Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) vegyszer válasza napocska2 (#850) üzenetére


vegyszer
addikt

Veled ellentétben nekem meg pont ezek NEM jönnek be.
De más miatt. A dizájnerek nem véletlen kotlottak napokat a tervezőasztal felett, akkor minek elcsúfítani szegény ketyerét egy ilyennel. Nekem szállítási tok kell, ami addig védi, míg a táskában van. Eldobni meg tán csak nem fogom... (két hete a vonaton verték ki majdnem a kezemből a telefonomat: valaki oly indulattal nyitotta ki a fülke ajtaját, hogy repült szegény, de a levegőben utána kaptam, és nem ért földet, hanem a vállamhoz szorítva állapodott meg. Azóta nem ülök az ajtó közelébe. :W)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#852) Mate válasza vegyszer (#851) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyet értek veled :)

Sokat röhögök azon, amikor iphonosok megveszik drága pénzért a telefonjukat, majd belerakják egy vérlázítóan ronda szilikon tokba :D Aztán elmondják, hogy azért vettek almásat, mert szebb mint samu telefonjai...

(#853) doc válasza vegyszer (#851) üzenetére


doc
nagyúr

en ilyet hasznaltam a Nookhoz, es most az Aura HD-hez is
szallitas kozben remekul vedi, de olvasas kozben nem kell egy nagy, bumfordi tokot taperolnom

(#854) fess válasza vegyszer (#846) üzenetére


fess
őstag

visszaírtak,van vagy 30 dolog amit meg lehet csinálni,majd holnap nekilátok a dolognak

(#855) gabe_ válasza patomi (#840) üzenetére


gabe_
őstag

A munkahelyen kipróbáltuk vagy 4 telefonon, (xperia s, samsung s3, htc wilfire, iphone 3)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#856) patomi válasza gabe_ (#855) üzenetére


patomi
őstag

Akkor reméljük sikerül intézni valamit az eladóval.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#857) vegyszer válasza doc (#853) üzenetére


vegyszer
addikt

Én pontosan erről a tokról beszéltem. Nekem is pontosan ilyen van a Huawei IDEOS S7 Slim tábla mellé. Szeretem.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#858) gabe_ válasza patomi (#856) üzenetére


gabe_
őstag

Egy vissza postázás kínába drága lenne?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#859) patomi válasza gabe_ (#858) üzenetére


patomi
őstag

Súlyra megy szerintem. Én két vga-t küldtem usa-ba az 3000-.ft. volt. A kis fülesnek nincs súlya (szinte) de kérdés, hogy meg éri e az ár és pk. viszonya. Ha erről van szó akkor biztos több a pk. oda mint az ára a cuccnak.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#860) patomi válasza gabe_ (#858) üzenetére


patomi
őstag

20g.-ig 300.-ft [link] Nem biztos, hogy megéri visszaküldeni.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#861) Mate válasza gabe_ (#855) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem lehet, hogy azért vacakol, mert drága rátos apple miatt felcserélt lábkiosztásúak a telefonok, viszont a füles még régi kiosztású? Amiket felsoroltál telefonok szerintem mind "apple jack"-et fogadnak.

Első körben vegyél egy átalakítót és ha azzal se megy, utána nézz füles után.

[ Szerkesztve ]

(#862) vegyszer válasza gabe_ (#858) üzenetére


vegyszer
addikt

Van átalakító, kemény 3,23$. Meglehet beválik.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#863) patomi válasza Mate (#861) üzenetére


patomi
őstag

Na de ezek szerint ezekkel kompatibilis:

Compatiable with e.g. Sony Xperia S LT26i, Xperia P LT22i, Xperia Neo L MT25i, ST23i - Xperia Miro, ST25i - Xperia U, ST26i - Xperia J, ST27i

