Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) El Gringo válasza batagy (#1450) üzenetére


El Gringo
senior tag

nekem van egy hi-rice sd-502. Ennek egy a gondja, táp nélkül 2 perc után elelaszik a háttérvilágítása. De van beépített aksija. Nem merül le 2perc alatt. Én órákig hallgattam bekapcsolt rádióval. Ezt talán még aliexpressen beszerezheted. Viszont van benne egy egész korrekt hangszoró (mélyet is tud), usb, sd, rádió, ébresztő. :) az aksi az jó, áramszünet esetén nem szívod meg.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#1452) Mate


Mate
nagyúr

Ma, miután 3x ígérte meg az egyik eladó, hogy visszaadja a pénzt, írtam ebay-nek, hogy nem sikerült megegyeznem az eladóval.

Pár órával később már kaptam is a levelet, hogy a javamra döntöttek :D

Bár egyik levél érthetetlen számomra (kínaiul van) és még google fordító is megfeküdt tőle, de a lényeget ki tudtam hámozni :D

(#1453) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

üdv!
gondolom Nektek is megváltozatt az Ebay,de hogyan is lehetne visszavarázsolni rá a magyartot?:S
valaki tudna segíteni?

Eat Sleep JDM

(#1454) gabe_ válasza MMt#k#D (#1453) üzenetére


gabe_
őstag

Már nem lehet. Valami emailt is küldtek róla, hogy megszűnik, és átirányítanak a .com-ra

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1455) MMt#k#D válasza gabe_ (#1454) üzenetére


MMt#k#D
tag

huhh....ez cinkes. :O azért köszi :R

Eat Sleep JDM

(#1456) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Erről valakinek valami tapasztalat?

(#1457) batagy válasza -secret- (#1456) üzenetére


batagy
őstag

Igen!
Én pont ilyet vettem .

Itt meséltem róla.

Elsősorban a hangminőség gyenge de attól függ mire használoad. Telefonálásra jó, de zenehallgatásra nem.

El is adtam.

[ Szerkesztve ]

(#1458) -secret- válasza batagy (#1457) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát, zenére szerettem volna, de így.. köszi! :R

(#1459) Agostino válasza -secret- (#1456) üzenetére


Agostino
addikt

nekem ilyenem van, szerintem marha jó. nem vagyok audiophile, szerintem a minsőség hozza amit kell. a magam részéről imádom. egy töltéssel 3-4 óra zenét bír, ha merül pittyeg. olyankor rárakom töltőre - usb kábelt adnak hozzá - aztán viszonylag hamar, kb egy óra alatt megint felszívja magát. közben lehet használni, tehát nem esik ki az idő

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1460) batagy válasza Agostino (#1459) üzenetére


batagy
őstag

Nem rossz tipp! Az EDUP biztos hogy jobb.
Kösz a linket!

(#1461) Agostino válasza batagy (#1460) üzenetére


Agostino
addikt

jónak jó de lehet szopni mire az ember rájön hogyan is kell felrakni és működésre lehet bírni. természetesen meg lehet csinálni, nekem is sikerült de azért kellett agyalnom rendesen. ilyen téren nem túldokumentált

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1462) petipetya


petipetya
nagyúr

Ma megérkezett egy csomag, amelyet még szeptember elején rendeltem. Viszont azóta már letelt a 40 nap, és az ebay hibajegy végett a pénzemet is visszakaptam...

"nincs rá lezsóidő"

(#1463) -secret- válasza petipetya (#1462) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyen volt már nekem is. :)

(#1464) htc07 válasza petipetya (#1462) üzenetére


htc07
addikt

Ha a szentlélek vezérel, vedd fel a kapcsolatot az eladóval, hogy megjött a csomag és szeretnéd kifizetni megint :)

(#1465) cannibal válasza htc07 (#1464) üzenetére


cannibal
senior tag

Azért előtte probáld ki! Ha jó akkor ez egy nagyon korrekt dolog lenne. :R

(#1466) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Este 20:00-kor megint cikk a blogon! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#1467) #27813376


#27813376
törölt tag

Xenon szettet rendelt már valaki? Ha igen, milyet, és mi a tapasztalat?

