Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) Zola007 válasza Real_Necro (#76990) üzenetére


Zola007
veterán

na b.ki, akkor jó hogy nem vettem.
nem tűnt reálisnak ilyen kis táppal, a leggagyibbak is 50 wattosak hálózatról

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77002) fateless válasza dugesz77 (#76960) üzenetére


fateless
veterán

Engem érdekelne kép

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#77003) Soybex


Soybex
őstag

Blitzwolf 1,5-2m hosszúságú adatkábelt honnan érdemes rendelni?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#77004) dugesz77 válasza fateless (#77002) üzenetére


dugesz77
őstag

A mostani akkupakk alján már fel van tüntetve a gyártó . Kompernass. Meg is rendelhetők a plusz akkuk/töltők/alkatrészek.

[ Szerkesztve ]

(#77005) Digitalis válasza Soybex (#77003) üzenetére


Digitalis
senior tag

Igaz nem blitz de vastag és hajlékony[Ugreen] minőségi kábel, amit ígér azt betartja.

Szerk:
Itt a Store-ban érdemes még sasolni, van minden fajta, mikro,c stb.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#77006) anorche1


anorche1
őstag

Mi a tököm az a reflink, ami miatt figyelmeztetve lettem? :F :W
Meg nem lehetett volna csak törölni a linket vagy a hozzászólást figyelmeztetés helyett?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#77007) Jarod1


Jarod1
addikt

tegnap érkezett:

[link]
[link]

(#77008) beg válasza anorche1 (#77006) üzenetére


beg
veterán

Linkben egyedi azonosító (pl. UID=számsor) mely haszonszerzést biztosít az azonosító tulajdonosának az arra érkező kattintások után. Törölve is lettek, de gondolom kaptál privátot, mert a kettő együtt szokott járni. Láthattad ki küldte, nem lett volna egyszerűbb ezt ott lerendezni itteni fejfalbaverős offolás helyett? :U

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77009) Karma válasza anorche1 (#77006) üzenetére


Karma
félisten

A reflink a link végén található egyedi azonosító, ami alapján követi a BG, hogy melyik felhasználó ajánlotta az adott linket. Technikailag ez az URL végén lévő ?p=XXXX paraméter.

A figyelmeztetés pedig az esetleges "Miért lett törölve a hozzászólásom? :F :W" kérdést előzte volna meg, amellett, hogy felhívja a figyelmed a problémára. Mindenesetre az ilyen kérdéseknek van kijelölt topikja.

“All nothings are not equal.”

(#77010) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Kis DD4...

Február 5-én rendeltem DD4-ről egy 50-es csomag 5.5x2.1mm-es csatlakozót. 1.79 dodó volt, ma megjött, nemzetközi ajánlott levélként. Azt tudom, hogy a Kínai kormány támogatja a külkereskedelmet és egy csomó cégnek ingyenes a külföldi sima levél feladása, de hogy EZ miért érte így meg nekik, azt nem értem...

Egyébként kipróbáltam 3-at, tökéletesen működnek, meg is számoltam, tényleg 50 darab...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77011) anorche1 válasza beg (#77008) üzenetére


anorche1
őstag

Igaz, bocsi, csak zavart, hogy végre elég hozzászólásom lett az egyedi arcképhez, és egy tudtomon kívüli hiba miatt várhatok rá h ónapokat/éveket. Főleg, hogy a linket jószándékból raktam be, de igaz, hogy egy blog facebook oldaláról szedtem a linket.
Még 1x elnézést :R

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#77012) Atomantiii válasza Vertigo18 (#77010) üzenetére


Atomantiii
őstag

Volt abban a konténerben más cucc is, biztos kijárta a fuvarköltségét ennek is.

