Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Köszönöm szépen a cipőboltokat! :)

(#5002) kmarci25 válasza Mate (#5000) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, az. Ugyanaz a két cég.
Még a neten is fenn van.

Plusz ha két külön cég lenne, ugyanazzal a névvel, ugyanazzal a logóval, akkor ott szerzői jogi problémák is lennének bőven.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5003) tahepa válasza kmarci25 (#4972) üzenetére


tahepa
senior tag

Már rendeltem tőle....ez most csak egy gyenge pillanat múló szeszélye volt :)

(#5004) spidersoft válasza kmarci25 (#5002) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hazánkban jóval durvább kis és nagyker árréssel dolgoznak, ide is kell szállítani, az is költség, fenn kell tartani az üzlethelyiséget, annak is van anyagi/személyi/adó vonzata. Ráadásnak kint 20% a VAT, itthon meg 27% az ÁFA. Szóval ha kint 10000Ft egy bármi, akkor az itthon (ugyanazon nettó mellett) 10583Ft. Kivéve, ami kedvezményes (ami ott 10000Ft az itt 12095-re jön ki az 5% VAT miatt), pláne ha mentes, mint pl. gyerekruhák, mert akkor ami ott 10000 az itt 12700 :)

(#5005) kmarci25 válasza spidersoft (#5004) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez mind világos. Nem bántani akartam őket, csak tényeket írtam le. :) Még így is jóval olcsóbbak, mint sok más bolt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5006) RBJ


RBJ
addikt

Megjöttek a drágaszágok. ding dong feng vignyetta alapján 07.23. lett feladva, a china post 07.25 bélyegző gondolom már a reptéri én 16 án redneltem. de van a csomagolási, raktári dátum 07-17.
Ezek szerint a kereskedőnél 17 becsomi, helyi postán 23 án és a reptéren 25 én indult el.
ha 23. tól számolom egész rekord idő alatt ideért. :C

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5007) Silent77 válasza RBJ (#5006) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem már jön a következő csomag belőle. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5008) petipetya válasza RBJ (#5006) üzenetére


petipetya
nagyúr

Látom kapós ez a hitelkártya bicska. :C Szerencsére nem rendeltem belőle az első fellángolás után, mert úgysem tudtam volna mit kezdeni vele. Nem sűrűn kell a normál bicskám, de akkor villámgyorsan: egy kézzel övről leveszem és kipattintom, utána pedig egyből vágok vele. Na nem az emberek nyelvét, hanem csonagolást, zsineget, vagy mikor a kolléganőt kell megmenteni a sárkány karmaiból a tejesdoboz kinyitásával, hogy ne kelljen bemennie az ollóért. És evéshez is ezt használom - ekkor viszont sűrűbben.

Erre a hitelkártya bicska nem lenne alkalmas. Viszont sokaknak bejön, ha ennyit rendeltél belőle. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5009) oriic válasza RBJ (#5006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma épp almát vágtam vele, majdnem eltörtem. :DDD De a banánt még bírta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5010) Silent77 válasza oriic (#5009) üzenetére


Silent77
veterán

Tegnap pont jól jött a kolbásznál, a műanyag nem akarta elvágni, ezzel simán. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5011) RBJ válasza petipetya (#5008) üzenetére


RBJ
addikt

Nálam meg ilyen van mindig [link]

Kártya bicska szerintem poénnak és nőknek való, hogy legyen náluk valami a pénztárcába vészhelyzet esetén pl szalonnyát vágni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5012) fraba válasza Outlander (#4995) üzenetére


fraba
aktív tag

persze, hogy csak akkor éri meg, ha egy városban vagyunk. én is így gondoltam, még ha nem is írtam le.
amúgy meg kinézed a ruhákat a sportsdirecten, elmész az arénába, felpróbálod, és a megfelelő méretet ráírod a papírra az adott ruhadarab mellé. majd hazamész, és 10-15%-al olcsóbban megrendeled. :D

(#5013) Earl_Muttley válasza RBJ (#5011) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Betársulok egy ilyennel: S&W ExtremeOps

Na, ma jön 2 dologról is beszámoló-ha valakit valami érdekel majd.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5014) Jarod1


Jarod1
addikt

mennyi pénznél vámolják a kínából jövő árut?

