Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) XtremLor válasza Tika79 (#8998) üzenetére


XtremLor
őstag

Ilyenre gondolsz?
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9002) htc07 válasza raziel01 (#9000) üzenetére


htc07
addikt

az ilyeneket jobb szeretem itthon beszerezni, ezek a kínaiak sokszor olyan gagyi anyagból készülnek, hogy szétmorzsolódnak a fejek hamar.

(#9003) Tika79 válasza XtremLor (#9001) üzenetére


Tika79
tag

:C :C
nagyon köszönöm, pont ez a kis "gagyi" volt nekünk is!!!
Persze, ha valaki tud minőségibbet, azt is szívesen veszem!

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#9004) spidersoft válasza Tika79 (#9003) üzenetére


spidersoft
senior tag

Sokféle van... legalábbis a csillagvetítőnek. Óravetítő meg van kézi is, így nem kötelező a csillagprojektornak és az órának egy helyen lennie, a kivetítő lehet például a szoba közepén lévő dohányzóasztalon, az óra meg az éjjeliszekrényen, esetleg a párna mellett. Vetítésképre nekem talán a dodekaéder alakúak jönnek be leginkább, talán annak van a legkevesebb nyújtott ábrája (ikozaéder vagy még tovább bontott gömb vélhetőleg mégjobb lenne, de olyat nem árulnak).

Ezeknek a csillagvetítőknek két nagy hibájuk van: 1.) nem valós csillagképet vetítenek, 2.) az emberek szobája jellemzően nem egy üres félgömb, így nyújtott randaságok lesznek a falon, bútorokon, mindenütt. Az első pontra megoldás, ha az ember rákölt még néhányszáz dollárt, de vélhetőleg az se a mi égboltunk lesz, vagy esetleg meg lehet próbálkozni valami régebbi (húszéves) lézernyomtatóval, ami még nem sajnálta a tonert egy valódi égboltot kinyomtatni lézerhez való írásvetítő fóliára böszmenagy felbontásban, randán felhúzott kontraszttal, hogy legyen lyukkamera hatás. Ezzel érdekes lenne eljátszadozni :) Másodikra meg megoldás: kell tákolni egy dómot, vagy vásárolni készen pl. felfújhatót :D

[ Szerkesztve ]

(#9005) becenevem válasza spidersoft (#9004) üzenetére


becenevem
aktív tag

Nekem ilyen van: [link]

Húgom kisfiánál egész este ez megy. Gagyi csillagokat vetít, homályos, de éjszakai fénynek kiváló a fehér LED.-del.
A zölr - piros-kék villogó hármast nem használjuk.

Még annyit csináltam, hogy egy régi Nokia-töltőről megy nekem. Tökéletes vele, 5V, pár mA-t eszik.
Jobb, mintha az elemet fogyasztanám.

(1100 Ft-ért vettem.)

Sok mindent rendelek, csak lusta vagyok beírni. Most egy párat berakok még.

Elemes mozgásérzékelős lámpa. [link]
Ajánlott!

Krumpliszeletelő. [link]
Full gagyi. Nem viszi a krumplit. Nem ajánlott!

Oldalvágó. [link]
Jó cucc, ajánlott!

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#9006) Tika79 válasza spidersoft (#9004) üzenetére


Tika79
tag

Hű, nem gondoltam ennyire komolyra, még csak a számokat tanuljuk, nem a csillagképeket. :DDD ( ha pedig én, a csillagos égre vágyom, inkább kimegyek a pusztába egy pléddel. :DD )

A két ajánlás között, valahol középen lenne az igazság. :D
Az én 3 1/2 évesemnek bőven elég egy ilyen fajta.
Viszont a kis kézi óra kivetítő az nagyon tetszik! :R Legalább kezd összeállni a kép!
Köszönet!

ui.: Ha legközelebb új házba költözöm max. csináltatok egy kupolát a hálóba. :Y jó muri lenne...

[ Szerkesztve ]

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#9007) becenevem


becenevem
aktív tag

Kocsiba italtartó. [link]
A csiptetője eltört egyből, de két műanyag gyorskötöző bilinccsel megoldottam. Tetszik.

Telefontartó. [link]
Engem csak a felső része érdekelt, az tökéletes.

Telefontartó kézre. [link]
Haverom használja, de nem annyira szereti. Vagy túl szoros, ha meg lazít rajta, lecsúszik.

