Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144001) ztibor válasza beci (#144000) üzenetére


ztibor
senior tag

vannak erre órák, nekem konkrétan kb. 10 éve :-) De nem olcsó .-)

(#144002) beci válasza ztibor (#144001) üzenetére


beci
őstag

Mi a nem olcsó?😊
Hobbi uszo vagyok.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144003) MADcat válasza Degeczi (#143997) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Az MS tud ezekről, elnéz mellette. A kecske és a káposzta esete.
Semmit nem fogok megmagyarázni, sem linkelni ezzel kapcsolatban, mert mindig lesz valaki, aki talál egy homlok egyenest más álláspontot a témában.
A lényeg: A PH!-n belül megfuttattuk a kérdést többször is, maradhat.
Tehát, témát kéretik elengedni.
Köszönjük! :R

Degeczi! Neked válaszoltam, de mindenkire vonatkozik. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#144004) ztibor válasza beci (#144002) üzenetére


ztibor
senior tag

Én is az vagyok, én anno vettem egy Swimovate Poolmate 30k körül itthonról.
Szerintem azóta van olcsóbban is óra ami tud ilyet, akkor nem nagyon volt. :-)

(#144005) Ghard válasza Truman (#143995) üzenetére


Ghard
őstag

Sok "neves" magazin már évek óta csak árnyéka önmagának, ahogy ez is.
Ráadásul fizetett hirdetés...

[ Szerkesztve ]

(#144006) beci válasza ztibor (#144004) üzenetére


beci
őstag

Hat ez tenyleg nem olcso...
Valami kinai jol mukodo utanzat?😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144007) ztibor válasza beci (#144006) üzenetére


ztibor
senior tag

Most utána néztem, nem nagyon találtam.
Honor band 3-ra írják hogy támogatja az úszást, annak esetleg utána nézhetnél hogyan teszi.

(#144008) beci válasza ztibor (#144007) üzenetére


beci
őstag

Koszi,utana erdeklodok. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144009) Beni2360 válasza beci (#144006) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát én igazából szintén hobi-egészség végett úszok de a medence végén feszítette víztűkőr és ott rácsozat .
Na ott 100m-ként a papucsot szét húzom egy csíkkal. OFF

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#144011) vpleft válasza -=Jam=- (#143934) üzenetére


vpleft
tag

De irigyellek te mákos :D

(#144014) beg


beg
veterán

Szoftver témát engedjétek el légyszi. A másik TG nemrég kérte.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#144017) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ez a mágnes mennyire lehet erős?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#144018) beg válasza Ciccuka (#144017) üzenetére


beg
veterán

Specification:
Material NdFeB
Max. Vertical tension 50kg
Horizontal tension 5kg

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#144019) fecus


fecus
őstag

Régebben tárgyaltatok vetőmagokról. Ha jól emlékszem ott paprikáról volt szó.
Az egyik ismerősöm hobbija az orchidea. Rendeltem már magot százszámra, de vagy nem jön meg, vagy nem kel ki.
A kérdésem tud valaki megbízható boltot a sok kínai között?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#144020) kulup válasza Ciccuka (#144017) üzenetére


kulup
tag

Akkor már inkább ez. GBHGND42 kóddal 5 USD. Elvileg 163 kg-t bír.

(#144021) fujifilm1 válasza DeFranco (#143970) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Hát ezen nagyon jót röhögtem. :))

(#144022) Ciccuka válasza kulup (#144020) üzenetére


Ciccuka
veterán

Abból szerintem a legnagyobb tud csak 163kg-ot. 36mm-es (8mm vastag) ezt tudja. Az NJ42 nem arra utal, hogy 42mm-es (9mm vastag)? Mert ha igen, akkor nem lehet nagyon sokkal erősebb (kb. 68kg). Amit én mutattam az is lepontozható kicsit.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#144023) sloja válasza fecus (#144019) üzenetére


sloja
tag

Orchidea mag vetése kezőként meglehetősen nehéz feladat. Különleges táptalaj kell hozzá és évekbe telik mire virágzó képessé válik, Inkább fiatal növény vásárlását javaslom.

