Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132001) Saccco


Saccco
nagyúr

GM320 vagy GM550?
Esetleg más kevéssel drágább, pontosabb infrás hőmérő?

DEKOPRO WD01?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#132002) 8 válasza DJGABI (#131999) üzenetére


8
senior tag

qc logo semmit sem jelent

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132003) cidalain válasza NORBl (#131997) üzenetére


cidalain
veterán

offba teszem, mert hazai beszerzés: IKEA Koppla: 3 USB port összesen 3,4A, 2690 Ft durván 10 USD, és biztosan nem égeti le a lakást.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132004) solti válasza cidalain (#132003) üzenetére


solti
senior tag

megerősítem, ilyet szoktunk vinni ha elutazunk valahová.

(#132005) Saccco válasza solti (#132004) üzenetére


Saccco
nagyúr

Így már értem miért nem égeti le a lakást.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#132006) alázógyík válasza Saccco (#132005) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#132007) beci válasza bul07 (#131984) üzenetére


beci
őstag

Koszonom,be is rendeltem kettőt.😊👍

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#132008) 8


8
senior tag

Megjött az aug 13-án rendelt $0.59 ugreen microusb kábel, két db, ennyit megért.
Regisztrált postával jött. Jó vastag, az online ellenőrző szerint eredeti. Azt elfelejtették megemlíteni, hogy USB 2.0.
Meglássuk meddig bírja.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132009) -secret- válasza 8 (#132008) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig ránézésre 3.0. :U

(#132010) snipr


snipr
aktív tag

Bluedio T6 update: futottam pár kört a gyártóval, azt mondták sajnos nem fogom tudni orvosolni a problémát házilag (firmware update-re gondoltam valahogy), az új szériában már kijavították a hibát, illetve azt javasolták, hogy nulla hangerőről lassan emeljem és ez néha segít - emellett persze reklamáljam meg a sellernél direktbe, ők majd kezelik a dolgot. Na ők először azt kérték, hogy csináljak videót az alacsony hangerőről :DDD amire zsigerből olyan levelet írtam vissza, hogy nagy hirtelen fel is ajánlották, hogy küldenek egy újat vagy visszafizetik a teljes árat. Noha feketeöves zsidó hírében állok, de ezt azért még nekem sem volt pofám elfogadni, megírtam, hogy nem teljesen használhatatlan az eszköz, úgyhogy a felajánlott összeg fele is bőven elég lesz...

[ Szerkesztve ]

(#132011) DJGABI válasza -secret- (#132009) üzenetére


DJGABI
addikt

???
a 3-as micro ilyen

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#132012) szabi__memo válasza snipr (#132010) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:C

(#132013) dugesz77 válasza snipr (#132010) üzenetére


dugesz77
őstag

Pont akartam én is írni T6 ügyben. Pont ezt szeretnék tőlem is,hogy csináljak videót,hogy halk a fejes :U
Azon gondolkoztam hogyan lehetne.. De ezek szerint mindenkit ezzel obatnak.
Pc-nél orvosolható a hiba . Ott az a gond,hogy fejbeszélőként is és fejhallgatóként is felismeri. Fejbeszélőre állítva van dobozhang és halk is. Át kell állítani fejhallgatóra és akkor jó: ( A Bluedio TN-nél is ugyen ez a helyzet)

Droid alatt még nem jöttem rá,hogy lehetne. Rossz volt eddig Xiaomi Mi A1 és Huawei p9 lite-al . Jó volt viszont a Lenovo Tab 3 plus-al. (ma egy Samsung Galaxy S7 edge-vel még letesztelem)

Akkor lehet én is írok egy szívhez szóló levelet az okoskodásukra.

[ Szerkesztve ]

(#132014) szabi__memo válasza dugesz77 (#132013) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Alig várom hogy megjöjjön már. Rohadt posta hetek óta ül rajta

(#132015) NORBl válasza cidalain (#132003) üzenetére


NORBl
aktív tag

Oksa, köszi, csak ez már 1000 + - al drágább mint a gearbestes gocomma pl. Ugreen, meg orico - nál is pár százzal több. Értem én, hogy ne ezen múljon, de elvileg az előbbiek is elég jó márkák.

