Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) cannibal válasza Mate (#1300) üzenetére


cannibal
senior tag

Igen, akár így is mondhatjuk. Azért írtam babaőrt, mert a feladatot az fedi le legjobban. Azért gondoltam az ebay-re, mert ott lehet venni egész jó, sallangoktól mentes kütyüket.

(#1302) Mate válasza cannibal (#1301) üzenetére


Mate
nagyúr

Rögzíteni is akarod, vagy csak realtime? Kép nem szükséges?

Saját vevőegységével akarod hallgatni, vagy esetleg pc-n, tableten?

[ Szerkesztve ]

(#1303) cannibal válasza Mate (#1302) üzenetére


cannibal
senior tag

Kb annyi, hogy lehessen hallgatni. Rögzíteni nem akarom, és kép sem kell. Szerintem elég a saját vevőegység, de ha pc-n tudnám hallgatni az plusz jóság. (Bár ha pc-n tudom hallgatni, akkor adja magát, hogy rögzíteni is lehet szerintem.)

(#1304) Mate válasza cannibal (#1303) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, ha pc-vel tudod fogni az adást, akkor rögzíteni is lehet nagy eséllyel.

Amint lesz időm szétnézek, hogy mit találok :)

Ami még fontos lehet, hogy milyen messze van a két szoba egymástól? Illetve milyen vastagok a falak?

[ Szerkesztve ]

(#1305) cannibal válasza Mate (#1304) üzenetére


cannibal
senior tag

kb. 2 fal és 5 méter lehet a távolság. Nagyon köszönöm, ha utána tudsz nézni.

(#1306) Bence123 válasza Bence123 (#1276) üzenetére


Bence123
tag

Na, beszéltem az eladóval, azt írta, újraküldi, ráadásul olyan színben, amilyenben kértem, pedig alapvetően random módon megy. Végre egy normális eladó, nem mint a másik :)
Valamint megjött ma a második csomagom is Indiából 8-9 nap szállítási idővel jöttek, meglepően jók.

(#1307) draco31 válasza kmarci25 (#1293) üzenetére


draco31
veterán

Nekem már 2x írta az eladó, hogy várjak még, ma azt írta, hogy még egy hetet. Írt már olyat is, hogy a reptéri röntgenvizsgálatok miatt késik. De nem várok csak holnapig, aztán azt csinálom amit Te is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1308) kmarci25 válasza draco31 (#1307) üzenetére


kmarci25
veterán

Az én eladóm lefényképezte a csomagot, ami nekem volt megcímezve, ezzel akarta bizonyítani, hogy ő feladta. :U Persze. Egyrészt ez nem bizonyít semmit, másrészt pedig nem túl életszerű, hogy 4 héttel a postára adás után mellényzsebből előhúzza a megcímzett csomag fotóját. Azóta sem ért ide egyébként...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1309) Bence123 válasza kmarci25 (#1308) üzenetére


Bence123
tag

Én is leszoktam fotózni a csomagokat, amiket itthon küldök, és nem ajánlottan megy el. Nem bizonyít sokat, de több a semminél. Nem lennék a csíkszemű eladók helyében most, biztos sokan szidják őket:)

[ Szerkesztve ]

(#1310) draco31 válasza kmarci25 (#1308) üzenetére


draco31
veterán

Néha én is lefotózom amit elküldök, de nem minden esetben, csak ha kedvem akad rá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1311) gabe_


gabe_
őstag

Ma érkezett egy ilyen szerszám, használhatónak tűnik, a tartósságról még nem tudok nyilatkozni. Hébe-hóba lesz csak használva, robogóhoz, bicikli szereléshez...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1312) draco31 válasza draco31 (#1307) üzenetére


draco31
veterán

Azt válaszolta, hogy újraküldi. Most gondolkozok, hogy ezt válasszam, vagy service center.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1313) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

20:00-kor újabb telefonos cikk érkezik a blogra (nagyon olcsó kategóriából)! Remélem vártátok már! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#1314) San398 válasza draco31 (#1312) üzenetére


San398
őstag

Én nem szoktam kérni az újraküldést mer az olyan mint a kutya vacsorája :) kérem a visszatérítést és rendelek mástól.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1315) Mate válasza cannibal (#1305) üzenetére


Mate
nagyúr

Sajnos nem volt időm rendesen utánanézni. Találtam 1-2-t de nagyon hitványnak tűntek.

(#1316) jfkennedy


jfkennedy
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami megbízható USB HUB-ot?
Ezt néztem ki, de nem tudom mennyire stabilak az ilyen olcsó cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#1317) Mate válasza jfkennedy (#1316) üzenetére


Mate
nagyúr

Laptophoz kell?

(#1318) cannibal válasza Mate (#1315) üzenetére


cannibal
senior tag

Azért köszi! Milyen néven érdemes ezeket keresni?

(#1319) Mate válasza cannibal (#1318) üzenetére


Mate
nagyúr

Sok nevük van, de sajnos rengeteg a gagyi.

Talán "bug"-al érdemes a leginkább keresni.