(#144024) beci válasza Beni2360 (#144009) üzenetére


beci
őstag

Ennel koltseghatekonyabb megoldasrol meg nem hallottam.😂😂
Otletes.😊👍

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#144025) kulup válasza Ciccuka (#144022) üzenetére


kulup
tag

Igazad van, a leírás nem teljesen egyértelmű. Csak a legnagyobb tud 168 kg-t, de az elég drága már.

(#144026) Donki Hóte válasza Breki (#143987) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azon filózom, hogy egy ilyen kütyü hogyan tudja az arcot követni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#144027) salieri. válasza Ghard (#143989) üzenetére


salieri.
őstag

Digoo DG-TH8805 Wireless Five Day Forcast Version Weather Station Full-Color Screen 14,99$ 1499TH +mini hőmérő is jár hozzá.

Szia!

Köszi! Elfelejtettem berakni mellé a mini hőmérőt, vajon ha rájuk írok el fogják küldeni?

(#144028) storm3


storm3
senior tag

Thinkpad topikba is írtam ezt a hozzászólást,bár én a faragás szakkör helyett még mindig ezt a megoldást preferrálnám,hátha itt tud valaki segíteni vagy látott valakit aki ismer valakit aki... :)

Vásároltam egy W530-at ~ 3 hónappal ezelőtt,amihez utángyártott töltőt kaptam ám ez a "hosszú" idők folyamán megadta magát,így beszereztem egy eredeti Lenovo töltőt. A csavar a történetben most jön:
Van egy 4338-as típusú dokkolóm,aminek a tápcsatlakozója nem a bevágott csatis,hanem a kör alakú,így már az eredeti Lenovo töltő nem megy bele.(Korábban az utángyártott Green Cell belement mindenhova,mert "sima" csatlakozós volt)

A kérdésem az,hogy létezik ehhez a bevágott csatihoz létezik valamiféle átalakító,amivel "sima" csatlakozóvá alakul és ezáltal használhatóvá válik újra a dokkolóm? Képekkel illusztrálom a problémám:

Töltő csati

Dokkoló csati

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#144030) cadtamas


cadtamas
tag

Műanyag póker kártya. 2.96$
1 hét alatt megérkezett. Nagyon jó cucc, ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#144031) ivana válasza storm3 (#144028) üzenetére


ivana
Ármester

A fura a bevágott darab, van itthon T420, meg X200 mindkettő sima kerek, de a T430 is az.

(#144032) Ghard válasza salieri. (#144027) üzenetére


Ghard
őstag

Automatikusan hozzáadja $0.00 értékben, ha kosárba tetted a nagyot. Biztos nincs a rendelésben?
Írj nekik, nem kerül semmibe. :)

(#144033) salieri. válasza Ghard (#144032) üzenetére


salieri.
őstag

Sajnos nincs benne. Mert nem is választottam ki a színt. Már rájuk írtam.Az elküldött mailről nem kellene visszaigazolást küldeni?Szerinted mellé fogják dobni vagy töröljem a megrendelést?

[ Szerkesztve ]

(#144034) A214 válasza dugesz77 (#143974) üzenetére


A214
aktív tag

Bocs de ezek szerint nem annyira ajánlott [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#144035) Ciccuka válasza A214 (#144034) üzenetére


Ciccuka
veterán

Conclusion

The usb charger can deliver the rated power with stable output voltage, has individual port protection and very low noise. Safety is fairly good.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#144036) sambenez válasza A214 (#144034) üzenetére


sambenez
addikt

Hol írják, hogy nem ajánlott? Az első linken pl. ez a konklúzió:
"The usb charger can deliver the rated power with stable output voltage, has individual port protection and very low noise. Safety is fairly good."

(#144037) A214 válasza Ciccuka (#144035) üzenetére


A214
aktív tag

Oké ezt utólag én is olvastam de a listában mégis ott a kis halálfej mellette.
Miért?

