Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Imy válasza PainKiller13 (#68971) üzenetére


Imy
veterán

Nekem ráér, ennyi pénzért várok rá, amúgy sincs rá szükségem, csak ennyiért nem lehet kihagyni. :) Jó lesz majd ajándéknak másmilyen alkalomból.

(#69002) Imy válasza zoltan6 (#68985) üzenetére


Imy
veterán

Mik azok amik mennek róla, s mire jó?

(#69003) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez az Orico usb3 kártyaolvasó most elég jó akcióban van. Ahogy nézem tényleg tudja az usb3 sebességet egy normális kártyával. Kezdek bízni ebben a márkában . Eddig rosszat nem vettem tőlük(kábel,hdd ház)

[ Szerkesztve ]

(#69004) ktommy91 válasza Predator2 (#68997) üzenetére


ktommy91
addikt

Én inkább a 10k-s xiaomit venném 16.99$-ért: [link]
mod: Bocsi, nem szállítanak Magyarországra. Valaki törölje pls!

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#69005) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#69000) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezeknél a QC-s töltőknél a QC-t ki lehet kapcsolni egyébként? szeretem lassan tölteni a telefont, ha lehetséges, az akku kímélése céljából

(nem tudom van-e elvi alapja, tekintsük ezt privát dilinek)

(#69006) szuszinho válasza dugesz77 (#69003) üzenetére


szuszinho
őstag

Bevált olvasó engem is érdekel. Múltkor tecsósat ajánlottak, de ahol voltam, egyikben sem volt.

Ezzel van valakinek tapasztalata?

(#69007) FingR86


FingR86
őstag

2in1 dildo csavarhúzó :D
a szár több funkciós lenne ? :D

[ Szerkesztve ]

(#69008) Dluinet válasza szuszinho (#69006) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Transcend RDF5 USB 3.0 Card Reader

olcsóbban pink színben

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69009) Timmcsy válasza Imy (#68970) üzenetére


Timmcsy
tag

Nem tudom, hogy te vagy szerencses vagy en szerencsetlen? En torolni szetettem volna egy rendelest, de nem ment, chaten nem volt senki, irtam nekik, nem hogy nem toroltek, nem is valaszoltak... (Pedig toluk vettem egy masik termeket, hat igy ketto maradt :-()

(#69010) Imy válasza Timmcsy (#69009) üzenetére


Imy
veterán

Érdekes, nekem eddig mindig válaszoltak. :) Igaz kb minden 10. rendelés után írok nekik, habár töröltetni sosem töröltettem, max a szín vagy valami mást módosítattam.

(#69011) maestro87 válasza dugesz77 (#69003) üzenetére


maestro87
őstag

(#69012) sepsi0 válasza sepsi0 (#68907) üzenetére


sepsi0
őstag

Order Status: Processing
Expected Shipping Date: 2016-12-14 23:32:57

3 db BlitzWolf® BW-S1
Egy szavam nem lehet....

(#69013) choco01 válasza sepsi0 (#69012) üzenetére


choco01
addikt

Én még nem fizettem ki, csak megrendeltem.. Várok kicsit aztán délután kifizetem .

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69014) maestro87 válasza choco01 (#69013) üzenetére


maestro87
őstag

Azt meg hogy kell Banggood-on? Gearbest-en elég ha paypal-ig elmegyek és már le is foglaltam a terméket, de Banggood-on nekem ez nem működik. :(

[ Szerkesztve ]

(#69015) choco01 válasza maestro87 (#69014) üzenetére


choco01
addikt

Rámész a fitésre, bejelizel ppre és bezárod.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69016) maestro87 válasza choco01 (#69015) üzenetére


maestro87
őstag

Gondolom meg kellene jelenni a rendelések között a Payment Pending fül alatt, de nekem nem jelenik meg. :(

(#69018) choco01 válasza maestro87 (#69016) üzenetére


choco01
addikt

Igen, ott van nekem! :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69019) Fredo78 válasza #04441088 (#68993) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Megmozdult két hét után. Ez az info:
November 29, 2016
20:54:00 Hungary (HUBUDA) Accept
November 29, 2016
20:56:00 Hungary (HUBUDA) To Customs

Van rá esély, hogy a héten kiadják? Vámos amúgy, de a posta szokta intézni. Így már tudok a postán érdeklődni?

