Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5001) zsolt1225

zsolt1225
(aktív tag)

Köszönöm szépen a cipőboltokat! :)

(#5002) kmarci25 válasza Mate (#5000) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Ahamm, az. Ugyanaz a két cég.
Még a neten is fenn van.

Plusz ha két külön cég lenne, ugyanazzal a névvel, ugyanazzal a logóval, akkor ott szerzői jogi problémák is lennének bőven.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5003) tahepa válasza kmarci25 (#4972) üzenetére

tahepa
(senior tag)

Már rendeltem tőle....ez most csak egy gyenge pillanat múló szeszélye volt :)

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5004) spidersoft válasza kmarci25 (#5002) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

Hazánkban jóval durvább kis és nagyker árréssel dolgoznak, ide is kell szállítani, az is költség, fenn kell tartani az üzlethelyiséget, annak is van anyagi/személyi/adó vonzata. Ráadásnak kint 20% a VAT, itthon meg 27% az ÁFA. Szóval ha kint 10000Ft egy bármi, akkor az itthon (ugyanazon nettó mellett) 10583Ft. Kivéve, ami kedvezményes (ami ott 10000Ft az itt 12095-re jön ki az 5% VAT miatt), pláne ha mentes, mint pl. gyerekruhák, mert akkor ami ott 10000 az itt 12700 :)

(#5005) kmarci25 válasza spidersoft (#5004) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Ez mind világos. Nem bántani akartam őket, csak tényeket írtam le. :) Még így is jóval olcsóbbak, mint sok más bolt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5006) RBJ

RBJ
(addikt)

Megjöttek a drágaszágok. ding dong feng vignyetta alapján 07.23. lett feladva, a china post 07.25 bélyegző gondolom már a reptéri én 16 án redneltem. de van a csomagolási, raktári dátum 07-17.
Ezek szerint a kereskedőnél 17 becsomi, helyi postán 23 án és a reptéren 25 én indult el.
ha 23. tól számolom egész rekord idő alatt ideért. :C

Linux Mint XFCE / Samsung Galaxy A8 / Honor Band 4

(#5007) Silent77 válasza RBJ (#5006) üzenetére

Silent77
(veterán)

Nekem már jön a következő csomag belőle. :C

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#5008) petipetya válasza RBJ (#5006) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Látom kapós ez a hitelkártya bicska. :C Szerencsére nem rendeltem belőle az első fellángolás után, mert úgysem tudtam volna mit kezdeni vele. Nem sűrűn kell a normál bicskám, de akkor villámgyorsan: egy kézzel övről leveszem és kipattintom, utána pedig egyből vágok vele. Na nem az emberek nyelvét, hanem csonagolást, zsineget, vagy mikor a kolléganőt kell megmenteni a sárkány karmaiból a tejesdoboz kinyitásával, hogy ne kelljen bemennie az ollóért. És evéshez is ezt használom - ekkor viszont sűrűbben.

Erre a hitelkártya bicska nem lenne alkalmas. Viszont sokaknak bejön, ha ennyit rendeltél belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#5009) oriic válasza RBJ (#5006) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ma épp almát vágtam vele, majdnem eltörtem. :DDD De a banánt még bírta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5010) Silent77 válasza oriic (#5009) üzenetére

Silent77
(veterán)

Tegnap pont jól jött a kolbásznál, a műanyag nem akarta elvágni, ezzel simán. :DDD

(#5011) RBJ válasza petipetya (#5008) üzenetére

RBJ
(addikt)

Nálam meg ilyen van mindig [link]

Kártya bicska szerintem poénnak és nőknek való, hogy legyen náluk valami a pénztárcába vészhelyzet esetén pl szalonnyát vágni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5012) fraba válasza Outlander (#4995) üzenetére

fraba
(aktív tag)

persze, hogy csak akkor éri meg, ha egy városban vagyunk. én is így gondoltam, még ha nem is írtam le.
amúgy meg kinézed a ruhákat a sportsdirecten, elmész az arénába, felpróbálod, és a megfelelő méretet ráírod a papírra az adott ruhadarab mellé. majd hazamész, és 10-15%-al olcsóbban megrendeled. :D

Ingyenes Revolut bankkártya rendeléshez és 3000 Ft ajándékhoz kérj kódot PM-ben!

