Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123001) GIJoe válasza anorche1 (#122999) üzenetére


GIJoe
addikt

Ez elég párnásnak néz ki...

(#123002) Degeczi válasza GIJoe (#123001) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem pont a kényelmével(etlenségével) van gondom, mert nem a fülem körül, hanem a fülem szélén fekszik föl, max fél óra után veszettül nyom.

Igaz, az átlagosnál nagyobb a fülem, de pl. Sennheiserekkel sosincs ilyen gondom, azok egész munkanap fönn lehetnek a fejemen.

(#123003) sysrq válasza Degeczi (#122997) üzenetére


sysrq
őstag

Nem "4K"-t keresek hanem ilyen csatlakozójú HDMI kábelt. A hangsúly a csatlakozó formáján van. A sok adapter, meg "4K" az csak mellékvágány, bánom már hogy megemlítettem.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#123004) FingR86 válasza tillatrilla (#122995) üzenetére


FingR86
őstag

az alján lévő kör alakú ragasztott szivacsot lehúzod, ott találod a csavarokat. És bent a lámpa testben lesz egy sima 18650-es cella. Azt meg tudjuk honnan kell szerezni bele.

[ Szerkesztve ]

(#123005) tukko1 válasza sysrq (#123003) üzenetére


tukko1
aktív tag

Amit linkelsz az miért nem jó? Olcsóbb kellene?
Ha beírod a keresőbe hogy "hdmi 2.0 90" nem hiszem el, hogy előbb-utóbb nem találsz olyat ami neked kell, ha görgetsz lefelé! De sztem 4-5 dollár alatt nem találsz!

(#123006) Salex1


Salex1
senior tag

64Gb-os memórikártyát honnan tudnék venni jó árban, ami ide ér egy hét alatt?

(#123007) davenport válasza sysrq (#123003) üzenetére


davenport
aktív tag

Keresd úgy hogy hdmi cable 90/270 degree

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#123008) w.miki válasza Salex1 (#123006) üzenetére


w.miki
veterán

itmedia, gigaplaza .sk 1 héten belül
sinceritytrading/ebay 2 hét, ha szerencséd van
linkelt webshopok 3 hét+

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#123009) KTU válasza CHIPman (#122998) üzenetére


KTU
addikt

Ventilátor, 230V, OBI, Tristar VE-5904 asztali ventilátor (fehér, hátulja fekete)
lapát átmérő 23 cm, fogyasztás 34 W, sebességfokozatok száma 3,
kecskeméti OBI-ba 3190 Ft, oldalukon nem találtam.

Ez tényleg mozgatja a levegőt.
Nem ilyen molyfing alig 10 centis lapáttal. :U :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#123010) CHIPman válasza KTU (#123009) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nincs OBI a környéken, de tényleg jól néz ki. :(

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#123011) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ilyen utazópárnát használt már valaki?
Tipikusan a "nem hiszem, hogy használnám, de egyszer talán jól jöhet" kategória, 10 USD-ért. :D

Elfogadom a sütiket.

(#123012) anonymus89 válasza bul07 (#122360) üzenetére


anonymus89
addikt

Szopatni akar a rosegal aznap leadtam 3 db-ra a rendelést meg egy régi zöld színűre is és rá 2 hétre válaszolnak, hogy nem tudják küldeni azzal a szállítási móddal.
Pofám leszakad megírtam nekik hogy 1 hónapja sincs hogy rendeltem és érdekes módon azt el tudták küldeni a Flat rate shipping módszerrel.
Erre ezt kapom válaszba: "
We are sorry for the inconvenience has caused to you. I can understand you, but we can not ship this item to your address now.
Due to the nature of product , shipping company can not ship ship this item out, there is no shipping method can support this item.
In this situation , would you agree to cancel this order ?
We want to ship it to you, but shipping company has strict shipping regulation.

Thanks for your supporting and understanding."

Komolyan mondom direkt csinálják és lehet azért mert mobil alkalmazásban a kóddal csökkentve még tovább tudtam pontozni az árat így még a kupon kódtól is olcsóbb lett.

Más: Kérdésem valaki rendelt-e még ebből a termékből?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#123013) tillatrilla válasza FingR86 (#123004) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia. Csak egy darab kell bele? Ó,az nagyon jó. Azt hittem,valami spéci aksi kell bele. Így már robbantom is szét hétvégén. Köszi-köszi!! :R

Üdv: Attila

(#123014) olddog válasza anonymus89 (#123012) üzenetére


olddog
aktív tag

Igen. És sajnos ugyan így jártam. Én is írtam nekik hogy eddig mindig sikerült elküldeni mindent, a termék raktáron van stb... stb.
Hiába. Kötötték az ebet a karóhoz. Visszakértem a pénzt PayPal-ra. Eddig minden vásárlás, kuponos, pontozós rendben volt, de ez nem volt szép...
Mindegy, lesz.. rom. :)
Gondolom ha megvenném teljes áron, el tudnák küldeni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#123015) vargalex válasza anonymus89 (#123012) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Én is így jártam. Visszakértem a pénzt...

