Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117001) Masooo válasza vince (#116998) üzenetére


Masooo
aktív tag

de nyársra lesz húzva mert itt kedves vagyok, ott meg .....v :P

jó a fotó, legalább fényt visz a sötétségbe :))

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#117002) vince válasza Masooo (#117001) üzenetére


vince
őstag

A többség örömmel fogadja majd ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#117003) quailstorm válasza Bolber (#116962) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kicsit overkill, de gophert.
Nekem még a legelső van meg, kifutó szériás volt 13k-ért. Az 3 tizedesjegyes amper kijelzést tud.

Amúgy csak jót tudok mondani. Földelt. Audiofil-kompatibilis, abszolút semmi zaja nincs, miközben egy laptoptöltőről hajtott Rolandnak van. Ezen kívül nem különösebben melegszik, pici, és erős.
19V 4.2A-es laptopot vígan viszi.

Lehet úgy is, hogy megveszed a legolcsóbb gophertet és hozzá a több bigyót, én is egyesével vettem meg. Az alapcsomagban csak egy tápkábel és egy banán-krokodil van.

(#117004) Ombre85 válasza Met (#116974) üzenetére


Ombre85
tag

Ami nem kattog, hanem folyamatosan kúszik, az általában halkan búg. Én erre különösen érzékeny vagyok, jobban zavar, mint a kattogás, úgyhogy érdemes számításba venni :)

(#117005) tomazin


tomazin
veterán

Ha ma este csinálok egy pár reviewt akkor van rá esélyem, hogy megkapom a pontokat, mire lejárna ez?

(#117006) Trabi TM válasza tomazin (#117005) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Szinte kizárt, hétvége van, és még az ünnep alatt befutott dolgoknak sem érhettek a végére...

(#117007) cidalain válasza tomazin (#117005) üzenetére


cidalain
veterán

mi ez már, átmegyünk itt jósfórumba?
szerintetek mikor jön meg a csomagom, szerintetek mit fognak mondani a ticketre, szerintetek mikor kapom meg az értékelős pontokat, szerintetek vajon holnap mit fogok reggelizni, szerintetek hány évig fogok élni...

eleve két hülye jóslást vársz el:
-vajon meddig lesz akcióban a lámpa
-vajon ameddig akcióba lesz, megkapod e a pontokat

most mit vársz? mondjam hogy igen, biztosan? ettől megnyugszol?
vagy ha azt mondom hogy tutira nem, akkor mi lesz? nem csinálsz értékelést, vagy nem veszed meg a lámpát? vagy megveszed teljes áron?
tényleg az én hasraütésemen (más fogalmatlan igen-nem válaszán) múlik az egész?
csináld meg az értékelést, aztán ha megjön holnapra akkor vedd meg a lámpát.

azt tudom mondani, hogy én amikor értékelést csináltam, akkor nagy többségében másnap megkaptam a pontokat. de most ugye ünnep volt, szerintem még nem 100%-on pörögnek, meg van egy csomó elmaradásuk is, az tuti. email only ár több napig szokott élni, de nincs lejárati idő, így hogy mikor van pontosan vége az akciónak szintén kérdéses.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117008) gyapo11 válasza DeFranco (#116975) üzenetére


gyapo11
őstag

Én a Conradban vettem ilyen nem kattogó óraszerkezetet, egyrészt éjszaka hangos, másrészt kiszivornyázott két elemet pár hónap alatt, azóta elem nélkül szép csendben várakozik.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#117009) ben-ga válasza cidalain (#117007) üzenetére


ben-ga
tag

:))
Ez óriási!! Ez ugyan egy viszonylag pasis topik, de nagyon sokan szeretnek jósoltatni... :DD

(#117010) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mi a különbség a Xiaomi Mi Max 2, Global és International Version között? B20 egyikben sincs, az oké. A globálhoz gondolom van EU töltő, a másikhoz meg nincs? És ezen kívül? Az International Version milyen android van? Milyen ROM lehet rajta?

