Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Melack válasza draco31 (#1550) üzenetére


Melack
veterán

Megjelenik, másik USBn is próbáltam. Drivert igyekeztem frissíteni, de az sem segített.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1552) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Itteni ajánlás alapján rendeltem 2db AWEI fülhallgatót Innen.
Nagyon meg vagyok elégedve vele. :R
Nagyon ütősek a mély hangok. :K

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#1553) gabe_ válasza Mr.Peter (#1552) üzenetére


gabe_
őstag

Bárcsak el tudnám viselni az agybadugós füleseket...
Hagyományos fülhallgatót, amiben ütősek a mélyek, tud esetleg ajánlani valaki?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1554) Melack válasza draco31 (#1548) üzenetére


Melack
veterán

A cdke tartalmát fel tudnád nekem tenni DBra vagy valahová? Ralink Technology, Corp.-ot ír, de nekem Railtek a kezelőszoft, amit találtam :S

Köszönöm előre is!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1555) Ipadipad válasza Melack (#1547) üzenetére


Ipadipad
tag

gyári cd-vel nekem se ment :)

innen tölsd le ezt a drivert és menni fog :)
[link]

L26bKz

(#1556) Melack válasza Ipadipad (#1555) üzenetére


Melack
veterán

Ezt szedtem le, és az istennek sem akar menni :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1557) Ipadipad válasza Melack (#1556) üzenetére


Ipadipad
tag

hmm hát ez érdekes.. nekem a gyárival nem ment ..külföldi forumon is ezt ajánlodták
őőő eszközkezelöben látja a gép hogy csatlakoztatva van ? csak hogy netán ne hogy az miatt legyen a gond hogy nem jó egyáltalán

L26bKz

(#1558) draco31 válasza Melack (#1554) üzenetére


draco31
veterán

Mindjárt feltöltöm valahová. Nekem a gyári realtech-essel megy.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1559) draco31 válasza Melack (#1554) üzenetére


draco31
veterán

Itt az én illesztőm. Ha ez sem menne, akkor eszközkezelőben menj rá jobb gomb tulajdonságok. Ott menj a részletekre, aztán ezt keresd. Nekem itt 8176 a szám ami kell. Neked majd meglátod. Aztán google Ralink XXXX driver.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1560) Melack válasza draco31 (#1559) üzenetére


Melack
veterán

Nézem is, köszönöm! Amint van valami, jelzek. :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1561) Melack válasza draco31 (#1559) üzenetére


Melack
veterán

Nekem 3070 - vajon mennyi variáns van még :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1562) draco31 válasza Melack (#1561) üzenetére


draco31
veterán

Akkor ezt próbáld meg. Ha nem megy, azt mondtad, hogy Ralink, akkor Ralink RT3070 legyen a keresés célja. De már nem várom meg, nem birok ébren lenni. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1563) Melack válasza draco31 (#1562) üzenetére


Melack
veterán

Őt szedtem le, fel is tettem. A rendszer érzékeli a kártyát, de a scan nem megy. Majd holnap tesztelem tovább. Köszönöm az eddigi segítséget! :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1564) KoVee84


KoVee84
senior tag

Sziasztok!

Ilyen vagy ehhez haslnó FM transmitterrel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Valami normális minőségűt keresnék...

(#1565) vgyuri válasza KoVee84 (#1564) üzenetére


vgyuri
őstag

Ilyenem van, működik. Mit szeretnél tudni róla? Én egy könyvtárba raktam az összes zeném (1062 mp3), sorba játsza őket, véletlen sorrendet nem tudtam beállítani. Könyvtár váltás picit körülményes. Sd kártyával használom (microsd és átalakító), pendrive is rádugható, sztereó bemenet is van rajta, távirányító pici, de jól működik az is.

[ Szerkesztve ]

(#1566) kovisoft válasza KoVee84 (#1564) üzenetére


kovisoft
őstag

Ami általánosságban problémás lehet (nekem másfajta típus van, ezért a konkrét készüléket nem ismerem):

Ha nem kezel könyvtárakat, akkor ömlesztve lesznek a számaid, nehéz kikeresni azt, amit hallgatni akarsz.
Ha kezel könyvtárakat, leginkább akkor is. :)

Ha az autód indítózásnál leveszi az áramot, akkor ki-be kapcsol a lejátszó, és persze újra kezni játszani az aktuálist számot. Ha ez egy komplett album, akkor igen sokszor fogod hallani az elejét, a végét meg igen ritkán. Pláne ha ráadásul gyorscsévélni sem tud.