Ha nem megy akkor rossz a cucc. Vagy nem(?)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#864) napocska2 válasza vegyszer (#851) üzenetére


napocska2
senior tag

Nyilván ízlések és pofonok, legalább a táblánk egyforma. :) Nekem fontosabb a praktikum, mint a dizájnban való gyönyörködés. Bármikor egy mozdulattal ráhajtom a tetejét, elsüllyesztem a táskámban vagy a párnám alatt és nyugodt lehetek, hogy nem karcolódik, nem sérül. Persze nem akarok befolyásolni senkit sem, mindenki olyat rendel, amilyen neki tetszik. :K

(#865) gabe_ válasza vegyszer (#862) üzenetére


gabe_
őstag

Még beszélgetek a kiskínai tesóval, azzal jött, hogy az enyém sony ericsson xperia mini (st15i), és ez nem kompatibilis csak a sony xperia telókkal ericsson nélkül. Viszont írtam neki, hogy kipróbáltam egy sony xperia s-el, ahol szólt a füles de max hangerőn is nagyon halkan, alig lehetett hallani.
Jelenleg itt tartunk. :B

Köszi a linket, meglátom mi lesz az ügy vége, és lehet, hogy rendelek egyet.

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#866) patomi válasza gabe_ (#865) üzenetére


patomi
őstag

Vagy esetleg ez, egy másik füles. Itt azt írja ez a típus kompatibilis vele, csak az első sokkal olcsóbb.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#867) gabe_ válasza patomi (#866) üzenetére


gabe_
őstag

Az elsőnél írja hogy másolat, de ennyiért megér egy próbát. A második ugyanez eredetiben (elméletileg), ott valóban írja a telefonomat (st15i) a listán.
Ha megkapom a kicikínaitól a címet, hamarosan elnézek a postára, és ha 400-450 forintba belefér, visszaküldöm.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#868) patomi válasza gabe_ (#867) üzenetére


patomi
őstag

Én vettem így "nem" eredeti Sony fülest (12000.- itthoni ára) 3E.-ért, Eszméletlen szépen szól, majd seggre ültem tőle. A legjobb füles eddig amit páromnak vettünk és képtelen tönkre tenni. Eddigieket 3-4 hónap alatt kinyírta, ez megvan másfél éve, de ugyebár "nem" eredeti ;)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#869) gabe_ válasza patomi (#868) üzenetére


gabe_
őstag

Az jó. Ennyiért nem sajnálnám ha esetleg nem is szólna olyan jól, de akkor azért reménykedhetek is. Közben visszapostáztam kínába a headsetet, 415 forintba került bubis borítékkal együtt. (Azért jól be is csomagoltam előtte) Ennyit még megért, pláne ha meg is érkezik. (1800ft volt)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#870) patomi válasza gabe_ (#869) üzenetére


patomi
őstag

Arra számíts, hogy jó sokára fog odaérni. Egyhamar nem fogod rendezni ezt.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#871) gabe_ válasza patomi (#870) üzenetére


gabe_
őstag

Nem baj, időm mint a tenger, ha nem küldöm vissza, úgyis csak a fiók mélyén végezné, mert használni nem tudom. Így, sikerül, megmentek egy ezrest... (Közben rájöttem, hogy az agybadugós headsetek, fülhallgatók baromira irritálnak, nem nekem valók. Megrendeltem, amit korábban linkeltél, 400 valahány forintért)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#872) patomi válasza gabe_ (#871) üzenetére


patomi
őstag

Ezt? Szerintem jó lesz.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#873) gabe_ válasza patomi (#872) üzenetére


gabe_
őstag

igen

Sovány szakácsban sose bízz!

(#874) fess


fess
őstag

Nálam megújult az ebay keresője és most nem találom,hol lehet azt beállítani,hogy a kínai termékeket mutassa. Valaki tudja?