(#117011) gyapo11 válasza vince (#116998) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem húzzuk nyársra, de nem fogja érteni. Én sem értem a 30 $ fölötti lámpákat vevőket, mások a 10 $ fölöttieket sem értik, megint mások meg 100 $-ért is szívesen vesznek és nem értik azokat, akik nem értik. :)
Hasonló az egyéb kínai kütyükhöz, olcsón szeretünk vásárolni, azonban van amit vagy nem lehet megkapni olcsón, vagy vállalhatatlan minőségben, ezért nem kell csak a drágább.
Lámpánál csak egy adat a fény mennyisége. Lehet kapni 1000 lumenhez közeli lámpát 10 $-ért. De lehet hasonló fényerejű fele súlyú és fele méretű lámpát kapni 50 $-ért, és lehet hogy valakinek ez fontos, hogy bárhova elfér, nem akad bele ha az övén fityeg stb. Aztán lehet 20 $-ért olyat kapni, ami szintén 1000 lumen, de háromszor messzebbre világít, van akinek ez a fontos. Vagy szintén 30-ért olyat, ami szélesen is tud világítani közelre meg szűken is messzire, twoo in one, van akinek ez a fontos, hogy nem kell két lámpa, hanem egyben megvan a két tulajdonság.
Aztán vannak lámpák, amik kivillogják az akku feszültségét, vagy világít/villog a gombjuk, így sötétben könnyű megtalálni, vagy védik az akkut a túlmerítés ellen és jelzés után lekapcsolnak. Vannak akiknek ez a fontos, hajlandók fizetni a kényelemért.
És van az Imalent, a tekerős fényerőszabályozással 1-1000 lumen, és nem kell több lámpát keresni. :)

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#117012) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megjött a Kínából rendelt Meizu füles Ausztriából. Még szerencse, hogy nem fizettem eu expressre.

(#117013) tomazin válasza cidalain (#117007) üzenetére


tomazin
veterán

örülök, hogy az én hszemnél fogyott el a türelem.
mivel még nem csináltam egyetlen érteklést sem, de azt már olvastam, hogy nem automatikus a dolog, így gondoltam megkérdezem, hogy ált. mennyi időt szokott ez igénybe venni.

mellesleg ha azt az infót kapom,hogy esélytelen, akkor felteszem itt a nagy kérdést, hogy akinek van egy zsák pontja ami le fog járni, akkor esetleg lenne-e kedves segíteni egy fórumtársán pár darab 18650-ért cserébe.

(#117014) zsiz válasza Met (#116974) üzenetére


zsiz
őstag

Én ilyet vettem: [kép] Linkelni nem tudom, mert azóta már 404.
Folyamatosan megy, nem kattog, de nem hangtalan. A hangja nem tudom mennyire zavaró, mert nekem kintre kellett a műhelybe. Viszont az elemet zabálja, - bár ebben biztos a hideg is közrejátszik -, így nálam általában egy helyben áll, lemerült elemmel.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#117015) vittorio7 válasza vittorio7 (#117010) üzenetére


vittorio7
őstag

Ezt a Mi Max 2 néztem ki. Pontozva jó ára van.

(#117016) cidalain válasza tomazin (#117013) üzenetére


cidalain
veterán

Turelem az van, valaszok nincsenek bizonyos helyzetben.
Most pont ezt osztotta a gep, kaphattal volna jósgömbös kepet is ;)
Ne vedd magadra.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117017) Trabi TM válasza cidalain (#117007) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

"email only ár több napig szokott élni, de nincs lejárati idő, így hogy mikor van pontosan vége az akciónak szintén kérdéses."

Én úgy látom, hogy ott az óra, ami jelzi, hogy 2 nap, és 10 óra van vissza az akcióból. Miután hétvége van, és a kínai ünnep volt, szerintem könnyű tippelni, hogy nem fogják ennyi idő alatt lepontozni azt a reviewt, amit még meg sem csinált...

(#117018) tomazin válasza cidalain (#117016) üzenetére


tomazin
veterán

Np, megertem(bar elsore el akartalak en is kuldeni melegedni, de letettem rola). A topic nagy resze mikor jon meg, latom a gomboket is (nem csak itt), nem gondoltam, h ez is ennyire valtozo lehet.

De ha mar itt tartunk: nektek mennyire jellemzo a penteki kezbesites? Nekem szinte semmi nem jott meg meg penteken, pedig jon akkor is a postas csajszi. (Aki mindent zokszo nelkul kihoz, kedves, rendes, tehat biztos nem neki nincs kedve dolgozni penteken)

(#117019) pacseryk válasza ZsZso (#116953) üzenetére


pacseryk
csendes tag

Köszönöm! Ez hasznos infó volt.

