Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Out válasza Outlander (#31000) üzenetére


Out
addikt

....amikor a tükörbe néztem.

Inkább Te fejezd be a mondatot, minthogy másra hagyd :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#31002) dugesz77 válasza maestro87 (#30998) üzenetére


dugesz77
őstag

A cserélhető penge miatt ez biztosan jobb mint a másik.

(#31003) jupp008 válasza betyarr (#30999) üzenetére


jupp008
senior tag

jó kérdés

(#31004) mirci18 válasza dugesz77 (#30690) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi megvettem eggyet nagyon jó áron van ennyiért.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31005) kerekfej válasza mirci18 (#30989) üzenetére


kerekfej
addikt

A régi bevált sima cukor helyett ócska édesítőszert raknak már abba is. Egészségtelenebb és rosszabb az íze tőle. A régi CocaCola íz a múlté.

(#31006) G@ben


G@ben
addikt

Biztos hülye kérdés, de mivel egyáltalán nem értek hozzá, ezért inkább megkérdezem. Szemezek a 2x2.4A-es Blitzwolf fali adapterrel, de ha rádugok egy kisebb igényű eszközt, az lekorlátozza? Pl a telefonom gyárilag 850mA-es töltővel jött, a Blitzwolf-ba dugva mennyivel töltene? Lekorlátozza a telefon a neki még egészséges szintre? Nem akarom kinyírni az akkut. Illetve ugyanez a kérdés az Xtar MC1 Plus töltővel is. Az is lekorlátozza 1A-re?
Ha egyszerre töltöm ezeket, akkor is tud különböző értékkel tölteni, mindegyiknek, amennyi megfelelő?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#31007) XtremLor válasza G@ben (#31006) üzenetére


XtremLor
őstag

A telefonokban van toltesverzerlo, szepen teszik a dolgukat csak annyit vesz fel amennyit kell.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31008) Bence123 válasza mirci18 (#30977) üzenetére


Bence123
tag

Nehéznek túlzottan nem nehéz, teljesen megfelelőnek titulálnám ennyi használat után:D méret alapján nehezebb súlyra számít az ember. Tesómnak van egy másik kínai egere, az teljesen normál méretű, na az viszont ehhez képest zavaróan könnyű, csak műanyag, olyat nem vennék. Van bele súly szerelve, szerintem jól be van lőve, nem hiába tetszett meg ennyire a használat alatt. Egyetlen dolog volt ami zavaró volt a kezdetén, egy teljesen normál méretű microsoft egérről váltottam, és ez sokkal szélesebb volt utána, persze kellett idő míg megszokta a kezem, de azóta minden oké :)

[ Szerkesztve ]

(#31009) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#30998) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem értek egyet dugesz77-rel, én is egy olyan szettet vettem, amit linkelt (csak Ebayről olcsóbban), és én azt a csupaszítót használom azóta (UTP-hez) és tökéletes. (Utána még Ebayről vettem egy párt ~300 Ft-ért, mert egyik helyen, ahol melóztam megtetszett az úriembernek és kellett neki szereznem.)

(#31002) dugesz77
A sárgán is cserélhető a penge, kis sárga takarót ki kell pattintani, ami "rögzíti" a pengét és már cserélhető is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31010) mirci18 válasza dugesz77 (#30863) üzenetére


mirci18
addikt

Én nem értem hogyha a vaníliát felvágták akkor minek küldték el neked vagy a szappant.
Ezért be lehetne perelni a postát vagy a vámot hogy még levelet sem írnak hogy bocs bevizsgáltuk.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31011) mirci18 válasza Bence123 (#31008) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31012) G@ben válasza XtremLor (#31007) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#31013) mirci18 válasza choco01 (#30953) üzenetére


mirci18
addikt

Ne vedd meg.
Nekem ilyen van.
Hulladék.
Folyamatos zaj hallható ha a zene nem megy vagy hallgat.
A távirányító egy borzalom.
Egy idő után bármilyen gödör vagy úthiba vagy hullámos útnál kiugrik a helyéről egy picit a lejátszó és megszakad a lejátszás.
Nekem csak memóriakártyával működik.
Szvsz. Olcsó de több a nyűg vele mint egy 1200-1500 ft-os cuccal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31014) DJGABI válasza tipuka (#30951) üzenetére


DJGABI
addikt

alis ugyanilyet ([#23265]) kipróbáltam, működik. annyi h szétválasztásnál a mobilba inkább benn marad, mint pl a pendrive-ba, szóval a microusb fele passzentosabb. de ez kb várható is

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#31015) tipuka válasza DJGABI (#31014) üzenetére


tipuka
addikt

köszönöm, majd akkor akcióban megveszem, 3,36€-rt drágállom :)

h8 mini hez propeller hol a legolcsóbb? :D (lehet aksit is vennék pluszba)