(#77013) Zola007 válasza Vertigo18 (#77010) üzenetére


Zola007
veterán

Épp azért éri meg nekik az ingyen posta, mert így az ő országon belüli vagyonukat növeled. Ki tudja hány milliárd forintot pumpálunk ki évente a kínaiaknak.e Mikor már M4-es tessauer facsavart is kínából kell rendelnem, mert itthon nem kapni, akkor el lehet képzelni mekkora pénzmennyiség ömlik a kínai kereskedelembe a világ összes országából.
Onnantól pedig, hogy elhagyta Kínát a csomag és megérkezett szárazföldi szállítóhoz, tulajdonképpen nem nekik van munkájuk vele, ezért is veszik lazán.
pl. a magyar posta is mennyit melózik a külföldi csomagokkal és abból nekik egy forint nem jut tudtommal. Így effektíve a meló alja részét átdobják másnak.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77014) beg válasza anorche1 (#77011) üzenetére


beg
veterán

Ez nem csak neked szól, hanem úgy mindenkinek. Facebook postokból SOHA ne szedjetek ki webshop linkeket, mert szinte kivétel nélkül reflinkkel van tele (kivéve Aliexpress, ott nincs affiliate program). Ha meg akarjátok osztani akkor ügyeljetek arra, hogy semmilyen xID=számsor ne legyen benne. Kivéve a GearBest wid= azonosító, mert az a különböző raktárakat (Hongkong, EU stb.) azonosítja a linkben.

Természetesen nincs harag, nagyon sokan nem ismerik a működését és nehezen észrevenni. Csak sajnos ez plusz pénzhez juttat másokat, ami előnytelen haszonszerzés és mint ilyen, nem maradhat a fórumon.

#reflink #affiliate

"Linkben egyedi azonosító (pl. UID=számsor) mely haszonszerzést biztosít az azonosító tulajdonosának az arra érkező kattintások után."

"A reflink a link végén található egyedi azonosító, ami alapján követi a BG, hogy melyik felhasználó ajánlotta az adott linket. Technikailag ez az URL végén lévő ?p=XXXX paraméter."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77015) Zola007 válasza beg (#77014) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt be lehetne tenni témaösszefoglalóba , a további fölösleges büntetéseket elkerülendő.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77016) beg válasza Zola007 (#77015) üzenetére


beg
veterán

Már régebben eszemben volt, de elfelejtettem. Most pótoltam, köszi :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77017) Donki Hóte válasza Zola007 (#77013) üzenetére


Donki Hóte
veterán

a magyar posta is mennyit melózik a külföldi csomagokkal és abból nekik egy forint nem jut tudtommal

Ezt elképzelhetetlennek tartom. Pont a magyar posta dolgozna ingyen :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#77018) Beni2360


Beni2360
félisten

Szerintetek ez jó vétel lenne? MECO 3.7v 4000mAh

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77019) Silent77 válasza Beni2360 (#77018) üzenetére


Silent77
veterán

Annyira nem.
Inkább samsung, panasonic, lg stb.
Fasttech-en nézz szét.
Mibe lenne?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77020) Beni2360 válasza Silent77 (#77019) üzenetére


Beni2360
félisten

Nincs különösen pontos célja csak egy reklám végett kattintottam rá.
Hátha valakinek jó lenne. Nekem van egy 9 cellás vadi új aksi valami miatt leeseik a töltöttsége 1-2 % és kikapcsol a laptop, azt fogom szétszedni fájó szívvel. Javíttatása többe kerülne mint ha újat rendelnék. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77021) Upo válasza spidersoft (#76989) üzenetére


Upo
addikt

Ezekhez szerintem megfelel amit linkeltél, én is ezt néztem. De a 068-hoz ilyent adnak, és ami még tetszene, hogy PC-s szkópnak is lehet használni a jyelab szoftverrel. A 150-hez megveszem az osztókábelt akkor már tényleg nem sokat kell rátenni a 068-hoz, az ~13e körül kijön. Mondjuk figyelni kell a vásárlásnál, sokan lite csomagot árulnak amiben nincs a Li akkut kezelő áramkör és a pc szoftverhez való usb illesztő, ráadásul nem is adják olcsóbban a kripli változatot, és a fényképeken sokszor rajta marad az 5 kis panel, a leírásban meg valahol el van bújtatva hogy csak 2 kicsi van hozzá.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#77022) Upo válasza Silent77 (#77019) üzenetére


Upo
addikt

Amúgy hol tart most a technológia? Mi az a kapacitás ami egy 18650-be most belefér?
Látni ebay-en 9900-asnak hazudottak is, de nekem még az előbb linkelt 4000 is gyanús. Vagy van rendesből ami ennyit tud?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#77023) GZoli7 válasza Upo (#77022) üzenetére


GZoli7
senior tag

3500 körül van a vége.

