Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145001) fateless válasza Beni2360 (#145000) üzenetére


fateless
veterán

Túl sok dolog lehet egy négy jegyű számsor...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#145002) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Nem müködik a telefonomban a gps. Olyan kütyüt keresek ami beépitett akksival rendelkezik és bluetoothon keresztül küldi a gps adatokat, igy a telefonomat tudnám navigálásra használni. Pár elég drága típust találtam. Létezik valami olcsó megoldás?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#145003) dugesz77 válasza Armagedown (#144989) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos ezek az olcsóbb típusok nem külön-külön kezelik a cellákat. Habár bontott laptop akkuban szerencsére egyforma típusú cellát használnak azonban lehetnek eltérések bőven kapacitásban. Egy rosszabb/gyengébb cella nagyon lerontatja a többit.
Ajánlottam már párszor a Tomo powerbankokat azok külön figyelik a cellákat, bármilyet rakhatsz bele, sőt sima töltőnek sem rossz,sőt. Már egy cellával is elindul.

[ Szerkesztve ]

(#145004) grizlisandor válasza bul07 (#144996) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezt én is néztem, de beleolvasva ebay-es tapasztalatokba, hogy fröccsentett műanyag az egész, nincs szépen eldolgozva, meg a "csavar" se illeszkedett rendesen.

(#145005) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Tudtok olyan BT autós kihangosítóról (AUX-ra köthető), ami akkor kapcsol be ha gyújtást adok. Tehát egy manuális ki be kapcsolást kerülnék el.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#145006) koxkids válasza MADcat (#145005) üzenetére


koxkids
őstag

Ilyesmi pl?
[link]

USB/ szivargyújtón jobb esetben akkor van feszültség ha már gyújtás van.

[ Szerkesztve ]

(#145007) MADcat válasza koxkids (#145006) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

igen, csak ami most van azon kell nyomkodni, hogy bekapcsoljon. Ezt néztem de még nem hámoztam ki, hogy jó e nekem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#145008) Joker88


Joker88
őstag

ilyen derékövet szeretnék ( ún. csat nélkülit ) de 120 cm feletti hosszúságban.. létezik ilyen ? :D

a találati listában szinte 120 cm-es darabok vannak vagy kisebbek.. viszont a 120cm az határeset nálam.. nem bőrre gondoltam,hanem arra a nylon/textil-re..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#145009) DeFranco válasza grizlisandor (#144995) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én kevésbé igényesen felcsavaroztam az egyik oldalra a másik oldalon nincs felfogatva.

mozgó alkatrész nincs benne, nem rezonál, de nem is érzékeny a (egyébként nem létező) rezonanciára, teljesen vidáman elvan.

bónusz én a pc-be is kettőfeles hdd-ket rakok, azok is így vannak felcsavarozva egy 5.25-ös hely egy-egy oldalára, teljesen vígan elvannak, áll mind mint katiban a gyerek. azokat azért a belső oldalon alátámasztottam, de ennyi.

(#145010) Sanyesz. válasza madmike (#145002) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ilyesmire gondolsz?
Van itthon egy másfajta, amit már nem lehet kapni. A régi telefonokhoz szoktam használni. Egyben data logger is.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#145011) zsiz válasza DeFranco (#145009) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is így volt bent az SSD egy darabig, egy oldalon felcsavarozva. De én azért rááldoztam az összeget egy ilyen piros csodára :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#145012) dugesz77 válasza MADcat (#145005) üzenetére


dugesz77
őstag

Párat kipróbálva én is az előbb linkelt Ugreen-nél maradtam. Ez pont úgy működik ahogy neked kell, mert nincs benne akku. Meglepő de nagyon jól használható telefon hívásokhoz is érzékeny rajta a mikrofon,menet közben használva sem volt még aki panaszkodott volna a hívásminőségre. Hamar kapcsolódik a telefonhoz megy róla a számléptetés is bár az kicsit késik. Jár hozzá sima ragasztható konzol is nem feltétlen kell a szellőzőhöz rakni. Nálam is szépen el lettek tüntetve a vezetékek, nem látszik semmi belőle , mintha gyári lenne.

[ Szerkesztve ]

(#145013) Bendegúz98 válasza grizlisandor (#144995) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

[olcso is jo is]
Ez igaz nem ssd de a modszert tovabbgondolva 2 gumiszalag 4 gyorskotozo es mehet keret nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#145014) MADcat válasza dugesz77 (#145012) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Remek! Köszönöm! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#145015) Ciccuka válasza Bendegúz98 (#145013) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez marhaság netovábbja. A gumi idővel szétfoszlik, elmállik, megnyúlik (pl. a hőtől), töredezik.
Aki csendes HDD-t akar az igazán rááldozhat egy normális zajcsökkentős tartóra (hűtőbordás is van) vagy vegyen eleve csendes Laptop HDD-t.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#145016) Bendegúz98 válasza Ciccuka (#145015) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Az NBR lehet, a szilikon meg tuleli a hdd-t.