(#31016) mirci18 válasza betyarr (#30991) üzenetére


mirci18
addikt

Nem nem minden ország szabvány szerint előállított sűrítményt kap mivel a receptet csak a fő gyár tudja.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31017) KTU


KTU
addikt

Original Xiaomi ROIDMI Car Bluetooth Charger Adapter - WHITE 153138001
Bluetooth 4.0 FM Transmitter / 5V 3.1A Fast Charge Adapter / Music Playing / FM Function
[link]
Pre-orders, de elvileg 2 nap múlva már nem., plusz "Ships within 4-10 business days" :U
14,61$-ért elég sok mindent tud egyben.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31018) dugesz77 válasza DJ. Ru$y (#31009) üzenetére


dugesz77
őstag

Most nézem és tényleg cserélhető a penge ebben igazad van :R . De az enyémbe gyárilag valami ritka trágya anyagú pengét rakhattak,túl hamar kiment az éle . Egy pengecserével újra hadra fogható. Dolgoztam én évekig mint telefonhálózat építő ,azért megfordult egy-két jó szerszám a kezeim között(Beta,Knipex,Jokari) tudom milyen a jó blankoló,klimpelő . Igaz ezek a szerszámok otthoni felhasználásra luxus kategória lenne. Annyiért én sem vennék otthonra, azért is lett nálam is ez a készlet véve mint nálad.

(#31010) mirci18
A vaníliát megpróbálták celluxa visszaragasztani de amilyen okosok voltak vágás mellé rakták a csíkot.A borotva szappan előtt én is csak a fejemet vakartam. Három darabból az egyikkel bántak el így. Mondjuk törököktől jött lehet azért.

[ Szerkesztve ]

(#31019) Feketelaszlo válasza mirci18 (#31010) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Azzal, hogy igénybe veszed a nemzetközi posta szolgáltatást, automatikusan beleeggyezel, hogy átvizsgálhatják vagy lefoglalhatják a csomagodat, ha rosszaságot rendeltél pedig még elő is vehetnek (tollkamera, tolvajkulcs, meg még illegálisabb szerek, stb., párszor már tárgyaltuk ezeket a topikban). A vámátivizsgáláson szabály szerint egy fő vesz részt a vámtól és egy a postától. Csomag van milliónyi, idejük pedig kevés, úgyhogy valahol érthető, hogy a gyanús dolgoknál pont nem arra fognak ügyelni, hogy ne sérüljön - bár elvileg dokumentáció készül minden egyes csomagbontásról. Ilyen szagos dolgokat (hamisított parfüm, fűszer, stb.) meg könnyen kiszúrnak a nyomkereső ebek, nem csoda, ha előszeretettel "rongálják" őket.
Szerk.: Természetesen ez csak EU-n kívűli rendeléseknél él, EU-s csomagokat nem is hiszem, hogy ellenőriznék.

[ Szerkesztve ]

(#31020) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#31018) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Majd, ha sikerül ebben elhelyezkedni esetleg és nem csak ismerősöknek csinálok ilyet, akkor a munkahelyi eszközök talán lesznek ilyen minőségűek, Beta cuccok meg otthonra álomkategória.

Nem is azt mondom, hogy egy Beta szintet hoz ez a kis műanyag darab, de 300 Ft-ot megért a 2 db, főleg, hogy az egyiket eladtam 500 Ft-ért a másik megmaradt tartalékba.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31021) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#31009) üzenetére


maestro87
őstag

Az lehet de 400 Ft-ért szerintem csak jobb vétel ez.:) Ahogy nézem ennél csavarral kell beállítani a méretet így talán univerzálisabb a sárgánál.

Ennyi pénzért ki az aki pengét fog cserélni? Max. kiveszem és megélezem.:)

(#31022) mirci18 válasza Feketelaszlo (#31019) üzenetére


mirci18
addikt

Ez mind szép és jó de akkor azért elvárnám hogy a felbontott csomagban legyen egy pár sor arról hogy felbontották.
Ha a postánál ezt muszáj megcsinálni akkor a vámos se legyen rest.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31023) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#31021) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Milyen méretet? A csavar csak rögzíti a pengét, nézd meg a pengék két oldalán a 2 műanyag kitüremkedés sem engedné elmozdulni a pengét. Az ujjaddal szabályzod, hogy mennyire legyen összenyomva. Azért is van ott a rugó középen, ami "széttartja".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31024) L4mie


L4mie
veterán

kapom banggoodtól a leveleket, gearbesttől etc.... a levelek, hogy mekkora akciók vannak, hát nem azért az egy fillérét, de 1 hónapja vett cuccok normál áron kerültek ugyanennyibe mint most megaakciózva...átvették a jó magyar ruhaboltos módszert, akció előtt 10 dolláros cuccot emeld fel 20 dollárra majd írd rá, hogy 50%os áron. csak 10 dollár.
persze van 1-2 rendes akció is a saláta közé rejtve.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31025) htc07 válasza L4mie (#31024) üzenetére


htc07
addikt

Szerinted ha minden fél áron lenne ilyenkor, nem vásárolná fel mindenki és árulná 80%os áron, 30% profittal? :DDD

Amikor még kb. 0,01 dollár haszonnal is mennek dropshippinges felhasználók Kínában.

