Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Vertigo18 válasza Kernel (#32000) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, ez akkor tényleg olyan hülyéknek készült, mint én! :D Közben találtam műanyagból is "L"-kanyart az alapján, amit linkeltetek...

Akkor még annyit, hogy EZ akkor nekem tökéletes lenne, ha jól gondolom, és lehet ágni... ugye? Egyszerű, két helyen be-"L"-ezem, aztán egy USB-s konnyektorbe bele a vége. Jól gondolom?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32002) betyarr


betyarr
veterán

mennyire tartósak ezek a ledes szalagok?kb. hány év az élettartamuk?mi a helyzet,ha egy led kiég a sorban?a többi is kampec?

(#32003) kenand válasza betyarr (#32002) üzenetére


kenand
veterán

Táptól is függ mennyit bírnak,
2 megy 2 éve, egyiken mind ég, másikon 2 kiment, de nem zavarja a többit. Vágási ponton vágható, újra összetoldható.

Ezt is megértem, Vietnámi postával küldték a tokot

[ Szerkesztve ]

(#32004) dugesz77 válasza Vertigo18 (#32001) üzenetére


dugesz77
őstag

Amolyan gyorstalpaló led szalagokhoz. Érdemes belesni az oldalon a galériába nagyon sok jó ötlet meríthető.
A 3528-at nem ajánlanám. Annak elég kevés a fénye. Az usb csatlakozása meg elég nagy megszorítás ha tényleg több méternyi ledet akarnál meghajtani róla.

betyarr: nálam is évek óta mennek,pedig én is olcsó kínaiból vettem. Itthon/munkahelyemen olyan 30m ledsor lehet fent összesen,abból eddig 1 rész tehát 3 db led aludt ki. Kivágva a rossz részt és újraforrasztva tökéletes megint.

[ Szerkesztve ]

(#32005) Vertigo18 válasza dugesz77 (#32004) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nagyon szépen köszönöm! Imádom ezeket az összefoglalókat, ami érdekel, azt beszívom, mint egy szivacs. Tehát irány rendelni, itthon meg kókányolni! :D

:R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32006) tipuka válasza dugesz77 (#32004) üzenetére


tipuka
addikt

fúúh de jó vaagy köszi! ha van még jó összefoglalód bármi népszerű motyiról jöhet!:) annak is jó aki nem mondja.

(#32007) zsiz válasza tipuka (#32006) üzenetére


zsiz
őstag

így van, én is eltettem későbbre. köszi a linket (#32004) dugesz77 :R

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#32008) mirci18 válasza dugesz77 (#32004) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm az információkat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#32009) dugesz77 válasza dugesz77 (#32004) üzenetére


dugesz77
őstag

(#32010) Fejvadi válasza Imy (#31988) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én is azt várom mát.

(#32011) bbandi válasza spidersoft (#31927) üzenetére


bbandi
tag

RGB led szalag: Én egy 5m-es WS2801 szalag+raspberry pi segítségével készítettem ambilight klónt, elég jó lett. Korábban szerintem be is linkeltem, konkrétan mit rendeltem hozzá. Amit feljebb linkelt valaki, a 2812-őt nem biztos, hogy használnám, órajel nélküli kommunikációt használ, máshol olvastam, hogy volt, akinek elcsúszott a címzés, mert elromlott az időzítés. De lehet a 2801-nek már van valami utódja.

[ Szerkesztve ]

(#32012) syler123 válasza bbandi (#32011) üzenetére


syler123
veterán

Engem érdekelne egy kép, hogyan oldottad meg. Pl monitor hátulja. Én Arduino-ra bíznám a vezérlést, mert olcsó (2k). Ha jól számolok max 8k-ból meglenne a rendszer, először csak monitorral próbálnám ki, arra elég az 1m-es. Még azt nem tudom hogy van-e olyan csatlakozó vég, hogy molexből ki tudjam hozni az 5V-ot vágás nélkül. Mondjuk legfeljebb veszek egy molex -> sata táp kábelt és azt vágom el.

Forrasztás helyett viszont jó dolog az a sarokelem, jobban is néz ki és nincs az hogy megtörik kicsi mozgatásra a forrasztásnál. Ebay-en még nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#32013) Vertigo18 válasza bbandi (#32011) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jézusom, hát toljátok már be az összes ilyen tervet, had őrültködjek már itthon! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32014) maestro87 válasza bbandi (#32011) üzenetére


maestro87
őstag

Valami olvasnivalód nincs hozzá?
Nem nehéz kibogarászni a képi adatokat pl. a HDMI jelből?

