Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezt a fajta BT receivert próbálta már valaki? Házimozi erősítőt kellene okosítani valami jobb hangú kütyüvel.

(#89002) DJGABI válasza Mr.Csizmás (#88998) üzenetére


DJGABI
addikt

csak aztán nehogy olyan legyen mint a Dugi, hogy a valóságnak köze nincs a promóképekhez [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#89003) Saccco válasza DJGABI (#89002) üzenetére


Saccco
nagyúr

100%, hogy olyan.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#89004) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#89002) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk nincs se eu raktár, se EE shipping, szóval nem annyira jó vétel tréfával együtt (25100 ft x 1,27 + 2500 = 34k huf)

(nem is raktam be linket hozzá, nem akarjátok ti ezt)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89005) capafog23


capafog23
őstag

Valami noname autós töltőm van ebayről párszáz forintos.
Használom már jó ideje, de telefonomat (galaxy s6) csak annyira tudja tölteni hogy gps közbe ugyanannyi %-on marad.
Illetve azt vettem észre hogy 1 órás út után forró a szivargyujtó része, ez probléma lehet? a drágább fajták is ilyen forrók?

(#89006) Dluinet válasza capafog23 (#89005) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az olcsóbb csak addig melegszik, amíg elpukkan

A drágábbak is melegszenek, csak egyszerre 4 eszközt töltenek rendesen (nem csak tartás) és nem durrannak el és az egyik port gyors töltős. például

de egy olcsóbb, egyszerűbb is legyen

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#89007) vasi89 válasza capafog23 (#89005) üzenetére


vasi89
addikt

nekem nillkin van, azzal nincs ilyen gond. Mikor kihúzom 2-3 óra navi után se mondanám melegnek se, max langyos.

(#89008) dugesz77 válasza vasi89 (#89007) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha valamit 2-2,4A leadására terveztek és egy mobil kér tőle 600-800 mAh akkor nem fog számottevően melegedni mert csak 30-40% van hajtva. Viszont egy noname pár dolláros töltő csak 500mAh leadására terveztek az 100%-on fog működni,mert a telefon kéri az a szerencsétlen meg tolja míg bele nem vörösödik.
Tényleg nem érdemes a kacatokat gyűjteni 1$-ért van kukába való 3 $-ért meg jó.

(#89009) Degeczi válasza capafog23 (#89005) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Minél gyorsabban cseréld le, mert ha elpukkan, magával viheti a telefont is!

(#89010) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

Van most valami jóféle tv okosító?

(#89011) capafog23 válasza Dluinet (#89006) üzenetére


capafog23
őstag

QC 2-es telefonom van úgyhogy olyan töltő kéne viszont nem usb type C-s.
Ezt néztem ki így akkor jó lenne?

Töltő fej

Kábel

(#89012) gabe_ válasza balazs1956 (#88992) üzenetére


gabe_
őstag

Én bepróbáltam egy ilyen micro usb-type c átalakítót, hátha beválik. 10db, úgy gondoltam, hogy mindenhol ott hagyok egyet, kocsiban, melóban, pénztárcában, stb...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#89013) kmarci25 válasza Krogoth (#89010) üzenetére


kmarci25
veterán

Olvasd el az összefoglalót. Amlogic S905 mediaboxok.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#89014) balazs1956 válasza gabe_ (#89012) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez a cikk elbizonytalanít.
Ugyan nem értem a felét sem, de az ismeretlentől még jobban félek:((

(#89015) andrisms


andrisms
aktív tag

Multiméterből van most bestbuy?
Ez a RICHMETERS valóban ugyanaz mint az Aneng?

[ Szerkesztve ]

(#89016) Czimby válasza dugesz77 (#89001) üzenetére


Czimby
addikt

Gyártó alapján ugyanaz a teknika lehet benne mint a nyáknak aminek nem jött be neked a hangja.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#89017) Donki Hóte válasza balazs1956 (#89014) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Érdekes, hogy mindenhol erre a Benson Leungra hivatkoznak, aki eddigi életében csak rossz és mégrosszabb TypeC kábelekkel találkozott :DDD

Van neki egy tesztoldala (talán az Amazonon?, nem keresek rá, mert nem érdekel :P ), ahol lefikáz minden TypeC kábelt, gyártótól függetlenül.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#89018) XtremLor válasza Czimby (#89016) üzenetére


XtremLor
őstag

Az ugreen-el mi volt a gond?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#89019) synar válasza Czimby (#89016) üzenetére


synar
őstag

Úgy tűnik, hogy nyák és nyák közt is van különbség. Nemrég jött meg ez a távos verzió, van eredeti táv nélküli is így össze tudtam hasonlítani őket. Alap EQ beállításon próbáltam mindkettőt, a távos szebben szól, teltebb gazdagabb a hangzása, Chung Lee nem ordít annyira alap hangerőn ékes kínai akcentussal, viszont messze kell rakni a wifi router-től (min. 2m), mert zavarja a jelét és szakadozik a bt kapcsolat, a táv nélkülinél ilyen problémát nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#89020) Czimby válasza XtremLor (#89018) üzenetére