(#69020) padi68 válasza dugesz77 (#68850) üzenetére


padi68
senior tag

én 9.9-én csináltam, mert már ko voltam.... :-)
így már ok

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#69021) cris78


cris78
őstag

A múltkor szóba került a feleségre lövő fegyver, itt egy alternatíva ;] :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69022) Ra3 válasza padi68 (#69020) üzenetére


Ra3
őstag

Én év elején kezdtem írni mikor idetaláltam a topicba, írom a költségeket is, az kicsit visszafog. :D

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#69023) andatti


andatti
senior tag

Nna, most nekem is sikerült valamit elrontani... Rendeltem 2 karácsonyfa izzósort. Az egyik jó, a másik nem. Nevezetesen ezt megszívtam.
Egyszer én csináltam hülyeséget, mert most nem szóltam, hogy eu plug-gal küldje... Ezt orvosoltuk, de ahogy bedugtam a konnektorba szikrázott és kigyulladt...
Persze tudom, hogy ilyeneket nem nagyon kéne rendelni, de elcsábultam. Kérdés, hogy mit csináljak, megreklamáljam-e, vagy hagyjam a pxxxa. (2000 Ft). /Az eladó top rated seller, de már kibontásnál és a dugvilla szerelésnél kiderült, hogy nagyon gagyi minőség a cucc/, nem tudom megéri-e reklamálni, mert pénzt biztos nem ad vissza, de még egy ugyanilyen sem kell...

update: A kütyü kapcsolóján 110 V van írva, az ebay-en meg 220 V... Pfff

[ Szerkesztve ]

(#69024) tboy93 válasza andatti (#69023) üzenetére


tboy93
nagyúr

ahogy bedugtam a konnektorba szikrázott és kigyulladt

aztaku :Y ez azért erős

(#69025) alázógyík válasza andatti (#69023) üzenetére


alázógyík
őstag

US Plugon 110V van írva az ebayen.

Video készült a tűzijátékról? ;]

(#69026) MADcat válasza andatti (#69023) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

110-re ráküldted a 220-at végülis? :Y

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69027) bazsimano válasza alázógyík (#69025) üzenetére


bazsimano
őstag

megeloztel :)))

amugy megneznem en is a videot ;] ;] ;]

(#69028) XtremLor válasza bazsimano (#69027) üzenetére


XtremLor
őstag

Oruljunk hogy ennyivel meguszta! :DD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69029) Real_Necro válasza andatti (#69023) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pl ezert nem szabad occo kinai izzosort fara rakni. Max lakast dekoralni, de persze ott is felugyelet mellett hasznalando. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69030) andatti válasza MADcat (#69026) üzenetére


andatti
senior tag

jah, jól van akkor én bxxxm el a rendelésnél... Hiába, no, a havi 450-500 h "munka" megtette hatását, egyre figyelmetlenebb vagyok...
Akkor storno és még nyilvánosba teregettem a hségem... Fincsi!

(#69031) bazsimano válasza XtremLor (#69028) üzenetére


bazsimano
őstag

persze...a lenyeg, hogy mindenki rendben...nem kell ezt felreerteni...

(#69032) MADcat válasza andatti (#69030) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kemény, jó hogy nem szenteste. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69033) XtremLor válasza Real_Necro (#69029) üzenetére


XtremLor
őstag

Uhh ha mar karacsonyi dekor, probalta mar valaki ezeket a ledes laser projektorokat ? pl. [link]
Hasznalhato valamire?

(#69031) bazsimano: Ertettem en! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69034) beg válasza andatti (#69023) üzenetére


beg
veterán

Minden évben rogyásig mondják a tűzoltók is, a tv bemondó nénik is és néha itt is felmerül: karácsonyfa izzót NE kínából. Vagy ha igen, akkor mellé egy komolyabb lakásbiztosítást és poroltót is rendelj.
Megéri az a pár száz/ezer forint?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69035) cris78 válasza XtremLor (#69033) üzenetére


cris78
őstag

A TV SHOP-ban tök jól néz ki :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69036) Real_Necro válasza MADcat (#69032) üzenetére


Real_Necro
veterán

Durva dolgokra képes egy szar led/izzósor.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69037) XtremLor válasza cris78 (#69035) üzenetére


XtremLor
őstag

A tv shopban, es a netes kepeken tuti, de a valosag az alt kicsit mas. :C
Jo lenne tudni latszik e este, es mekkora teruletet kepes megvilagitani ugy hogy lathato is maradjon.... :DD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69038) choco01 válasza maestro87 (#69016) üzenetére


choco01
addikt

Na most értem haza, és ki is fizettem!