(#1468) petipetya válasza htc07 (#1464) üzenetére


petipetya
nagyúr

A szentlélek engem messze elkerül. Viszont mivel ennyire nagyon könnyű használni az androidos Ebay és PayPal alkalmazásokat, így az eladó megkapta a pénzét.

"nincs rá lezsóidő"

(#1469) amdathlonxp


amdathlonxp
aktív tag

Sziasztok
Nekem eddig bejött az ebay azért is rendelek most már mindenből 10-20 db remélem ez így is marad.
Bár volt már hogy laptop házat vettem mert a németem nem túl jó és csak a hirdetés címe tartalmazta hogy csak egy házról van szó persze mindez a laptop kategóriában hibátlanak hirdetve,szóval figyelni kell inkább megnézni 2x 3x nem szalad el van ezekből a gagyikból annyi hogy mindig lesz eladó 1 dollcsiért.
írók ha átvernek :)

Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

(#1470) Metacska válasza mrgergoke (#1466) üzenetére


Metacska
aktív tag

Én nem látok bejegyzést! :))))

(#1471) mrgergoke válasza Metacska (#1470) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Pedig kitettem, időzítőre volt állítva, és időben kitette szerintem :)
De ITT egy link :)

https://rendeljkinait.hu/

(#1472) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Még szeptember 10-e körül rendeltem két kütyüt két különböző helyről, és még mindig nem érkezett meg. Egyszer már újraküldettem, de még mindig nem kaptam meg. Valami, a kínai postánál bevezetett új csomagvizsgálatra hivatkoznak, hogy azért nem érkezik meg/késik a csomag. Más is tapasztalt már ilyet?
Megnézem, hogy az újraküldésnek letelt-e már a ígért határideje. Ha igen, onnantól mi a teendő?

Másik kérdésem pedig, hogy karórákat (20-30e Ft-os árkategória) mennyire érdemes rendelni ebayről? Ez azért már jóval meghaladja azt a pénzösszeget amit látatlanban ki merek adni, de az itthoni árakhoz képest a tördekéért lehet venni órát ebayől.

(#1473) vgyuri válasza fraba (#1472) üzenetére


vgyuri
őstag

Nekem 11.19-én érkezett meg a 09.19-én feladott AA és AAA elemeket tartalmazó csomagom, szóval van remény, csak most ennyire lassú lett a posta. Az eladók is nagyon rosszul jártak ezzel, sok a negatív értékelés.

(#1474) DJGABI válasza fraba (#1472) üzenetére


DJGABI
addikt

igen, ugyanez van itt is. mondtam neki küldje újra, 2 hétre rá rám ír, hogy nem lehetne refundolni, csak zárjam már le az ügyet... belementem, 1 nap alatt megvolt a refund. Másik pont fordítva, mondtam refundoljon, most a napokban megint szóltam ennek is, megkérdezi küldje-e újra...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1475) fraba válasza DJGABI (#1474) üzenetére


fraba
aktív tag

Az egyiknek írtam, hogy küldje vissza a pénzt, a másiknak még nem telt le az "estimated shipping time"-ja. de ha az is lejár, neki is írok, hogy hé haver, hol a pénzem?! :) remélem, visszaküldik....
Viszont már korábban nyitottam egy case-t emiatt, mindkét esetben (mármint, hogy nem kaptam meg a terméket, és mi legyen?!) és az sajnos lejárt, újranyitni nem tudom. Csak privátban tudom megkeresni. Úgy van némi esélyem, tudok még az ebay-hez rohanni?

Az másik témáról (óra) mit tudtok mondani?