Czimby
addikt

Nem csak Ugreen van Dugesz mesternek, berendelt e gy csupasz fehér panelt is.
Nekem is van ilyen, én USB-lejátszásra használom arra nem rossz BT kicsit gyengusz rajta.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#89021) Czimby válasza synar (#89019) üzenetére


Czimby
addikt

A nyákon az alkatrészeket megnézve van bármi különbség azon kívül, hogy beforrasztották az infra vevőt meg a mikrofont a helyére? Mert ha van más eltérés is akkor lehetne tutningolni a táv nélkülik hangját. Ha minden alkatrész ugyanaz akkor csak a gyártási szórós okozza hangminőség béli eltérést :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#89022) synar válasza Czimby (#89021) üzenetére


synar
őstag

Lehet, hogy igazad van, de már eladtam az elsőt, maradt a távos, azzal meg vagyok elégedve.

(#89023) Dluinet válasza capafog23 (#89011) üzenetére


Dluinet
nagyúr

teljesen jó
ha vannak pontjaid, akkor dobjad rá fizetés előtt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#89024) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok! A bangoodon ill. a gearbesten hogy lehet pontokat gyűjteni?
Apk szükséges hozzá?

(#89025) oszy válasza D0zeR (#89024) üzenetére


oszy
veterán

pl. a GB appal "jelentkezz be" mindennap

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#89026) dugesz77 válasza Czimby (#89016) üzenetére


dugesz77
őstag

Szóval akkor kb. ugyan az mint a fehér nyákos plexi házas? Akkor keresek tovább. Az Ugreen az nagyon jó csak erősítő mögé sajnálnám berakni meg ki sem lenne használva az akkus üzemmódja,nem is tudom,hogy bírná a 0-24 töltőn lógás. Köszi :R
Felhúzom magam és összedobok valamit a kallódó rpi2-ből vagy a zero-ból gondolom ez is megoldható belőlük :U

[ Szerkesztve ]

(#89027) csadi0011 válasza FingR86 (#87627) üzenetére


csadi0011
őstag

Megjött ez a gearbest-es KZ-ED4 füles. Durva, hogy most 8 dolláros ára van.
Nem valami jó szerintem. Túl sok a közép, meg a magas. Közepes hangerőn egész hallgatható, de ha hangosan akarom hallgatni, akkor elveszik az a kevés dinamika is. A gumiharangok sem a legkényelmesebbek, viszont nem esik ki, meg nem mozog.

(#89028) dugesz77


dugesz77
őstag

GoolRC Scorpion T36 dront a TOMTOP most 9,99$ -ért árulja.
Wifi-s FullHD akció kamera a WHQ4877 kóddal 15,99$

[ Szerkesztve ]

(#89029) D0zeR válasza oszy (#89025) üzenetére


D0zeR
tag

Gépről nem lehet?

(#89030) beg válasza D0zeR (#89029) üzenetére


beg
veterán

Az app melyik része nem világos? Segítünk. Amúgy a rendelések és azok értékelése után is kapsz. Kép, videó plusz pont.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89031) D0zeR válasza beg (#89030) üzenetére


D0zeR
tag

Elnézését hogy vissza mertem kérdezni.
Az a pl. nem tette egyértelművé.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#89032) XtremLor válasza csadi0011 (#89027) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is ma futott be, kb 1percig hallgattam csak hogy mukodik e nincs gond, de nalam nem volt tulzo a magas-kozep, a mely dominalt fokent nem kizart forras fuggo, 1$ ar egy vicc, itthon a 3e TDK meg se kozeliti. :DDD Hasonlo lehet nekem is mint Jackie kolleganak a gyujtogeto szokasa, de mindig veszek 1-2db fulhallgatot. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#89033) Silent77 válasza XtremLor (#89032) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is ma jött meg. Ki se bontottam, van már pár tartalék. :D
Megjött a tripod is, s7 edge + tok. Tökéletes.
Magamtól nem vettem volna, de most jól fog jönni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#89034) Czimby válasza csadi0011 (#89027) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem iszonyatosan pattog fülberakáskor, ez lenne a driverflex?