Átváltott Ready To Process állapotba. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69039) Feketelaszlo válasza andatti (#69023) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

"Persze tudom, hogy ilyeneket nem nagyon kéne rendelni, de elcsábultam."

Utolsó mondatok halál előtt sorozatba jól mutatna. Attól függetlenül, hogy ebben az esetben 50+%-ban te voltál a hunyó, a hálózati feszültségről üzemelő eszközök rendelését javasolt az elektroműszerészek és villamos hobbisták terepének meghagyni. Nem kell ezen amúgy semmit szégyellni - benézted, de ez mutatja, hogy ugyanúgy mással is előfordulhat - s a kiskínai is küldhet mást, mint amit ír, ha a raktársöprés épp azt kívánja (úgy tűnik most épp azt kívánta).

(#69040) Pubszon válasza FingR86 (#69007) üzenetére


Pubszon
veterán

Waterproof realistic penis. :DDD
A régi linkre rakták az új terméket. :D
Egyébként nekem van ilyen készlet, nagyon jó, bár csak csavarozásra használom! :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#69041) mirci18 válasza Monoton (#68941) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#69042) andatti válasza beg (#69034) üzenetére


andatti
senior tag

Ok. Ezt mind tudom, és mint látszik én rontottam el, amúgy meg kültérbe lett volna, hogy "lássák a szomszédok". (persze nem az én ötletem volt). Ezt sose értettem. Van kollégám, pont azt mondta, hogy ha nem látják a szomszédok, akor meg minek dekorálja az ablakot. (zárt udvara van...). Na, mind1. Részemről a témát lezártam.

(#69043) Real_Necro válasza XtremLor (#69037) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kamu...

6W-os az egész.... házfalat így biztosan nem világítasz be vele, max kis méretű szobában (vagy budin) lehet vele ökörködni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69044) DeFranco válasza Feketelaszlo (#69039) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a hálózati feszültségről üzemelő eszközök rendelését javasolt az elektroműszerészek és villamos hobbisták terepének meghagyni

ööö... hányszáz biccwolf töltőt rendelt csak ma reggel másfél óra leforgása alatt a kollektíva? :DDD

amúgy teljesen igazad van, egyetértek. a töltő egyszeri kivételes eset volt, és ezt is csak azért vettem, hogy az irodában legyen valami backup töltési lehetőség, de folyamatos közvetlen felügyelet alatt és a családtól távol. egyébként én sem rendelnék soha az életben kínából olyat, ami hálózatról üzemel (lehet kövezni, magánvélemény). ide tartozik a nyudíjasok offline ebay szolgáltatójának (somogyi/homebysomogyi/sal stb. aliasok) teljes termékkínálata is egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#69045) tboy93 válasza DeFranco (#69044) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az a töltő egyébként tesztelve van és ajánlott minősítést kapott. [link]

Conclusion

This box has lots of usb power and a safe construction. The noise is low and the voltage constant even at full load. All in all a good usb power supply.

[ Szerkesztve ]

(#69046) DeFranco válasza tboy93 (#69045) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ennek örülök, de nekem az számít biztonságosnak amit hazai- vagy legalább európai hatóság vizsgált be. ez milyen teszt ki tesztelte és miért?

de ilyen ebayes kínai rendeléseknél az is csak erős feltételes módban, mert ismerjük a kínaiak minőségmanagementjét.

"The charger was supplied by Banggood for a review."

[ Szerkesztve ]

(#69047) Real_Necro válasza DeFranco (#69046) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nyugi, amit itthon veszel, abban is van kínai import, sokszor be sincs vizsgálva (vagy csak mintavételes módszerrel, azaz nem minden darabot), csak a hasznot is megfizettetik veled. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69048) tboy93 válasza DeFranco (#69046) üzenetére


tboy93
nagyúr

A srác bizonyos szempontok alapján teszteli a kezébe kerülő töltőket, rengeteg típus van amit nem ajánl. [link]

(#69049) XtremLor válasza Real_Necro (#69043) üzenetére


XtremLor
őstag

Szomszed ragta a fulem hogy rendeljek neki, de akkor meg jo hogy kihagytam. :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69050) DeFranco válasza Real_Necro (#69047) üzenetére


DeFranco
nagyúr

abból is megnézem mit veszek. tudom hogy ez sem teljes garancia, de úgy hiszem, hogy kisebb a szórás. én így nyugodtabb vagyok, nekem ennyit megér.

@tboy93: tök jó hogy van ilyen. tényleg. a privát dilim ettől független :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.