(#5015) Dluinet válasza Jarod1 (#5014) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Magánszemélyek között (GIFT jelölésű):
0 - 45 € (~12.690 Ft) között vámmentes
45,1 - 150 € (~42.300 Ft) között vámmentes, de 27% ÁFA terheli
150,1 - 700 € (~197.400 Ft) között 2,5% vám és 27% ÁFA terheli
700,1 € felett: kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli

Cég - magánszemély között (pl. ebay-ről rendelt áruk):
0 - 22 € (~6.204 Ft) között vámmentes
22,1 - 150 € (~42.300 Ft) között vámmentes, de 27% ÁFA terheli
150,1 € felett kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli

!!! FONTOS MINDIG A POSTAKÖLTSÉGGEL EGYÜTT SZÁMÍTOTT ÁR SZÁMÍT !!

részletek

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5016) petipetya


petipetya
nagyúr

Hogyan lehet megszüntetni egy megrendelt de ki nem fizetett cuccot? Véletlenül rányomtam valamire.

Az ebay webes felületén van olyan, hogy more actions / cancel item, erre viszont csak egy contact seller gomb jön be, amire rányomva írtam az eladónak a sztornóról. Erre azt válaszolta, hogy semmi gond, szüntessem meg a megrendelést. Kérdem én: hogyan, ha nem így?

"nincs rá lezsóidő"

(#5017) longwild válasza petipetya (#5016) üzenetére


longwild
aktív tag

Akkor ez nem eBay hanem Ali vagy más?

Alin magától fog eltűnni par honap múlva...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#5018) petipetya válasza longwild (#5017) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ebay. Nem értem az eladót. A "téves megrendelés" nem egyenlő azzal, hogy töröltetni akarom? Vagy csak teszi a hülyét, hátha megunom és mégis megrendelem a cuccot? Azt lesheti. Fenyegessem meg negatív értékeléssel?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5019) Mate válasza petipetya (#5018) üzenetére


Mate
nagyúr

Téves megrendelés nem feltétlen egyenlő azzal, hogy töröltetni akarod. Én is rendeltem már véletlenül cuccot. Írd meg neki még egyszer a dolgot. Negatívat én nem adnék neki, hisz nagyrészt a te hibád a dolog.

(#5020) artiny


artiny
őstag

Valaki rendelt mar alkohol szondát?

(#5021) Mad_Wolf válasza Mate (#5000) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

nekem a boltban mondták ugyanezt

(#5022) zseko


zseko
veterán

Kipróbáltam a csodaszivacsot, tényleg rettentően kopik, de viszi le a vízkövet rendesen. Bár annyira nem találják egészségesnek a melamint...

HR24.hu

(#5023) Dluinet válasza artiny (#5020) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pontatlan

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5024) petipetya válasza Mate (#5019) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én sem. De közben már törölte a megrendelést anélkül, hogy újra írni kellett volna neki.

"nincs rá lezsóidő"

(#5025) petipetya válasza petipetya (#5024) üzenetére


petipetya
nagyúr

Na kapott és, pozitív értékelést, gondolom ő is ad majd egyet nekem. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#5026) Handball94


Handball94
aktív tag

Megjött a 07.13-án rendelt Füles-tartó doboz. 1 dodót megért, egész keménynek tűnik az oldala.

(#5027) zseko


zseko
veterán

Egy kérdésem lenne, rendeltem egy ilyen lámpát, ez működik 18650-es aksival? A leírásban csak 3xAAA van, viszont emlékeim szerint láttam már amolyannal is hasonlót.