(#32015) syler123 válasza maestro87 (#32014) üzenetére


syler123
veterán

(#32016) dugesz77 válasza bbandi (#32011) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez engem is érdekelne. Annak idején én is raktam be 5050 rgb led sort a tv-m mögé és már az is nagyon sokat dobott az élményen. Bocs a kép minőségért csak ez maradt róla:

Ez az ambilight viszont még rátesz egy lapáttal. Én egy raspberry-re bíznám néztem is a led készleteket meg minden. Egy dolog zavar. Mint ahogy ezen a videón is látszik van némi késés a képhez képest. Ez mindig ilyen?

Bocsánat ,hogy nagyon elkanyarodtunk a topik eredeti témájától.

[ Szerkesztve ]

(#32017) batagy


batagy
őstag

Üdv!

Fokhagyma és gyömbér lereszelés témájában ezt a kettőt rendeltem. OK?
fokhagyma reszelő 1

fokhagyma reszelő 2

(#32018) Feketelaszlo válasza batagy (#32017) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Így képről amúgy az első ígéretesebbnek tűnik, a második meg multifunckiósabbnak.
Egy ember már vett a dobozkás nyomkodósból, de azért te is számolj majd be, hogy milyen.

(#32019) motoflug válasza batagy (#32017) üzenetére


motoflug
őstag

Csak kíváncsiságból: a sima fokhagyma-kinyomó nem jobb?

(#32020) batagy


batagy
őstag

USB-s árammérő (USB Doctor), melyik jó/megbízható az alábbi 4 közül?

1) XTAR VI01
2) Kék színű nagy LED-ekkel
3) Világosabb kék, kisebb LED-ekkel, de több info
4) Fehér színű

(#32021) tipuka válasza syler123 (#32015) üzenetére


tipuka
addikt

ez fergeteges! :) köszi szépen. :R (meg a cikkírónak is)

[ Szerkesztve ]

(#32022) batagy válasza motoflug (#32019) üzenetére


batagy
őstag

Sima fokhagyma kinyomó? Az milyen? Amit lehet itthon is találni üzletekben? Talán még nekünk is volt otthon, de költözések során elveszett, ha az amire gondolok....

(#32023) Real_Necro válasza batagy (#32020) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem a 4-es van, jó kütyü.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32024) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok

amazonról hasonló a rendelés mint ebayről? kell egy reg, és kész, tudok paypallel vagy dombornyomott kártyával közvetlenül fizetni?

üdv

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace

(#32025) Predator2 válasza FireKeeper (#32024) üzenetére


Predator2
addikt

Sajnos Paypallal nem lehet rajta fizetni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#32026) motoflug válasza batagy (#32022) üzenetére


motoflug
őstag

Azaz. Azt hittem van valami szándékos oka, hogy nem azt veszel, és mivel most alakítom a kis főzőbirodalmam, ezért gondoltam megkérdem. ;)

(#32027) FireKeeper válasza Predator2 (#32025) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

viszont dombornyomottal, közvetlen kártyáról igen? szállítanak mo-ra ingyen? :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace

(#32028) mirci18 válasza batagy (#32017) üzenetére


mirci18
addikt

Nyilván nem egy kategória a kettő de ajánlom neked fokhagyma feldolgozásra egy multifunkciós robotgépet:
[link]

Nem olcsó ellenben nagyon jó tartós termék.
Mi a hagymát nem eggyenként használjuk fel hanem egyszerre vagy 0.5-1 kg fokhagymát darálunk le és elrakjuk üvegbe tartósítva sóval így nem kell kínlódni fokhagyma nyomóval.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#32029) XtremLor válasza dugesz77 (#32016) üzenetére


XtremLor
őstag

Jo kis cikk, ajanlom figyelmedbe, nagyon torom a fejem rajta en is.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32030) DJ. Ru$y válasza batagy (#32020) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem a harmadik van, ha nem akarsz műterheléssel kábelt mérni csak telefonnal/tablettel, akkor az a legjobb választás szerintem. Ha kábelt is akarsz méricskélni és van/lesz műterhelésed, akkor a negyedik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32031) fukyu válasza FireKeeper (#32027) üzenetére


fukyu
tag

Pont az a baj az Amazon-al, hogy a legtöbb esetben nem, vagy csak horror áron szállítanak MO-ra. Ráadásul, amikor én utoljára néztem (lehet azóta fejlődött a rendszer), csak akkor írja ki a postaköltséget, ha végigkattintgatod a rendelést. A terméknél virító free shipping felirat csak USA-ra vonatkozik.