(#31026) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Most kaptam mailt, hogy postára adták az óccó külső blueray olvasót BG-ék.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31027) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#31026) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szintén. Most akartam beírni én is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31028) Avicularia válasza Feketelaszlo (#31019) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem tudom a magyar vámon hogy ellenőrzik a csomagokat, ami unión belülről jön, de a svédek nyitják a gyanús csomagokat unión belül is, szóval szvsz Magyarország is így jár el. Nekem mikor Revalid kapszulákat küldtek otthonról postán, akkor a svéd vám simán kinyitotta az egyik kapszulát és megnézték mi van benne. Persze utána leragaszották sárga matricával ami tájékoztatott, hogy vámellenőrzésen esett át a csomag.

(#31029) Avicularia válasza Real_Necro (#31026) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem még mindig ready to process :(

(#31030) OccsE válasza L4mie (#31024) üzenetére


OccsE
aktív tag

Elvileg a Banggoo-d feladta a Fantorpikus CD/DVD/BD irot ;)

Most latom..... Masnal is Boooodogsag van.... Kerdes: Mikor erkezik, valoban tud-e blu-ray irast ;)

Egyebkent megneztem a kepek alapjan mi lenne ez. No.: ECD008-SAU3
Amit talatam ott szo nincs Blu-Ray-rol... nem hogy irasrol!
A tobbi kepen meg van Blu-Ray felirat az eszkoz elejen.... Erdekes lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#31031) RBJ


RBJ
addikt

Mai csomi.
Skmei 1068
Dolgozós órának. :DDD



Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#31032) Beni2360 válasza OccsE (#31030) üzenetére


Beni2360
félisten

USB 3.0 Blu Ray Combo Drive CD DVD Burner Writer Reader
Ez csak egy BR olvasó.hiányzik egy vessző a Combo után. De mint tudjuk a nyomdai hibáért felelőséget nem vállalnak. :))
De azért reméljük, hogy szerencséd lesz. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31033) kmisi99


kmisi99
addikt

Fejlámpát keresnék. Elég sokat szerelek és ha behajlok valami fölé természetesen árnyékolom. Eddig a számban egy mini ledlámpával szerencsétlenkedtem, de annak nagyon szar fénye van. Valami izmos fényű fejlámpát keresnék.

(#31034) L4mie válasza htc07 (#31025) üzenetére


L4mie
veterán

Értem én a fikciót :D de azt nem szeretem amikor kiírja hogy húúúh most aztán 11.11 akciónk van most vásárolj mert occó. erre ugyanaz az ára mint 2 hete :) :W

Sőőt a h8 mini még drágább az überakcióban mint a flashdeales elcseszésük után a rendbetett az áron :W

Szóval értem én, hogy mi a zörgés, meg hogy 9 forint a zsemle és utána megveszed a 125% os árú tejet is mert ráírja hogy akció ,de ettől még nem szeretem. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31035) OccsE válasza Beni2360 (#31032) üzenetére


OccsE
aktív tag

Mint itram... itt mar a Blu-Ray olvasas is kerdeses lesz a Model No. alapjan :)

Egyebkent szerintem ez lenne az amit kapnunk kene.... Legalabbis amiket leirtak, hogy mit tud amit vettunk.

(#31036) NORBl


NORBl
aktív tag

Ipega kontroller tablethez. Valakinek tapasztalata ?

(#31037) Beni2360 válasza OccsE (#31035) üzenetére


Beni2360
félisten

Látod ott nem is szerepel a combo kifejezés.

És itt?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31038) choco01 válasza luke30 (#30964) üzenetére


choco01
addikt

:((( azért köszi, bepróbálom.. :DD

Másik kérdésem, valaki tud 1-3 ezer értékű mini speakert?
Nem fontos a bluetooth lég ha jack dugós, nem tudom a sok közül melyik lehet használható, ha esetleg valaki vett mostanában.. :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#31039) DJ. Ru$y válasza Beni2360 (#31032) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt már leírtam neki én is, de ő még bizakodó volt. Elvileg egy HP BD olvasó DVD író combo van benne, és van aki már megkapta BD-t tudott vele olvasni, ha jól emlékszem.