(#132016) DJGABI válasza dugesz77 (#132013) üzenetére


DJGABI
addikt

megnyugtatásképp: még egy JBL T450 BT is ilyen. W10 két eszközként is felismeri, de amikor dobozhangos csak akkor van mikrofon. Amikor jó minőségű, akkor csak fejhallgatóként funkcionál. nevetséges h 2018ban itt tart a technika. itt már kisírtam magam: [link] azóta se érkezett rá válasz

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#132017) cidalain válasza NORBl (#132015) üzenetére


cidalain
veterán

persze, kicsit drágább (500 Ft), mint az orico/ugreen amik szintén ajánlottak. viszont akár már ma délután a tiéd lehet, és hivatalos magyarországi gari van rá. ez összemérhető azzal, hogy a orico/ugreen 1 hónap múlva ér ide, és a gariztatása is problémásabb adott esetben. ezért írtam mint valós alternatíva.
a noname ugyan fele ennyi, de nem gondolom hogy 1000 forint árelőny megéri az áramütés, rövidzárlat, tönkrement telefon kockázatot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132018) 8 válasza NORBl (#132015) üzenetére


8
senior tag

Szerintem állítsunk be egy botot a topikba, ha töltővel kapcsolatos kérdés jön, akkor automatán beírja, hogy jó lesz az, ajánlott, itt többen is évek óta használják, vedd meg.

Hadd dolgozzon természetes szelekció!

;]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132019) cidalain válasza cidalain (#131978) üzenetére


cidalain
veterán

azt hiszem találtam egy értelmes alternatívát kisméretű autóstöltő fronton.
Aukey CC-S1

az én aljzatomban valószínűleg ez is lötyögős lesz oldalirányban, viszont alul ott a perem, mint a szivargyújtónak, és be fog akadni a lamellás aljzatba. 10 dolcsi körül van ez is. még alszom rá egy párat.

esetleg ha valaki használ ilyet, netán opel aljzatban, szívesen várom a visszajelzést.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#132020) w.miki válasza snipr (#132010) üzenetére


w.miki
veterán

ezt a levelet átküldhetnéd nekem is, néha jól jönne :DD :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#132021) Joker88


Joker88
őstag

érkezett egy itteni "kötelező topictagsági Orico Micro USB kábel " .. :D

kellett,mert már a gyári kábel kezdte megadni magát,hol érzékelte a telefont,hol nem..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#132022) MADcat válasza Saccco (#132005) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

B+ :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132023) NORBl válasza 8 (#132018) üzenetére


NORBl
aktív tag

copj down.

;]

(#132024) Real_Necro válasza Real_Necro (#130484) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyik befutott, másik talán ma... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#132025) lorcsi


lorcsi
veterán

08.09-én rendeltem egy iylen tök egyszerű micro usb kábelt
rákerestem a trackingre és azt írja:
2018-08-20 13:19
Arrived at Budapest Ferenc Liszt International airport on 20/08/2018 01:19PM

ami meg elég régen volt már..
az létezik megfoghatták a vámon?
vagy várjak türelemmel ?

(#132026) UberMutant válasza lorcsi (#132025) üzenetére


UberMutant
őstag

beesett a kupac aljára, majd egyszer megtalálják a sarokban, ha a többit kivitték, és akkor te is megkapod,

(#132027) -secret- válasza lorcsi (#132025) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem fogták azt meg, majd beesik. Valószínű 1-2 csomagom ott a Tied mellett. :U

[ Szerkesztve ]

(#132028) Janusz001


Janusz001
őstag

Bangood -ról már 3 hete beesett egy júl.07. rendelés, viszont a júl.12 -ei ről még semmi, gondolom még pár hetet érdemes várni, mielőtt írna nekik az ember.

(#132029) Czimby válasza 8 (#131942) üzenetére


Czimby
addikt

Megtudnád mérni a teljes hosszát mm-ben a töltőnek?
Fedeles szivargyujtó aljazt van a verdában és amiket eddig vettem mind feltartotta a fedelet pár mm-t, nem túl szép így. Jó lenne egy amit teljesen takar.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#132030) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Gondolom ezt hiába várom, lenyúlták :(((

2018-06-12 16:16
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

USAMS QI töltő, powebank lett volna...

(#132031) tomazin


tomazin
veterán

van esetleg valakinek bp-en kölcsönbe endoszkópja?

(#132032) Ghard


Ghard
őstag

5V 8W USB Powered Electric Soldering Iron Solder Pen $4.73
Egész jó minőség. 1.6A-t vesz fel, 10 másodperc után már használható is.

(#132033) snipr válasza w.miki (#132020) üzenetére


snipr
aktív tag

:DD Én alapvetően az aftersales@bluedio.com-al váltottam több levelet, ahol ők egyértelműen elismerték a hibát, ki is javították már az új szériákban és azt is megírták, hogy indítottak egy csere/refund programot. Én ezt a levelezést screenshot-otltam be nekik + rákérdeztem mégis hogy a viharba gondolják, hogy egy tök szubjektív dologról (amit ráadásul hallani kell) videót készítek?! :DDD Helyette inkább (lásd gyár levele) kérdezzenek rá, hogy mikor javították ki a problémát és innentől kezdve elegendő azt tudniuk, hogy én előtte, vagy utána vásároltam...