(#145017) Zozzant válasza Bendegúz98 (#145016) üzenetére


Zozzant
addikt

Hát azt gondolom ez pont az elöregedő fajta "postás" gumi... egy idő után megkeményedik és elszakad mint a szar.:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#145018) betyarr


betyarr
veterán

valami betonbiztos,hűtőrácsra szerelhető telefontartót tudtok ajánlani?olyan kellene,ami tényleg biztosan tart és NEM karistolja össze az új telómat.ja,és nem mágneses.

[ Szerkesztve ]

(#145019) UberMutant válasza betyarr (#145018) üzenetére


UberMutant
őstag

azt tudod, hogy a hűtőrács maga nem betonbiztos? egy kisebb erő simán kitöri a helyéről.

(#145020) betyarr válasza UberMutant (#145019) üzenetére


betyarr
veterán

hát ja...akkor mi lenne egy betonbiztos megoldás?

(#145021) UberMutant válasza betyarr (#145020) üzenetére


UberMutant
őstag

ablakra cuppantós, esetleg műszerfalra ragasztós

(#145022) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani olyan rádiót, ami képes az internetes rádiók fogására? Konyhába kellene, csak azért, hogy valami szóljon. De sajnos elég gyér a sima rádióval fogható csatornák száma, ezért gondoltam, hogy esetleg az éterben nem elérhető adásokat is jó lenne befogni.(a közeli Forrás rádió például a hegyek miatt nálunk már nem fogható, de online lehetne hallgatni.) Ha van olyan, akkor olyan lenne jó, ami magában képes wifin megkeresni. (tehát nem streamelni szeretném telefonról, hanem, hogy magán a rádión lehessen "keresni"). Köszönöm. :R

(#145023) Zeki válasza -ZeeZee- (#145022) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lidlben volt netrádió, valami 40 ezer Ft körül.

(#145024) betyarr válasza UberMutant (#145021) üzenetére


betyarr
veterán

ragasztani nem szeretnék.
na de melyik lenne a legtutibb választás?úgy értem konkrétan,linkesítve.

(#145025) UberMutant válasza betyarr (#145024) üzenetére


UberMutant
őstag

nem linkelek, mert drágának tartanád és nem is passzolna ebbe a topikba "kis pénzért"

(#145026) w.miki válasza -ZeeZee- (#145022) üzenetére


w.miki
veterán

Nem olcsók, 80USD körül, és nem tudni mennyire megbízhatóak, támogatottak:
O-008 Ocean Digital WR-210CB Internet Radio
O-001 Ocean Digital WR-01C
O-005 Ocean Digital WR-80
Szerintem én is itthonról vennék, ha kapható lenne valahol...
Vagy egy kiszuperált okosmobil+ BT hangszóró?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145027) betyarr válasza UberMutant (#145025) üzenetére


betyarr
veterán

akkor küldd el privátban lécci :R

(#145028) Batib


Batib
őstag

Szerintetek lehet kapni forfüllel ellátott Ni-Mh AA akksit valahol? Nem tudom hogy keressem.
Akár itthonról is.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#145029) erdey_a válasza betyarr (#145027) üzenetére


erdey_a
őstag

olcsó is, jó is [link]
én azt a verziót ajánlom, amelyiknek alul nincs tartó része. így is nagyon stabil és masszív.
rücsis felületre persze nem jó, de szélvédőre szuper

Vérboci

(#145030) Zola007 válasza Batib (#145028) üzenetére


Zola007
veterán

Nimh-t gond nélkül lehet forrasztani, lítium a necces
jobban jársz ha valami márkásra fortasztasz fület

de lehet itthon is kapni, Hestore, Conrad, stb
ugy keresd hogy "forrasztható Nimh akku"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145031) betyarr válasza erdey_a (#145029) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#145032) UberMutant válasza Batib (#145028) üzenetére


UberMutant
őstag

(#145033) Bendegúz98 válasza Batib (#145028) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#145034) Batib válasza Zola007 (#145030) üzenetére


Batib
őstag

Köszönöm.
UberMutant: Neked is köszi.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#145035) spileraaa


spileraaa
senior tag

Xiaomi Mi 300Mbps WiFi Amplifier 2 Wireless Network Repeater
Special Price $4.99
[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#145036) jmuranyi válasza Batib (#145028) üzenetére


jmuranyi
tag

(#145037) dugesz77 válasza -ZeeZee- (#145022) üzenetére


dugesz77
őstag

Esetleg egy olcsóbb tablet kikötve egy aktív hangsugárzóra. Appból meg tetszőleges mondjuk a radio.net. Receptezni ,alap böngészőnek, tvt nézni is van így lehetőség .