(#5013) anevemearl válasza RBJ (#5011) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Betársulok egy ilyennel: S&W ExtremeOps

Na, ma jön 2 dologról is beszámoló-ha valakit valami érdekel majd.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5014) Jarod1

Jarod1
(addikt)

mennyi pénznél vámolják a kínából jövő árut?

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#5015) Dluinet válasza Jarod1 (#5014) üzenetére

Dluinet
(veterán)

Magánszemélyek között (GIFT jelölésű):
0 - 45 € (~12.690 Ft) között vámmentes
45,1 - 150 € (~42.300 Ft) között vámmentes, de 27% ÁFA terheli
150,1 - 700 € (~197.400 Ft) között 2,5% vám és 27% ÁFA terheli
700,1 € felett: kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli

Cég - magánszemély között (pl. ebay-ről rendelt áruk):
0 - 22 € (~6.204 Ft) között vámmentes
22,1 - 150 € (~42.300 Ft) között vámmentes, de 27% ÁFA terheli
150,1 € felett kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli

!!! FONTOS MINDIG A POSTAKÖLTSÉGGEL EGYÜTT SZÁMÍTOTT ÁR SZÁMÍT !!

részletek

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5016) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Hogyan lehet megszüntetni egy megrendelt de ki nem fizetett cuccot? Véletlenül rányomtam valamire.

Az ebay webes felületén van olyan, hogy more actions / cancel item, erre viszont csak egy contact seller gomb jön be, amire rányomva írtam az eladónak a sztornóról. Erre azt válaszolta, hogy semmi gond, szüntessem meg a megrendelést. Kérdem én: hogyan, ha nem így?

(#5017) longwild válasza petipetya (#5016) üzenetére

longwild
(aktív tag)

Akkor ez nem eBay hanem Ali vagy más?

Alin magától fog eltűnni par honap múlva...

szoftver szakmabeli... MS, Brazos, Beverly250

(#5018) petipetya válasza longwild (#5017) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ebay. Nem értem az eladót. A "téves megrendelés" nem egyenlő azzal, hogy töröltetni akarom? Vagy csak teszi a hülyét, hátha megunom és mégis megrendelem a cuccot? Azt lesheti. Fenyegessem meg negatív értékeléssel?

[ Szerkesztve ]

(#5019) Mate válasza petipetya (#5018) üzenetére

Mate
(nagyúr)

Téves megrendelés nem feltétlen egyenlő azzal, hogy töröltetni akarod. Én is rendeltem már véletlenül cuccot. Írd meg neki még egyszer a dolgot. Negatívat én nem adnék neki, hisz nagyrészt a te hibád a dolog.

(#5020) artiny

artiny
(őstag)

Valaki rendelt mar alkohol szondát?

(#5021) Mad_Wolf válasza Mate (#5000) üzenetére

Mad_Wolf
(tag)

nekem a boltban mondták ugyanezt

Bnet: MadWolf#11626

(#5022) zseko

zseko
(veterán)

Kipróbáltam a csodaszivacsot, tényleg rettentően kopik, de viszi le a vízkövet rendesen. Bár annyira nem találják egészségesnek a melamint...

(#5023) Dluinet válasza artiny (#5020) üzenetére

Dluinet
(veterán)

pontatlan

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5024) petipetya válasza Mate (#5019) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Én sem. De közben már törölte a megrendelést anélkül, hogy újra írni kellett volna neki.

(#5025) petipetya válasza petipetya (#5024) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Na kapott és, pozitív értékelést, gondolom ő is ad majd egyet nekem. :C

(#5026) Handball94

Handball94
(aktív tag)

Megjött a 07.13-án rendelt Füles-tartó doboz. 1 dodót megért, egész keménynek tűnik az oldala.

(#5027) zseko

zseko
(veterán)

Egy kérdésem lenne, rendeltem egy ilyen lámpát, ez működik 18650-es aksival? A leírásban csak 3xAAA van, viszont emlékeim szerint láttam már amolyannal is hasonlót.