Alex

(#123016) anonymus89


anonymus89
addikt

Köszi srácok még egy-két levélváltást megejtek gondolom úgyis az lesz a vége.... :K
Paypal megszorongathatná őket egy kicsit, van értelme Nekik írni?
Azaz április 6-án megrendelt termék megjön rá 1 hónapra meg u.a-zal a módszerrel nem küldik el mondvacsinált indokkal.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#123017) anorche1 válasza GIJoe (#123001) üzenetére


anorche1
őstag

Nem vezeteknelkuli :( de koszi :R

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#123018) tomazin


tomazin
veterán

Micro USB - > USB C

nem akciós meg semmi, de ezt találtam jó áron ami nem 1db és meg vagyok vele elégedve. nem lötyög, gyorstöltés megy vele, adatot is átviszi.

(#123021) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hali!

Keresek pár apróságot:
Type-C to Type-C kábelt PC alaplap és telefon közé, 1,5-2 méteres hosszban, színe mindegy, harisnyás.
USB 2.0-Type-C kábelt fali töltő és telefon közé, 1,5-2 méteres hosszban, fehéret és feketét is, harisnyás.
4-5 portos USB töltőt QC 2.0-val, lehet dugasztáp és vezetékes is. A fontos, hogy zúgásmentes legyen. Egy Blitzwolfot használok 2 éve, semmi hangja nincs, de azon csak 2 port van.

Köszi! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#123022) Victoryus


Victoryus
addikt

Roidmi 2/3-ra van akció valahol?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#123023) IG55


IG55
senior tag

Bluetooth-os hőmérőt keresek, ezen kívül van másfajta?: Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor LCD Screen Digital Thermometer Hygrometer Moisture Meter.

Igazából wifist keresnék, de az csak gateway-es kombóban létezik, ha jól tudom.

(#123024) vargalex válasza IG55 (#123023) üzenetére


vargalex
félisten

Már létező rendszerhez kellene? Konkrétan mi kérdezné le/mihez kellene kapcsolódni? Kijelző feltétlenül kell rá? Esetleg egy ESP8266 (NodeMCU/Wemos d1 mini) egy Dallas DS18B20-al, vagy BMP280-al, vagy DHT22-vel megoldhatod...

Alex

(#123025) Degeczi válasza IG55 (#123023) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valóban nem világos, h mire szeretnéd használni, mert bluetoothnak nem sok értelme a minimális hatótáv miatt, és ha lenne sima wifis, az is csak a helyszínen lenne lekérdezhető, míg a gateway-en keresztül elérhető szenzorokat bárhonnan lekérdezheted a mobiltelefonos alkalmazással, és naplózást, grafikont is kapsz.

(#123026) ktommy91 válasza Victoryus (#123022) üzenetére


ktommy91
addikt

Gearbest-en a Roidmi 3S új reggel és a "GBAFFNEW92" kuponkóddal 9.99$

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#123027) ktommy91 válasza macilaci78 (#123021) üzenetére


ktommy91
addikt

Ugyan nem harisnyás, de ugreen 2m type-c kábel 0.99$ [link] Ennyiért ajándék.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#123028) IG55 válasza vargalex (#123024) üzenetére


IG55
senior tag

+Degeczi

Csak monitorozásra, naplózásra kellene, kijelző sem lényeges. Mobillal, appon keresztül, vagy akár PC, valamilyen progival. A wifi-s annyival lenne jobb, hogy nem csak itthonról tudnék szinkronizálni, hanem bárhonnan (ha jól sejtem). Nincsen semmilyen rendszerem egyébként.

(#123029) Victoryus válasza ktommy91 (#123026) üzenetére


Victoryus
addikt

Végül CHUWI Ublue C-lett belőle, nem kell extra bluetooth, meg ilyesmi. Már csak egy autós kamera kéne még.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#123030) Degeczi válasza IG55 (#123028) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ezért kell a gatewayes megoldás neked, uis az biztosítja a külső hozzáférést az eszközeidhez - hiszen nem akarsz bárkit/bármit beengedi az otthoni hálózatodra.
Ráadásul a wifinél nagyobb üzembiztonsággal és annyira kis energiaigénnyel, h egy CR2032-vel akár évekig is működhet egy pici szenzor.
Szeged környéként akár szenzort is tudok adni :) (túl sokat rendeltem, van bontatlan)

(#123031) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Az ilyen lámpákkal van valakinek tapasztalata?
[link]

(#123032) Llew válasza macilaci78 (#123021) üzenetére


Llew
senior tag

UGREEN Nemrég vettem ilyet. Minőségre nagyon jó. A fehér harisnyás nincs szerintem, de nézz körül. Általában dicsérik a céget. Töltőik is vannak.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#123033) IG55 válasza Degeczi (#123030) üzenetére


IG55
senior tag

Házi barkács jellegű megoldásról beszélsz? Végül is az is érdekelne. A Xiaomi gateway eszközeit nem nagyon szeretném megfizetni.