(#32032) kirkri válasza fukyu (#32031) üzenetére


kirkri
addikt

Nem változott, csak a végén írja ki pontosan, hogy mennyi a postaköltség.
Azonban minden olyan eladónál, aki szállít külföldre is, táblázatos formában megtalálható, hogy milyen szállítási díjakkal kell számolni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#32033) kenand


kenand
veterán

Könyvet lehet venni, de legtöbb műszaki cikket nem szállítják kis hazánkba...

(#32034) XtremLor válasza kenand (#32033) üzenetére


XtremLor
őstag

co.uk & .de nem csak US letezik!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32035) maestro87 válasza syler123 (#32015) üzenetére


maestro87
őstag

Ja, hát így könnyű ha minden adott.:)
Ezzel az a baj, hogy számítógép is kell hozzá ha jól nézem, én viszont úgy szeretném megcsinálni, hogy egy mikrokontrollerrel megcsapolom a hdmi jelét, és az csinálna mindent. De így, hogy meg van írva már egy windows-os szoftver és még az arduino-ra is kész van a program így szinte gyerekjáték összerakni.:)

(#32036) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Piston 3-at szeretnék venni, BG-n néztem $12.83-ért. Van esetleg más hely ahol olcsóbb és garantáltan eredetit küldenek?

(#32037) -=Jam=- válasza m0ski (#32036) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Most lesz Snapup-ban az új, próbáld meg azt ;)

A Piston 3 most hasonló árban van mindenhol, de szerintem a Banggood a legmegbízhatóbb.

(#32038) m0ski válasza -=Jam=- (#32037) üzenetére


m0ski
aktív tag

Láttam az 50 darabot, de sajnos nem leszek gépközelben amikor lejár :(

(#32039) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok! Szerintetek mi a helyzet ezzel? Ha rá megyek sincs sokkal több infó. Honnan tudom, hogy elindult a rendelés és nem csak kifizetve lyukra futottam?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#32040) Imy válasza m0ski (#32036) üzenetére


Imy
veterán

Szerintem nincs, még geekbuyingon küldenek eredetit, de ott is drágább. (én onnan vettem nyáron)

(#32041) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Igaz nem ebay, de sok szó volt banggood-ról: érdemes plusz 500ft-ért trackinget kérni a csomagra? Sima szállításon nincs?

(#32042) Imy válasza silver-pda (#32041) üzenetére


Imy
veterán

Sima szállításon nincs tracking. Én rendeltem már tölük tracking nélkül egy xiaomi power bankot, és egy USB lámpát, amire nem kértem trackinget, és megjött. Most amit rendeltem 5000mAh-s power bankot arra sem kértem, de a 18$-os bth hangszóróra igen. Habár nem sok látszik a trackingből...

(#32043) pocokxx válasza Bence123 (#31741) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

De egy picit más... [link]
Azért ez elég komoly ár... :D [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#32044) syler123 válasza maestro87 (#32035) üzenetére


syler123
veterán

Van hdmi-s verzió is, ahhoz gondolom nem kell pc, de valami más vezérlő tuti kell, amibe megy a hdmi. Arról még nem kerestem leírást.

(#32045) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ehh az 50 fülesből nem sikerült elhoznom egyet, hát ilyen még nem volt, pedig marha gyors voltam...

(#32046) Avicularia


Avicularia
veterán

Piston hybrid behúzva 10.99-ért :)

(#32047) Druss válasza -=Jam=- (#32045) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem sikerült :) Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a különbség ez és a hármas között.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#32048) Vertigo18 válasza -=Jam=- (#32045) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kettő másodperccel az után, hogy elindult a "Rush", már a Paypal oldalon voltam, és fizettem... De nem sikerült...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32049) krisztianAMG válasza -=Jam=- (#32045) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem beszürkült a gomb, és nem lépett tovább...

[ Szerkesztve ]

(#32050) pietrrr válasza -=Jam=- (#32045) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Nekem sem sikerült :(

Van erre valami jó módszer, hogy legközelebb sikerüljön? A profik írhatnának pár jótanácsot :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.