(#117020) FingR86


FingR86
őstag

(#117021) #07538176 válasza FingR86 (#117020) üzenetére


#07538176
törölt tag

ez jó olcsó, mindjárt rendelek belőle néhányat :DD :DDD

(#117022) ZsoltG60 válasza FingR86 (#117020) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

GB17LED ---> $485.09 :DDD de sajnos nem szállítanak ide :( :O

Lumia 950XL

(#117023) BaLee_ válasza DeFranco (#116975) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Köszi az infót, gyorsan rendeltem egyet. :R Régóta keresgéltünk, de csak kattogósakat találtunk.

(#117024) #07538176 válasza ZsoltG60 (#117022) üzenetére


#07538176
törölt tag

basszus, akkor ezt benéztem! :O pedig már akartam rendelni néhányat :DDD

(#117025) Beni2360 válasza zsiz (#117014) üzenetére


Beni2360
félisten

Lemerült elemet nem hagyunk benne, én úgy tanúltam.
Kérdés van olyan óraszerkezet ami mp. mutató nélküli? Ha igen akkor az nem kattog meg búg ?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#117026) benfolds


benfolds
őstag

sziasztok! a paypal milyen kártyákat fogad el? csak internetes fizetésre alkalmas kártyát? pl. maestro-t nem?

(#117027) quailstorm válasza benfolds (#117026) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Évek óta elfogad már Maestrot is.

(#117028) ZsoltG60 válasza benfolds (#117026) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Lumia 950XL

(#117029) fo_di válasza benfolds (#117026) üzenetére


fo_di
őstag

maestroból is csak internetes fizetésre alkalmas változatot, vagyis aminek van 3 számjegyű kód a hátulján

(#117030) benfolds


benfolds
őstag

ó, köszönöm, még a regisztráció előtt érdeklődtem, ezért nem láttam a lehetőségeket. :B

szerk: (#117029) fo_di hát akkor ez mégsem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#117031) MrDerekas válasza w.miki (#116846) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ezt a kálváriát amit átéltem :U Tegnap ezen akcióban az óra nullázásakor gondoltam egy merészet és kattintottam. Esélyem sem volt az 5 darab egyikét kifogni, de na. Adjunk neki egy esélyt. Leesett az állam, mikor bejött. Aztán a pp oldalon lehervadt a győztes mosoly, ugyanis nem volt 15 dollárom. Gyors fejelés, hogy akkor most mit is... Már bank acc-ot is hozzáadtam új fizetőeszközként, de minden igyekvésem kapufa volt. Az őrangyalt végül itt a fórumon találtam meg (ezúton is köszönet neki :R ). PP ballance pipa. Igenám, csakhogy közben lejárt a fizetési időablak és closed lett a vásárlásom. Semmi gond, írtam a supportnak. Aránylag gyorsak voltak, mert 14 óra elteltével választ is kaptam: Vásárolja meg újra. :F Venném én 15 dodoért, venném. Csakhogy az akció nem így működik. :W Mára időzítő beállít, uccsó két percben szemem a számlálón, nulláknál kattintás a snap-re... és kattint, és kattint... Amit nem néztem, hogy tölt az oldal és váratlanul a fizető oldalon leltem magam és örömmel szabadultam a 14,99 dollártól :)) Az esélyem a nullát közelítette egyetlen ilyen akció esetén is, de hogy meg is dupláztam...
Szóval 4-8 hét múlva remélhetőleg véleményem is lesz a LYNWO M6 vagy XIAOMI2-ről. Ha meg klinikára kerülök időközben, annyi hasznot hozok belőle, hogy 24 órás mérővel hasonlíthatom össze :)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#117032) fo_di válasza benfolds (#117030) üzenetére


fo_di
őstag

utalni még mindig tudsz a paypaledre, vagy kérsz a bankodtól virtuális kártyát

(#117033) benfolds válasza fo_di (#117032) üzenetére


benfolds
őstag

elnézést az off-ért. a virtuális kártyát online is lehet kérni? (otp)

(#117034) fo_di válasza benfolds (#117033) üzenetére


fo_di
őstag

szerintem szerződni kell rá, vagyis csak személyesen (de nézd meg az online fiókodban)

(#117035) zsiz válasza Beni2360 (#117025) üzenetére


zsiz
őstag

Miért nem? Mert "kifolyhat" az elem, vagy más okból?

A szobámban egy ilyen nagy DIY faliórám van [link], ehhez olyan szerkezet van, amin nincs másodperc mutató. A perc mutató ugrik másodpercenként aprókat, tehát nem folyamatosan megy. Elég hangos is, szerencsére nem vagyok az a fajta, akit ez zavarna az alvásban :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#117036) ZsoltG60 válasza benfolds (#117033) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Megfelelő számlacsomag kell a webkártyához.