HR24.hu

(#5028) Freddycom


Freddycom
őstag

Haló

Olyan kis gumis miacsudát keresnék, amire fel lehet tekerni a fülhallgatót. Általában fánkot szokott formázni talán, de nem törvényszerű. Ismerték ilyet? Első nekifutásra csak olyat találtam, ami fülhallgatót jön, de az már van.

(#5029) Minstrel válasza Freddycom (#5028) üzenetére


Minstrel
senior tag

[link] Van sziszás és mackós is :DDD

Ez a leginkább fánkot formázó [link]

(#5030) Freddycom válasza Minstrel (#5029) üzenetére


Freddycom
őstag

Ú köszönöm szépen, ilyenekre gondoltam!

(#5031) artiny válasza Dluinet (#5023) üzenetére


artiny
őstag

koszi akkor inkabb lemondok rola ,sokat nem akartam adni erte :U

(#5032) KaiotEch válasza artiny (#5031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Írj a BRFK/ORFK-nak. Hátha leselejteznek :D

(#5033) nhpeti


nhpeti
tag

E-cigi témában járatosak segítségét kéném.
Konkrétan ez:
[link]

Ez most konkrétan mi? Ez használható így önmagában "füstölgésre" ? :)
Ha nagy baromságot kérdeztem, akkor előre elnézést.

(#5034) gabe_ válasza zseko (#5027) üzenetére


gabe_
őstag

Én egy ilyen lámpát rendeltem a biciklire. Kíváncsian várom. (Korábban már volt ilyenem, biciklis tartó nélkül, azt hiszem 300 lumenes, nem tudom, hogy ennek erősebb lesz-e a fénye...)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5035) Mad_Wolf válasza artiny (#5020) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

EZT AZ ALKOHOLSZONDÁT vettem, de nem túl pontos.
talán valami drágább verzió jobb lenne.

(#5036) Mad_Wolf válasza zseko (#5027) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

szerintem az csak 3db AAA-val fog menni. Az elem helye is valószínűleg úgy van kialakítva mint itt:

persze ha találsz belevaló 18650 foglalatot, akkor bele tudod rakni azt is.

[ Szerkesztve ]

(#5037) zsolt1225 válasza zseko (#5027) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Én láttam úgy lámpáknál leírást, hogy ha van benne ilyen foglalat akkor megy bele a 3xAAA, ha viszont nincs semmi akkor megy a 18650-es. Ha jól rémlik.

(#5038) flegga92 válasza nhpeti (#5033) üzenetére


flegga92
senior tag

Alapvetően igen de nagyon pici az akksi hamar lemerul. Nem ad olyan nagy élményt. Én is ilyennel kezdtem csak kb 2 hónap alatt tönkremegy. Kipróbálni jó ez is de akár negatív élmény is lehet ami nem annyira jó. Liquidről ne felejtkezz el!

(#5039) adams55 válasza nhpeti (#5033) üzenetére


adams55
tag

Volt már e-cigim. Ha mindenképpen kell a kátrány " maró hatása " , valamint ha szereted ha " tüdőn vág " a cigi, akkor 1 hétig bírod ki majd egy jó minőségű (e-go, stb. ) elektromos cigivel. Ha csak imitálni akarod a füstölést / nikotin éhség végett és cigi pótlására veszed, akkor át lehet szokni erre. Nekem nem sikerült. Viszont arra készülj fel, ha veszel egy ilyet, akkor a végébe, ahova kell tölteni a löttyöt ( helix ) azt havonta cserélni kell , vagy tisztítható helix-et kell venned kicsit drágábban. Minnél nagyobb mah- os e-cigit veszel, annál tovább bírja töltés nélkül a cigid, valamint picit több lesz a "füst" mennyisége. Annyit tudni kell ezekről, hogy ha vizipipáztál már, akkor kb olyanra kell számítanod. Nehéz nagy mennyiségű pára lesz egy jó fajta helixel. Ja , és azt tudd, hogy legálisan MO -n nem vehetsz nikotinos folyadékot, viszont akármelyik e-cigis boltban tudsz beszélni az eladóval, hogy adjon, megoldják neked. Nagy mennyiségű folyadékot ne vegyél, mert egy idő után unalmas lesz. PL én banánosból vettem egyszer 50 ml-t, a negyedét nem használtam el. Inkább vegyél mindíg kis kiszerelésben több fajtát, és ami 1-2 hét után is jól esik, nincs tőle undorod, abból kell nagy mennyiségű lötyit venni.