(#875) patomi válasza fess (#874) üzenetére


patomi
őstag

Én a "price + shipping: lowest first" -re állítom. Tuti, hogy kinai lesz elől, mert az a legolcsóbb. :D

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#876) fess válasza patomi (#875) üzenetére


fess
őstag

visszamentem kipróbálni a te módszered,erre most bejött rendesen az országválasztó

(#877) patomi válasza fess (#876) üzenetére


patomi
őstag

Ha erre állítod akkor azt választhatod ki melyik országba akarod a szállítást, nem azt, hogy honnan.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#878) Mate válasza fess (#876) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem csak kevered az ebay.hu-t és az ebay.com-ot. Míg .hu-n lehet választani, hogy honnan érdekel áru, addig .com-on nem lehet szűrni.

(#879) draco31 válasza Mate (#878) üzenetére


draco31
veterán

Én a .com-ról még sosem vásároltam, pedig már 50 vásárlásom volt ebay-ről, és most is jön 6 cucc.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#880) Mate válasza draco31 (#879) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó mind a kettő. .hu előnye, hogy lehet szűrni ország szerint. .com előnye, hogy több áru van fent.

(#881) DJGABI válasza draco31 (#879) üzenetére


DJGABI
addikt

mikor én először vásároltam még nem is volt .hu :Đ

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#882) draco31 válasza DJGABI (#881) üzenetére


draco31
veterán

Én már a .hu után kezdtem, és ott is ragadtam. Persze tudom, hogy a .com ugyanaz szinte, és onnan is nyugodtan rendelhetnék. De egyenlőre jó ez így.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#883) draco31


draco31
veterán

Július 2.-án rendeltem kijelzővédő fóliát, és telefontokot 3.-án, és mindkettő megérkezett ma. Hon Kong-ból jöttek, egész gyorsak voltak nem? :C

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#884) patomi válasza draco31 (#883) üzenetére


patomi
őstag

Piszok gyors volt, én juni 10.-én rendeltem pici led izzókat, de még mindig nem érkezett meg.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#885) Mate


Mate
nagyúr

Aki teheti mostanság ne nagyon rendeljen. A drágalátos magyar posta teljesen szétesett. Rengeteg embert rúgtak ki és össze vissza viszik a csomagokat, van, hogy 3 napig nem jön egy postás sem, ma meg 2 is jött...

Elmúlt egy hónapban 9 csomagom tűnt el és 4-ről biztosan tudom, hogy magyar postán!

Nemrég adtam fel csomagot a szomszéd kerületbe és 12 nap volt míg megérkezett!

[ Szerkesztve ]

(#886) vegyszer válasza Mate (#885) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem egy két tisztességesen elveszett csomag (levél) jut 70 vásárlásra. Furán működik a (magyar királyi) postai intézménye, az nem kérdés de nem csak ott a hiba, sok kézen megy át a motyó míg honkongból megjön...

Nekem a 29en rendelt mobil tok tegnap, az ugyanakkori fólia tegnap előtt jött meg.

A brit nook simple touch egy hét alatt (pedig nem követett levél gyanánt jött)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#887) napocska2


napocska2
senior tag

Most tényleg jó gyorsak, ma érkezett meg a 07.01-i három rendelésem közül az első fecske, agybadugós füles pótszállítmány. Valaki itt ajánlotta egy-másfél hónapja (köszönöm neki) és akkor rendeltem is egyet, de tényleg annyira jól szól azért a 270 Ft-ért, hogy mindennapi "nem sajnálom" használatra teljesen megfelel. Ezért is rendeltem belőle még hármat, hogy legyen itthon tartalék. :) Az újabb szállítmány nem teljesen olyan mint a képen, mert piros a műanyag része a vezetéknél és így piros alapon van az ezüst alma, de a hangja teljesen jó.
Az még külön tetszett, hogy az első rendelésnél az 1 darabot kis 10x10 cm-es bubis borítékban küldték, a másodjára három darabot is bele tudtak szuszakolni egy ugyanakkora méretű borítékba. :DDD