(#31030) OccsE
Az még mindig csak egy külső tartó, nincs benne semmi. A miénkben elvileg van egy HP drive.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31040) DJGABI válasza lsebestyen (#27752) üzenetére


DJGABI
addikt

rendeltem egy ilyen pénztárcát én is, ma jött meg. szeretem meg keresem is a kisebb méretű tárcákat, de ez tényleg elég pici, azért egy minimálisan kikandikálnak a húszezresek :DDD belőle... egyelőre nem fogtam be, majd tartaléknak lesz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#31041) NORBl


NORBl
aktív tag

Másik, hogy néztem egy ilyen órát. Mire számíthatok ezekkel a kínai órákkal kapcsolatban ? Itthon kinéztem egy órát, ez csak azért kéne, hogy amíg meglesz az hozzászokjak az óravizeléshez. Lehet más fajta is akár ha másnak bevált. Jó lenne ha 90-120 gramm körül lenne.

[ Szerkesztve ]

(#31042) OccsE válasza DJ. Ru$y (#31039) üzenetére


OccsE
aktív tag

Mondjuk meg SENKI nem irt visszajelzest aki esetleg mar megkapta volna.... Kerdes 873 ember mennyire lesz ideges/elegedett

Na majd meglatjuk lesz-e dispute a dologbol vagy nem ;)

[ Szerkesztve ]

(#31043) DJ. Ru$y válasza OccsE (#31042) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kerestem, de nem találtam, itt a topik-ban írta valaki, hogy megkapta... Az oldalon meg tényleg nem írt senki...

Meg lett. Ez az olvasó/író van benne.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31044) dugesz77 válasza DJ. Ru$y (#31039) üzenetére


dugesz77
őstag

Nincs vele semmi gond. Blu-ray lejátszó, DVD-CD író,újraíró,olvasó. Szépen viszi a filmeket, igaz ehez USB3 csatlakozás kell. Kicsit csúnyácska de használható. Pontosan az érkezett nekem mint az Alibaba linken van

[ Szerkesztve ]

(#31045) OccsE válasza kirkri (#30802) üzenetére


OccsE
aktív tag

Akiknek tobbszor vont penzt az Ali tegnap.... lett vmi az ugyben?

dugesz77: Biztos amit linkeltem Alibaba-s az jott? Mert az tud irni is Blu-ray-t!!!!
Kek szinu az oldala?

[ Szerkesztve ]

(#31046) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#31023) üzenetére


maestro87
őstag

Adjusting Bolt: Szerintem ezzel állíthatod be, hogy összenyomáskor milyen mélységig vághat a penge.

(#31047) dugesz77 válasza OccsE (#31045) üzenetére


dugesz77
őstag

Egy DVD-t írtam és két audió cd-t eddig. Azok sikerültek,ellenőrzés sem talált hibát. Itthon van összevissza 4 db gyári Blu-ray film lemezem azokat szépen viszi,gyorsan eljut a menükig. Gondolkodtam az elején,hogy az ebben lévő meghajtót kicserélem a notebookom meghajtójára és akkor abban lenne egy BD combo drive, nem kéne kábelekkel szórakozni,de végül is így maradt ahogy van. Jó ez így.

(#31045) OccsE
Nem ennek sárga a szélén a csík. De ugyan ez a doboza ,kábelei. Az előbbi linknél volt cserélhető oldalsó csíkos kiszerelés is. Nem tudom ,hogy számít -e valamit a csík színe.

[ Szerkesztve ]

(#31048) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#31046) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja hogy ja, azt nem láttam sry. Amúgy arra figyelj, hogy mivel ez 8 eres kábelhez való, ez a legkisebb állása, mikor összeér a 2 műanyag, ennél már csak nyitni tudod jobban. A másik, ha nem fér be a résbe, akkor hiába forgatod nem marad bent kicsúszik a kábel ez meg a vastagabb kábeleknél rossz. Ezért jobb egy normális csupaszító, ha sok mindenre kell, ezek nem véletlen Cat5, Cat5e, Cat6 csupaszítóként vannak hirdetve.

Nem rosszból mondom, és nem lebeszélni akarlak, ha ezt szeretnéd venni, de szerintem ezzel csak szívni fogsz, ha máshoz is kell.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31049) CR2025


CR2025
csendes tag

Ezt a kis kütyüt bátran ajánlom mindenkinek.
2 in 1 Micro USB OTG Adapter
Nagyon hasznos. Jelenleg egy 2GB-s micro sd-vel használom gyakorlatilag pendrive ként.
Ha kell a gépbe dugom be ha kell a telefonba vagy akár mindkettőbe egyszerre.

(#31050) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#31048) üzenetére


maestro87
őstag

Ha találsz nekem rendes hálózati kábelhez valót...:) Koax kábellel és Cat5 stb. kábelekkel én nem nagyon szoktam foglalkozni, de átmérőben nem sokkal nagyobb egy 3 eres hálózati kábel. De én vagyok vele, hogy próba cseresznye, szerintem jónak kellene lenni.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.