(#77024) Silent77 válasza Upo (#77022) üzenetére


Silent77
veterán

Kolléga jól mondja, 3500mAh körül van a vége.
A meco se annyi, az ebayen kapható 9900mAh kb 1000-1500 a valóságban. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77025) GZoli7 válasza Silent77 (#77024) üzenetére


GZoli7
senior tag

Jó esetben. Valami ultrafire került hozzám, az 400mAh-t tud.

(#77026) PainKiller13 válasza Beni2360 (#77018) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én ezt néztem, használ valaki ilyet? Honnan tudni hogy eredeti LG? Netről rendelem sem jön ki olcsóbban és ezt akár ma át tudom venni.

Ni-cd aksis gépekhez építenék egy Li-ion akkupakkot, neten találtam 18 voltos lithium töltőt (21 volton tölt), csatlakozó van itthon illetve nikkel lapka is az aksikat összekötni, szóval már csak az aksi kell.

(#77027) Silent77 válasza PainKiller13 (#77026) üzenetére


Silent77
veterán

Jó akkumlátor, nagy terhelhetőség.

Nekem pont ma jött sanyoba, kerékpár lámpákból veszik ki ha jól tudom, ezért van rajtuk pont hegesztés. Amit jó lenne eltüntetni. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77028) Vertigo18 válasza Silent77 (#77027) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem elektromos kerékpár akkumulátorából? :)

Egyébként eltüntethető egy Dremel segítségével, majdnem 20 mp. kell a négy kis csúcshoz... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77029) Silent77 válasza Vertigo18 (#77028) üzenetére


Silent77
veterán

Igaz. :B

Köszi, megkérdem van e valakinek az ismerősök között.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77030) w.miki válasza Silent77 (#77027) üzenetére


w.miki
veterán

Ezekből van protected, meg unprotected, vagy hogy van ez?
Nem igazán értem, nem mind1 mivel töltöd.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77031) PainKiller13 válasza Silent77 (#77027) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi, akkor rendelek is.

Ezeket ugye nem lehet túltölteni? Ilyen töltőt rendelnék hozzá, illetve van egy nicd 3.6 voltos kézi csavarozóm ami már kuka de abból kiszedném a csatlakozót és rákötném az akkupakkra, így a töltés kivezetés meglenne oldva. (ha jól láttam pont ilyen kerek csatlakozós)

(#77032) fecus válasza PainKiller13 (#77031) üzenetére


fecus
őstag

Én li-po aksit tennék bele mert az jócskán több áramot tud leadni.
Egy normál Li-ion aksi túltölthető és ki is gyullad töltésvédelmi elektronika nélkül. Sok sorba kötött Li-ion aksi pedig biztosan túl lesz töltve ha egyszerre töltöd védelem nélkül.
Mielőtt összerakod olvass utána! Pl. itt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#77033) GZoli7 válasza PainKiller13 (#77031) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezt nem teljesen értem, de ez csak egy 18V-os tápnak látszik, valami töltőhöz.
Ezt közvetlenül akkura rá ne kösd. Kell még közé a töltő elektronika is.

(#77034) PainKiller13 válasza fecus (#77032) üzenetére


PainKiller13
őstag

:R

(#77035) Beni2360


Beni2360
félisten

Na volna egy kérdésem.
Vettem 1 db ilyet (Power:9W each piece) és szeretném tudni, hogy 3 x18650 =11.1V ilyenbe rakva meg tudom e hajtani?
Asztal alá kellene billentyű megvilágításnak vagy vegyek le 12V a gépről. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77036) GZoli7 válasza Beni2360 (#77035) üzenetére


GZoli7
senior tag

Mindkét megoldás működhet.

(#77037) petipetya


petipetya
nagyúr

Ma jött meg ez a tripod. Pontokkal együtt 2 darabot vettem 4.24 USD-ért, mivel a cimborának is ígértem egyet. A sajátomat már ki is próbáltam. Habár fém csavar megy bele a fém menetbe, a végén olyan érzésem volt, mintha bele akarna szakadni, így nem is húztam túl. Sok évvel ezelőtt volt egy állványom a Nikod D50-hez, és annál nem kellett ettől félni, szorult minden ahogyan kell. Itt ennél a játék állványnál még van egy kis holtjáték a lábak és a fej csatlakozásánál, ezért fotót vagy időzítővel, vagy jack csatlakozóba bedugott fülesen történő gombnyomással érdemes elvégezni.