(#888) gabe_ válasza Mate (#885) üzenetére


gabe_
őstag

Hát nem tudom, én elég sokat használom a magyar postát, főként sima levélként küldözgetek dolgokat, külföldre is, eddig minden odaért a helyére, és én is mindent megkaptam. Nem lehet, hogy ez valami helyi (kerületi) probléma?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#889) doc válasza gabe_ (#888) üzenetére


doc
nagyúr

sajnos nem :(

(#890) Mate válasza gabe_ (#888) üzenetére


Mate
nagyúr

Biztosan nem helyi. Eddig se volt nagy szám a posta, de most teljes káosz van.

(#891) gabe_ válasza Mate (#890) üzenetére


gabe_
őstag

Van egy ismerősöm, a helyi 1-es postán dolgozik, rákérdezek, hátha tud valamit.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#892) #27813376 válasza gabe_ (#888) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem sem tűnt el sose semmi. :R

(#893) draco31 válasza gabe_ (#888) üzenetére


draco31
veterán

Nekem már tűnt el, vagyis tesómnak, nem is kis érték több is, ajánlott is. Azt mondta a postás, hogy ilyen eddig is volt, és lesz is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#894) vegyszer


vegyszer
addikt

Sikerült beszerezni egy bárbekjú hús hőmérőt nővérem részére. Nagyon tetszett neki, hogy a varerán kimenettel ellentétben ez csak 700ft volt, míg az 1800ft. Ja, és ugyanaz a típus. (a veterán is innen rendelnek)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#895) patomi válasza vegyszer (#894) üzenetére


patomi
őstag

Naná, sokszor ha többet veszel, még olcsóbb is(kint). Vaterán vettem T5 ledet (gyorsan kellet) 100.-ft/db áron.
Azóta sajna tönkrementek. Most érkezett meg amit múlt hó 10.- én vettem ebay-en 6xT5 leed 1 dolcsiért. Akárhogy is 40.-ft/db. a vaterás 100/db. ellenében ... 2,5 szeres ár. :F

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#896) DJGABI


DJGABI
addikt

nnna, volt helyben ilyen szokásos heti vásárocska, nézem volt akciós bringa lámpa, tök ugyan ez, valami 550Ft körül. mondom deal, legalább nem kell 2 hetet várni még ideér. előtte persze gugliztam, ilyenekbe futottam bele: [link] enyém egyelőre nem produkálja ezt (kopp-kopp) csak annyit hogy néha a kapcsolóval nem lehet kikapcsolni... :DDD ez még talán a jobbik eset.

tesónak is kellett, ő ilyet vett: [link] azt hiszem olyan 100Ft-tal drágább, de már csak a 4 CMOS elem [link] miatt ami benne volt megérte (enyémhez nem járt, meg mintha ez erősebb is lenne ennek a fénye. lehet majd néha benyúlom tőle :) )

ja online meg berántottam egy csengettyűt [link] (nem is kérdeztem helybe mennyi, feltettem egy hagyományosat amíg nem ér ide, kéccázé jöhet) meg korábban linkelte már valaki: láncbontó (az itthoni rengeteg szerszám között ilyen épp nem volt, boltban 2k....)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#897) draco31 válasza DJGABI (#896) üzenetére


draco31
veterán

Ilyen láncbontót vetem én is, lehet én linkeltem. Működik tökéletesen, bár csak 1x volt használva még.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#898) gabe_ válasza DJGABI (#896) üzenetére


gabe_
őstag

Én a biciklire komolyabbat vettem. Egy zseblámpa plusz egy szilikonos gumi kerékpár rögzítő. Nekem nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#899) Melack


Melack
veterán

BT GPS vevőt vett már innen valaki?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#900) DJGABI válasza gabe_ (#898) üzenetére


DJGABI
addikt

thx, ha a mostani elhalálozik lehet ilyet veszek.

(#899) Melack dualsimes topicból: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.