A legnagyobb gond az ár. EU-n belül baromi drága, EU-n kívülről meg ha jól tudom (nem vagyok benne biztos) illegális beszerezni lehallgatásra, megfigyelésre alkalmas eszközt.

Talán diktafonként vagy bébiőrként behozható, de ennek utána kell nézni mielőtt rendelsz.

Egyébként ahogy néztem ami ránézésre működőképesnek néz ki 40k-nál kezdődik.
A többi sajnos nagyon lutri, hogy mennyire lesz megbízható, de azok is 5-10k körül vannak.

(#1320) cannibal válasza Mate (#1319) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszönöm a fáradozásod!!!

[ Szerkesztve ]

(#1321) jfkennedy válasza Mate (#1317) üzenetére


jfkennedy
csendes tag

Igen. Sajna a 3 port kevés amit a gépbe szereltek (mondjuk 4 is kevés lenne).

(#1322) Mate válasza cannibal (#1320) üzenetére


Mate
nagyúr

Most nézve és ismerve kínaiak névadását a próbáld még meg a "SPY audio"-t is. Mint tudjuk minden létező kulcsszót bevetnek.

(#1323) Mate válasza jfkennedy (#1321) üzenetére


Mate
nagyúr

Mik lennének az eszközök és pontosan hány port kellene?

(#1324) pakfong


pakfong
tag

Akiknek hosszabb ideje nem érkezett meg a kütyü, azok top rated seller minősítésű eladótól vették a cuccot? Csak kíváncsi vagyok.

Nekem 9.-én postázták ezt, tegnap már itt volt. Ilyen gyorsan eddig csak németből meg angliából jött meg vmi:
Icetoolz Shimano Cassettes Remover Tool
Bicajosoknak ez aranyat tud érni, bár egy kis fúrás-faragást eszközölni kell, mert az átmérő is nagyobb és a tengely se kell a közepére. Itthon is nagyjából ilyen áron van, viszont arra még rájön a szállítási költség.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#1325) jfkennedy válasza Mate (#1323) üzenetére


jfkennedy
csendes tag

Egér, billentyű meg 2,5-ös külső vinyó, pendrive. Nagyjából ennyi.

(#1326) Mate válasza jfkennedy (#1325) üzenetére


Mate
nagyúr

Gyakorlatilag erre bármi jó.

Szerintem még rendelni se nagyon kell, bemész tesco-ba vagy auchan-ba és max. 1000 Ft-ért kapsz.

(#1327) jfkennedy válasza Mate (#1326) üzenetére


jfkennedy
csendes tag

Olyanom már volt, de a külső vinyóval nem bírt (gondolom kevés feszkót adott le egy-egy csatira). Azért gondoltam egy táposra, mert ezzel talán minden rendesen működne. De kössz a helpet.

(#1328) Mate válasza jfkennedy (#1327) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, valószínűleg ezért nem ment a külső vinyó.

De miért nem dugod a gépbe a külső vinyót és a többit a hub-ba? :)

(#1329) jfkennedy válasza Mate (#1328) üzenetére


jfkennedy
csendes tag

Mert van, hogy egyszerre több külső vinyót is használok.

(#1330) Mate válasza jfkennedy (#1329) üzenetére


Mate
nagyúr

Mindenesetre én nem kockáztatnék, hogy egy olcsó hub kinyírja a vinyókat (Volt már rá példa)

(#1331) jfkennedy válasza Mate (#1330) üzenetére


jfkennedy
csendes tag

Ezzel én is így vagyok, épp ezért kérdeztem, hogy hátha tudtok ajánlani valami bevált típust. De akkor maradok a hazai boltoknál, köszönöm.

(#1332) Melack


Melack
veterán

LEDes mignon és normál izzókat alacsony lumennel rendelt már valaki? Megéri egyáltalán?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1333) vgyuri válasza pakfong (#1324) üzenetére


vgyuri
őstag

Így utólag nem tudom, hogy hol tudnám megnézni a top rated-et: 350.003, 113.701, 92.808... feedback score-osak, több éve regisztráltak, 98-99.5% közötti értékelésűek, szerintem feladták a csomagokat, csak valamiért lassan jönnek. Korábban volt olyan eladó, aki konténerben küldte az árut, 40 nap alatt ért ide, szóval az sem mindegy ki mivel küldi.

(#1334) #27813376 válasza pakfong (#1324) üzenetére


#27813376
törölt tag

Igen.

(#1335) Bence123 válasza pakfong (#1324) üzenetére


Bence123
tag

Nagyobb, és nem kell a tengely? Nem racsnis kellett volna neked a kazettás helyett? Nekem is van ilyenem, és semmit sem kellett csinálnom vele, nagyon jó szerszám.