. Amit írtam , nem kell törvényszerűnek venni, csak saját tapasztalataim írtam le. :R

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#5040) gergom91 válasza Mad_Wolf (#5036) üzenetére


gergom91
tag

Régebben vásároltam egy XML T6-os ledes lámpát, amiben pontosan ilyen módon van kialakítva a 3db AAA elemnek a helye, és járt hozzá egy műanyag cső, amibe elvileg a 18650-es elemet belerakva szintén használható.
Lenne ehhez egy kérdésem is: Tudna-e valaki olyan eladót vagy akár közvetlenül terméket linkelni, ahonnan ilyen 18650-es tölthető akksit tudnék venni? Lehetőleg értelmes minőségű legyen elfogadható áron.
Köszönöm ;)

(#5041) tahepa válasza gergom91 (#5040) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem ebay de jó shop..
[link]

(#5042) RBJ


RBJ
addikt

[link]

én ezt a lámpát néztem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5043) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Ajánlanátok pár kijelző védő fóliát okosra, ez nem igazán vált be. Homályosítja a képernyőt, ráadásul sztem ab start por volt a rétegek közt, köszönhetően, hogy nem volt külön-külön becsomagolva, hanem az 5db volt egybe egy kis nejlon tasakban.
A tok sem az igazi, erősebben kell megnyomni, a gombokat, mint a följebb linkelt ACE tokjánál, igaz, hogy az gumi, nem szilikon. A hosszabbik oldalain eláll, bár lehet ez normális, betudható a +1 colnak.

[ Szerkesztve ]

(#5044) RBJ válasza _stick_ (#5043) üzenetére


RBJ
addikt

Nevesincs fóliától, és toktól mit vársz. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5045) Ace owner válasza _stick_ (#5043) üzenetére


Ace owner
addikt

Egy matt fólia nekem is van a telefonon, de nagyon gagyi sajnos. Szemcsés tőle a kép, rossz a tapintása és az érintés sem olyan pontos. Viszont melóhoz kell és telefonhoz kaptam ajándékba így nem kellett vennem sem.. Nyarat kibírom vele, de nem ajánlom ezeket az olcsó matt fóliákat.

Galaxy Fold 4

(#5046) artiny


artiny
őstag

Helo ,bocsi az offert,de elekne a segitseg.
Ha rakkatintok erre a toltheto elemre kijon hogy 15d... pedig amikor rakerestem az elemekre,akkor dirrekt kijeloltem hogy buy it now, es a listaknal is az jott ki mindegyiknel hogy buy it now,de ha ramegyek akkor megsem az ?minek szamol vissza?
1 pcs AA SDNMY 3800mAh Rechargeable Battery NI-MH 1.2V

(#5047) Silent77 válasza artiny (#5046) üzenetére


Silent77
veterán

A hirdetés akkor jár le, de ettől még fix áras.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5048) _stick_ válasza RBJ (#5044) üzenetére


_stick_
őstag

Az ACE-hoz a szintén nevesincs cuccok teljesen beváltak.

Sztem ez "kikapás" kérdése, ezért is kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#5049) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ha a microsd egy hét használat után megpusztult akkor még illik zargatni vele az eladót vagy most így jártam? Sincerity-től vettem.

(#5050) Freddycom válasza Minstrel (#5049) üzenetére


Freddycom
őstag

Naná. Garancia minden bizonnyal van rá, némelyikre évek avagy örökélet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.