Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147001) martillo válasza erdey_a (#146999) üzenetére


martillo
tag

De ez alapjan februar 22-e ota BP-en van...
Miert nem mozdul ilyenkor? Eloszor jarok igy. :F

(#147002) erdey_a válasza martillo (#147001) üzenetére


erdey_a
őstag

Az én tapasztalatom az, hogy a 30-60 napos kínai szállítási idő 70-80%-a már országon belül telik el. Ahogy a te trackingedben is látszik, ca. 10 nap alatt itt volt kishazánkban, aztán jön a "magyar pósta"... Szóval az én olvasatomban kár aggódni. De csomagszám alapján, ha már bekönyvelték az országba, elvileg lehet tudakozódni.

Vérboci

(#147003) martillo válasza erdey_a (#147002) üzenetére


martillo
tag

Rendben, koszi, akkor meg varok turelmesen.
Amugy a posta csomagkoveton lehet "erdeklodni" ugyanezt a tracking szamot hasznalva?

(#147004) DrBubo77 válasza oszy (#147000) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ali-ról
Ebay-ről

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#147005) oszy válasza DrBubo77 (#147004) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Akkor majd marad valahogy az ali, ott a fele kb. :) Csak onnan nem rendeltem még.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#147006) DrBubo77 válasza martillo (#147001) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem most szerdán jött egy csomagom, ami február 8-án érkezett Bp-re. Ennyire "gyors" a Magyar Posta.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#147007) martillo válasza DrBubo77 (#147006) üzenetére


martillo
tag

:Y
Hat jo, koszonom, akkor ezt a szalat le is zarhatjuk, varakozom tovabb :)

(#147008) htc07 válasza mazsi (#146990) üzenetére


htc07
addikt

Ez a "vizko parolog" dolog valami uj dolog lehet, vagy csak en nem hallottam rola sosem? Mert cikket en nem talaltam arrol, hogy a vizzel egyutt a vizko is parologna (akkor nem is kellene vizkooldoszer a furdokabinba ha elparologna).

Ha van errol valami jo cikketek szivesen elolvasnam, mert ezekszerint a desztillacio ertelmetlen folyamat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#147009) Skillet válasza DeFranco (#146996) üzenetére


Skillet
addikt

Így így! :K
Én örülök, hogy megszabadultam a Mi Band 3-tól. Napfényben értékelhetetlen, meg amúgy is ez a quartz hatás nagyon nem gyere be. Próbának jó volt, de ennyi. Az látszik, hogy nagyon a Mi Band van a köztudatban. Pár óra alatt vitték el, amikor meghirdettem. Sokan nem is ismernek mást. Ebben a kategóriában nekem így tűnik, hogy a Honor Band 4 a nyerő választás. És valóban tölteni is sokkal egyszerűbb, és bár nem mértem, de nagyon hamar feltölt. Engem nem érdekel, milyen időközönként kell tölteni, be lehet vállalni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147010) gyapo11 válasza htc07 (#147008) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem párologtatja a vizet, hanem ultrahanggal porlasztja. Az elporlasztott vízcsepp viszi magával az oldott sókat, amelyek a vícsepp elpárolgása után mint porszem folytatják az útjukat a legközlebbi tárgy felszínéig.
A párolgás jó lenne, de hatalmas teljesítményigénye van, mert a víz párolgáshője nagy. Tehát amelyik készülék 50-100 W-os, az ultrahangos, a párologtatós valahol 1-2 kW között kezdődhet, és még akkor is csak annyi gőzt termel, mint egy rezsón a húsleves.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#147011) Sanki válasza -secret- (#146976) üzenetére


Sanki
addikt

Itt írtam a témáról. :K
Vagy 6-7 telefonon már biztosan alkalmaztam (összesen vagy 20x már biztosan a cserék alkalmával), egyik telefonnál sem jelentkezett semmi probléma (2 Honor 8, 2 LG G2, 2 Mate 9, stb).

(#147012) Kisnyikhaj válasza Sanki (#146782) üzenetére


Kisnyikhaj
csendes tag

Ez a kupon nem érhető el korlátozott ajánlatú termékek esetén. :W

(#147013) Sanki válasza Kisnyikhaj (#147012) üzenetére


Sanki
addikt

Gondolom már lejárt. :F

(#147014) Beni2360 válasza t72killer (#146908) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem nem szállít Magyarországra opciót mutat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#147015) t72killer válasza Beni2360 (#147014) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Később láttam én is:R. Végül egy Thieye T5 edge-et húztam be.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147016) Kisnyikhaj válasza Sanki (#147013) üzenetére


Kisnyikhaj
csendes tag

Akkor lecsúsztam róla sajnos... volt ennél olcsóbb? :R

(#147017) Zeki


Zeki
nagyúr

Erre van valami akciós kupon?
Xiaomi Youth Wireless Bluetooth Earphone

(#147018) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Esetleg van tapasztalata valakinek ezzel Digoo vagy ezzel Baldr?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#147019) MADcat válasza Zeki (#147017) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

na ez engem is érdekelne :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#147020) dugesz77 válasza MADcat (#147019) üzenetére


dugesz77
őstag

17XMBT Banggood-nál jó rá így 14,99$-ért elhozható.