Szerk.:
@dugesz77: Win10-en megtaláltam én is ezt a megoldást, Win7-re volna még jó valami trükk (win10-en is egyébként áprilisi driverekkel megy csak jól, a korábbiakkal nem), illetve a gyártó által javasolt "lassan emeljem a hangerőt nulláról" dolgot még nem próbáltam ki...

[ Szerkesztve ]

(#132034) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Yeelight Aurora rendelhető már valahol? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132035) 8 válasza Czimby (#132029) üzenetére


8
senior tag

Ott van a linkelt termékek leírásában mm-re pontosan ábrával együtt

Szerk: hogy meg se kelljen nyitnod

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132036) beers válasza NORBl (#131997) üzenetére


beers
addikt

Én tegnap kaptam meg, tesztre rendeltem!
Kipróbáltam csak, hangja nincs két telefonnal sem!
Majd a hétvégén megfingatom egy kicsit!

M&N

(#132037) lorcsi válasza -secret- (#132027) üzenetére


lorcsi
veterán

klöszi...akkor várok türelemmel

(#132038) bertokl


bertokl
tag

(#132039) spileraaa


spileraaa
senior tag

tudnátok olyan telefont ajánlani ami kijönne 200$ körül
és nagy előrelépés lenne a mostani telefonomhoz képest xiaomi redmi 3s prime

a másik fontos szempont hogy legyen hozzá olcsó alkatrészek főleg képernyő

de hogy ezt meg tudjam előzni legyen hozzá valami spéci tok és fólia is ami sokat segítene azon hogy ne törjön be könnyedén a képernyője

sokáig strapa telefont akartam venni de többen mondták hogy az is betörik és ha betört drága hozzá a képernyő és nem is vállalja bárki a javítását

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#132040) fradi81 válasza spileraaa (#132039) üzenetére


fradi81
veterán

Maradnék a xiaominál, valami effélével vagy akár ez.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#132041) Beni2360 válasza bertokl (#132038) üzenetére


Beni2360
félisten

:R Rendelve. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#132042) 8 válasza 8 (#132008) üzenetére


8
senior tag

Tetűlassan tölt mindkét kábel, 5 óra alatt nem sikerült velük teljesen feltölteni egy-egy középkategóriás telefont olyan töltőkkel, amikkel máskor max 1,5-2 óra teljes töltés 0%-ról. Nem hiába volt leárazva, valami hibás széria lehet.
Egy fillért sem ér a joybuy-os ugreen kábel, ott még nem indítottam ticketet de most megnézem hogy kell.
Megy a kukába, onnan meg a szeméthalmot növelni hogy aztán 500+ év alatt bomoljon le.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#132043) Donki Hóte válasza 8 (#132042) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Komolyan irigyellek, hogy annyira bőviben vagy az időnek, hogy egy 60 centes kábel esetén nekifuss a refund procedúrának :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#132044) lacko6 válasza Donki Hóte (#132043) üzenetére


lacko6
senior tag

Raadasul nem qc kabel.

(#132045) Ghard válasza Donki Hóte (#132043) üzenetére


Ghard
őstag

Meg se kellett volna rendelni. De hát a topiklakók szerint mind ajándék ugye ennyiért :U (kábelek,jjrc,bluedio)

(#132046) Skillet válasza 8 (#132042) üzenetére


Skillet
addikt

Imádom az Ugreen márkát. Már jó ideje figyelem, mit összevásároltok a joybuy-ról 1$-os kábeleket. Én kihagytam. Szerintem nem lehet ennyiért Ugreen kábelt venni. Vagy hamisítvány, vagy régi, hibás széria... passz. Persze, ettől még mindenki azt vesz a pénzén, amit akar, csak gondoltam, leírom, mit gondolok erről.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#132047) maestro87 válasza 8 (#132042) üzenetére


maestro87
őstag

Én is vettem ebből, az enyém 1,6A-rel "tölt" 4,7V mellett USB teszterrel mérve. De természetesen tölti rendesen a telefont is. :K

(#132048) NORBl válasza beers (#132036) üzenetére


NORBl
aktív tag

Tényleg az miért van, hogy az itthoninak van hangja ? Az olcsób gocomma-t, vagy a drágábbat rendelted ?

(#132049) pook20


pook20
aktív tag

Hamarosan 0.09€ lesz a 3D nyomtató( talán még vállalható minőségű nem értek hozzá:-( )
+ digoo óra is annyiba fog kerülni

[ Szerkesztve ]

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#132050) Mr.Csizmás válasza pook20 (#132049) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de hol?? :W

BG [link] (nehéz ám +2 betűt beírni...)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.