(#123034) macilaci78 válasza ktommy91 (#123027) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R Berendeltem 2 db fehér 2 méterest és 1 db 1 méteres feketét. Majd referálok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#123035) macilaci78 válasza Llew (#123032) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugreen-t ismerem, de a töltője nekem ciripelt terhelésre is, illetve az egyik USB aljzatában ragasztófolyás volt. Szülőknek, öcsémnek adományoztam, illetve itt van egy tartaléknak a fiókban a munkahelyen. Kábeleire rosszat nem tudok mondani.
Blitzwolffal van nagyon jó tapasztalatom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#123036) Degeczi válasza IG55 (#123033) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Vennél egy $20-os BT hőmérőt, de a $25-be kerülő gatewayt, amivel akár kéttucatnyi eszközt (akár hőmérséklet/páratartalom szenzorok, akár ajtónyitás, IR mozgásérzékelő, füstérzékelő, kapcsolók, ...) felügyelhetsz bárhonnan, azt nem?
Egyre kevésbé világos, mit szeretnél megoldani.

(#123037) sambenez válasza IG55 (#123033) üzenetére


sambenez
addikt

Akkor jobb ha felkeresed ezt a topikot és végigolvasod.

(#123038) BullZeye válasza Degeczi (#123036) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem ilyen egyszerű. Vesz Gatewayt meg 1 hőmérőt akkor még csak 2 napra visszamenőleg tud logolni.
Ahhoz, hogy pl éves statisztikát lásson, kell még egy raspberry PI is. :)

(#123039) Degeczi válasza BullZeye (#123038) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, egy hónapnyit naplóz - de valóban hamar eljuthat oda az ember, h egyéni megoldást szeretne.

(#123040) vargalex válasza Degeczi (#123039) üzenetére


vargalex
félisten

Ha meg egyéni megoldás kell, akkor inkább ESP8266/ESP32. :)

Alex

(#123041) macilaci78 válasza Degeczi (#123039) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a bajom, hogy az RPi már nem csak összeérintgetem az appokat kategória, kicsit mélyebbre kell merülni, hogy érjen is valamit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#123042) ktommy91


ktommy91
addikt

32 GB USB 2.0 kulcstartó pendrive 4.8$
[link]

Nincs kerítés.

(#123043) sambenez válasza macilaci78 (#123041) üzenetére


sambenez
addikt

Ebben az esetben kénytelen leszel megvenni a gatewayt, és ez most mindegy hogy a xiaomi megoldása vagy valami más.

(#123044) spileraaa


spileraaa
senior tag

Gb walletrol vissza lehet kerni a penzt paypalra

nem masert de paypal vedelem nelkul amugy se merem felhasznalni mert ahogy olvasom eleg gyakran van baj veluk

mar utolag banom is hogy a par pontert annak idejen gb walletre kertem a refundot

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#123045) FingR86 válasza spileraaa (#123044) üzenetére


FingR86
őstag

nem lehet.
azért is kérdezik meg tőled refund alkalmával, hogy hova is kéred az összeget.

(#123046) lac14548


lac14548
aktív tag

Kedvenc ebay-es memóriakártya/pendrive eladónktól vásárolt -elvileg örökgaranciás- ADATA pendrive-om tönkrement. Nem ismeri fel semmilyen gép.
Hogyan lehet a garanciát intézni itthon?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#123047) ktommy91 válasza lac14548 (#123046) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem el kell neki küldeni a hibás pendrive-ot és ő intézi a garanciát. A postaköltséget pedig be tudod vasalni a paypal-on.

Nincs kerítés.

(#123048) Jofi81 válasza lac14548 (#123046) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem azt írták, hogy vagy visszaküldöm nekik és ők gariztatják, vagy intézem közvetlenül az ADATA-val. Utóbbi volt egyszerűbb, ki is cserélték.

Itt tudod jelenteni a hibát. Engem megkértek, hogy futtassak le valami tesztet. Aztán mikor látták, hogy tényleg hibás, vissza kellett küldenem, majd küldtek egy újat.

[ Szerkesztve ]

(#123049) Robynho válasza Jarod1 (#122964) üzenetére


Robynho
tag

és így töltéssel kapcsolatban mit tapasztalsz?
(vagy esetleg nem mérted?)

(#123050) Savageboy válasza ktommy91 (#123027) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Érdekes egy bolt ez a JoyBuy, a termék adatlapján és a kosárban is 0.99$ a termék ára, majd mikor megrendelném felugrik háromszor annyira... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.