[link]

Lumia 950XL

(#117037) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez az USB C kábel ennyiért jó áron van?

(#117038) Bolber válasza quailstorm (#117003) üzenetére


Bolber
csendes újonc

Köszönöm. :R

(#117039) ANOka válasza benfolds (#117026) üzenetére


ANOka
őstag

Maestro-val időnként "szopás" szokott lenni! Bővebb infó a PayPal topikban!

[ Szerkesztve ]

(#117040) DeFranco válasza gyapo11 (#117008) üzenetére


DeFranco
nagyúr

értem. én ezt a linkelt boltban vettem, most odadugtam a fülem mellé, a számlap felől hallgatva 2 cm-ről lehet hallani valami egészen távoli iszonyatosan halk percegést, 5 cm-ről meg konkrétan semmit.

október óta megy ugyanazzal az ikea alkalisk (egyszerhasználatos) elemmel, tűpontos tehát valószínűleg nem merül.

én mindent értek, hogy itt mindenki sentinel és egy üres tanyán nem tud aludni attól, hogy a kert végében hangosan nő a kankalin de ebből amit mutattam az a példány amit mi vettünk csendes és nem eszi az elemet.

nyilván én sem véletlenül vettem ilyet, falra mászok a tiktakkolástól.

(#117041) erdey_a válasza r0by (#116951) üzenetére


erdey_a
őstag

bocs, nem voltam gépközelben

annyi, hogy amit először néztem 2 dollárért, na az nem jó bele, de ez 4-ért igen

Vérboci

(#117042) benfolds


benfolds
őstag

köszi szépen a segítséget, jó fejek vagytok!

(#117043) w.miki válasza MrDerekas (#117031) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD megdolgoztál az 1000Ft kedvezményért. :C
Beszámolót majd mindenképpen írj, érdekel ez a karpántos vérnyomás mérés

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#117044) joergie válasza vittorio7 (#117037) üzenetére


joergie
őstag

2méteres baseus szövetkábeles piros világítósvégűt vettem 2dodoért(type c), ez ahogy látom 3.5dodó, szóval szerintem sok.
Mondjuk akkor lesz jó ha meg is jön, 1 hónapja van úton, 3 hete Mo-n.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#117045) vittorio7 válasza joergie (#117044) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi akkor még keresgélek.

(#117046) Beni2360 válasza zsiz (#117035) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen kifolyhat és szét marja az érintkezőket. lehet, hogy a mostani újabb elemeknél nincs ilyen opció, de volt már sajnos precedens, hogy bent felejtett elem szét mart mindent belülről. :K
Én meg mivel már nagyot halló vagyok már ilyen apróságok nem is zavarnak, még a projektor ventijét sem hallom. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#117047) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok,

Anyámnak szeretnék egy falra akasztható LCD-s órát szép nagy digit számokkal amik mutatják a(z):

-Időt (óra,perc,mp)
-Dátumot
-Belső hőmérsékletet
-Külső hőmérsékletet
-(Esetleg páratartalmat.... jó ne legyünk telhetetlenek)

Mivel a külső hőmérséklet is kéne ezért olyan kéne aminek van külső egysége is.
Feltétel lenne az elemes működés, adapter nem játszik, mert a macska lekapja a vezetéknél fogva.

Javaslatok, esetleg konkrét típusajánlat ami bevált?

Előre is köszönöm!!! :D

(#117048) kelly416 válasza nimfas (#117047) üzenetére


kelly416
veterán

Kábelcsatorna az adaptertől az óráig.;]

Amiket szoktak linkelgetni, mint időjárásjelző állomás, azok nem pont elegek erre? Vagy nem elég nagyok a karakterek?

(#117049) maestro87 válasza MrDerekas (#117031) üzenetére


maestro87
őstag

A snap-up akkor szokott sikerülni ha valami nem olyan nagy deal. ;]
Egyébként meg ott kell lennie a rendeléseid között az első karperecnek is amit talán félórán belül bármikor kifizethettél volna.

(#117050) MrDerekas válasza w.miki (#117043) üzenetére


MrDerekas
addikt

5 dodo az 5 dodó :D Lesz beszámoló, főleg, hogy magam is igen kíváncsi vagyok a vérnyomásos részre.

(#117049) maestro87 A fél óra el is ketyegett ahogy írtam is. Hogy mekkora deal, azt nem tudom, de a kispénzes, senkinek se kellő vackok 200 darabosára se jutottam még be.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.