(#1476) Hauptmann válasza fraba (#1472) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem is van két rendelésem szeptember végéről, egy óra, meg egy autós töltő, ami nem jött meg. Nálam is valami röntgenes átvilágításra, meg hosszú hajóútra hivatkoztak. Az órát a napokban újraküldettem, a töltőnél még várok két hetet, aztán pénzvisszafizetés. Ha esetleg utána mégis megérkezne, majd megint kifizetem neki.

Drága termékeket én csakis biztosított postával rendelnék, de akkor meg kb. annyi, mintha itthon vennéd meg.

(#1477) Ipadipad


Ipadipad
tag

64gb microSD durván 4000ft szerintetek kamu ? valakinek valami tapasztalat ezzel a microsd kártyával ? esetleg a 32gb verzioval ? tulságosan olcso...

L26bKz

(#1478) htc07 válasza Ipadipad (#1477) üzenetére


htc07
addikt

(#1479) kovisoft válasza Ipadipad (#1477) üzenetére


kovisoft
őstag

Egy kollégám vett így 64 GB-os pendrive-ot, szintén iszonyat alacsony áron. Az eredmény: habár a cucc azt mondja magáról, hogy 64 GB szabad hely van rajta, de 4 GB-nál többet nem lehet rámásolni. Azaz rámásolni lehet, de visszaolvasni már nem. Szóval ami ilyen gyanúsan olcsó, az valószínűleg kamu is.

(#1480) Ipadipad válasza htc07 (#1478) üzenetére


Ipadipad
tag

köszönöm :)
akkor asszem másfelé veszem az irányt :)

esetleg valaki hasonló ( billentyüzet-et ) tudna ajánlani ? az se gond ha nincs rajta touchpad :) vagy ha esetleg valaki elárulja milyen néven keresem a hanolnó vékony kivitelű billentyűzetet azt nagyon megköszönném :) nem baj ha vezetékes és NONAME márkáju :)
gondolom ezek a vékony kivitelű billentyűzetek nem zörögnek úgy mint az átlagos ... vagy tévedek ?
gyors gépelésnél kicsit zavaró ...

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#1481) htc07 válasza Ipadipad (#1480) üzenetére


htc07
addikt

Én ezzel szemeztem egy ideig az "ágyból netezés/filmezés TV-n" címszó alatt, de végül egy 5 méteres USB hosszabbító vitte a pálmát :D

[ Szerkesztve ]

(#1482) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami nagyon erős fényű led elemlámpát? A legjobb valami tölthetős lenne.

Olyan 4000-5000 Ft körül kellene.

Ezt találtam ami aránylag jónak tűnik. De nem tudom, hogy tudja-e a leírásnak megfelelőket.

[ Szerkesztve ]

(#1483) Ipadipad válasza Mate (#1482) üzenetére


Ipadipad
tag

hello

1600LM-es változatrol 1 teszt video:
video

3000LM-es változat 1 teszt video (ár: 6200ft)(1200ft én a helyedbe még hozzá sporolgatnék)
video

L26bKz

(#1484) wwenigma válasza Ipadipad (#1483) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

+3db minőségi 18650 aksi es ehhez tolto. Az még cakkpak 9e azaz 15e a vége.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1485) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

bezony, nem AA-s elemmel megy, azt is figyelembe kell venni. Bár lehet kapni ócsón is jó akksikat

(#1486) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Kollégámnak kellene egy akciókamera horgászásohoz, milyet ajánlanátok?
Egy HD minőség szerintem már alap...