Ennyi pénzért nekem tökéletes lesz, mivel ritkán van rá szükségem.

- megrendelés: 01/09
- a vám megfogta vizsgálatra: 01/24
- érkezés: 02/24

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#77038) Saccco válasza dugesz77 (#69066) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha valaki még szeretne DIY harmadik kéz alkatrészeket:
6db cső ~1.050 Ft
10db csipesz ~220 Ft
+ lelemény, találmány, tákolmány

A megválaszolt hsz csak referencia. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77039) KaiotEch válasza Saccco (#77038) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem is megjöttek, már csak a talpat kéne megtalálni hozzá.

(#77040) bacus


bacus
őstag

Angliából is van most áfázás meg vám?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#77041) Zozzant válasza bacus (#77040) üzenetére


Zozzant
addikt

Nincs.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#77042) Dluinet válasza bacus (#77040) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nincs

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77043) bacus


bacus
őstag

Köszi a gyors válaszokat.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#77044) Vertigo18 válasza bacus (#77040) üzenetére


Vertigo18
addikt

De miért lenne? :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77045) dugesz77


dugesz77
őstag

Mára ezeket hozta a postás:
Rock micro USB kábelek 1,8 méteres méretben és bár én egy 30cm-est is rendeltem de azt refund-olták ,mert közben elfogyott kaptam meglepetésnek egy 1 méteres piros színű kábelt is. 1,99$-ért két kábel nem volt rossz deal. Anyagra kellemesen puha cipőfűzős, a csatlakozó házak alumíniumból készültek. Mértem is őket Mantistek mérővel és 5 portos fehér tudjuk mivel.
1,8m: 1A: 4,69V 0,97A 2A: 4,46V 1,86A 3A: 4,15V 2,54A
1m: 1A: 4,82V 0,99A 2A 4,67V 1,91A 3A: 4,4V 2,66A
Tehát az 1,8-as 1A-ig az 1m-es 2A-ig ajánlható. Január 30. rendelés.

Nitecore TIP LED kulcstartó lámpa. Akciósan 20,59$-ért el lehetett hozni. méretéhez képest brutális fénye van. Három fokozatban állítható még közép állásban is jó. Alu ház. Itt tesztelik este mit tud. Kicsit drágállottam az árát de most már azt gondolom megérte. Január 27. rendelés.

MEASY GP800 légegér+billentyűzet. Androidos Tv boxhoz vettem a régit elkunyizták tőlem. Kisebb mint amire számítottam+ egy kicsit hangosak a gombjai de használható. Amire kell arra bőven megfelel. Január 23. rendelés

(#77046) dugesz77 válasza dugesz77 (#77045) üzenetére


dugesz77
őstag

Nitecore lámpa kék-piros színben 18,99$ még pár darab van belőle.

(#77047) balazs1956 válasza dugesz77 (#77046) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ebben lehet akkut cserélni?

(#77048) dugesz77 válasza balazs1956 (#77047) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem lehet. Beépített li-ion van benne és micro usb-ről lehet feltölteni. Ebben a méretben szinte csak beépített akkus van. Az AA-s vékony ceruzások meg rendszerint fényerőben nem tudnak ennyit és a méretük egyből nagyobb. De egy másfél éves Tube-m van és még nem vettem észre számottevő teljesítmény csökkenést nála.

[ Szerkesztve ]

(#77049) andrisbandi válasza dugesz77 (#77046) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi!
Pontokkal 12.99 $ lett elvileg, de a PP 13.31-et vont le... Na mindegy, így is nagyon megéri most.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#77050) balazs1956 válasza dugesz77 (#77048) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm, pedig reménykedtem.
Nekem is van olyan kettő is, a Lumintoop tool-lal jöttek ajándékba.
Napi szinten használom őket, és nagyon megszerettem. Éppen ezért fájna a szívem kidobni egy ilyet, és nem a pénz miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.