(#5028) Freddycom

Freddycom
(őstag)

Haló

Olyan kis gumis miacsudát keresnék, amire fel lehet tekerni a fülhallgatót. Általában fánkot szokott formázni talán, de nem törvényszerű. Ismerték ilyet? Első nekifutásra csak olyat találtam, ami fülhallgatót jön, de az már van.

(#5029) Minstrel válasza Freddycom (#5028) üzenetére

Minstrel
(senior tag)

[link] Van sziszás és mackós is :DDD

Ez a leginkább fánkot formázó [link]

http://topgearhungary.blogspot.com/

(#5030) Freddycom válasza Minstrel (#5029) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Ú köszönöm szépen, ilyenekre gondoltam!

(#5031) artiny válasza Dluinet (#5023) üzenetére

artiny
(őstag)

koszi akkor inkabb lemondok rola ,sokat nem akartam adni erte :U

(#5032) KaiotEch válasza artiny (#5031) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Írj a BRFK/ORFK-nak. Hátha leselejteznek :D

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#5033) nhpeti

nhpeti
(csendes tag)

E-cigi témában járatosak segítségét kéném.
Konkrétan ez:
[link]

Ez most konkrétan mi? Ez használható így önmagában "füstölgésre" ? :)
Ha nagy baromságot kérdeztem, akkor előre elnézést.

(#5034) gabe_ válasza zseko (#5027) üzenetére

gabe_
(őstag)

Én egy ilyen lámpát rendeltem a biciklire. Kíváncsian várom. (Korábban már volt ilyenem, biciklis tartó nélkül, azt hiszem 300 lumenes, nem tudom, hogy ennek erősebb lesz-e a fénye...)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5035) Mad_Wolf válasza artiny (#5020) üzenetére

Mad_Wolf
(tag)

EZT AZ ALKOHOLSZONDÁT vettem, de nem túl pontos.
talán valami drágább verzió jobb lenne.

(#5036) Mad_Wolf válasza zseko (#5027) üzenetére

Mad_Wolf
(tag)

szerintem az csak 3db AAA-val fog menni. Az elem helye is valószínűleg úgy van kialakítva mint itt:

persze ha találsz belevaló 18650 foglalatot, akkor bele tudod rakni azt is.

[ Szerkesztve ]

(#5037) zsolt1225 válasza zseko (#5027) üzenetére

zsolt1225
(aktív tag)

Én láttam úgy lámpáknál leírást, hogy ha van benne ilyen foglalat akkor megy bele a 3xAAA, ha viszont nincs semmi akkor megy a 18650-es. Ha jól rémlik.

(#5038) flegga92 válasza nhpeti (#5033) üzenetére

flegga92
(senior tag)

Alapvetően igen de nagyon pici az akksi hamar lemerul. Nem ad olyan nagy élményt. Én is ilyennel kezdtem csak kb 2 hónap alatt tönkremegy. Kipróbálni jó ez is de akár negatív élmény is lehet ami nem annyira jó. Liquidről ne felejtkezz el!

(#5039) adams55 válasza nhpeti (#5033) üzenetére

adams55
(tag)

Volt már e-cigim. Ha mindenképpen kell a kátrány " maró hatása " , valamint ha szereted ha " tüdőn vág " a cigi, akkor 1 hétig bírod ki majd egy jó minőségű (e-go, stb. ) elektromos cigivel. Ha csak imitálni akarod a füstölést / nikotin éhség végett és cigi pótlására veszed, akkor át lehet szokni erre. Nekem nem sikerült. Viszont arra készülj fel, ha veszel egy ilyet, akkor a végébe, ahova kell tölteni a löttyöt ( helix ) azt havonta cserélni kell , vagy tisztítható helix-et kell venned kicsit drágábban. Minnél nagyobb mah- os e-cigit veszel, annál tovább bírja töltés nélkül a cigid, valamint picit több lesz a "füst" mennyisége. Annyit tudni kell ezekről, hogy ha vizipipáztál már, akkor kb olyanra kell számítanod. Nehéz nagy mennyiségű pára lesz egy jó fajta helixel. Ja , és azt tudd, hogy legálisan MO -n nem vehetsz nikotinos folyadékot, viszont akármelyik e-cigis boltban tudsz beszélni az eladóval, hogy adjon, megoldják neked. Nagy mennyiségű folyadékot ne vegyél, mert egy idő után unalmas lesz. PL én banánosból vettem egyszer 50 ml-t, a negyedét nem használtam el. Inkább vegyél mindíg kis kiszerelésben több fajtát, és ami 1-2 hét után is jól esik, nincs tőle undorod, abból kell nagy mennyiségű lötyit venni.