(#1487) pakfong


pakfong
tag

Egy 2 dolcsis szállítási költséggel együtt majdnem 5000Ft-os órának 28.-ig kellett volna megérkeznie. Tegnap délután indítottam egy full refund case-t (eddig nem csináltam ilyet, nem akartam egyből ügyet indítani, de sima üzenet írás nem volt a "cuccos nem jött még meg" pont alatt.) Még este visszaírt, hogy visszaküldi a pénzt vagy újraküldi az órát, ha meg később mégis megérkezne, azt fogjam fel ajándéknak :).
Paypal-omon mostmár rajta van az összeg. Rajta hagyhatom, vagy át kell utalni a bankszámlámra? (paypal számla mögött egy webkártya van).
Meg még az érdekelne, hogy lezárom az ügyet, utána a feedbacket ilyenkor hogyan szokás kitölteni?
Semmi. Az eladó már lezárta, feedback lehetőség már nincs.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#1488) petipetya válasza pakfong (#1487) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a CIB internetkártya esetén semmit sem kell csinálni, valamikor (talán 1 hónapon belül?) automatikusan visszakerül rá a pénz.

"nincs rá lezsóidő"

(#1489) draco31 válasza pakfong (#1487) üzenetére


draco31
veterán

Nekem OTP-s, nem webkártya, 3-4 nap kb. aztán átkerül a PayPal-ról a számlára, eddig 2x jártam így, akkor így volt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1490) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy megvámolt csomagom. Kérnek számlát, meg ilyesmit. Első körben az a kérdésem, hogy konkrétan milyen számlát küldjek nekik (Paypalos tranzakciós oldalt, még nem tudom, hogyan lehetne elmenteni)? Azt olvastam valahol, hogy másoknak elfogadták a szimpla Paypalos tranzakciós nyugtát. Vagy mit.
Tud valaki segíteni? Mennyi idő, amíg feldolgozzák, és kiszállítják?
Köszi a segítséget!

https://rendeljkinait.hu/

(#1491) draco31 válasza mrgergoke (#1490) üzenetére


draco31
veterán

Annyit tudok segíteni, hogy itt kérdezd meg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1492) mrgergoke válasza draco31 (#1491) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi!

https://rendeljkinait.hu/

(#1493) petipetya válasza draco31 (#1489) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszer régebben sokáig tartott, amíg visszakaptam a pénzemet, és ez maradt meg bennem.

A múlt héten viszont véletlenül kétszer rendeltem meg és fizettem ki ugyanazt a cuccot (nem vagyok idióta csak söröztem). :) Írtam az eladónak, aki vissza is utalta a pénzt, amely pár nap után már megint a számlámon volt. Közben a termék elég gyorsan megérkezett, így a my ebay felületen mindkettőre tudtam pozitív értékelést nyomni (az egyiknél a more transaction menübe kellett bemenni emiatt). Úgyhogy mindenki jól járt.

Éppen ezért tudom ajánlani ezt a leopárd mintás bögrét, amelyre egyedi feliratot lehet íratni - ezt az eladónak privát üzenetben kell jelezni. :)

[ebay link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1494) just


just
aktív tag

Tudtok ajánlani olyan mini routert amire lehet tenni jelszót is?

Two things what i hate. People that can't count...

(#1495) Melack


Melack
veterán

Fa kinézetű fülhallgatót linkelt itt valaki. Kerestem már a keresővel, de nem hozta. Nem emlékeztek rá véletlenül? :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1496) Bence123 válasza Melack (#1495) üzenetére


Bence123
tag

Kanen KM92

[ Szerkesztve ]

(#1497) Melack válasza Bence123 (#1496) üzenetére


Melack
veterán

Köszi, mentem :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1498) Ipadipad


Ipadipad
tag

őőőő nemtudom hogy jó helyre irom de
ipad mini 16gb 45.000ft EBAY HETI AKCIÓ

L26bKz

(#1499) DJGABI válasza Ipadipad (#1498) üzenetére


DJGABI
addikt

hamar el is kapkodták... amúgy sztem ennyi kb a reális értéke. 1024x768? dualcore? pff, droidos tabletből gyanítom nem picit jobbat kapni ezen az áron. az más kérdés h reszponzibilitásban még talán így is veri. de nem akarom a flame-t kelteni :)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1500) DEV_NULL válasza zsolt1225 (#1486) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"akciókamera horgászásohoz" :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.