A hangminőség nem éri el azt a szintet, mintha kábellel lenne kihangosítva. Nekem mondjuk autóba megfelel. Lehet zavaró interferencia, ha a beállított frekvencia közelében van egy másik rádióadó.

Ettől függetlenül én szeretem az enyémet, csak néha bosszantanak a fentiek.

[ Szerkesztve ]

(#1567) sazo válasza vgyuri (#1565) üzenetére


sazo
tag

Play gombot picit hosszabban nyomod, választhatsz, (One, Random, All folder, folder lehetőségek vannak).
A többivel teljesen egyetértek. A legnagyobb problémám, hogy minden egyes ki-be kapcsolás után az aktuális szám újraindul. Ha gyakran meg kell állni az autóval nem szerencsés. Ár/érték arány szerintem jó.

Üdv:

Z

[ Szerkesztve ]

(#1568) KoVee84 válasza vgyuri (#1565) üzenetére


KoVee84
senior tag

Pont ugyanilyen? :)
Mert hasonló nekem is volt, de annak a hangminőségével nagyon nem voltam megelégedve.

(#1569) KoVee84 válasza kovisoft (#1566) üzenetére


KoVee84
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő és nem vettem észre, hogy te is nekem válaszoltál. :R

Nos az általad vázolt probléma engem annyira nem érint, mert úgy is mixeket hallgatok általában a kocsiban, amik minimum egy órásak, szóval olyan sok fájl nem kerülne rá.

[ Szerkesztve ]

(#1570) vgyuri válasza KoVee84 (#1568) üzenetére


vgyuri
őstag

Na jó, nem pont ugyanilyen, az enyém piros színű. :) Ha kihúzom a szivargyújtóból, és később visszarakom, akkor igaz hogy ugyanazt a számot kezdi lejátszani, de legalább megjegyzi hogy melyik volt az utolsó szám, és nem a könyvtár első fájlát kezdi el játszani, én már ennek is örülök.

Hangminősége nekem megfelel, az 1.3-as Volkswagen motort kell csak túlüvöltenie, de a 24 éves Wartburgomból egyéb fura hangok is jönnek, szóval nekem nem tűnik fel ha gyengébb a minősége. Ha pesten laksz vagy erre jársz, akkor kipróbálhatod az enyémet.

(#1571) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Sziasztok!
Kínából vettem egy 2600mA-es usb-s akkupakkot. Megjött a termék, de hibás.
Feltöltöm gépen, vagy fali ajzatós töltőn, majd ha bedugom a telefonomba, és bekapcsolom, kb 2 másodpercig tölti, majd kikapcsol.
Mi ilyenkor a teendő?

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#1572) KoVee84 válasza vgyuri (#1570) üzenetére


KoVee84
senior tag

Köszi, kedves Tőled, de hiszek nektek látatlanban is, meg nem egy akkora összeg, szóval meg is rendeltem... :R

(#1573) student


student
őstag

olyan füllhallgatót tudtok mondani/mutatni amit érdemes rendelni?

(#1574) draco31


draco31
veterán

Ma rendeltem Power Bank házat elektronikával cellák nélkül, mert azok vannak kéznél. Így csak 2000Ft a kb. 9000mAh-s. :P Aztán lehet csak 8000 lesz, lehet 10.000, majd elválik. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1575) mrgergoke válasza draco31 (#1574) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Be tudnád linkelni a házat? Köszi! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#1576) wwenigma válasza Mr.Peter (#1571) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet csak tulterheli a telefon - 99%-ban halozati toltonek nezi és megkinalja 1amperrel amit meg nem tud leadni.

draco31: egy linket én is megköszönnék, én 12$-ért vettem egy ilyen cuccot kompletten, 2x tudom róla teljesen feltölteeni a telót szóval nem rossz, de cellacsere lesz nekem is. Latszik a tolteskijelzesen hogy alacsonyabb kapacitasuak vannak benne mint amire az elektronika kalibrálva van. Azoon viszont rengeteg mulik, a drága power bankokban (eredetije pl a linkeltnek) nagy hatasfoku elektronika és valós kapacitasu cellak vannak, mig ezekben az olcso masolatokban meg nem. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1577) draco31


draco31
veterán

Linket most csak bemásolni tudok, ha nem nyilik meg akkor szóköz került bele. Power Bank Box néven futnak egyébként.

