjeli fényt vettem gomba formában, szintén fillérekért. Meglepő módon 10 nap alatt ideért, a csomagon lévő feladó szerint svédországból (amúgy totál kínai cucc). Nem egy minőségi cucc, de nem sorjás, egyben van, működik. És ami a lényeg: nem villog, nem vibrál, nem vált színt, egyszerűen csak ad némi fényt, ha bekapcsolom, és kész. Ha nem döglik be, megérte, jó lesz.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1035) Mate válasza Laslow (#1034) üzenetére


Mate
nagyúr

Méretre mekkora kb.?

(#1036) doc válasza #27813376 (#1033) üzenetére


doc
nagyúr

mehetsz vele Vago musorba hulyet csinalni magadbol :DDD

amugy gondolom csak kuriozum

(#1037) Laslow válasza Mate (#1035) üzenetére


Laslow
senior tag

Nem nagy, 10x10x10 centis kockába szerintem pont belefér.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#1038) doc válasza Laslow (#1037) üzenetére


doc
nagyúr

az azert nem kicsi
hogyan mukodik, mit kell megnyomni hogy bekapcsoljon? mennyi elem kell bele?

esetleg linkelhetned is, akkor nem cseszegetnenk a hulye kerdeseinkkel :D

[ Szerkesztve ]

(#1039) Mate válasza doc (#1038) üzenetére


Mate
nagyúr

Linkelve van. 3 AAA elemmel megy.

(#1040) doc válasza Mate (#1039) üzenetére


doc
nagyúr

basszus, tenyleg, hulye vagyok bocs :)
es az is ott van a leirasban, hogy a kalapjat kell nyomkodni
hat egy ilyet rendelek en is, koszi a tippet :R

(#1041) Bence123


Bence123
tag

Vettem a DX-en egy ilyet még régebben, de a leírásban feltüntetett méreteknek nem felelt meg, így nem is volt jó a biciklimre.
Írtam a supportnak, mellékeltem pár nem is túl jó minőségű képet a problémámról, meg hogy örülnék, ha visszaadnák az árát, hogy tudjak másikat venni. Jött a válasz, semmi kötekedés, visszafizetik :K Nem gondoltam volna, hogy ilyen simán megy, még csak nem is látszott jól a képem a tolómérőm, stb. Szóval kellemes csalódás volt a supporttal... Közben eBayen is hadakozok egy eladóval egy pixelhibás kijelző miatt, aki húzza az időt olyanokkal, hogy nem tűnnek-e el a hibák több használat után, stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1042) vegyszer válasza #27813376 (#1033) üzenetére


vegyszer
addikt

A fiam kőgyüjtő, és különösen érdeklődését mutat a meteorok irányában. (én is amatőr csillagász vagyok)

Gyűjteményi darab.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1043) vegyszer válasza Bence123 (#1041) üzenetére


vegyszer
addikt

Azok szaporodnak, nem fogynak, nem? ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1044) petipetya válasza vegyszer (#1042) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kellenek ezek a dolgok gyermekkorban, függetlenül annak valódiságától. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#1045) #27813376 válasza vegyszer (#1042) üzenetére


#27813376
törölt tag

:R

(#1046) batagy válasza Laslow (#1034) üzenetére


batagy
őstag

Kösz a tippet, én is berendeltem egy zöldet. :)

(#1047) draco31


draco31
veterán

Augusztus 1.-én rendeltem ezt, ma meg is érkezett. És akárhogyan is számolom, két hétvége is volt benne. Lassan gyorsabbak lesznek, mint a belföldi posta. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1048) #83009024


#83009024
törölt tag

Sziasztok!
[link]ezzel van valakinek tapasztalata? ugye nem olyan nagy h ne menjen rá a "gyári" hátlap?és sokkal tovább bírja mitn az eredeti sony 1200-mAh-s vagy csak parasztvakítás a ráírt kapacitás?jah és nemtud valaki ebay-ról psp-hez headsetet(amiben van mikrofon is)? én nemtalálok :(

[ Szerkesztve ]

(#1049) DJGABI válasza #83009024 (#1048) üzenetére


DJGABI
addikt

általában kamuk az ilyen kínai akkuk. örülj ha tud annyit mint az eredeti, új korában.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1050) Bence123 válasza #83009024 (#1048) üzenetére


Bence123
tag

Pont ezt vettem meg nemrég, a gyári akkum nagyon gáz volt már. Mérethelyes egészen, kicsit nehezebben megy a helyére, de a hátlap jó. A kapacitás persze kamu, de összességében nem rossz. 3-4 órát saccolok neki(bár a psp sokkal többet ír), igazán még nem kergettem meg, szóval nem tudom, de ha érdekel megnézem neked :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.