[ Szerkesztve ]

(#147021) MADcat válasza dugesz77 (#147020) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

hopp benéztem :DDD nekem erre kell :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#147022) dugesz77 válasza MADcat (#147021) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahoz is van :D 57244c így hirtelen BG-nél. 45,99$-ig viszi le . Nem tudom jó ár-e ezt nem követem figyelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#147023) htc07 válasza gyapo11 (#147010) üzenetére


htc07
addikt

ja, erdekes.

nekem boven jo a proli megoldas is, par vizes torolkozo kiteritve boven megteszi a hatast szamomra. :D

igaz, az nem xiaomi, de biztosan van mar xiaomi torolkozo is ultraszuper parologtatasi kepesseggel.

[ Szerkesztve ]

(#147024) macilaci78 válasza gyapo11 (#147010) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van olyan verzió is, ahol nagy vizes felületet (tárcsák sokasága, vagy valami rongy/szivacs) fújnak ventilátorral és a felület száradása adja a párát. Ennek nem nagy az energiaigénye és a vízkő is a gépben marad.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#147025) fateless válasza htc07 (#147023) üzenetére


fateless
veterán

Ez működik, csak nem geek :B

Vannak azért helyzetek, ahol egyszerűen nem elég. Barátomék házában mindig extrém száraz a levegő. Nálunk a gyerekszobába kellett.
Persze inkább vettünk egy orvosilag hitelesített medisana készüléket, ráadásul a nagy leárazàsban 3775 Ft volt itthoni garanciával. De ez sem elég geek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#147026) gyapo11 válasza macilaci78 (#147024) üzenetére


gyapo11
őstag

A simán párologtató módszer kevés szokott lenni.
Ha sok pára kell vízkő nélkül, akkor ultrahangos készülék desztillált vízzel, vagy olyan ioncserélttel, amiben nincsenek sók, tehát a fém ionokat hidrogénre cserélve, a karbonát/klorid/szulfát stb. gyököket meg OH-ra, így sómentes tiszta víz az eredmény.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#147027) Skillet


Skillet
addikt

Az Alis kuponok lejárati dátuma (nap, óra, perc) a kínai időzónához vannak igazítva?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147028) macilaci78 válasza gyapo11 (#147026) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy általam említett száradásos módszerrel dolgozó gép napi 20 liter vizet is elpárologtat.
Az ultrahangos becsapós, odatekered és a víz elfogy belőle, és a harmatpont fölött is dolgozik még, tehát kicsapódik belőle. A száradásos módszerrel nem tudsz harmatpont fölött dolgoztatni.
Persze mindkét gépben van páratartalomérzékelő és a beállított értéknél megáll, de az ultrahangos kép közelében hajlamos a valós érték fölé mérni.
Én az ultrahangosba azért nem hiszek, mert nagyon gyakran láttam, hogy a gép környékén gyöngyözik a kicsapódott víz, áztatja a környékét, parkettát, bútort... Ilyet egy szárítós, vagy gőzzel dolgozó gép nem csinál.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#147029) Saccco válasza Skillet (#147027) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha már a tiéd a kupon, akkor az alkalmazásban az account / coupons oldalon meg tudod nézni. Egyébként általában minden akció, ami adott napra szól az 9-kor indul vagy zárul.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#147030) w.miki


w.miki
veterán

Pár csomagom nem jött meg, aminek már meg kellett volna érkeznie.
Lehet bemegyek a postára, tudnak-e valamit.
Ott kit/mit kérdezzek, hogy ne koptassanak le egyből, hanem értelme is legyen?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#147031) Skillet válasza Saccco (#147029) üzenetére


Skillet
addikt

Én most erre a 30-6$-os kuponra gondolok. Márc 23. 11:53pm a lejárat. De milyen időzóna szerint?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147032) Saccco válasza Skillet (#147031) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha a saját fiókodon nézed, akkor a saját időzónád szerint.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#147033) Skillet válasza Saccco (#147032) üzenetére


Skillet
addikt

Enyémen, igen. Köszönöm :R
Rendeltem egy Lebath habszappan adagolót TŐLÜK, de csak egy napig volt elérhető a cucc. Az 5 dolláros kupon elment rá. Nem tudom, mennyire lesz ebből valami. Vagy megrendelem este ugyanazt a cuccot máshol (akkor benne van a pakliban, hogy kettő lesz belőle :DDD , vagy körbenézek Ali-n, kell-e valami.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147034) Sub-S válasza fateless (#147025) üzenetére


Sub-S
senior tag

Melyik típus volt ennyire leárazva?