www.ebay.com/itm/5V-2A-Dual-USB-Power-Bank-18650-Battery-Replacement-Charger-Box-fr-Iphone-4-4s-5-/310811776419?ssPageName=ADME:L: OC:GB:3160

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1578) Bence123


Bence123
tag

Filléres bigyók témakörbe: akinek kábelrendezési problémái vannak ajánlom ezt, ebayen nem nagyon találtam hasonlót, szóval dxről jött, de itt is elég olcsó.

(#1579) kovisoft válasza wwenigma (#1576) üzenetére


kovisoft
őstag

Én is vettem az Aliexpress-ről egy power bank-et, ami papíron ráadásul 20000 mAh-s (én még 15$-ért vettem). Mondanom sem kell, hogy a gyakorlatban meg sem közelíti ezt a kapacitást, jó ha 2x-3x fel tudom róla tölteni a telómat. Úgy tűnik, hogy ez általános tendencia az ilyen olcsó noname cuccokban, hogy jóval kisebb akksi van bennük, mint amivel hirdetik magukat.

(#1580) KoVee84


KoVee84
senior tag

Amióta megtaláltam ezt a toyikot, tisztára rákaptam a céltalan ebayezésre :D
Tegnap este vettem 20m rgb-s led szalagot 55$-ért. Itthon a legolcsóbb helyen is 1700 Ft/m :Y Gyanítom az itthon kaphatóak is mind onnan jönnek, szóval remélem nem valami gagyi sz@rt kapok, és majd hol világít, hol nem...

(#1581) Sterilzona válasza draco31 (#1577) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Remek. Várom erről a tapasztalatokat. Már nézegettem én is ilyent, amibe én teszem bele pl. az aksis elemet. Azért tetszik, mert elemes, az meg mindig van itthon, vagy könnyű hozzájutni. Relatíve sztem tovább bírja így, mint ha beépített aksija lenne, hiszen, ha nem nagyon van kihaználva, akkor csak romlik a minősége tudtommal.
Aztán még az lenne érdekes, hogy valóban 2 A-rel tudja tölteni ?
Azt nem tudom, hogy egy sima AA, hány mili amperes lehet ?

(#1582) draco31 válasza Sterilzona (#1581) üzenetére


draco31
veterán

Ebbe nem AA akku megy, hanem 18650-es Li-Ion akku, nem ugyanaz! Méret sem, kapacitás sem stb. stb. De linkelek később AA akkus változatot is, nekem van is olyan, amibe kettő kell. Külön kell benne feltölteni az elemeket, aztán belerakni. Nekem ez kb. 10-15% ot képes tölteni a telefonon, aztán elfogy az erő. A négy AA-s változat így szerintem max 50% ot tudhat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1583) draco31 válasza Sterilzona (#1581) üzenetére


draco31
veterán

Ilyen van nekem.
Ez a 3 AA-s változat.
Ez pedig a 4 AA-s változat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1584) Sterilzona válasza draco31 (#1583) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Jaaa, bocsánat.
Ezt a fajtát nem is nagyon ismerem, tehát nem sima AA.
Viszont ezek az elemsek olyan gagyin néznek ki nem ? :) Bár nem is ez a rossz benne, hanem hogy csak, két elemesnél volt ki írva, 500mA tölt. Jól láttam ? Gondolom akkor a 3-4 elemessel sem teszi máskép.

A ahogy nézem ez a 18650 minimum kétszer annyiba kerül, mint mondjuk, AA-ból kettő.
Mindegy, akkor is kiváncsi vagyok. S amúgy, amit linkeltél 18650-est, ahhoz van elvleg benne akku is ügye? annyiban hasonló a két típus, hogy lehet benne cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#1585) draco31 válasza Sterilzona (#1584) üzenetére


draco31
veterán

Igen, nekem is 500mAh van ráírva a kettesre. De ezek ahogy a nevük is mondja, vésztöltők, arra jók, hogy ha lemerültél, akkor annyit adnak, hogy egy-két hívást csinálj.