Vágó. [link]
Hibátlan. Kellett a horgászdobozba és itthonra is.

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#9008) havri1 válasza ZS3NI (#8996) üzenetére


havri1
félisten

Ez felesleges pénzkidobás.
Ha asztalon használja, semmit se fog érni. Sok van, ami nem is jó helyen, jó irányba szív, fúj.
IKEA-s tálca megfordítva, ágyban pont ideális notebookotnak 😁

Viccet felreteve, ha melegszik sík felületen, ott ez nem segít. Ki kell pucolni a laptopot, és újrapasztázni.

havri

(#9009) csubuka


csubuka
addikt

Esetleg "kamu-kamerát" az öregek házára felfúrni-valót tudtok ajánlani? Riasztó-kiegészítőnek? Olyat ami egész komoly kinézettel bír, de mondjuk üres a bele... valódit semmiképp se veszek, kábelezgetni nincs kedvem, bőven elég gond a felfúrás is.

(#9010) havri1 válasza csubuka (#9009) üzenetére


havri1
félisten

Lehet jókat venni, öcsém olyat szerzett, amibe elem megy, és egy led is villog, marha jó! Megpróbálom megtudni hol vette.

havri

(#9011) spidersoft válasza becenevem (#9005) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szalmakrumpli csinálóból nekem áttételes műanyag van, hasonló, mint ez a lemez -- no még annak is jól neki kell feszülni, hogy történjen valami... egyébként lehet hogy előfőzött krumplira vannak ezek kitalálva... ;)

A lámpából én egy kisebbet vettem, igazából annyi bajom van vele, hogy elég nagy fénynél már érzékel, akkora fénynél, ami simán túlvilágítja őt. Ha megjön, akkor elárulnád, hogy mennyi fénynél lép működésbe? Már világosban is? Esetleg csak félhomályban? Vagy lehet úgy is állítani, hogy már csak tévényi fénynél? Úgy lenne az igazi, hogy ha be lehetne hangolni arra, hogy csak sötétben kapcsoljon... majd ha kedvem lesz kínozom az elektronikáját kicsit, jelenleg fotodióda van benne (R alkatrészjel van mellette :D) meg egy soros 0 Ohm, amivel nem sokat lehet tenni, majd teszek bele fotoellenállást, hátha az jobban hangolható... :D

Melóban használunk tökugyanilyen oldalcsípőket. Egyoldali köszörülésének köszönhetően nem vág hegyesre, lábas alkatrészeket remekül lehet vele méretre szabni. Nagyon vékony rézdrótokra is jó, vagy vékony lágyvasra (pl. ellenálláslábra), műanyagokra. Ilyen négyzetmilliméteres drótokra már nem... keményebb vasdrót meg nyomot hagy benne. Finommechanikai vágó, de kizárólag csak arra jó. Veszek én is egyet, már régóta akartam, kösz, hogy eszembe hoztad :)

(#9012) setom válasza Gépötty (#8801) üzenetére


setom
tag

Létezik az Ezcast-nál olcsóbb megbízható usb-s wifi dongle? Csak annyira lenne szükségem, hogy a fotókat a tévén tudjam nézegetni.

(#9013) csubuka válasza havri1 (#9010) üzenetére


csubuka
addikt

:) Az jó lenne, mert így fotóról nehéz eldönteni, hogy melyiknek van "komoly" külseje... mondjuk az elem meg majd a cserélgetés miatt kellemetlen. Ha tápfesz kell neki annyit végül is még meg lehet oldani...

(#9014) doc válasza setom (#9012) üzenetére


doc
nagyúr

en A2W-t vettem, ennel olcsobban szerintem semmit nem kapsz, ennek ellenere kb. mindent tud (chromecast, ezcast, Apple AirPlay, Miracast, stb)

(#9015) Blaise válasza doc (#9014) üzenetére


Blaise
veterán

Apple AirPlay-t hogy tudja?