És szintén ma jött meg :-D

Durván legyalázott dobozban.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#89035) bexinho23


bexinho23
őstag

Megérkezett az autós töltő, ami kuponnal csak 1.313 ft volt. Viszont kaptam hozzá egy kábelt, amit nem tudok mire használni. Tudom, hogy számtalanszor kibeszélt téma a kábelezés, de ha valaki tud jó áron megbízható micro usbs végű kábelt, az ne tartsa magában :)

Ezt kaptam hozzá. Ez micsoda?
Kep

(#89036) TRob1 válasza bexinho23 (#89035) üzenetére


TRob1
veterán

Ez egy 2oldalas microUSB kábel. :D Úgy dugod bele ahogy szeretnéd.

ui: 1313Huf volt és még egy 2 oldalas kábelt is adtak hozzá? Elég baráti... (Nekem ez anno került vagy 3 ezerbe)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#89037) Beni2360 válasza bexinho23 (#89035) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt kaptam hozzá. Ez micsoda? - forgathatós micró csati, bárhogyan bedughatod. Hogy jó- e vagy nem az már kérdés ! ?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#89038) Degeczi válasza bexinho23 (#89035) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ott írja a linkeden, h irányfüggetlen (reversible) micro USB kábel jár hozzá... azaz tudod használni.

(#89039) bexinho23


bexinho23
őstag

Igen, elég olcsó volt :) egyik fórumozó osztotta meg egy kuponkóddal még július közepén.

A kábel leírását olvastam, hogy nem kell figyelni, hogy dugom rá, de azt hittem ez egy spéci szabvány. Akkor ezekszerint rádughatom az microusbs huaweit...

(#89040) fant0mi válasza bexinho23 (#89039) üzenetére


fant0mi
addikt

Radughatod a microusb-s eszkozeidet. Az megint mas kerdes, hogy en szemely szerint nem szeretem (pedig egy idoben oda voltam erte). Kitagitotta a telefon aljzatat es kesobb a sajat kabelevel nem ment, csak ezzel a forgathatoval. En eltakaritottam a haztartasbol ezeket.

(#89041) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Van esetleg valakinek bevált powerbank tokja/táskája, amit használ és belefér egy ilyen eszköz? a hétvégén akciós Blitzwolf-ot szeretném belerakni, illetve mellé még egy type-c és egy micro usb kábelt...

valami ilyesmit nézegettem, de nem teljesen egyértelmű, hogy beleférne-e:

Verzió 1 vagy Verzió 2.

talán a 2. típus jobb lenne méret miatt, bár a vastagsága kicsit aggaszt, hogy elférne-e a kábelekkel együtt (21,3 mm a pb, a tok pedig 35 mm)

hátha van valakinek tapasztalata ilyesmivel...köszi

[ Szerkesztve ]

(#89042) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tud ajánlani valaki jobb áron minőségi 1 méteres USB-C kábelt külföldről mint ez?

(#89043) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!

Olcsó (15 dolcsi max) okosórából melyik az ajánlott? Még fél éve lett véve DZ09, azzal eddig nem volt gond. Van esetleg valami más ami jobban megérné vagy jobb lenne ennél? :R

(#89044) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Olcsó spinner pörgettyű
Xiaomi ZMI Portable Fan USB ventilátor

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#89045) McReay válasza Vasinger! (#89042) üzenetére


McReay
aktív tag

Én egy hangya szanyival olcsóbban vettem egyet. Tökéletesen teszi a dolgát.

Szerk.
Telefonról nem működött a linkelés.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#89046) Beni2360 válasza Vasinger! (#89042) üzenetére


Beni2360
félisten

Az a minőséget azon az áron nem nagyon.
Ezen márkában volt egy termék és egy viszont eladó 2 centtel adta olcsóbban mint a hivatalos kereskedő.
----------------------
McReay - az a link hangya piszok nem is látni. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#89047) dudikpal válasza Ciccuka (#89044) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Olcsó spinner pörgettyű - ez itteni viszonylatban sztem kifejezetten drága :DDD

(#89048) Vasinger! válasza Beni2360 (#89046) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem teljesen értem mit szeretnél ezzel mondani. Azt mondod, hogy a Ugreen nem képvisel túl jó minőséget?

Ezen márkában volt egy termék és egy viszont eladó 2 centtel adta olcsóbban mint a hivatalos kereskedő.

Ezt a mondatodat se igazán értem. Miért baj ez, ha van versenyhelyzet? Általában a hivatalos viszonteladónál nem ritka ha valaki olcsóbban adja.

Tudsz ajánlani mást helyette?

(#89049) McReay válasza Beni2360 (#89046) üzenetére


McReay
aktív tag

Így már jó a [link] :U

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#89050) Beni2360 válasza Vasinger! (#89048) üzenetére


Beni2360
félisten

Pont az ellenkezőjét érted. Nagyon jó márka. :C
Én a hivatalos márkakereskedőtől vettem mert a 2 c nem vágott földhöz és jobb a bizalom, mert mindenki őt ajánlja.
Nem tudok, mint írtam megbízható termék és megéri az árát.
Nekem van ebből a márkából 5 M-s HDMI 1 m és HDMI hosszabbító is és természetesen telefon adat és töltő kábel is több db. Ja és van egy USB 3.0 hármas elosztóm is tőlük.

McReay OK - ilyenből is van egy raktáron, de már többet nem veszek mert túl élnek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.