[ Szerkesztve ]

(#145038) Batib válasza jmuranyi (#145036) üzenetére


Batib
őstag

Szuper. Pedig hasonloan kerestem én is.
AA akku diy

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#145039) kigyi_23 válasza erdey_a (#145029) üzenetére


kigyi_23
addikt

Miért az a verzió a jobb aminek alul nincs tartó része? Nem kötekedés csak nekem nincs még és szeretnék vásárolni, de azt gondoltam, hogy az alsó tartó rész biztonságot ad és nem problémát. Ahogy látom mindegyiknél elfér a töltő kábel is simán tehát az nem lehet probléma forrás.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#145040) erdey_a válasza kigyi_23 (#145039) üzenetére


erdey_a
őstag

nem tudom, hogy jobb-e, csak azért azt ajánlom, mert nekem az van, így arról tudok nyilatkozni.
de attól az alsó rész nélkülinél sem kell tartani, hogy kiesik a teló, mert nagyon erős és gumis is az oldala

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#145041) smithsys válasza -ZeeZee- (#145022) üzenetére


smithsys
aktív tag

Én egy 1 Ft-os Voda telefont meg 1 Tronsmart Element Bluetooth hangszórót használok erre a célra.
Teszi a dolgát gond nélkül és még a hangja is elfogadható.

(#145042) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm mindenkinek, nem gondoltam volna, hogy ilyen sokba kerül a célszerszám. :Y Azt hiszem akkor tényleg legegyszerűbb valami kiszuperált telefon+hangszóró kombó. :R

(#145043) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Megérkezett a liitokala lii-500 töltőm,hálózati,és autós töltőcsatival. Egyből neki estem teszteltetni ,,nor test" módban az itthoni eddig használt AA,AAA,és 1850-es aksikat. Van amiben sokat csalódtam,és van,ami hozza szinte a ráírt kapacitást. Az olyan AAA aksik,amik ebben a tesztmódban 180-190 MAh tárolására képesek,eldobós kategória ugye?És még azt kérdezném,hogy minden használat után kellenek ezek a teszt módok,vagy elég,ha simán csak töltésre engedem?

Üdv: Attila

(#145044) dugesz77 válasza tillatrilla (#145043) üzenetére


dugesz77
őstag

Én néha regeneráláshoz lefuttatom a normál tesztet de elég a sima töltés. AAA celláknál érdemes a töltést 300mAh ra visszavenni a békesség kedvéért.
Rögtön kiderül a turpisság ha nincs meg a kapacitás. Ezek a 200mAh tölthető elemek mehetnek a multikba kihelyezett elemgyűjtőbe (ne a kukába ha lehet) nem éri meg velük vacakolni és jól megjegyezni a márkát/eladót,hogy olyat soha többet.

történet nem régről.
Beszéltem egy ismerőssel aki régebben kérdezte mit vegyen . Rávágtam rögtön , hogy LADDA. Mondja azt nem vett ,mert drága és talált 50 darabos csomagban ebay eladónál 10$-ért. Milyen jók/olcsóbb mintha sima elemet vett volna .Múltkor valami kütyüt hozott, hogy nézzek rá ezek voltak benne. Én is lemértem 100-120mAh tudtak. Kérdeztem kicsit kárörvendően,hogy bejöttek-e az akkuk. Mondja a felét már kidobta,mert hamar merül és csak 2-3 töltést bírnak utána a buta töltője villogással hibát jelezve nem tölti őket. Akkor melyik az olcsóbb kérdeztem?
Tanulópénz...

[ Szerkesztve ]

(#145045) Wajk válasza -ZeeZee- (#145042) üzenetére


Wajk
addikt

szoktak ilyen internet rádiók lenni LIDL-ben vagy ALDIban is, de brutális áruk van, olyan 30K körül rémlik...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#145046) Digitalpimp válasza Joker88 (#145008) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ilyenre gondoltál? [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#145047) tillatrilla válasza dugesz77 (#145044) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia. Köszi az infót!! Természetesen a speckó hulladék gyüjtőben végzik....

Üdv: Attila

(#145048) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Az alábbi MacBooK Pro-hoz honnan tudnék jó minőségű csavarokat és csavarhúzót venni?

[ Szerkesztve ]

(#145049) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Nemrég vett ugreen bluetooth vevőm amit kb 3x használtam már nem látható a telók számára, ez se bírta sokáig.

moto g72, Ninebot d28e

(#145050) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Zapals feladja a mostanaban rendelt cuccokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.