(#9016) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Autó csomagtartójába, a csomagtérajtó alá, a küszöb/perem belső felére (kép) szeretnék egy kisebb szerszámos tartó dobozt, de inkább valami rugalmas táskát (van gyárilag rögzítő kialakítva).
Valami ilyesmit: 1 + 2.
Csak néhány villás kulcs, csavarhúzó és pár apróság lenne benne, mert nem viszem mindenhova magammal a nagy ládát.
Keresgéltem, de nem sok sikerrel jártam. Milyen kulcsszót írjak be, tudnátok pár tippet adni ?!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#9017) doc válasza Blaise (#9015) üzenetére


doc
nagyúr

kicsit pontositsd a kerdest :DDD
a MacBookon megjelent fent a menusavon egy ikon, ott ki tudom valasztani
ezutan lehet valtani mirror es extend desktop kozott, teljesen jol mukodik (bar videolejatszasra nagyon lassu, fenykepeket mutogatni tokeletes, mi is most hetfon neztuk vegig a hugomnal az eskuvoi fotoinkat a TV-jen ezen a sticken keresztul)
az iPod Touch 4 is latja, ott is ki tudom valasztani pl. videolejatszasnal, mukodik rendesen

(#9018) Blaise válasza doc (#9017) üzenetére


Blaise
veterán

Konkrétan annyi, hogy képes-e kiváltani egy Apple TV-t, leginkább az AirPlay Mirroring funkciót, de ezek szerint a videóátvitel bajos :)

(#9019) spidersoft válasza becenevem (#9007) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az ötös pakk mini birkanyíróból én is vettem, majd meg kell tanulni vágni vele, de kezes jószágnak fest :)

(#9020) doc válasza Blaise (#9018) üzenetére


doc
nagyúr

sosem volt Apple TV-m :D
videot lehet jatszani az EZCast appon keresztul, multkor megneztunk igy egy filmet (720p), az elso 40-50 perc hibatlan volt, utana kezdett szakadozni meg bufferelgetni

videolejatszast hogy lehetne 'rendesen' kiprobalni? tehat hogyan lesz pl. iOS-szeru 'passzold ide' gomb a videolejatszon, ahol ki tudom valasztani hol akarom megjeleniteni?

(#9021) wwenigma válasza csubuka (#9013) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] [link] :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9022) trebrona válasza vacs (#9016) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9023) csubuka válasza wwenigma (#9021) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi!

Ezeket a dómosokat nézegettem, de kb részeg betörő sem hiheti el hogy igazi... viszont a másikat köszi, az jó lesz :) Mármint ami nem ilyen dómos kialakítású.

[ Szerkesztve ]

(#9024) vacs válasza trebrona (#9022) üzenetére


vacs
veterán

Köszönöm, már meg is rendeltem. :R

(^)(>.<)(^)

(#9025) Gépötty


Gépötty
senior tag

Ugyan nem ebayről (bár lehetne onnan is), hanem a Lidl-ből szereztem be az esedékes jutalmam magamtól, magamnak, de illik ide. Utólag is köszönet annak, aki a lidlis katalógust belinkelte pár napja.
1.800-ért nagyon jó vétel, kínai webshopokban, ebayen talán ez a legolcsóbb találat, ami hasonlít (nyilván van olcsóbb, ami nem világít, meg jóval drágább, amihez többféle nagyítót is adnak, és külön száron van a lámpa).
Első meglátások: az elemtartó fedele nagyon kínai, de annak ellenére, hogy az volt az érzésem, végülis nem tört el; a két LED pont annyit világít, amennyi várható tőle: semmit. Talán ha kicserélném két 5050-esre, jobb lenne, de van külön lámpám, köszönöm. A talp öntöttvas, nem hiszem, hogy fel fog dőlni, viszont az aljára kell raknom valamit, mivel csúszkál, és közben karcolja az asztalt. Valami hasonló anyag lenne jó, mint amiből az egérpad készül, csak vékonyabb kivitelben. A tekerős rögzítők is elég nyersen működnek, vagy megfogják a golyót, amint fordul az adott elem, vagy nem, vagy megfogják, de egy kis mozdításra lefittyed az egész - hát nem a leggondosabb kimunkálás szobra ez a tárgy. A legnagyobb baja pedig az, hogy a fő szára rövid, ezért a nagyítót ki kell forgatni teljesen, majd visszahajtani, hogy a képbe bekerüljön a tárgy, amit tulajdonképpen látni kellene benne, legfőképp, ha meg is akarjuk világítani a saját ledjeivel - alkalomadtán másik szárat is lehet bele szerezni, nem hiszem, hogy ez gond lehetne. A nagyítón lévő második nagyító teljesen használhatatlan, megkockáztatom, hogy inkább kicsinyít, de a képet mindenképp megfordítja.
A forrasztópáka tartóját nem tudom értelmezni, teljesen fölösleges, és útban is van - le is szedtem, jól van az a dobozban.
Amúgy pedig minden fillért megért, a hibáival együtt is szeretem, és úgy érzem, régen tátongó űrt fog pótolni! Akinek még nincs, szerintem most komolyan gondolkodjon el a beszerzésén!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9026) Degeczi válasza Gépötty (#9025) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem is ennek kar-csipesze kandikál ki a #8973-ban :)
Ugyanez a véleményem róla, elég nehéz a kis tekerentyűkkel megfelelő szorítást elérni, a nagyítón valóban érthetetlen a kis betét célja, a pákatartó fölösleges, a világítás nem sokat ér - de összességében mégis elengedhetetlen ilyen "harmadik kéz" aprólékos munkához, és valóban elfogadható árban adják