. Amit írtam , nem kell törvényszerűnek venni, csak saját tapasztalataim írtam le. :R

Logitech Z5500 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4

(#5040) gergom91 válasza Mad_Wolf (#5036) üzenetére

gergom91
(tag)

Régebben vásároltam egy XML T6-os ledes lámpát, amiben pontosan ilyen módon van kialakítva a 3db AAA elemnek a helye, és járt hozzá egy műanyag cső, amibe elvileg a 18650-es elemet belerakva szintén használható.
Lenne ehhez egy kérdésem is: Tudna-e valaki olyan eladót vagy akár közvetlenül terméket linkelni, ahonnan ilyen 18650-es tölthető akksit tudnék venni? Lehetőleg értelmes minőségű legyen elfogadható áron.
Köszönöm ;)

(#5041) tahepa válasza gergom91 (#5040) üzenetére

tahepa
(senior tag)

Nem ebay de jó shop..
[link]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5042) RBJ

RBJ
(addikt)

[link]

én ezt a lámpát néztem.

(#5043) _stick_

_stick_
(őstag)

Hali!
Ajánlanátok pár kijelző védő fóliát okosra, ez nem igazán vált be. Homályosítja a képernyőt, ráadásul sztem ab start por volt a rétegek közt, köszönhetően, hogy nem volt külön-külön becsomagolva, hanem az 5db volt egybe egy kis nejlon tasakban.
A tok sem az igazi, erősebben kell megnyomni, a gombokat, mint a följebb linkelt ACE tokjánál, igaz, hogy az gumi, nem szilikon. A hosszabbik oldalain eláll, bár lehet ez normális, betudható a +1 colnak.

[ Szerkesztve ]

(#5044) RBJ válasza _stick_ (#5043) üzenetére

RBJ
(addikt)

Nevesincs fóliától, és toktól mit vársz. :DDD

(#5045) Ace owner válasza _stick_ (#5043) üzenetére

Ace owner
(őstag)

Egy matt fólia nekem is van a telefonon, de nagyon gagyi sajnos. Szemcsés tőle a kép, rossz a tapintása és az érintés sem olyan pontos. Viszont melóhoz kell és telefonhoz kaptam ajándékba így nem kellett vennem sem.. Nyarat kibírom vele, de nem ajánlom ezeket az olcsó matt fóliákat.

(#5046) artiny

artiny
(őstag)

Helo ,bocsi az offert,de elekne a segitseg.
Ha rakkatintok erre a toltheto elemre kijon hogy 15d... pedig amikor rakerestem az elemekre,akkor dirrekt kijeloltem hogy buy it now, es a listaknal is az jott ki mindegyiknel hogy buy it now,de ha ramegyek akkor megsem az ?minek szamol vissza?
1 pcs AA SDNMY 3800mAh Rechargeable Battery NI-MH 1.2V

(#5047) Silent77 válasza artiny (#5046) üzenetére

Silent77
(veterán)

A hirdetés akkor jár le, de ettől még fix áras.

(#5048) _stick_ válasza RBJ (#5044) üzenetére

_stick_
(őstag)

Az ACE-hoz a szintén nevesincs cuccok teljesen beváltak.

Sztem ez "kikapás" kérdése, ezért is kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#5049) Minstrel

Minstrel
(senior tag)

Ha a microsd egy hét használat után megpusztult akkor még illik zargatni vele az eladót vagy most így jártam? Sincerity-től vettem.

http://topgearhungary.blogspot.com/

(#5050) Freddycom válasza Minstrel (#5049) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Naná. Garancia minden bizonnyal van rá, némelyikre évek avagy örökélet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.