(#144038) A214


A214
aktív tag

csak ennyi:
Isolation distance a bit low, but it did not fail safety tests

(#144039) kano


kano
nagyúr

Megjött nekem is a Huawei 4$-os BT füles. Hogy kellene ezt a fülembe tenni kampó nélkül? Tudom, hogy itt sokan rendeltek is azonnal kampót hozzá, de kíváncsi lennék, hogy az nélkül mennyire lehet használni?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#144040) davenport válasza storm3 (#144028) üzenetére


davenport
aktív tag

Szép megoldás az a két pöcök, hogy a 170wattos töltő nem menjen be máshova.Egy ilyet megbütykölni esetleg ?

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#144041) Degeczi válasza kano (#144039) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Teljesen jól lehet anélkül is használni átlagos hétköznapi (nem sportolás persze) helyzetben. Ülőmunka, sétálás közbeni fejmozgástól nem esik ki, és cserébe egy pillanat alatt be lehet rakni, igazgatni sem kell: akár úgy is, h az asztalodon hever kikapcsolt állapotban és amikor bejövő hívás van, akkor kapcsolod be és teszed a füledbe, fél kézzel, oda sem figyelve.

Ha nagyon nem marad benn, próbálgasd a két másik mellékelt szilikon-illesztéket, hátha azokkal jobb.

Van kampós, komolyabb (Jabra) headsetem is, de napközben csak ilyen bedugós pálcát használok mint a Xiaomi és ez a Huawei, sokkal praktikusabbak.

[ Szerkesztve ]

(#144042) Beni2360 válasza A214 (#144038) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nem tudom de nekem 2017 Május óta itt a kanapé mellett be van dugva a T elosztóba és rendszeresen töltöm róla a telefont meg a táblagépet. Kábel tesztelésre is szoktam használni. Minden ok vele.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#144043) dugesz77 válasza A214 (#144034) üzenetére


dugesz77
őstag

A kis halálfej az nem annyira mérvadó. A két átütési teszten a 2830 és 4242 Voltnál is átment a teszten tehát elég nagy volt a légrés hogy ne üssön át, bár szerinte az 5mm kicsit kevés ezért kapta meg (köztünk szólva a 5 KV átütési teszt amúgy is elég extrém mérés ). Ennél sokkal többet számít,hogy nagyon egyenletes , zavaroktól mentes az 5V-ja és a két porton egyszerre akár 5,6A is le tud adni. Nem sípol és nem melegszik nagyon. Rég óta használom én is 0-24-ben be van dugva , megbízom benne.

[ Szerkesztve ]

(#144044) kano válasza Degeczi (#144041) üzenetére


kano
nagyúr

No de hogyan teszed be a füledbe? Ennek az érdekes "fülnek" hogy kell állnia?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#144045) storm3 válasza davenport (#144040) üzenetére


storm3
senior tag

Ilyesmi cucc kene, csak a pocokkel tudjam beledugni.

@ivana:
a workstation-nek 170w-s toltoje van, nem 90w mint a tobbinek.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#144046) daniel2121 válasza w.miki (#143908) üzenetére


daniel2121
senior tag

Mini gps mire jó? Nekem valami olyasmi kellene hogy a motort leállítom lássam telefonon keresztül hogy hol van. Magyarán nyomkövető valami. Ha a rossz fiúk elviszik és időben észreveszem akkor megtaláljuk.

(#144047) Degeczi válasza kano (#144044) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ahogy a képeken van, hátrafelé, így a szilikonpánt szépen betámaszt a fülkagylódba

(#144048) davenport válasza storm3 (#144045) üzenetére


davenport
aktív tag

Nem nagyon fogsz találni, sztem, mert pont ezzel akarják elkülöníteni a 170w/90w töltőket, és az aftermarket piac nem csapott le a piaci résre. Az tényleg vicces, hogy külföldi fórumokban is annyi a javaslat, hogy csiszold le a töltő két bütykét, mert egyébként más különbség nincsen. Részemről inkább ebbe a két dolcsis cuccba fúrnék két lyukat, hogy a bütyök belecsússzon.

No money, no honey.

(#144049) Breki


Breki
veterán

Qc 4-es töltőt látott már valaki?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#144050) cidalain


cidalain
veterán

Baseus töltőkről van tapasztalat? Ajánlottak, vagy inkább felejtős.
Ezt néztem ki kocsiba, vagy még inkább innen, mert itt olcsóbb

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.