(#1336) pakfong válasza Bence123 (#1335) üzenetére


pakfong
tag

De, csak akkor még nem voltak meg a keresőszavak. Mostmár megvan, elvileg ez az.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#1337) Bence123 válasza pakfong (#1336) üzenetére


Bence123
tag

Igen, ennek jónak kell lennie :K

(#1338) Mad_Wolf válasza jfkennedy (#1327) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

én a múlt héten vettem, valami 3000 ft volt, külső tápegységes, 4 slotos usb hub, canyon csodamárka, de teszi a dolgát. Kínából biztos van olcsóbb, nekem viszont rögtön kellett :D
amúgy felesleges szerintem 4 slotosnál többet venni, mert ha jól tudom egy usb slot csak 4 felé osztható biztonságosan.

(#1339) draco31 válasza Mad_Wolf (#1338) üzenetére


draco31
veterán

127 felé osztható egy USB.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1340) jfkennedy válasza Mad_Wolf (#1338) üzenetére


jfkennedy
csendes tag

Kössz az infót.
Közben pár dolog amit én rendeltem:
Mini HI-FI erősítő: Elég korrekten szól, bár bekapcsolásnál van egy kis interferencia vagy gerjedés vagy mit tudom én mi, a lényeg, hogy megtolja a mély-közepet kifelé rendesen. De utána szépen szól. Ja és mivel táp nem jár hozzá azt külön be kell szerezni. Érdemes a 2A-t megvenni, mert alatta elég furcsa dolgokat csinál.
Karóra: ez mondjuk még nem ért ide, mert elhányták a ferdeszeműek, de tavaly óta használok egy pont ugyan ilyet és abszolút korrekt darab. A "TIME" felirat felett van még egy "DIESEL" szöveg is, szal akár márkásnak is mondhatjuk :) 1,5 év alatt egyedül a szíj az ami kicsit kopottas.
Csapó: ajándéknak szántuk, poénnak sztem tök jó, igaz kisebb, mint az eredeti.

(#1341) Bence123


Bence123
tag

A nagy késések után jött egy csomagom 10 nap alatt. Rózsamániás ismerősnek vettem ajándékba ezt a szivárvány színű rózsa-magot. Olcsó volt, gyors a posta, és három kis tasaknyi magot küldött(nem tudom, mennyinek kéne lennie), szerintem teljesen rendben van a dolog:)

[ Szerkesztve ]

(#1342) vgyuri válasza Bence123 (#1341) üzenetére


vgyuri
őstag

Jó neked, nekem ma jött meg egy szeptember 18-i, de még vagy 5 hiányzik, ebből 3 akkumulátoros. Dual sim kártyás telefon topikban olvastam, hogy állítólag 2 kínai gép is lezuhant akkumulátoros csomag miatt, ezért sok csomagot visszaküldenek a feladónak, ezért vannak a késések. Nem tudom mennyi igaz ebből.

(#1343) Bence123 válasza vgyuri (#1342) üzenetére


Bence123
tag

Nekem is van négy 30+ munkanapos csomagom sajnos, az a nagy szerencsém, hogy ezekből csak egy ami igazán fontos, az is csak november közepére, addig remélem beesik :U A többi csak olcsóság. Nekem is van úton akksis mini-kamerám, kíváncsi leszek, hogy alakul a sorsa.

(#1344) Ipadipad


Ipadipad
tag

legolcsobb hdmi kábel amit ebay-en láttam :) én a 3méteres 800ft-osat vettem :) durván 3 hét alatt ide is ért :) ilyet ennyiért itthon szinte lehetetlen találni énszerintem :) csak ajánlani tudom :)

HDMI cábel 1.4 3 méter ebay link(800ft)

HDMI cábel 1.4 5 méter ebay link(1100ft)

HDMI 1.4 kábel 3méteres unboxing video

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#1345) htc07 válasza Ipadipad (#1344) üzenetére


htc07
addikt

Ja, ilyet én is vettem még januárban, 5 métereset kb. 5 dollár volt, és tökéletesen működik azóta is :)

Igaz, én azt hittem, hogy szövetborítású, pedig valami annak látszó kemény anyag. Még jobb is :D

(#1346) Zolás válasza Bence123 (#1341) üzenetére


Zolás
addikt

Ez a szivárvány csomag azt jelenti, hogy mindenféle színű lesz benne?
Mobilról vagyok, nem tudom rendesen megnézni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1347) Bence123 válasza Zolás (#1346) üzenetére


Bence123
tag

Nem, valóban szivárványszínű rózsa, az egyes levelek más színűk. Keress rá googleben mint "rainbow rose" ha tudsz.

(#1348) DJGABI válasza Ipadipad (#1344) üzenetére


DJGABI
addikt

wow, ez tényleg minőségi cuccnak néz ki!

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1349) draco31


draco31
veterán

Megjött ma egy csomag, pont egy hónapja rendeltem. De van több, amit még korábban rendeltem, és semmi ír, bár az egyiket elvileg újraküldték.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1350) #27813376


#27813376
törölt tag

Üdv. Gyors, pontos eladó, nagyon jó minőségű termék.
Sőt, ajándékba kaptam mellé egy érintőceruzát, kedves gesztus.

(#1349) draco31:

Nekem is van pl. aug 30-as csomagom is olyan eladótól aki eddig 3 hetekre mindig küldte, szóval valami keringési gond van itt szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.