(#9027) spidersoft válasza Gépötty (#9025) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha egy mód van rá, akkor ennek mégrosszabb a golyós cucca. Nekem ebből is Somogyis van (akkor még nem fedeztem fel az ebayt :D és meglepően sok üzlet árul somogyis cuccokat...). A golyó nem teljesen kerek (ahogy a két formafél illeszkedett...), bármilyen pozícióban nem akarja megfogni, illetve olyan, *mintha* megfogná, aztán pici erőtől átfordul egy számára kellemesebb pozícióba... a csipesz kifordul a szorítóból (a csipesz lemezből van, és szára is ugyanabból a vékony lemezből hajtott cső, arra szorít rá a csavar), a kis műanyaglencse kábé semmire se jó... Az ilyen egyszerűbb nagyítós cuccokat már csak azért se szeretem, mert ha valamit gyorsan el kéne engedni, de még nem lehet, mert hűl a forrasztás, akkor reflexből a nagyítón keresztül fújod (az van előtted), amitől persze nem lesz jobb... :DDD Mivel néha jól jönne egy ilyen, így én egy időben fém gégecsöves tartókon gondolkoztam, lehet felfrissítem az ötletet. Jó lenne érezni pl., hogy egy ilyen mennyire keményen hajlítható :U Nem rég volt egyébként szó itt ezekről a spirálbetétes gégecsövekről.

(#9028) Degeczi válasza spidersoft (#9027) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Darabokban van itthon olyan Ebayes is, de abban még üveg a nagyító, a Somogyis lehet még lite-osabb változata, ha abba műanyaglencse került

(#9029) Gépötty válasza Degeczi (#9026) üzenetére


Gépötty
senior tag

Láttam, és irigyeltelek is érte! :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9030) setom válasza doc (#9014) üzenetére


setom
tag

Köszi! Azért reméltem hátha lesz valami olcsóbb is. Elég ritkán használnám, akkor is erre az egy dologra.

(#9031) Gépötty


Gépötty
senior tag

Megint kaptam jutalmakat magamtól :)
Azt hittem, nem fog befutni a múlt hónap 21-én rendelt univerzális akkutöltő, breadboard, mérőzsinór-kampó, 18650 akkutartó, válogatásom, amiben még volt pár szót nem érdemlő apróság. Illetve muszáj volt csillapítani a zsugorcsöholizmusom, egy 80db-os szettel :)
A legérdekesebb a telefonakku-töltő, amit főként a mechanikai kialakítása miatt vettem meg, meg azért mert van rajta LCD :) Fogásra kb. a megsárgult tejfölösdoboz minőségét hozza. Vagy a huszonéves számítógépes tartozékokét, amiket már megsütött a Nap. Remélem, jól be vannak ágyazva a melamin-molekulák, és nem fognak az életemre törni éjszaka :) Gyanús volt, szétszedtem, megnéztem (elrettentésül le is fotóztam) a belsejét. Még nem vagyok benne biztos, hogy ezt nekem csatlakoztatnom kell a hálózatra :U Ha kicsit felbátorodom, forrasztok rá madzagot, és kipróbálom (US plug van a hátán), de az is lehet, hogy alkalomadtán kicsit átalakítom, hogy 5-12V-ról pukkanjon el inkább.