Igen, a 18650-es drágább, és nem is lehet tölteni AA töltővel sem, külön venni kell hozzá 18650-es Li-Ion töltőt, már ha másra akarod használni. Amit linkeltem, abban nincs akku, csak a kaszni, meg az elektronika, ezért volt ilyen olcsó. Akku nekem van kéznél egy elromlott laptop akkujából. Bármelyikben lehet cserélgetni, csak van amelyikben egyszerűbb, van amelyikben bonyolultabb. Nekem pl. mindegy, mert kicserélem mindegyikben ha úgy adódna, felszerelés megvan hozzá, meg az értelem is. :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1586) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na visszatértem! :)

eBayen nekem mostanában a csomagolás terén vannak rossz tapasztalataim...

BMW 635CSi festős-ragasztós makett: A doboz belsejében össze-vissza volt minden, a fő kaszni össze is tört. Refundot megkaptam, de az is közel 3 hét anyázásomba került...

És a mai:

HP DV6 laptopomba csere billentyűzet ( kiesett 1 gomb, és teljesen ki van törve). A borítékba hajlítva betömve, hátha tönkremegy... Majd kiderül, hogy jó-e... Azért csak 5000 ft volt...

Amúgy rengeteg vackot rendeltem mostanában, szóval majd beszámolok hamarosan! :)

Pl. USB-s bluetoothok, wifik. Sim vágók, külső akku, meg még pár apró vackok :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1587) Mr.Peter válasza wwenigma (#1576) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

És akkor mégis hogy lehet használni? :Y

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#1588) wwenigma válasza Mr.Peter (#1587) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem mindegyik telefon harapna akkorát a konnektorból (esetunkben a powerbankból), mindenesetre jelezheted a hibát az eladónak de nem sok semmire mennél ha kuld egy másikat és HA igazam van. (lehet hogy tényleg xar, meg kéne nézni massal) Egyebkent a valos kapacitasa azoknak a 2600mAh-s rudaknak 1200mAh körül van szvsz. Van egy olyanom is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1589) Mr.Peter válasza wwenigma (#1588) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

ZTE Skate-el próbáltam. Keresek majd egy másik telót, és azzal is kipróbálom.

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#1590) Mate


Mate
nagyúr

Rendeltem telefonfóliát ebayről. Múlthéten csütörtökön ütöttem le, pénteken adták fel.
Gondoltam január első hetében ér ide. Erre ma nézem és sima levélként bent van a ládában. Ez aztán a gyorsaság :D

(#1591) gabe_ válasza Mate (#1590) üzenetére


gabe_
őstag

EU-n belülről rendelted? Azért nagy bátorság egy telefont sima postával rendelni... Hacsak nem valami filléres mobil volt... :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1592) Melack válasza gabe_ (#1591) üzenetére


Melack
veterán

Fóliát rendelt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1593) Mate válasza gabe_ (#1591) üzenetére


Mate
nagyúr

Németország.

600 Ft volt 6 darab és fólia, nem telefon.

Túl nagy kockázat nem volt benne :D

(#1594) zsolt1225 válasza Mate (#1593) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Én is onnan rendeltem most és hasonló gyorsasággal jött meg.

(#1595) gabe_ válasza Mate (#1593) üzenetére


gabe_
őstag

Ja, elnéztem, bocsi... :B Mostanában egyre felületesebben olvasom az internetes tartalmakat. Nem tudom, hogy életkori sajátosság, vagy a megnövekedett tartalomfogyasztásom miatt van így...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1596) Mate


Mate
nagyúr

Miért van az mostanában, hogy rendelek valamit és másnap már archiválva van history-ban?

Vissza se tudom tenni simába. Nem tudom miért csinálja ezt. Rendeltem elmúlt 2 hétben kb. 15 dolgot, abból 4-et rakott át oda, de mi alapján azt nem tudom.

(#1597) draco31


draco31
veterán

Három refund leadva, most már nem küldetek újra semmit.
És egy ilyet vettem.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1598) Mate válasza Mate (#1596) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre valaki?

(#1599) #27813376


#27813376
törölt tag

Ma jött, az egydolcsis lámpánál 2x jobb fénye van.
3 üzemmód, folyamatos, gyors villogás, lassú villogás. Ajánlott.

(#1600) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

AWEI ES-Q3 megrendelve. 800 ft-ért szerintem jobb fülese nem lesz az embernek! :)

Van itt olyan, aki legalább 1 hónapja nyúzza?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.