(#147035) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

ilyen okosórát rendelt már valaki? a black (metal band) nagyon bejön. Vagy valami hasonló van még jó áron?

:R

(#147036) sphe


sphe
senior tag

Bevált autós air vent telefontartót tudtok ajánlani a következő paraméterekkel?

- legyen gombbal kinyitható, a szorító - satus megoldást hanyagolnám
- van talpa annak érdekében hogy a szellőző ne konyuljon le
- ne nyomja meg a hangerő gombokat Google Pixel2-n (az aljától számolva 6cm-re kezdődik a hangerő gomb az oldalán)

Előre is köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#147037) dugesz77 válasza bucihost (#147035) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezeket a zárt rendszeresek pont nem ajánlanám. 3 féle is megfordult nálam de nem voltak jók. Pont a telepíthető alkalmazásokkal van értelme egy ilyennek. Sokkal inkább akkor már használtan egy Moto 360 vagy Huwei watch w1 vagy Apple watch 1-et 20-35 ezer körül már szép ,nem leharcoltakat lehet találni.

(#147038) fateless válasza Sub-S (#147034) üzenetére


fateless
veterán

AH660

Bő egy éve

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#147039) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
A fejhallgató topikban nem rúghatok labdába ilyen óccó fülesekkel,ezért tőletek kérek ötletet.
Kinéztem 3 fajta fejhallgatót,érdekelne a véleményetek.De ha ebben az árban van ajánlott,azt is számításba veszem.Nem napi használatra lenne,elsősorban telefonhoz,laptophoz használnám.
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#147040) htc07 válasza tillatrilla (#147039) üzenetére


htc07
addikt

én nem vagyok audiofil, de pár ilyennel találkoztam, és hatványozottan igaz az olcsó húsnak híg a leve elv, bár attól függ milyen zenét hallgatsz és mennyire nagy a tűrőképességed :DDD

(#147041) Zola007 válasza tillatrilla (#147039) üzenetére


Zola007
veterán

26 dollár?
burzsuj... :D

az a Zealot B19 nem tűnik rossznak, de én kipróbálás nélkül nem vennék.
OFFtopik: 11e Ft körül vettem Tescoban Philips SHB5500 BT fejest tavaly, nekem nagyon bejött, akcióban néha ennyiért megkapni 2 év garival.

Német Ebayen nézz még szét, ott szoktak lenni márkás fülesek jó árakon

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147042) tillatrilla válasza Zola007 (#147041) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia htc07,és Zola007!!!

Van igazság az olcsó hús-hasonlatnak,de mondok nektek egy ellenpéldát is. Ha rákerestek az STN-13 fantázia névre keresztelt bt fülesre,tudnék róla mesélni. Már kettőt vettem a gyerekeknek. Azzal kezdtem,hogy mindkettőben kicseréltem az aksikat jó nagyra,így már elmegy 4-5 napig sok-sok óra hallgatással.
Hangzása nagyon jó,magam is meglepődtem,pedig nincs botfülem.A hangerő az valami brutál,és nem fárasztó!!Szeretem a telt mélyeket,a magas hangokat is. 3 féle állítható beépített EQ van benne,és fm rádiója is elég jó. Azt mondanám,hogy nekem is jó lenne,de kinézetre is másikat szeretnék....4500-5000 körüli áron vettem darabjait,régebben,és még mennek ma is.

Üdv: Attila

(#147043) Donki Hóte válasza tillatrilla (#147042) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ma egy STN-13 bt füles 11-12 eFt az ebayen, ennyit pedig messze nem ér. Ha tudsz olcsóbbat, akkor tedd közzé, 4-5 eFt-ért én is vennék :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#147045) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ilyet keresek külföldről, de egyszerűen nem akadok rá sehogysem...

Valakinek esetleg tipp?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#147046) Zola007 válasza Donki Hóte (#147043) üzenetére


Zola007
veterán

STN-16 nem jó?
30 dollár (8500 Ft) [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147047) dudi6 válasza Donki Hóte (#147043) üzenetére


dudi6
senior tag

Én nem tudom miről van szó, de a google segített. Igaz ez itthonról van, ezért off-ba is teszem.

[ Szerkesztve ]

(#147049) w.miki


w.miki
veterán

HONOR Band 4 Standard version - US$ 27.99
Sorry, Hungary is not available

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#147050) Dluinet válasza w.miki (#147049) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Milyen a nem standard verzió?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.