Meglepetésre a fenti csomaggal együtt jött még hét. Ugyanonnan :Y
Komolyan nem értem a kínaiakat, miért jó külön elküldeni a különböző színű és méretű zsugorcsöveket ;) , és kábelharisnyákat, de csak amiből több darabot is kértem, az jött egybecsomagolva, amúgy minden típus és szín egyenként. Még közel nem érkezett meg minden, mert összesen huszonnégy tételt rendeltem, de ebben az esetben a gyorsasággal nincs hiba: 18-án adtam le a rendelést a cuccokra.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9032) petipetya válasza Gépötty (#9031) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kábelharisnya érdekel. Van 3 darab kábel (tévé, net1 és net2), amelyek kb. Olyan vastagok mint egy normál hosszabbító kábele. Ezeket egyszerre egy harisnyában szeretném elvezetni. Milyen vastagságú kellene?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9033) maggi1886076 válasza petipetya (#9032) üzenetére


maggi1886076
addikt

mint a 3 kábel vastagsága csak egy kicsivel vastagabb, hogy bele tudd húzni ;]

mérd meg.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9034) KaiotEch válasza Gépötty (#9031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Engem az a molex-es kinyomó tű szerűség érdekelne olcsón. Van?

(#9035) petipetya válasza maggi1886076 (#9033) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hiába akarok spórolni rajta, kell a legszélesebb 3 mm-es. :) Már csak a hosszát kell eldöntenem.

Vajon van ennél olcsóbban? Rákeresek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9036) Degeczi válasza maggi1886076 (#9033) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem: ha teljesen egyformák, akkor 3 kábelhez 2 vastagságánál csak picit kell nagyobb cső, hiszen háromszög alakban helyezkednek el. Háromszoros vastagságúba már 5 szálat is kényelmesen be lehet húzni.

Pl. ezzel lehet látványosan sakkozgatni (de persze nyilván érdemes picit ráhagyni a könnyű behúzáshoz, pláne mert Kínából rendelve minden kisebb, mint specifikálják :)

(#9037) maggi1886076 válasza Degeczi (#9036) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ezért írtam :DDD a kici kínaiak nem ismerik a méreteket :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9038) Gépötty válasza petipetya (#9032) üzenetére


Gépötty
senior tag

Este tudok méregetni, egyelőre ki sem csomagoltam. Én is találomra vettem, azt sem tudtam, a méret nyugalmi állapotban vagy mereved kinyújtva értendő-e.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9039) Gépötty válasza KaiotEch (#9034) üzenetére


Gépötty
senior tag

Bármennyire vakarom a fejem, nem tudom mire gondolsz. Fejtsd ki bővebben kérlek, hogy vissza tudjam kódolni!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#9040) KaiotEch válasza Gépötty (#9039) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#9041) AndrewTdi válasza KaiotEch (#9040) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Van ilyen szettem. Kölcsön tudom adni ha kell.
Pc moddingra nár nem nagyon van időm.

(#9042) KaiotEch válasza AndrewTdi (#9041) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az jó lenne, csak az a baj, hogy annyiba lenne a posta, mint a szétszedő kb :U

(#9043) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Üdv! Ilyesmi matricával találkozott esetleg valaki olcsón? (~1$ körül)

[ Szerkesztve ]

(#9044) RBJ


RBJ
addikt

09.17. rendelt kártyakéseim ma jöttek meg. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9045) Dluinet válasza RBJ (#9044) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mázlista

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9046) Outlander válasza RBJ (#9044) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem még a korábbi más értelmes cuccaim sem.:DDD :(

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#9047) gergom91 válasza -Nemtom- (#9043) üzenetére


gergom91
tag

Ezt találtam, nem pont olyan és drága is, de hasonlót és olcsót egyáltalán nem :(

(#9048) -Nemtom- válasza gergom91 (#9047) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

köszi, én találtám már 5-600HUF körül is, de azt is soknak tartom érte. :(

(#9049) havri1


havri1
félisten

Hali!

Keresek olyan kapcsolót, ami tudná nekem az akvárium lámpát időre ki és bekapcsolni.
Teszem azt reggel 8-tól este 8-ig minden nap működjön.
Hogy keressek rá bayen?

Köszi

havri

(#9050) Jofi81 válasza havri1 (#9049) üzenetére


Jofi81
őstag

Például timer plug.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.